Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Не виждам смисъл чак пък гола да се съблича - няма да остане оценено. Ама чаршафа го одобрявам на 100%, даже искам да ни покаже цяла колекция!

Именно, обаче този път я искам с тюрбан на главата. Ще използва калъфка за възглавница. Евтино, но ефектно шоу. Добре, че сме ние да й правим кариерата! Ще я наричаме СУЛТАНКА. И без това само тя е останала свободна, имаме Кралица, Императрица, Певица на народа, Мегазвезда, време е и Тоти да остане с нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ц, много плочки е направила за СУЛТАНКА. А така кльощава, не върви за ханъма, там ги искат с повечко мръфка. Или да почва да качва, или ш тряя и мислим нещо друго :)

 

Но идеята е добра - направо с бурка и чаршафи от горе до долу, да и се виждат само очите на Тоти. Със сигурност така ще блесне повече, отколкото ако се разфърля по без нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че се знае какво ще пее, затова казах "микс". :1000 (29):

 

Ми.. "Песен на годината" си беше за "Най-добрата", не знам защо намесваш точно това в цялата ситуация. :dontknow:

И какво ще пее?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Градът (Русе :Д) е пълен с плакати с предстоящия концерт.

 

А има ли билети? :whistling: Щото при Арената продадоха на техните хора, за да изчерпат 2 типа билети и другите още ги има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А има ли билети? :whistling: Щото при Арената продадоха на техните хора, за да изчерпат 2 типа билети и другите още ги има.

На кои техни хора? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе вие нищо не знаете за концерта още, а разни натегачи вече си говорят за продажби на техни и чужди хора. Голем смех са 2-3 индивида тук.... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой изобщо знае за този концерт? Къде им е рекламата? Колко гледат ТВ Планета(и то на реклами) и колко са гледали рекламния спот в youtube канала им?

Не бих рискувал да си купя билет за нещо, което или няма да се осъществи (пак ще направят някой цирк, за да сменят залата или отменят концерта) или ще бъде пълна пародия...

Не ми се иска да съм негативен, но... хубаво е чалгата у нас да се развива в тази посока ама това трябваше да се подготвя и насажда в чалга културата преди много време...

Как няма да ги подиграваме като на всеки е ясно, че правят нещо, за което не са подготвени и ще го направят по възможно най-евтин и пошъл начин...

Пайнер прави този концерт само защото някой ги настъпи много лошо по мазола...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам в Евентим, по-долните сектори в Арената се продават, на горните няма почти никой засега. Може би ще има доста правостоящи. Но в Русе ми се вижда трагично положението откъм продажба.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам в Евентим, по-долните сектори в Арената се продават, на горните няма почти никой засега. Може би ще има доста правостоящи. Но в Русе ми се вижда трагично положението откъм продажба.

А3 и С3 са разпродадени...уж

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Chrome съм и не ми зарежда интерактивната схема.. Някой би ли могъл да направи screenshot? Благодаря предварително.

Няма как, т.к. трябва за всеки сектор отделно. Нива А3 и С3 от по 5 лв уж са разпродадени или ще се пуснат билети след като се напълни всичко долу. На А1, А2, С1 и С2 секторите от 20 лв също уж са продадени, останалите си се позапълват също. В1 и В2 също се купуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво стана 2 месеца преди концерта, всичко се продава нормално и вече доста са свършили, нали предричахте провали?! :whistling: А сега след като се разбра, че няма да е на живо, може би още по-бързо ще се продадат..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво стана 2 месеца преди концерта, всичко се продава нормално и вече доста са свършили, нали предричахте провали?! :whistling: А сега след като се разбра, че няма да е на живо, може би още по-бързо ще се продадат..

 

Пълни глупости. 2 същества тук си пишат мечтите, а такива като теб ги коментират като факти. Ако не беше смешно, щеше да е жалко....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости. 2 същества тук си пишат мечтите, а такива като теб ги коментират като факти. Ако не беше смешно, щеше да е жалко....

ТИ нямаш право на мнение и никой не го чете..Знам, че не очакваше тоя развой на нещата, но това са фактите... :whistling: Тая Арена те срина.. :whistling: Има си сайт, влез и виж! Пише си черно на бяло кое е продадено, кое се продава и тн! Знам, че ти е гадно! Големите се стягат за концерт, мишките скърцат по кръчмите в Монтана!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТИ нямаш право на мнение и никой не го чете..Знам, че не очакваше тоя развой на нещата, но това са фактите... :whistling: Тая Арена те срина.. :whistling: Има си сайт, влез и виж! Пише си черно на бяло кое е продадено, кое се продава и тн! Знам, че ти е гадно! Големите се стягат за концерт, мишките скърцат по кръчмите в Монтана!

 

Че кой си ти да казваш кой има право на мнение и кой не? Чакам си графика и ако е добър, отивам в София. Ти естествено, няма да бъдеш там в никакъв случай. Такъв като теб само лае анонимно зад компа и никъде не ходи, а има наглостта да коментира, да лъже и фантазира. Редно е да разбереш къде се намираш, защото не си в детски форум-лексикон. Аз го направих този форум нещо различно от форум-лексикон, защото си бе бозава работа като оня на Планета, който пенсионерът закри, щото не обича да чете критика за себе си. Затова и сега се скрил като кувра и хвърля боб поне игрището да се напълни.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой си ти да казваш кой има право на мнение и кой не? Чакам си графика и ако е добър, отивам в София. Ти естествено, няма да бъдеш там в никакъв случай. Такъв като теб само лае анонимно зад компа и никъде не ходи, а има наглостта да коментира, да лъже и фантазира. Редно е да разбереш къде се намираш, защото не си в детски форум-лексикон. Аз го направих този форум нещо различно от форум-лексикон, защото си бе бозава работа като оня на Планета, който пенсионерът закри, щото не обича да чете критика за себе си. Затова и сега се скрил като кувра и хвърля боб поне игрището да се напълни.....

Аз няма да отида, защото съм на мнооого по-добро място извън България по това време, определено не ме мисли! :lol: Лошото е че ти не ходиш НИКЪДЕ, живееш в забравен от Господа град и си много далеч от това какво харесва МЛАДАТА публика. Още си живееш с кръчмите и изюзиите от преди 20 години, когато си въртял гюбеци на Сашо Роман, Камелия, Сашка Васева и т,.н

Пайнера само брой милиони, боб не хвърля.. :whistling: Ти нищо не се направил, защото всяка дума ти е абсолютна лъжа и измислица и всички те хванахме, до един. От година нямаш никакво вътрешно инфо от Камелия и последни научавате с нея за всичко. Приготви се защото декември идва и побързай да си купиш билет, защото скоро няма да има! ;) Все пак Пайнер прави НАЙ-ГОЛЕМИЯ си концерт в своята история с най-големите имена...който е аут е аут!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз няма да отида, защото съм на мнооого по-добро място извън България по това време, определено не ме мисли! :lol: Лошото е че ти не ходиш НИКЪДЕ, живееш в забравен от Господа град и си много далеч от това какво харесва МЛАДАТА публика. Още си живееш с кръчмите и изюзиите от преди 20 години, когато си въртял гюбеци на Сашо Роман, Камелия, Сашка Васева и т,.н

Пайнера само брой милиони, боб не хвърля.. :whistling: Ти нищо не се направил, защото всяка дума ти е абсолютна лъжа и измислица и всички те хванахме, до един. От година нямаш никакво вътрешно инфо от Камелия и последни научавате с нея за всичко. Приготви се защото декември идва и побързай да си купиш билет, защото скоро няма да има! ;) Все пак Пайнер прави НАЙ-ГОЛЕМИЯ си концерт в своята история с най-големите имена...който е аут е аут!!

 

Който е аут, си го е избрал сам да е така.

 

Но дори и ти виждаш, че нямат никаква дори мисъл за рекламна кампания на концерта. Разчитат хората сами да разберат за него от "Планета" и евентуално в Интернет, във фейсбук страницата им, но това ще го забележат само такива, които гледат телевизията, не са много, и част от харесалите страницата. Не виждам дори опит да излязат извън рамките на твърдите чалга фенове.

 

Сега проверих и във фб имат само една качена снимка за корица веднъж за концерта, на която дори не са написали описание, и понеже е снимка на корица, те винаги събират по-малко от другите, но едва ли от екипа са забелязали тази фб тенденция, има между 200 и 300 харесвания, не си спомнмя точно. И в YouTube са качили видео и това е, не виждам да го споделят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз няма да отида, защото съм на мнооого по-добро място извън България по това време, определено не ме мисли! :lol: Лошото е че ти не ходиш НИКЪДЕ, живееш в забравен от Господа град и си много далеч от това какво харесва МЛАДАТА публика. Още си живееш с кръчмите и изюзиите от преди 20 години, когато си въртял гюбеци на Сашо Роман, Камелия, Сашка Васева и т,.н

Пайнера само брой милиони, боб не хвърля.. :whistling: Ти нищо не се направил, защото всяка дума ти е абсолютна лъжа и измислица и всички те хванахме, до един. От година нямаш никакво вътрешно инфо от Камелия и последни научавате с нея за всичко. Приготви се защото декември идва и побързай да си купиш билет, защото скоро няма да има! ;) Все пак Пайнер прави НАЙ-ГОЛЕМИЯ си концерт в своята история с най-големите имена...който е аут е аут!!

 

Разбира се, че няма да идеш. Ти никъде не ходиш и от никъде не споделяш впечатления. А постоянното натякване, че си някъде в чужбина лесно може да бъде опровергано, с елементарна проверка от Момо. Аз имам привилегията да съм бил на всички големи турнета на Слави през 90-те и на Пайнер през новия век, а ти немаш и абер от понятие, какво е било и колко жалко изглеждат днес масовките. Хората ти показват с факти, че Пайнер не ще да даде 20 лева за една реклама някъде и предварително е подготвил сценария от концерта на Глория от 2003 година, за да не е срамота след това, но ти тук продължаваш илюминаторно да гърмиш несъществуващо шампанско. Много ти е далечна представата за мен и моите предпочитания. Има една сериозна разлика в твоите представи за нея, защото за разлика от теб анонимний, повечето тук ми знаят прекрасно предпочитанията и стандартите. Пайнера брой на некому дедовия в последните години. След 2008-ма годишният му оборот постоянно пада, печалбата също. Затова се замисля дали да държи 3 телевизии или да махне едната чалгарска. Представите ти за доходите в този бизнес са абсолютно сгрешени и подплатени със заучени фрази копирани от пропагандата. Най-големият концерт в историята на Пайнер е отдавна в миналото. Той бе на турнето във Варна през 2004 година - 40 000 с билети от по 4 лева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още по-добре!! Ако Пайнер успеят да продадат билетите без силна рекламна дейност, това говори много!! И доказва, че чалгата не отстъпва...

Ти в кой свят живееш ? Даваш мнение с категоричност без изобщо да си наясно. Пайнер раздават покани за да напълнят 70% от залите си. Айде стига вече с тази пропаганда. Чалгата е където е, след 3 часа в изпадналите заведения. Там е и това е всичката й сила. Спрете вече да се лъжете, всички видяхме турнето им провал миналата година. Не си мислете, че нещо се е променило, срамота е, че оставяте да ви лъжат по този начин. Но както се казва, живота наистина е това, което си го направиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какъв интерес към Пайнер говорим, като вече 2ра или 3та седмица залата не е продадена...баси..10 000 билета, в най-добрият случай, не могат да разпродадат за месец..

Хиляда "певици", а не могат за 1 седмица да продадат залата..уж големите звезди...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...