Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Мале, публиката ако не се дере и не реве на тази песен, просто да си теглят ножа! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

За съжаление нямаше подобно нещо, но представянето й е най-доброто, за мен!

 

Глория както винаги не присъства там, където всички си го мерят и може да ги смаже с пеене и всичко останало... Да, може и да е имала самостоятелен концерт, но той беше отразен супер вяло в медиите... Докато за този ще гърми на доста места и ще се излъчва по национална телевизия. Вярно ли е, че не са я поканили? :mf_surrender:

Сто процента са я поканили, след като в първия рекламен клип и тя присъстваше. Така си е преценила жената, жалко за което, защото щеше да направи за пореден път показно на всички как се пее! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Питбул", "Ето ме" и "Не виждам" изглежда добра комбинация, но мисля че вместо първата трябваше да изпее още някое ретро- "Нежни устни", "Обичай ме" или "Легенда за любовта" например.

Щом в 'ретро' блока са подкарали и нови песни, значи има надежда за "В твоите очи" в микса на Галена.

ПП: Деси е пяла и "Излел е Дельо Хайдутин".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя биха изрязали? "Кръчмата" и "Шампанското" са ОК при Ивана, Десислава си е автор на "До тук", там няма какво да стане, "Две сърца" не я изрязоха на миналия рожден, и тук няма, "Като те почна", "Най-добрият", "За да те забравя" са сравнително нови. "Не виждам" мисля, че е ОК, в канала на Планета си е качена поне, "Бедни и богати" я пя през 2010, така че предполагам и сега ще остане. И остава "Къде си, батко", която е от български автор и няма да е трудно да се поднови, след това "В сряда се приготви", която не знам какво се случва там, но и нея я има в канала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

веднъж да си питал как съммммм, не сиииииииии, но със тебе пак съмммммммммммм 1000%20(6).gif1000%20(6).gif1000%20(6).gif

Ужас, на мен лично вече ми се повръща от тая песен. Очаквах "Кой си ти" или "Омръзна ми".

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХОРА ИВАНА ГИ СМАЗА!

 

Че кога не е било така? Ивана винаги ги вкарва в кучи гъз, която и стара песен нейна да изпее. А като си изпее двата най-големи хита, за какво говорим?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория както винаги не присъства там, където всички си го мерят и може да ги смаже с пеене и всичко останало... Да, може и да е имала самостоятелен концерт, но той беше отразен супер вяло в медиите... Докато за този ще гърми на доста места и ще се излъчва по национална телевизия. Вярно ли е, че не са я поканили? :mf_surrender:

 

Тя сама събра над 4000 души, а те, 30 изпълнители, събраха 7-8 хиляди.

С кого да си го мери вече???

Жанрът й е отеснял отдавна, тя реално няма конкуренция що се отнася до име и до статут в тази музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охоо, и Джена излезе. Супер, значи няма да продължава още 100 часа.

До 11 сигурно ще приключат. Цура, Ана, Галя и Преса не са пяли още + Галин и Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

омръзна мииииииииии, всеки пътттттттттт... да те изпращам със сълзиииииииииииииииии :band:

Супер, а "Къде беше" пя ли я?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин има ли смисъл да излиза пак? Поне Фики може да изпее "Кой" със бенда, Галин какво да изпее - "С мене да вървиш" ли? :mf_surrender:

Щом и Бум ще е с бенда..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...