Jump to content



Искате ли чат тема в поп-фолк раздела?


Искате ли чат тема в поп-фолк раздела?  

57 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Искате ли чат тема в поп-фолк раздела?

 

Така и така влизаме едни и същи (макс. 20 души) и постоянно го обръщаме на чат..Няма за какво и пред кого да се пазим от липсата на чат тема? Аз лично, а съм убеден, че и много други влизат само в тоя раздел, какъв е смисъла да няма чат тема в която всеки да си пише какво иска? Пък вече другите теми, нека бъдят чисти и подредени..Въпреки, че не знам пред кого и за какво...:Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 28
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Чата нарочно е в Зона Рамания защото там не се отчитат броя на коментарите.

 

Но на кого му пука за броя коментари?? От както има фейсбук, тия форуми не са каквото бяха..Нито е официален форум на медия, нито пък влизат нови хора.Нека е максимално удобно за и без това малко ползващите..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но на кого му пука за броя коментари?? От както има фейсбук, тия форуми не са каквото бяха.

Този например.. :1000 (29): Забележи кога се регистрирал и колко коментара има. А аз тези моите 3000 ги трупам от години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не искам. Има си чат тема в другия раздел, на никой не му пречи да влиза там. Не може щом повечето влизат тук, да наблъскаме всяк'ви теми в поп фолка... като сме 20 човека пак трябва да има някакъв ред.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро съм "За" падането на някои ограничения в "Поп-фолк скандали", наистина малко или много тук хората се познават виртуално и някой друг страничен коментар не е толкова голям проблем, даже е забавно. Когато се прекалява или флууди да се слага уорн или бан, зависи от провинението.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Би било хубаво, ама не като цяло. Просто форума има нужда от реорганизация първо и по-наложащо, пък след това може да се мисли по тоя въпрос. Иначе, да досадно е разни коментари да бъдат местени постоянно, скандалите и без това са чат, кво пречи някоя и друга леко странична дискусийка да се остави там, вместо да бъде убита жестоко с местене?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би било хубаво, ама не като цяло. Просто форума има нужда от реорганизация първо и по-наложащо, пък след това може да се мисли по тоя въпрос. Иначе, да досадно е разни коментари да бъдат местени постоянно, скандалите и без това са чат, кво пречи някоя и друга леко странична дискусийка да се остави там, вместо да бъде убита жестоко с местене?

Добре, че първо реших да чета, преди да пиша, иначе щях да напиша абсолютно същият коментар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все ми е тая общо взето .. .

Спамерите винаги ще си пишат едно и също където си искат ...

Направиха им тема, не помогна

 

В резултат на това много хора спряха да влизат във форума ..


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се за повторния коментар, но бих искала да попитам I_N_P какво му пречи да натиска "Нови коментари" и да цъка на темите, които са му интересни, независимо от раздела, в който се намира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Wtf, не. Има си тема за общи приказки на тема чалга в чалга раздела и това е "Попфолк скандали". Която май пак почнахте да я пишете с тире, което е грешният вариант, или слято, или разделно учихме, че се пише.

 

Каква ще е тази тема за общи приказки в чалга раздела на други теми? Вариантите са два: или пишеш за чалга, или за друго, щом е за друго, в друг раздел. "Аз съм на Слънчака, ти си във Видин!" си е точно за "Чат мания". Това, че г-н "Подигравам се и се присмивам от сърце" не си свикнал да влизаш там, не е достатъчно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не искам. Има си чат тема в другия раздел, на никой не му пречи да влиза там. Не може щом повечето влизат тук, да наблъскаме всяк'ви теми в поп фолка... като сме 20 човека пак трябва да има някакъв ред.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. На мнението на heartless съм!

Аз не искам. Има си чат тема в другия раздел, на никой не му пречи да влиза там. Не може щом повечето влизат тук, да наблъскаме всяк'ви теми в поп фолка... като сме 20 човека пак трябва да има някакъв ред.
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква е тази тема и откога анонимки осират форума с излишни теми? :scratch: Има си чат тема в друг раздел, затваряйте това и не се излагайте.... :gun_bandana:

 

Темата е редно да се премахне, а не само да се затвори...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен с мнението на Nicolas. Каква би била функцията на една такава тема - да се псуват каруцарски агитките. Подобни коментари трябва, според мен, направо да се трият, а не да се местят.

 

По-скоро тема за гледанията... щото така или иначе стават големи дискусии.

Аз бих предпочел тема за дискотеките - кои песни се пускат, представянето на певците по участията им и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или пишеш за чалга или наказание. Такива са правилата и аз ги спазвам от 8 години. Когато не съм го правил съм наказван. Който иска да чати - там в зона рамания. Който не може да барави с аргументи или да се гръмне или да забрави за лични спорове. Някои май много си повярваха, че като не ги наказват за наглост и тролене, ще могат да дават наклон на оная работа на цял форум. Модераторите да се вземат в ръце. Не може мен да ме наказват постоянно, а 2-3 нагли зрънца тук да са все между капките щото са нови или много раними "десови". Айде стига толкова толеранс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...