Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Не са пошли, не слушаш внимателно. Пошло е Аматьорка.

 

Ама моля ти се, "Бягайте крачета" и "Тук-там" са пълна трагедия, "Аматьорка" е шедьовър сравнение с тях!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ама моля ти се, "Бягайте крачета" и "Тук-там" са пълна трагедия, "Аматьорка" е шедьовър сравнение с тях!

 

Точно тези не са никаква трагедия и такива като Преслава ще има да си мечтаят за подобни хитове.

Но тя има супер пошли и тъпи песни, с много смотани и недобре звучащи текстове, дори на Дачева и Глория са с по-голяма стойност текстовете.

За какво творчество говорим при Луна... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена скандализира. :1000 (29):

 

http://www.videoclip.bg/watch/522367_dzhen...nov-na-uchastie

 

„Между другото, ако някой иска да влиза във "Вип Брадър" 2016, може да ми се обади защото имам връзки вътре…“, при което почитателите на звездата избухнаха в смях.

 

„Догодина мисля да направя едно предаване във формат „Докосни Джена - стани звезда“, щом толкова лесно стават випове…“

 

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна принципно е аристократичен човек, доста ексцентрична. През годините нещо и е станало и малко е полудяла обаче, минала е границата на нормалното. Все пак е интересна, различна, нестандартна и аз бих желал да я гледам до финал. За мен тези формати са именно за различни, интересни характери, а не баналните лигльовци, простаци, клюкари и интриганти, в които лица перфектно влизат Преса, Бодурова, Люси и той клони, Гонзовица...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна принципно е аристократичен човек, доста ексцентрична. През годините нещо и е станало и малко е полудяла обаче, минала е границата на нормалното. Все пак е интересна, различна, нестандартна и аз бих желал да я гледам до финал. За мен тези формати са именно за различни, интересни характери, а не баналните лигльовци, простаци, клюкари и интриганти, в които лица перфектно влизат Преса, Бодурова, Люси и той клони, Гонзовица...

 

Фин и изтънчен човек, не е типичен представител на обществото! Ако се гледа внимателно и се анализира, се вижда, че е добър и позитивен, състрадателен човек, обичащ шоуто и имаш чуждестранно чувство за хумор, което не се разбира тука!

Със сигурност не са й се отразили добре многото загуби последната година - както на пари, така и на близки хора...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз очаквам да напусне Светлана Василева ако излезне на номинации!

Бих се изкефил да махнат Здравко от Ритон да видим Катя сама!

Няма как да си тръгне само той, двамата са със статут на един участник.

Според мен ще са номинирани Луна, Джорджано, Кичка и Гъмов (или друг мъж). Ще си тръгне първата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хммм, май хората имат фаворит различен от Преслава за този сезон. ЦЪК

 

Спри с тая ПРеслава бе!!! Ти си вманиачен, никой фен на Преслава не се интересува толкова колкото ти, ти не спиш заради Преслава!! На 50 години си, не се излагай!!!! :mf_surrender: Егати досадата!!!

 

 

Та....аз гледам заради Луна и Джорджано, защото са циркаджии и няма смисъл да ги гонят, какво ще гледаме? Може би Луна щеше да е симпатична на хората, ако не командваше Джорджано и т.н, в това много греши. Аз съм сигурно, че тя си е луда, но ме забавлява. Сигруно в живота си ляга с кой ли не...:Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и за Кристиян така коментираха.... бил интересен, правел шоу... ама му биха шута.

Аз си мисля, че хората лека полека започна да им писва да гледат само невменяеми...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, като гледам коментарите, на хората им се гледа повече разбирателство и забавни моменти, отколкото скандали и обиди.

Нормално. А и миналата година просто сезонът беше върхът на сладоледа - скандали още на втората вечер. Време беше да успокоят топката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...