Jump to content

Деси Слава подготвя юбилеен концерт


Препоръчани коментари

Това не е концерт за чалгарите.

 

Да, и Деса тъпото грам не е чалгарка. Айде, моля ви се, село до село, те град си мислят, че са! Аман от такива фалшиви ментета! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и Деса тъпото грам не е чалгарка. Айде, моля ви се, село до село, те град си мислят, че са! Аман от такива фалшиви ментета! :mf_surrender:

И чагарка е разбира се, но е и много повече от чалгарка то то в очите на масата - българска публика, в чиито очи Глория не е нищо повече от надута мутреса...

 

Защо злобеете, че едни са по-успели от други, независимо от обстоятелствата през годините. Просто Деса смаза конкурентките си от близкото си минало без Пайнер, а сега се върна в Пайнер за да смазва и актуалните.

 

ДесиСлава и менте не стоят заедно в едно изречение. Менте е онова неоцененото Гло дето 100 000 гледания събира с много мъки и преди да излезе оттях се маймуни по 2 часа на огледалото как изглежда най-недостъпна и после не сваля фасона си до края на деня...

 

Като не харесвате един изпълнител, не пишете за него. Просто злобните Гло фенс да се спрат малко да не пиша и аз "по темата" в една тема за един друг концерт...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И чагарка е разбира се, но е и много повече от чалгарка то то в очите на масата - българска публика, в чиито очи Глория не е нищо повече от надута мутреса...

 

Защо злобеете, че едни са по-успели от други, независимо от обстоятелствата през годините. Просто Деса смаза конкурентките си от близкото си минало без Пайнер, а сега се върна в Пайнер за да смазва и актуалните.

 

ДесиСлава и менте не стоят заедно в едно изречение. Менте е онова неоцененото Гло дето 100 000 гледания събира с много мъки и преди да излезе оттях се маймуни по 2 часа на огледалото как изглежда най-недостъпна и после не сваля фасона си до края на деня...

 

Като не харесвате един изпълнител, не пишете за него. Просто злобните Гло фенс да се спрат малко да не пиша и аз "по темата" в една тема за един друг концерт...

Единственият злобен тук си ти. ДесиСлава си има успехите, но вие избивате комплекси и я сравнявате с по - успелите. ДесиСлава никога няма да бъде на върха на никой жанр, а за другата й кариера пеете само вие. Ще видим и концерта й, защото за цялата си 20 години кариера има само 1 в Пловдив. АЙде спри се с измислиците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса беше на ВЪРХА 2000 и 2002.Май забравихте масовата истерия по нея.Има видеа -гледай.

Глория ,Ивана и Преслава също са били на този връх.

Дано Ивана и Азис,както и Стораро са там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса беше на ВЪРХА 2000 и 2002.Май забравихте масовата истерия по нея.Има видеа -гледай.

Глория ,Ивана и Преслава също са били на този връх.

Бъдете обективни.

2000 на върха беше друга и се видя на концерта "10 години Пайнер". Тази друга стана и певица на годината и направи концерт в НДК. Anyway, успелите правят турнета, концерти и т.н. Не се разминават с един концерт в Пловдив. И съм обективен, ДесиСлава на световната сцена няма успех. Това е истината, не го казвам със злоба, а със съжаление. Дясната й ръка работи ей тук до мен на едно бюро. Знам колко им е било трудно, как е нямала участия. Момичето опита, медиите й помагаха така както на никоя друга, но не се получи. Сега е в Пайнер и вместо да направи концерт като хората, макар по - малък, тя отново се изсилва и отново ще се провали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственият злобен тук си ти. ДесиСлава си има успехите, но вие избивате комплекси и я сравнявате с по - успелите. ДесиСлава никога няма да бъде на върха на никой жанр, а за другата й кариера пеете само вие. Ще видим и концерта й, защото за цялата си 20 години кариера има само 1 в Пловдив. АЙде спри се с измислиците.

Дори и самата Глория не се смята за по-успяла от ДесиСлава. Мечтае си Гло за милионите на ДесиСлава. Те са факт. Другото е празни приказки и догадки от ваша страна. Във всеки един сайт за теглене и гледане на чалга песните на ДесиСлава са по гледани, по-теглени от тези На Гло. Глория няма нито един клип с над 1000 коментара, нито един с над 10 000 лайкове, нито един с над 20 000 споделяния. Просто ми е обидно да водя този спор с такава статистия. Скрийте се :3fdb8960598fa63e:

 

 

I like i Оnly One са радио хитове и почти няма човек който да не ги знае. Дори и да не знаят, че са на ДесиСлава. Това е поредния успех, който ни Андреи, ни Глории, ни никой няма зад себе си!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

2000 година специално си спомням ,че Мъжете всичко искат дънеше абсолютно отвсякъде и имаше масова истерия по Десислава.Същото беше и 2002.Защо на черното казвате бяло.И ако Деса беше останала в Пайнер и пееше всяка година хитовете си ,естествено че приема им щеше да е друг сега.Но за онези години нямаше конкуренция.

За световната сцена е ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2000 година специално си спомням ,че Мъжете всичко искат дънеше абсолютно отвсякъде и имаше масова истерия по Десислава.Същото беше и 2002.Защо на черното казвате бяло.И ако Деса беше останала в Пайнер и пееше всяка година хитовете си ,естествено че приема им щеше да е друг сега.Но за онези години нямаше конкуренция.

За световната сцена е ясно.

Нито ДесиСлава, нито феновете и сме твърдели, че ДесиСлава е успяла на световната сцена, но за териториите на България ие взела всичко което може като признание. Не виждам по оценена и стойностна кариера от нейната.

 

За концертите е вярно. Според мен това е една от причините да се прибере в Пайнер. За да прави концерти една идея по редовно и за да участва в общите такива. Да се задържи баба ви Гло 12 год без фирма и да направи тогава концерт... Точно като Рената - пътник за Йерусалим :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито ДесиСлава, нито феновете и сме твърдели, че ДесиСлава е успяла на световната сцена, но за териториите на България ие взела всичко което може като признание. Не виждам по оценена и стойностна кариера от нейната.

 

За концертите е вярно. Според мен това е една от причините да се прибере в Пайнер. За да прави концерти една идея по редовно и за да участва в общите такива. Да се задържи баба ви Гло 12 год без фирма и да направи тогава концерт... Точно като Рената - пътник за Йерусалим :3fdb8960598fa63e:

 

Успокой се и стига си злобял по Глория. Тя не е виновна, че ДесиСлава фалира. Никой не е виновен, че ДесиСлава съсипа кариерата си и беше 0 за 10 години. Че беше пълнеж в едно турне на Фен ТВ и сега се върна във фирмата, която напусна за да прави голяма кариера. Стига си обиждал другите изпълнители, ако си уибеден в успялата кариера на любимката си говори за нея. Защото всичките й инициатива до сега са били 0.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гламдринг ,викаш на Слави да е обективен ама ти не си.За 10 години Деса си има успехите ,не ги принизявай.

А за Глория е доста прав.Около мен почти никой не я харесва и не иска да отидем на нейно участие-какво да и гледам на тая надута мутреса.Това са реакциите за нея.Докато за Деса-тя поне пее всичко.Това са обективните истини за двете,а ги харесвам и двете.

Даже и дует искам :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успокой се и стига си злобял по Глория. Тя не е виновна, че ДесиСлава фалира. Никой не е виновен, че ДесиСлава съсипа кариерата си и беше 0 за 10 години. Че беше пълнеж в едно турне на Фен ТВ и сега се върна във фирмата, която напусна за да прави голяма кариера. Стига си обиждал другите изпълнители, ако си уибеден в успялата кариера на любимката си говори за нея. Защото всичките й инициатива до сега са били 0.

Фалирала е с опитите си на бизнесдама - тв и продуцент. Като изпълнител повечето и проекти са били успешни. Коя друга има хитове на англ език (в България).

Като певица винаги е била фактор и е мачкала дори в заспалия и период. Пиша Глория за сравнение. Не мога да пиша Галена или Преслава, защото те са били по-успешни от ДесиСлава. Аз съм обективен. Но ви се нагледах на съчиненията по адрес на ДесиСлава последните години и колкото повече никой не ви отговаря, толкова повече вярвате в заблудата и живейте в алтернативната реалност, в която все още някой слуша Глория. Не злобея по ничий адрес. Ще ходя на концерта и , уважавам я като изпълнител. Просто от 2005 едва привлачва... Коментирам я от гледната точка на масовия слушател - досадна е.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че и двете се приемат за чалга певици. Да, едната е по - одобрявана от другата. Но и двете се смятат за ретро, колкото и да не ви е приятно. Това е причината да е празно в повечето случаи по учатсията й. Просто макар и с хит й мина времето и на нея. Аз не говоря за други изпълнители тук, говорим за ДесиСлава, а фактите са такива. Има участия, но са празни, а някои дори отменени поради липсата на интерес.

 

Другата истина е, че преди Пайнер нямаше участия, какво остава да прави концерт. С телевизията и реалитата се правали. Навсякъде загуби, а загуби и всичките си пари. Изгоря! Със световната кариера пак се провали. Сега ще прави концерт, а вие веднага захапахте другите по - успели от нея в това отношение да ги принизявате.

 

И не на последно място, ДесиСлава не е по - популярно име в България от ГИК. Бъди сигурен.

 

ПП: Глория не иска дует с нея. Няма никога да направят според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са тези отменени участия.Не вярвай на всичко ,което се пише тук.Те и за Глория пишат,че си седи у тях...

И да към 2015 е по- актуална от Гло и Ивана.Факт.

Бездарницата не е на нивото и, за да я сравнявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са тези отменени участия.Не вярвай на всичко ,което се пише тук.Те и за Глория пишат,че си седи тях...

И да към 2015 е по актуална от Гло и Ивана.Факт.

Бездарницата не е на нивото и, за да я сравнявам.

 

Към 2015, ДесиСлава снася на Пайнера 50 от хонорара си. Няма как да не е по - актуална. Но над нея има едни Галена, Преслава, Галин, Фики, Джена, Емилия и Анелия. И като хитове и като приеми и като участия и като посещения. Бездарницата също ще я помете и на концерти, и на участия.

 

ДесиСлава е момента е добре. Прави си нещата, но далеч не е топ 5. Недейте бъркайте, дуета ще отшуми и ще видите реалността. Освен това, отново казвам, нека видим какъв успех ще има концерта й. Виждаме, че участията й нямат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бездарницата е бита карта вече.Каквото пя и отнася,свърши.С Неповторим ще отнесе гаргите на полето.

Някой да е казал че е над Галена и т.н

За изпълнител 20 години на сцена е много добре.И се радвам,че ще има концерт.А и не я подценявай,че само дуета ще е хита и.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че и двете се приемат за чалга певици. Да, едната е по - одобрявана от другата. Но и двете се смятат за ретро, колкото и да не ви е приятно. Това е причината да е празно в повечето случаи по учатсията й. Просто макар и с хит й мина времето и на нея. Аз не говоря за други изпълнители тук, говорим за ДесиСлава, а фактите са такива. Има участия, но са празни, а някои дори отменени поради липсата на интерес.

 

Другата истина е, че преди Пайнер нямаше участия, какво остава да прави концерт. С телевизията и реалитата се правали. Навсякъде загуби, а загуби и всичките си пари. Изгоря! Със световната кариера пак се провали. Сега ще прави концерт, а вие веднага захапахте другите по - успели от нея в това отношение да ги принизявате.

 

И не на последно място, ДесиСлава не е по - популярно име в България от ГИК. Бъди сигурен.

 

ПП: Глория не иска дует с нея. Няма никога да направят според мен.

 

1.Това за отменените участия си го размяткате злобарите. Няма доказателства.

 

2.Това за празните участия - повечето заведения имат фб страници със снимки от участията и. Повечето и са пълни и може да се провери, а не да се пишат глупости и след 3-ия път да им вярвате...

 

3.ДесиСлава преди Пайнер не е падала под 6 участия. Имала е до 10. Това не е лошо число впредвид 2та и проекта с евтини клипове годишно. ДесиСлава е сред най-канените на частни партита, благотворителни балове и т.н.

 

4.Да, концерт без Пайнер е обречен на провал. Радвам се, че е нямала, защото представям си тогава какви щяхте да ги бълвате.

 

5.В риалитата не се е провалила. Взела си е тлъстите хронорари и си е вземала после хронорарите от участията благодарение на ТВ изявите си. Второ или трето място не са провал. Да ти припомням ли имената с които се е борила в Пей с мен и Вип брадър - Кали, Софи Маринова, Маргарита Хранова, Наско от БТР, Катето Евро, Венета Райкова, Азис и т.н. Нека това да е провал...

 

6.По актуална, по предпочитана и по харесвана от ГИК. В това съм вътрешно убеден без грам съмнение

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Това за отменените участия си го размяткате злобарите. Няма доказателства.

 

2.Това за празните участия - повечето заведения имат фб страници със снимки от участията и. Повечето и са пълни и може да се провери, а не да се пишат глупости и след 3-ия път да им вярвате...

 

3.ДесиСлава преди Пайнер не е падала под 6 участия. Имала е до 10. Това не е лошо число впредвид 2та и проекта с евтини клипове годишно. ДесиСлава е сред най-канените на частни партита, благотворителни балове и т.н.

 

4.Да, концерт без Пайнер е обречен на провал. Радвам се, че е нямала, защото представям си тогава какви щяхте да ги бълвате.

 

5.В риалитата не се е провалила. Взела си е тлъстите хронорари и си е вземала после хронорарите от участията благодарение на ТВ изявите си. Второ или трето място не са провал. Да ти припомням ли имената с които се е борила в Пей с мен и Вип брадър - Кали, Софи Маринова, Маргарита Хранова, Наско от БТР, Катето Евро, Венета Райкова, Азис и т.н. Нека това да е провал...

 

6.По актуална, по предпочитана и по харесвана от ГИК. В това съм вътрешно убеден без грам съмнение

 

Не Слави, аз отново няма да намесвам други изпълнители. А ще коментирам съмненията си по ДесиСлава. Ето на това вярвам:

 

 

 

Сам прецени!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гламдринг ,викаш на Слави да е обективен ама ти не си.За 10 години Деса си има успехите ,не ги принизявай.

А за Глория е доста прав.Около мен почти никой не я харесва и не иска да отидем на нейно участие-какво да и гледам на тая надута мутреса.Това са реакциите за нея.Докато за Деса-тя поне пее всичко.Това са обективните истини за двете,а ги харесвам и двете.

Даже и дует искам :)

Ми такава е истината за теб и твоя кръг. Добре, че Деса се върна в Пайнер, та да живне малко, че преди това кьораво участие нямаше почти. В момента е малко по-добре от Ивана и Глория, да, но не забравяйте, че е любимка на Митко - след 10 години и двамата клекнаха, това не са хора с твърда позиция, а специално Ивана и Глория имат съвсем други планове за кариерите си след 1 година. Десислава по участия напоследък е мега неадекватна, доста хора ми се оплакват, а специално аз няма повече да ида на нейно участие след едно от последните й в Котън - просто не ми харесва как пее на живо, разваля всичко с тези импровизации, убива настроение и си мисли, че като пусне 3 кючека, ще вдигне хората, ама... не си подбира репертоара и е малко прехвалена, по-скоро е перфектна за студио и далеч не може да пее всичко. Такива, дето пеят добре всичко, но перфектно нито едно - мерси. Тя и Преслава беше голям глас, но на общото участие с Глория изгоря.

Бих посетил концерта на Деса, ако съм сигурен, че няма да се лигави на песните си... и че ще изпее големите си хитове. Голям хаос й е в главата на това момиче - концерти, космически албуми, обещания, никаква концепция. Но сега поне Пайнера ще я подкрепя, докато Ивана и Глория нарочно ги е отсвирил, особено Глория, защото Ивана по свой избор върви към оттегляне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата е за евентуален концерт на Деса! Следващият, който си позволи да коментира нещо различно тук, ще получи почивка! По-късно ще почистя/изместя оффтопик-а.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава: Ще изпея душата си в свой юбилеен концерт

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=42113

 

Не Слави, аз отново няма да намесвам други изпълнители. А ще коментирам съмненията си по ДесиСлава. Ето на това вярвам:

 

 

 

Сам прецени!

И какво точно ми доказа в момента. Мислиш, че има певица, на която да не се е случвало да пее на празна кръчма??? Tова не е празно участие. Това е по - слабо участие. Знаеш ли какво означава празно...

 

 

Специално за теб един албум със снимки от участия. Празно било.... :3fdb8960598fa63e:

 

http://s213.photobucket.com/user/the_sex_s...l/library/clubs

 

desi%201.jpg

 

desiSlava%203.jpg

 

11157401_936293126392990_1053925911457153901_o.jpg

 

11149119_835379389830513_3560271191545675321_n.jpg

 

11061249_818905481477904_6866477908156562902_n.jpg

 

10960206_414728378687734_723139441648291323_o.jpg

Сам прецени!11 :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че и двете се приемат за чалга певици. Да, едната е по - одобрявана от другата. Но и двете се смятат за ретро, колкото и да не ви е приятно. Това е причината да е празно в повечето случаи по учатсията й. Просто макар и с хит й мина времето и на нея. Аз не говоря за други изпълнители тук, говорим за ДесиСлава, а фактите са такива. Има участия, но са празни, а някои дори отменени поради липсата на интерес.

 

Другата истина е, че преди Пайнер нямаше участия, какво остава да прави концерт. С телевизията и реалитата се правали. Навсякъде загуби, а загуби и всичките си пари. Изгоря! Със световната кариера пак се провали. Сега ще прави концерт, а вие веднага захапахте другите по - успели от нея в това отношение да ги принизявате.

 

И не на последно място, ДесиСлава не е по - популярно име в България от ГИК. Бъди сигурен.

 

ПП: Глория не иска дует с нея. Няма никога да направят според мен.

Глото си е резервирала друга :)

 

Иначе по-темата : Деса е успяла достатъчно -факт , но 2та и фена нещо я изкарват повече от колкото им се иска да бъде . Каква е била преди 10 години помним , факт е че след Пайнер се забрави масово , макар и да се буташе все прш Азис , Стораро и компания . И след , като има много фенове, защо се провали на всяко едно риалити , дори и на евровизия , я победи Софка -пратиха я в Баку без да знае една дума на английски . Деса загуби много с това , че пропусна пика на фолка , пропусна турнета , мтел , реклами и всякви неща . А за хитовете и на английски е просто смешно , колкото на Андреа са хитове , толкова и на Деса . I like беше добро парче , но нищо особено ... въобще не предизвика интерес .

А за страницата и в фб дето много ламтите , има толкова фенове -понеже се сети първа да направи такава ... 2-3 години след това се усетиха и колежките и , който пак са с по над 200 000 лаъко , че и 300 000 ... Преслава дори е с повече .

12 години -нито турнета , нито реклами , нито награди ...беше тотално изритана в ъгъла . А най-лошото е че , тея дето и съсипаха кариерата , които я плюха и затриха творчеството и сега и смуче топките , с това показа колко жалка е всъщност , никакво достойнство !!!!

 

Христина : Обсъжда се Деса , концерта и и неща окало нея . Какво толкова странично се е писало , че и ще триеш коментари ? Това е тема за Деса !!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХА айде ДВАТА ФЕНА НА КАМЕЛИЯ, да не крадат тоя израз, защото той е измислен за тях, а Деси Слава е с една от най-верните агитки.. :1000 (29):

Не разбрахте ли, че каквото и да измислите Деса има адски успешната година и дори стана по-коментирана и давана от Преслава, такъв успех нито една то старите не е имала...

Деси Слава е такъв изпълнител, че дори да прави само импровизации пак бих отишъл да я слушам, защото тя е най-добрия глас за мене в България. Достатъчен й е един микрофон и сцена, това е! Колко са тея певици в жанра?? Деси Слава, Глория, Емилия и Преслава и до тук..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса беше на ВЪРХА 2000 и 2002.Май забравихте масовата истерия по нея.Има видеа -гледай.

Глория ,Ивана и Преслава също са били на този връх.

Дано Ивана и Азис,както и Стораро са там.

 

Нека да е била на "върха" и да еимало истерия по нея с евтин ПР и рекламни стратегии, налагани точно от Митака и вграденив мозъците на празноглавци, които и до ден днешен я бленуват, а отвсякъде в продължение на 4-5 години да гърмяха само песните на така омразната ви! "Редно или Нередно" вече гърмеше, а "Ти си", "Къде си ти", "Няма шега" и ЛУда по тебе" още не бяха истинали! То си личи и към днешна дата колко гледания имат старите песни на Кама и колко големите "мегахитове" на Деса! Само един от тях е с милион, култовата ви "Бели нощи" си я слушате само вие! :Vishenka_05: Тя и затова няма да ги пее на концерта сигурно, усетила се е, че не иска да се излага с приема на песента на десетилетието! :hahaha:

 

Не Слави, аз отново няма да намесвам други изпълнители. А ще коментирам съмненията си по ДесиСлава. Ето на това вярвам:

 

 

 

Сам прецени!

 

 

И песента им е със супер слабия прием по заведенията, нищо особено. А те се гордеят с дуета, който за Деса може и да е най - силният в кариерата, но за Галена - най - слабият! :3fdb8960598fa63e:

 

Товяа се нарича и дори музикаланата империя с какви ли не опити да не може да ти засили и малко "увяхналата" кариера! Мина времето обаче, в което Пайнер да определят и налагат тенденциите и желанията ма фенската маса относно музиката. Сега като цяло изпълнителите са си много по индивидуални в това отношение стига да решат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...