Jump to content



Деси Слава подготвя юбилеен концерт


Препоръчани коментари

И песента им е със супер слабия прием по заведенията, нищо особено. А те се гордеят с дуета, който за Деса може и да е най - силният в кариерата, но за Галена - най - слабият! :3fdb8960598fa63e:

Сигурно затова беше 4 пъти номер 1 и е първа в годишната класация, т.е. всички песни на Деса през 2015 до момента са там... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно затова беше 4 пъти номер 1 и е първа в годишната класация, т.е. всички песни на Деса през 2015 до момента са там... :3fdb8960598fa63e:

 

Недей говори така... Ние Десовите манипулираме всички класации... Към нея няма никакъв интерес, но благодарение на нас получава по 10 000 точки и отгоре т.е някак си само ние сме гласували поне от 3000-4000 места... :3fdb8960598fa63e:

 

Личи си, че Деси Слава има страшна засилка преди юбилейния концерт, дано този път да го направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно затова беше 4 пъти номер 1 и е първа в годишната класация, т.е. всички песни на Деса през 2015 до момента са там... :3fdb8960598fa63e:

 

По класации се занимават да гласуват основно откачалки, малка част от феновете! А и в Сигнал има - няма 1000 души ми гласуват, що за класация е това?! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По класации се занимават да гласуват основно откачалки, малка част от феновете! А и в Сигнал има - няма 1000 души ми гласуват, що за класация е това?! :mf_surrender:

 

За Деси Слава гласуват поне по 3000 човека, както написах. Проста математика- за да има над 10 000 точки, трябва поне 3000 човека да са й дали 3 точки и дори и толкова няма да я докарат до 10 000. А да не говорим, че надали всички са я слагали на първото място, така че всеки път за нея гласуват към 4000-5000 най-малко, според мен. ;) Опитите да принизите нечии успехи не действат, когато са обявени резултати в подобен вид. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

По класации се занимават да гласуват основно откачалки, малка част от феновете! А и в Сигнал има - няма 1000 души ми гласуват, що за класация е това?! :mf_surrender:

По класации я бутат , ама участията и празни ... 1 пукнат хит , като хората няма !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е такава бита карта. Да изкара един хит и тогава концерти. Какво ще пее там? Последните две песни, от която само едната е популярна, благодарение на Галена. От старите тук-таме нещо и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По класации я бутат , ама участията и празни ... 1 пукнат хит , като хората няма !

 

Старите и песни, уж големите хитове, а никаква гледаемост. Измежду 200 и 300к имат, а то не бяха тогава и песни на десетилетието - чудесии! Към днешна дата интересът към тези парчета е супер малък! За толкова години кариера едни "Две сърца" и останаха като белег. То и Тотя си има "Остани..." :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По класации я бутат , ама участията и празни ... 1 пукнат хит , като хората няма !

 

Бяха ви показани снимки с пълни клубове, вие едно и също си знаете... Няма никакъв смисъл от спор с някои тук. :helpsmilie:

Да можеше всяка бита карта да е като Десислава... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старите и песни, уж големите хитове, а никаква гледаемост. Измежду 200 и 300к имат, а то не бяха тогава и песни на десетилетието - чудесии! Към днешна дата интересът към тези парчета е супер малък! За толкова години кариера едни "Две сърца" и останаха като белег. То и Тотя си има "Остани..." :whistling:

Мъжете всичко искат и Бели нощи наистина бяха хитове , но явно към днешна дата и ги помнят 2та фена :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава

Казваш, че ме обичаш - 2 090 036 + 612 834 + 486 200 + 420 519 + 400 162

Две сърца - 1 055 830

Само една - 1 104 471

Някой ден - 922 834 в YouTube, 1 699 467 във Vbox7

Бели нощи - 318 394

 

Камелия

Искаш да се върна - 1 336 295

Ти си - 1 042 782

Луда по тебе - 848 213

Луд купон да завъртим - 321 327

Защо повярвах - 257 140

 

И това е ТОП 5 само на по-старите песни... При новите вече става страшно.

Нещо май пак не ви се получи нападката, защото аз лично не виждам Камелия да има повече гледания от Десислава на старите хитове...

Поредното опровергано твърдение.

 

И за да не е поста само спам- Десислава трябва да си наеме специален бенд за концерта, като Глория. Не съм сигурен кой й свиреше на MAD концерта, май беше Калин Вельов? Много добри бяха.

Докато някои избиват пяна и се чудят в Арена Белград ли да си правят концерта или в Казичене , Деса е с официално намерение за концерт, 3 песни в годишната класация, а от преди 30 мин и с песен ала Мойто зайче, което всички плюеха, а пиклите на концерта дори пееха :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Десислава да закрие концерта с "Да започнем начисто" и да раздава наденици на фенове по виснало шкембе... Или направо да се топне в един казан с шкембе чорба и да сърбат като гладни хрътки фенчетата й. Ще е оригинално, пък и медиите ще я спукват от коментари и бъзици до наградите на Планета, където ще й бъде в кърпа вързана наградата за атрактивно поведение на сцената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно са изтрили "Залеза и зората" и този другия, защото като напишеш 'Камелия' и натиснеш да ти ги подреди по 'Брой показвания', излизат тези, които посочих. Но дори и да имаше още 1-2 много гледани клипа... това ли му е повечето от Десислава? Феновете на Камелия вече се чудят какво да измислят.

 

Много добра идея да закрие концерта със "Започваме на чисто"! :roll1: В кръга на шегата, разбира се.

 

Не, просто не всички излизат в търсачката, ако гледаш някви стари хитове, могат да ти излязат отстрани.

 

Е, чак за закриване не, но не е казано като е концерт, да се пеят някви сложни или тежки неща само, по-веселите също могат да намерят своето място в програмата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В мъжки род. ;)

Ок, може и да има още няколко клипа (които на мен лично не ми излизат, щях да ги спомена), но като цяло не виждам някаква кой знае каква фрапантна разлика с Десислава. И двете имат по няколко ретро песни с един милион, няколко с 800-900 хиляди и останалите с по 200-300 хиляди и надолу. А и нека подметна, че на Десислава гледанията й са направени без да е налагала песните с години по концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали гледанията не бяха от значение за Камелотите, защото бяха купени и манипулирани, сега пък си ги мерят с Десовите. Айде, марш от темата, като Камелия направи концерт, тогава ги публикувайте, но ако не ви се чака до... никога, поствайте в скандалите. Не в темата за Десислава. ;)

 

 

Аз съм готова за един супер концерт, с чалга, поп и народно, само да няма кавъри и ще е супер. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Мииии не че нещо, ма тя е за затваряне. Деса е обявила че има намерение да прави концерта, ма кога и дали изобщо дали, даже и тя не знае. Докат няма обявена дата за въпросното мероприятие, щото нали да е сигурно че ще се случи, закво изобщо има тема? Нали, освен да се дуят разни хора, че видители, нашта ужким ш праи концерт, пък разни други нимоат/няма/итн. А що се били споменавали заглавия да други певачки.

 

Концерт се обявява, като е ясна датата. Рядко тъпо проявление от страна на Деса, щото го виждам на едни 95% как това няма да се получи накрая или ще е няква изява пак пред няма и 100 човека на някоя софийска метростанция в строеж.

Редактирано от Lelqtian
Link to comment
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:86a685d546

 

Аз мисля, че дори само заради това си заслужава такива ПЕВИЦИ с главно "П" да правят самостоятелни концерти!! Защото са единици тези които останаха такива...и могат само с пеене да затворят устата на всички!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо някой да й напомни на Деса за дуета с Ивана!

 

Иначе се радвам, че се правят някакви концерти. Вероятно бих отишла, зависи дали ще съм свободна.

Да, бе. Тя с такова нежелание го пя. В клипа си личи отвращението ѝ, че са я накарали да пее с някаква лелка-дебютантка 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, бе. Тя с такова нежелание го пя. В клипа си личи отвращението ѝ, че са я накарали да пее с някаква лелка-дебютантка 1000%20(29).gif
Това си е в твоята глава! Деса винаги е казвала, че от колегите си харесва най - много Ивана. Дори я беше поканила за водеща на промоцията си в "Приказките"!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя може и да го е казала, ама щото така и е било наложено от шефа, нали все пак трябва да демонстрират добри отношения, колкото да промотират дуета. Та и аз съм бил с впечатлението че двете не моат се дишат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя може и да го е казала, ама щото така и е било наложено от шефа, нали все пак трябва да демонстрират добри отношения, колкото да промотират дуета. Та и аз съм бил с впечатлението че двете не моат се дишат.

Няма такова нещо ;) В много добри отношения са двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя може и да го е казала, ама щото така и е било наложено от шефа, нали все пак трябва да демонстрират добри отношения, колкото да промотират дуета. Та и аз съм бил с впечатлението че двете не моат се дишат.
Тези ги говори на децата тук, които ти се връзват на глупостите! Кака не е от вчера... :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно сепуко не е лоша идея, особено в твоя случай! Или просто не заявявай с категоричност неща, от които си нямаш и понятие! Специално между Десислава и Ивана никога не е имало проблем, защото са нямали какво да делят в този бизнес. Виж, обичайните линии тук: Камелия - Деса и Глория - Ивана, вече е друго нещо. Неслучайно дуета между последните две така и не се състоя. Просто някои стари навици умират трудно. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...