Jump to content



Online: Магда ft. Борис Дали - Хищници


Препоръчани коментари

  • Отговори 41
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много е добра! Харесва ми. Очаквах я с нетърпение. Видеото е в стилът на Магда, отново е много готино и свежо. Харесва ми целия проект. Без забележки съм. Перфектен!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОЛЕЛЕ. Това сигурно е най-зле изпълнената песен, издавана от "Пайнер" някога, текстът е просто наблъскан, няма никаква мелодичност в изпяването, изобщо кой ги измисля тези неща и как са ѝ дали така да го изпее.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е добра! Харесва ми. Очаквах я с нетърпение. Видеото е в стилът на Магда, отново е много готино и свежо. Харесва ми целия проект. Без забележки съм. Перфектен!

На мен проектът ми харесва като цяло, но имам няколко забележки. Не може в 21-ви век да се правят анимации тип 80-те години /какъвто е случаят и с уж модерният клип на Емануела/.

И не може да караш някой си мъж "да бяга, когато този мъж е олицетворение на всичко друго, но не и на мъжкарството. Не се научиха тия чалгарки, че напомпани и обезкосмени феминизирани мъже вече не са нито актуални, нито интересни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луди ли сте, песента е жестока, една от най-добрите тази година. Музиката е страхотна, изпяването също супер различно. Магда със сигурност уцели този път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОЛЕЛЕ. Това сигурно е най-зле изпълнената песен, издавана от "Пайнер" някога, текстът е просто наблъскан, няма никаква мелодичност в изпяването, изобщо кой ги измисля тези неща и как са ѝ дали така да го изпее.

 

Май има нови зъбки, затова звучи странно. Забелязва се на с, ш, ч....

8435792E.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е добра! Харесва ми. Очаквах я с нетърпение. Видеото е в стилът на Магда, отново е много готино и свежо. Харесва ми целия проект. Без забележки съм. Перфектен!

 

 

Луди ли сте, песента е жестока, една от най-добрите тази година. Музиката е страхотна, изпяването също супер различно. Магда със сигурност уцели този път.

 

Сериозно ли ?! Музиката е страхотна, но изпяването е трагично! Тази пее по-зле от Ани Хоанг в "Като нощ и ден"...

Телевез...телевезия Планета :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ви кажа честно, Магда така вие и влачи на умряло по принцип, че тука си пее направо супер! :lol:

 

 

Много е яка тая като визия, направо ми е в топа по външен вид! Мой тип отвсякъде..перфектна е тук.. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми допада! Определено Магда от "Нова страница" пуска все много добри песни! Лично мен много ме кефят! Конкретно тази звучи някак си различно и има добър текст. Сякаш нещо в звученето ми липсва, но не е кой знае какво. А в клипа Магдето е супер секси! :Vishenka_05: Само някои от статичните й кадри са излишни... Да продължава така и занапред!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой помни ли, че това неориентирано девойче едно време беше в челната петорка. Как може през първата половина в кариерата си да си създал песни, които се знаят дори от хора, които не знаят кой ги пее, а във втората половина едно читаво парче да не извади. Все нещо му липсва... Едно време беше конкурентноспособна - Море и суша, Утре късно е, Нямам душа, Нали ти казах, Усмихната ме запомни, Спаси ме любов, Хронична липса на любов и т.н. Краси черния и съсипа системата с физически и психически тормоз години наред... Добре започна парчето и в припева сякаш друга песен започна. Не обичам песни без ясна концепция и естетически неиздържана според неписаните правила в музиката. 4 от 6 заради доброто старо време...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой помни ли, че това неориентирано девойче едно време беше в челната петорка. Как може през първата половина в кариерата си да си създал песни, които се знаят дори от хора, които не знаят кой ги пее, а във втората половина едно читаво парче да не извади. Все нещо му липсва... Едно време беше конкурентноспособна - Море и суша, Утре късно е, Нямам душа, Нали ти казах, Усмихната ме запомни, Спаси ме любов, Хронична липса на любов и т.н. Краси черния и съсипа системата с физически и психически тормоз години наред... Добре започна парчето и в припева сякаш друга песен започна. Не обичам песни без ясна концепция и естетически неиздържана според неписаните правила в музиката. 4 от 6 заради доброто старо време...

 

Никога не е била в челната петорка. Но в Топ 20 е била. Първият й албум се харчеше доста.

 

Тая песен е направена колкото да я има... не ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не е била в челната петорка. Но в Топ 20 е била. Първият й албум се харчеше доста.

 

Тая песен е направена колкото да я има... не ме кефи.

 

Точно пък преди 10 години си беше напосредствено след топ 5 с "Нали ти казах", "Хронична липса на любов", "Не си сама", "Спаси ме, любов"... "Нали ти казах" имаше масово недоволство, че не са я номинирали за Песен на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...