Jump to content

Деси Слава подготвя юбилеен концерт


Препоръчани коментари

Деси Слава подготвя юбилеен концерт

 

DesiSlava13071.jpg

 

Деси Слава ще отбележи “20 години на сцена” с концерт, който ще бъде факт в началото на 2016 година. Това разкри изпълнителката в свое интервю.

“Това ще бъде един концерт, на който ще си изпея душата. Може да не изпълня най-големите си хитове, но ще подбера песни, които най-добре ще ме опишат”, споделя тя.

 

Певицата е категорична, че народната музика е този стил, който винаги е имал специално място в нейното сърце. Тя не крие, че се вълнува от всички жанрове и ще продължава да експериментира и да се изявява в различни стилове.

 

“Нормално е като цяло човек да се развива и да преоткрива възможностите си”, допълва изпълнителката.

“Готвя експериментално парче заедно с Даниел Ганев – проект, който е с хаус звучене, текстът е на английски. Надявам се да се оцени”, разкрива още Деси Слава част от бъдещите си проекти.

 

Откакто се завърна в музикална компания “Пайнер”, тя работи в по-бързи темпове.

“Знам какво ще пусне в следващата една година, дори за всяка песен имам ясна представа и с какъв видеоклип ще я поднеса. Сега работя много интензивно и устремено”, категорична е звездата.

 

info: planeta.tv

 

Хайде да видим какви са очакванията и предложенията за един самостоятелен концерт на Деси Слава. :)

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам да си плати правата на най- големите хитове, а не да се измъква с подобни извинения.

 

"Може да не изпълня най-големите си хитове, но ще подбера песни, които най-добре ще ме опишат"

 

При положение, че последните 10 години не са звучали никъде, ще е повече от глупаво да се прави концерт без старите й песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че тя вече си е уредила правата на някои от най-големите хитове от Пайнер- пя ги на турнето на ФЕН. Според мен тя просто иска да направи един по-различен и нестандартен концерт, в който да не преобладават само хитове, ами и много фолклорна музика. Или с други думи- концерт за ценители, с акцент върху народното, преплетено с някой и друг голям хит.

На мен ми харесва идеята и смятам, че тя определено ще оправдае очакванията. Но още е малко рано да се говори, нека все пак да видим дали поне този път ще има наистина концерт. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

20?

Професионално на сцената не е ли от 97ма?

Иначе ще се радвам на един голям концерт от Деси Слава.

 

1996 - Орк. Раднево и солисти - Десислава Донева

 

Тя си отчита и фолклорния период, тъй като именно покрай него са били първите й стъпки в музиката. А и то това си е почти нейн албум, даже я има и на предната обложка. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

1996 - Орк. Раднево и солисти - Десислава Донева

 

Тя си отчита и фолклорния период, тъй като именно покрай него са били първите й стъпки в музиката. А и то това си е почти нейн албум, даже я има и на предната обложка. :D

 

Оо ясно значи. Аз лично за Деси Слава чух през 98ма за първи път когато ми взеха и първият й албум тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тя го каза в едно интервю. Браво за смелостта! Държа да чуя поне любимата ми "ДВЕ СЪРЦА"!!! Надявам се и "Мъжете всичко искат", "Лъжа", "Някой ден", "Просто забрави", "Няма те до мен"...... от тези които не получиха заслужения си клип "Лудост е"!!! Много искам да чуя точно тези песни, защото с тях винаги ще помня Деси Слава!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тя го каза в едно интервю. Браво за смелостта! Държа да чуя поне любимата ми "ДВЕ СЪРЦА"!!! Надявам се и "Мъжете всичко искат", "Лъжа", "Някой ден", "Просто забрави", "Няма те до мен"...... от тези които не получиха заслужения си клип "Лудост е"!!! Много искам да чуя точно тези песни, защото с тях винаги ще помня Деси Слава!!!

 

+ Завинаги, Следи от сълзи и дуета с Ивана! Мила моя, мили мой с Руслан също.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви 20 години, реално от 98-ма стартираха нещата при нея. Отделно готвела хаус парче на английски... Явно дори музикалната компания зад гърба й не може да й налее акъл в главата и да й направи някаква стратегия. Още повече, че Даниел Ганев си е чалга композитор и аранжор.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Леко поставям под съмнение посещаемостта на този концерт - малко или много през тези над 10 години извън Пайнер, Деса загуби интереса на хората, а пък масово по-малките не й помнят хитовете в Пайнер преди 2003 .. то всъщност от казаното от нея не се очертава и да ги пее. Не знам .. освен някаква по-малка зала да наеме, зала 1 на НДК почти съм сигурен, че няма да напълни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо да, тази новина чаках!!!! Еее определено днес

някой хора ще изпаднат в истерия!!! :1000 (6):

Браво!! Само така се доказва, че си ГОЛЯМА!!! Самостоятелните концерти са истината, но малко могат да си го позволят!

Link to comment
Сподели в други сайтове

RS_front.jpg

 

Което си е истина си е истина- албумът на Пайнер "орк. Раднево солисти" е от 1996 година и догодина Деси Слава прави 20 години като професионална певица. Тя, Глория, Силвия, орк. Кристали, Еми Стамболова са от първите в Пайнер. :D Това за най- големите й хитове, че няма да ги пее, е много тъпо, какъв е този концерт без хитове? Хубаво, че ще пее песни, които на нея й харесват, но поне половината й хитови песни трябва да присъстват. Ще видим дали ще напълни зала 1 на НДК, малко съм скептичен, но Рени и Глория като самостоятелни концерти успяват без проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е нека видим кои песни ще пее,то бая хитове има които могат да се изпеят.

От Пайнерските-Две сърца,Думи две,Мъжете всичко искат,Бели нощи и Няма те до мен са ми достатъчни.

От последните 10 години има по яки тупалки.

 

Усеща се мощната подкрепа на Пайнер ,което само може да ни радва :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

+ Завинаги, Следи от сълзи и дуета с Ивана! Мила моя, мили мой с Руслан също.

Оооо някой да й напомни на Деса за дуета с Ивана!

 

Иначе се радвам, че се правят някакви концерти. Вероятно бих отишла, зависи дали ще съм свободна.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Със заявки като тази концерти не се правят. На обещания сме се наслушали. А за подкрепата на Пайнер? - с тези съкращения първо сеч, па после разходи. Определено Деса си е направила сметката без кръчмар. Пайнера ще плати най-много наема на някоя заличка и ще прати малък екип, ако не ги е изволнил всички дотогава. Друго от него няма да види Деса. Такава са реалностите. За повече няма пари, дори да има желание. Тя трябва да си търси спонсори, като Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леко поставям под съмнение посещаемостта на този концерт - малко или много през тези над 10 години извън Пайнер, Деса загуби интереса на хората, а пък масово по-малките не й помнят хитовете в Пайнер преди 2003 .. то всъщност от казаното от нея не се очертава и да ги пее. Не знам .. освен някаква по-малка зала да наеме, зала 1 на НДК почти съм сигурен, че няма да напълни.

 

 

Че къде видяхте да споменава нещо за Зала 1 на НДК??? Тя да не е луда, нали знае, че не и трябват повече от 1000 места, даже и това е много!

Няма репертоар в последните години за нещо такова, но като иска да се излага нейна си работа!

 

Искам да се чуят "Завинаги", "Мила моя, мили мой", "Една нощ", "Бели нощи", "Мъжете", "Мистерия", "Думи две", "Две сърца", "Тъжно сърце", "До тук"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля,че Пайнер е толкова зле колкото феновете на Камелия се опитват да го изкарат,само защото тя не е там.

Пайнер си имат участия и то стабилни като гледам по клубовете.Така,че не ги мислете.И да не е зала 1 на НДК важното е концерт да има.Гледа ми се Деси Слава на живо както на сикретс концерта...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ще е защото е многопластова певица, може да подготви фолк сет, попфолк сет и поп сет... Очаквам с нетърпение подробности. Не знам колко се е стегнала,но остави много време на Не го прави и дуета, а тя не разполага с хитовата инерция на другите ТОП че да го прави. Дори Галена вече пусна Караваната...Като знам как винаги монтират Деса бавно... Въобще не й виждам новия начин на работа, иска се още особено в самостоятелни попфолк песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Деси Слава точно това й липсваше, силен гръб, който да я побутва, когато я домързи.. Определено си личи ролята на това да си в Пайнер има огромна разлика в сравнение с последните 5 години. След концерт с Азис и този с МАД, това ще й е трети концерт, на няколко пръсти се броят изпълнителите в България, които могат да си го позволят.

 

Тя и преди правеше много силни песни, но някак без рекламата на Пайнер, не се забелязваха, докато от началото на годината до сега е все от топ имената...хита на лятото, Лале ли си, Не го прави,сега нова песен, концерт.. За 6 месеца е адски много..

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава с една добра реклама ще събере съвсем без проблем 2000 човека. Тука някои форумски червеи съвсем забравихте коя е ДесиСлава... Не напразно има наи-харесваната ФБ страница(330,000) и най-гледаните клипове в Тубата(Пусни го пак, скоро и В твоите очи) и Бокса(Някой ден)!

 

ДесиСлава ще направи концерт за феновете си. Тези, които искат да и слушат гласа, а не да си била изпяла най-големите хитове... Ще пее народни, световни хитове. Надявам се да не пее чалга на този концерт!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава с една добра реклама ще събере съвсем без проблем 2000 човека. Тука някои форумски червеи съвсем забравихте коя е ДесиСлава... Не напразно има наи-харесваната ФБ страница(330,000) и най-гледаните клипове в Тубата(Пусни го пак, скоро и В твоите очи) и Бокса(Някой ден)!

 

ДесиСлава ще направи концерт за феновете си. Тези, които искат да и слушат гласа, а не да си била изпяла най-големите хитове... Ще пее народни, световни хитове. Надявам се да не пее чалга на този концерт!

 

Да отбелязваш 20 години на сцена и да не изпееш големите си хитове, някак не върви...да не да отбелязва 20 години на караоке сцената, че да пее световни хитове.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...