Jump to content



Online: Ваня - Цунами


Препоръчани коментари

  • Отговори 37
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много яка изненада! На кого е песента? Най-добрата нейна до момента в Пайнер. Много яки визии и видеото е най-доброто нейно. Доволен съм този път!

Като видях заглавието, веднага се сетих за песента на Мая и Магапаса, обаче проекта си го бива. Успех!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последните й клипове едни визии и костюми вади, все едно е сключила договор с някоя циркова трупа. Песента не е лоша, припева най-зарибява.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много добре, спряха да пускат умерени песни, а тази си е много сполучлива, много хубава мелодия, има някакви суперски възвишения в края на припева.

Текстът ми е малко 50/50, но поне не е чак толкова просташки - по-скоро забавен.

За пореден път в клипа е много различна, има идеи в главата си явно, браво.

Ваня е в пъти по-добра откъм проекти от Яница!

 

Кадрите с мъжете зебри са 1 път!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много гадни клипове прави тази жена, визиите й стават все по-нелепи, единствено в клипа към песента с Преслава, чието заглавие вече и не помня, изглежда нормално. Иначе като музика и текст този път много добре!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва музиката, текстът е интересен, клипът.. май Ариана Гранде е вдъхновението, макар да няма кадри 1:1, някои неща можеше да не изглеждат така, ама ае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна изненада отново, браво!

Текста ми е малко ту мъч, музиката е хубава.Радвам се, че е заложила отново на различен композитор.Видеото има страхотни кадри и нелеп монтаж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми изглежда нелепо. Лейди Гага ако се облече така, няма да ми направи впечатление, но при нашите просто изглежда абсурдно...да не говорим, че все едно са й преправили костюма от предния клип, за да пасне с тематиката на новото видео. И все пак, ще кажа, че прави по-добри неща от противягата ПиЯница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден силен проект за Ваня - бавно, но славно гради своето име в каталога на Пайнер.

Много ме кефи,че реши да залага на артистична и интересна визия, на костюми, аксесоари, декори и ефекти неТипични за попфолка в последните 5,10 години.

Естествено това коства и повече пари от 4 евтини парцала от Реплика.БГ, но просто евала за стараенито и влагането, което правят с Дамян. Принцеса е силна песен. Тази също ми харесва, може би ще отнеме повече време за да я възприема. Малко това "ра-ра" ми идва в повече. Но добра работа на Борис Павлов, скоро не беше забивал така силен хит. Отделно и силни аранжименти с Галин - явно му е дошла музата.

6 за Ваня, опасна мацка, има какво да допринесе и има бъдеще в нейния стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...