Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Кой хвалеше Моника колко стойностен човек била?

Това е най-подмолната и злобна к××ва влизяала някога в шоуто!!!!

Гади ми се като се замисля, че с всеки изминал ден момичетата все повече се стремят да подръжават на такива парцали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли? :helpsmilie: Но ти си фен на ваната, простено ти е.

Какво ѝ е лошото, ако може да ми обясниш? От поведението ѝ в къщата аз лично съм останал с добро впечатление. А това дали спи с мъже за пари си е нейна работа. Който както се уреди в крайна сметка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ѝ е лошото, ако може да ми обясниш? От поведението ѝ в къщата аз лично съм останал с добро впечатление. А това дали спи с мъже за пари си е нейна работа. Който както се уреди в крайна сметка.

 

На това момиче й личи злобата. Постоянно прави тъпи изказвания. Супер проста. Прочела е 5 книги и рецитира... по цял ден. А снощи беше мн зле. Вика... вии не сте мъже,само тъпаци останаха. И да... някаква кифла с много операции и прекарваща 5ч на ден да се конти. Даже Светла е по-симпатична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурдна е Луна просто, влязла е да си направи реклама и да прибере някой лев - ОК, но да си правиш допълнително рейтинг на гърба на Бойко вече прекрачва границата. Това е пълна гавра с неговото име и няма да се изненадам ако има ответна реакция от негова страна към предаването.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моника е страхотна и се надявам да остане. Много мило момиче, изглежда добре, има акъл в главата (не бих я нарекла интелигентна, но е на светлинни години от Светлана) и много ме радва как се иронизира. Мисля, че е време да се лишим от присъствието на Лухче, вече досади на зрителите и смятам, че това с предложението за брак беше последният й номер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моника е страхотна и се надявам да остане. Много мило момиче, изглежда добре, има акъл в главата (не бих я нарекла интелигентна, но е на светлинни години от Светлана) и много ме радва как се иронизира. Мисля, че е време да се лишим от присъствието на Лухче, вече досади на зрителите и смятам, че това с предложението за брак беше последният й номер.

Шегуваш ли се? :blink: Точно пък последните дни си пролича колко й е акълът. Влязла в къщата уж за да покаже, че обществото си е изградило погрешно мнение за нея и за момичетата като нея, но всъщност доказа точно обратното. Абсолютна интригантка и лицемерка, другите неща, които Люси разкри дори няма и да ги коментирам.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дукеса Луна Йорданова Йорданова днес ще получи отговор на предложението за брак!

Сигурно ще е от Ненчо Балабанов - досадния!

Искам Бойко да влезне и да я целуне публично!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...