Jump to content



Деси Слава подготвя юбилеен концерт


Препоръчани коментари

Да отбелязваш 20 години на сцена и да не изпееш големите си хитове, някак не върви...да не да отбелязва 20 години на караоке сцената, че да пее световни хитове.. :1000 (29):

+1 Да не пеела чалга на концерта? :blink: Каквито и експерименти да е правила през годините, тя си е чалга певица, по-голямата част от творчеството й е поп-фолк. Абсурдно би било да пее само чужди и фолклорни песни на концерт уж отбелязващ нейния собствен творчески юбилей. Вярвам, че с Пайнера ще уредят правата на хитовете й, щом са се захванали да правят концерт и го обявиха вече. Успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви права? Май повечето й стари хитове са авторски, само ми е чудно защо не пускат нищо по Планета..

То и на авторските се уреждат права, през 10 години авторите трябва да се подписват, за да може да се излъчва и издава песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее жалко, няма да се ходи. Аз искам "Обади се", "Една нощ", "Невъзможна среща", "Горещи страсти" и друите турбо парчета, тя на Мария Илиева ще се прави сигурно. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакайте бе...нищо не е ясно още .Тя Деса ще си смени мнението 10 пъти до 2016.Знаем си я.И най -вече, че се вслушва във феновете си.Накрая само чалгия ще ви пее хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви права? Май повечето й стари хитове са авторски, само ми е чудно защо не пускат нищо по Планета..

 

 

Глупости, кавър до кавър и е всичко, че и от Ивана повече има сигурно! Като започнем през "Две сърца", "Мистерия", "Само една", "Не вярвам", "Завинаги", "Мога", "Истинска нощ", "Птица - скитница". Та от хитовете и авторски са само "Бели нощи", "Мъжете всичко искат" и "Мила моя, мили мой". Правете сметка... :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте възхвалявали тая зала едно на НДК, където продължават само БСП-то да си прави конгресите, където се изявяват залезлите звезди да Искра Радева и Глория продължава да се изживява като естрадна легенда.

 

Имаме сума ти спортни и концертни зали, стадиони и паркове. Могат да се измислят достатъчно колоритни места за състоенето на какъвто и да било концерт. Какво е значението дали ще са 1000 човека, 1500 или 4000?! При добър маркетинг и реклама всяка зала може да бъде запълнена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е концерт за чалгарите. ДесиСлава си има фенска маса от десетгодишни до възрастни пенсионери. Страницата и е супер активна и виждам какъв интерес има към нея. Няма нужда от тъпи чалга фенове, взели се за съюз на великите критици. Стойте си тук да си пишете и давате оценки.

Изобщо не си представям Георги Андреев и чалга. Чуйте интервюто и тогава давайте мнения. Планета си извъртяха новината като едва ли не поредния чалга концерт ала Гло и Анал. Да, ама не :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакай да го видим този концерт. Глория и Анелия имат по няколко, а ДесиСлава все се изсилва и накрая е нулев резултата.

За концертите на ДесиСлава с Азис и Мад още се носят легенди и будят възхита в хората. Глория не може да се похвали със същото. Нея си я слушат 1000 човека и интереса към нея от години е доста зле... Може да си мечтае за хит от ранга на В твоите очи, Мойто зайче и Пусни го пак. Анелия се мъчи пък с 200 платен фена по концерти. Камелия си е въобразила, че като и се кефя 200 пияни мангала и 100 евтини студентки в миризливи клубове, има голяма концертна дейност. Е, да, ама не. Първите искат и да и натрият косматата катерица, а вторите искат да взимат по 20 бона на месец, както гласят легендите за жълтозъбото. Ще им покаже Джесита как се прави февруари - март. Тука ще квичите като заколени

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За концертите на ДесиСлава с Азис и Мад още се носят легенди и будят възхита в хората. Глория не може да се похвали със същото. Нея си я слушат 1000 човека и интереса към нея от години е доста зле... Може да си мечтае за хит от ранга на В твоите очи, Мойто зайче и Пусни го пак. Анелия се мъчи пък с 200 платен фена по концерти. Ще им покаже Джесита как се прави февруари - март. Тука ще квичите като заколени

Глупости, но няма да споря с феновете на Деса. Мад концерта й беше пред 100 човека, а ДесиСлава в НДК няма да стъпи, ако си направи сефтето пак ще е добре. Не знам как не се засрами да го кажеш, като се има предвид, че има пет поредни заведения празни при великата Деса.

 

Относно легендите, не знам за тези концерти дали се носят, но със сигурност е чутовна със това, че е абсолютният лузър по реалитата и това го казвам без да се заяждам. С каквото се е захванала е провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като почнете с тия празни заведения-ами аз и на Преслава съм бил и е било празно през седмицата.Е и?Променя ли и статуса.

Деса ще се справи,защото е ГОЛЯМА-като Глория,Ивана и Преслава.И най-вече може да пее!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, но няма да споря с феновете на Деса. Мад концерта й беше пред 100 човека, а ДесиСлава в НДК няма да стъпи, ако си направи сефтето пак ще е добре. Не знам как не се засрами да го кажеш, като се има предвид, че има пет поредни заведения празни при великата Деса.

 

Относно легендите, не знам за тези концерти дали се носят, но със сигурност е чутовна със това, че е абсолютният лузър по реалитата и това го казвам без да се заяждам. С каквото се е захванала е провал.

Недей да забравяш , че българския вот предложи ДесиСлава за Евровизия. И едва след нея - Преслава. Това не е малък комплимент. Това, че Деса не направи подходящата песен и с туровете заслаби интереса към себе си е друго и пак е факт. Концерта с мас имаше поне 300 човека, но идеята му не е да трупа повече. Трябва ли да подсещам колко пъти го излъчваха по Нова ТВ в най-гледания таймпрайм, което е поредния комплимент.

Народните и изпълнения са едни от нак-гледаните народни клипове изобщо в тубата. Това малък комплимент ли е.

Българската публика, ходеща по клубове е пияници и паплач. Не е голяма работа да не е пълно заведението. Има и много силни участия. Не мисля, че публиата на ДесиСлава са привърженици на чалга клубовете. Хората искат концерт от нея повече от която и да е друга, защото има какво да покаже. Трябва ли да ти изкарам 3000 мнения на хора от тубата и фб, за да ви ужбеждавам колко хора я харесват. Нямам намерение и аз да спря с вечните Деса хейтъри.

 

Виждаме и успеха в Твоите очи и не преписвайте изцяло заслугите на Галена, защото Галена има много дуети, но толкова успешни не. Вече е най-споделянача чалга песен в канала на Планета с над 52 000 споделяния. Проста статистика.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да си мечтае, но не го прави. Глория не мечтае за актуални хитове, затова не се труди за такива, затова няма такива. А Деса е това, което е, заради чалгата, нея също си я обича, така че да не се прави и да зарадва хората. А това за най-големите хитове едва ли е щото не иска, нещо с правата сигурно.

Айде бе не искала. Сума и комерсиални бози пуска и модерното течение да хване - и пак не се харесва. Нали виждам как се приемат трите и песни в планета канала. Тука феновете и живеете в някаква алтернативна реалност и сте в тотална грешка за кариерата на Гло. При нея нещата са по зле и от Камелия. Публиката я посреща и изпраща по концерти сякаш Билянчето им е пяло...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей да забравяш , че българския вот предложи ДесиСлава за Евровизия. И едва след нея - Преслава. Това не е малък комплимент. Това, че Деса не направи подходящата песен и с туровете заслаби интереса към себе си е друго и пак е факт. Концерта с мас имаше поне 300 човека, но идеята му не е да трупа повече. Трябва ли да подсещам колко пъти го излъчваха по Нова ТВ в най-гледания таймпрайм, което е поредния комплимент.

Народните и изпълнения са едни от нак-гледаните народни клипове изобщо в тубата. Това малък комплимент ли е.

Българската публика, ходеща по клубове е пияници и паплач. Не е голяма работа да не е пълно заведението. Има и много силни участия. Не мисля, че публиата на ДесиСлава са привърженици на чалга клубовете. Хората искат концерт от нея повече от която и да е друга, защото има какво да покаже. Трябва ли да ти изкарам 3000 мнения на хора от тубата и фб, за да ви ужбеждавам колко хора я харесват. Нямам намерение и аз да спря с вечните Деса хейтъри.

 

Виждаме и успеха в Твоите очи и не преписвайте изцяло заслугите на Галена, защото Галена има много дуети, но толкова успешни не. Вече е най-споделянача чалга песен в канала на Планета с над 52 000 споделяния. Проста статистика.

 

1. Това са рекламни кампании, предложила я била. ДесиСлава не знае грам английски, просто пее на него както го чува. В крайна сметка Слави, важно е не какво си говорим с теб, а фактите, че Софи мина през нея като танк и отиде на Евровизия.

 

2. На Глория също са най - гледаните народни изпълнения в канала на Планета, но никой не се дуе с това.

 

3. Значи за Десиния концерт 300 човека са ОК, но за Анелия е смях. Освен това и тя имаше MAД концерт.

 

4. Бтв, това е най - слабият дует за Галена за последните три години. Дуетите й с Фики са в пъти по - успешни и е факт, че успеха на песента се дължи на Галена.

 

За финал, отново ти казвам. ДесиСлава няма концертите на Глория и Ивана. Няма нито феновете им, нито хитовете им. Не случайно и двете си организираха концерти, турнета и т.н. самички. Тя тепърва прохожда натам. А провалите й, нека не започвам, то не бяха реалита, телевизии, какво ли още не. Фейл след фейл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, но няма да споря с феновете на Деса. Мад концерта й беше пред 100 човека, а ДесиСлава в НДК няма да стъпи, ако си направи сефтето пак ще е добре. Не знам как не се засрами да го кажеш, като се има предвид, че има пет поредни заведения празни при великата Деса.

 

Относно легендите, не знам за тези концерти дали се носят, но със сигурност е чутовна със това, че е абсолютният лузър по реалитата и това го казвам без да се заяждам. С каквото се е захванала е провал.

5 празни и едно попаднало участие в Екстра , поради липса на резервации . И на нейно място викнаха Мара да им напълни заведението .

За справка , преди да викнат Деса , поканиха Глория -която незнам от кога не беше стъпвала във Варна , но все пак си изпълни участието и по снимки гледам че е имало хора .

А концертите на Деса -Мад сикретс е пред по малко от 100 човека , а другия с Азис , заради когото пяха само пред мангали имаше не повече от 400-500 човека ....

Къде я бутате при Глория - тя винаги е имала повече фенска маса , а Анелия повече хитове , да не говорим че е актуална от супер мн години , а туркинята я забравиха още 2005 ....боклука безврат !

Иначе това , че е лузърка е ясно -и от биг брадъра беше унижена , и от Пей с мен , а за евро визия да не говорим -вечно отритната и наредена . Помня как я изкараха най-големия боклук , като се натискаше на ония женения . И накрая -ще ми вика , че Милано била столицата на Италия -куха , проста пача !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, недейте пък чак толкова агресивно към Деса, има си фенове, хората като цяло знаят, че предлага сериозно отношение към музиката, ако се постарае, може да бъде успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Това са рекламни кампании, предложила я била. ДесиСлава не знае грам английски, просто пее на него както го чува. В крайна сметка Слави, важно е не какво си говорим с теб, а фактите, че Софи мина през нея като танк и отиде на Евровизия.

 

2. На Глория също са най - гледаните народни изпълнения в канала на Планета, но никой не се дуе с това.

 

3. Значи за Десиния концерт 300 човека са ОК, но за Анелия е смях. Освен това и тя имаше MAД концерт.

 

4. Бтв, това е най - слабият дует за Галена за последните три години. Дуетите й с Фики са в пъти по - успешни и е факт, че успеха на песента се дължи на Галена.

 

За финал, отново ти казвам. ДесиСлава няма концертите на Глория и Ивана. Няма нито феновете им, нито хитовете им. Не случайно и двете си организираха концерти, турнета и т.н. самички. Тя тепърва прохожда натам. А провалите й, нека не започвам, то не бяха реалита, телевизии, какво ли още не. Фейл след фейл.

1.Разбира се, че я предложиха. Година по рано още имаше сума и групи ДесиСлава на евровизия с по над 10 000 присъединили се. ДесиСлава не знаеше английски във Вип Брадър, но за разлика от колежките си ДесиСлава ходеше години наред на уроци по испански и английски. Затова дискусията с теб не е интересна. Говориш без да знаеш. ДесиСлава знае английски колкото всиките и други колежки заедно не знаят. Комплимент е Софи да те премачка на сцена. Все пак е Софи. Но изпълнителите на Пайнер нямат шанс да стигнат и до прослушване на такъв фестивал. Дори и Глория, която могат да я пренасочат към Бургас и морето с нейните досадни шлагери.

 

2.За Глория е комплимент да мине милион в тубата. Няма на какво отгоре да се дуе. ДесиСлава има десетиа видеоклипа с над 1 000 000 гледания. Пусни го пак заби 9 000 000 гледания и над 20 000 лайка. Сравнете пайнерските хитове от 2013 за справка като гледания и лайкове... Могат да и дишат прахта

 

3.300 човека са ок, когато концерта е с покани и не се продават билети, но когато 3 месеца го рекламираш и имаш 300 посетителя, не е добре... Анелия обра негативи от нейния концерт. То такова квичене беше

 

4. Няма как да е най-слабия дует, след като вече е с над 52 000 споделяния. За справка - ни Горе долу, ни Пантера, ни С мене да вървиш нямат толкова. Казваш на черното бяло. В твоите очи е хита на лятото без да е чалга клубна песен. Втория дует на Фики и Галена - доста слабо се прие.

 

Финал: Това е твое мнение. Ако следиш повече нещата около ДесиСлава ще разбереш, че никоя не може да я мине по фенове. Още преди 15 год във форума на Планета беше така. Просто ДС фенс не сме форумски нашествия. Пишеме на други места.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Разбира се, че я предложиха. Година по рано още имаше сума и групи ДесиСлава на евровизия с по над 10 000 присъединили се. ДесиСлава не знаеше английски във Вип Брадър, но за разлика от колежките си ДесиСлава ходеше години наред на уроци по испански и английски. Затова дискусията с теб не е интересна. Говориш без да знаеш. ДесиСлава знае английски колкото всиките и други колежки заедно не знаят. Комплимент е Софи да те премачка на сцена. Все пак е Софи. Но изпълнителите на Пайнер нямат шанс да стигнат и до прослушване на такъв фестивал. Дори и Глория, която могат да я пренасочат към Бургас и морето с нейните досадни шлагери.

 

2.За Глория е комплимент да мине милион в тубата. Няма на какво отгоре да се дуе. ДесиСлава има десетиа видеоклипа с над 1 000 000 гледания. Пусни го пак заби 9 000 000 гледания и над 20 000 лайка. Сравнете пайнерските хитове от 2013 за справка като гледания и лайкове... Могат да и дишат прахта

 

3.300 човека са ок, когато концерта е с покани и не се продават билети, но когато 3 месеца го рекламираш и имаш 300 посетителя, не е добре... Анелия обра негативи от нейния концерт. То такова квичене беше

 

4. Няма как да е най-слабия дует, след като вече е с над 52 000 споделяния. За справка - ни Горе долу, ни Пантера, ни С мене да вървиш нямат толкова. Казваш на черното бяло. В твоите очи е хита на лятото без да е чалга клубна песен. Втория дует на Фики и Галена - доста слабо се прие.

 

Финал: Това е твое мнение. Ако следиш повече нещата около ДесиСлава ще разбереш, че никоя не може да я мине по фенове. Още преди 15 год във форума на Планета беше така. Просто ДС фенс не сме форумски нашествия. Пишеме на други места.

 

1. Нищо по същество не каза. И пак извърташ нещата както винаги, но това си ти е в кръвта. Не я премаза само Софи, смачка я и онази от ВИП Брадър.

2. Смешно да ми обясняваш на мен точно колко английски и испански знае.

3. За дуета, хубав е и до там. Виж клипчето от участието й.

4. Със сигурност сте най - нагли, но ДесиСлава никога няма да има феновете на Ивана и Глория. Аз ти го казвам, те не са в мрежите, те са извън тях. От там й идва силата на тях двете.

 

5. ДесиСлава никога няма да има приемите на Камелия, контакта и с публиката и пълните клубове.

 

Искам да кажа, че Деса е талантлива, но се лепна на Галена за да е актуална и да има участия. Това е факт, затова се върна и в Пайнер. И дайте да говорим за концерта й. За момента няма дата, очевидно е, че няма да пее песните, защото ги е откраднала или не иска да си ги плати (срамота!).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо представяне на Деса на турнето на Фен и съответно слаб прием. Преди това 3-4 годи нямаше хитове. Направо никаква я нямаше. Едва същото лято изкара дуета с Тони и Моето друго аз. Надяван се на бъдещите концерти на Пайнер да получава бисовете, които заслужава. На концерта в ндк декември ДесиСлава бе по добре приета от Ивана и Глория. Беше истински фурор. Направо билети нямаше и НДК бяха затворили. Не казвам, че е заради Деса. Пяха Азис и Тони Стораро все пак. Но видях как я приемат в пълна зала без да са я въртели 12 години в ефир. Представям си как ще я приемат след 2-3 години

А на фолклорният концерт коя беше по - добре приета? ДесиСлава имаше нулев прием там. Както и да е, няма да споря, ще ви гледам сеира като отмени концерта поради липса на интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

5 празни и едно попаднало участие в Екстра , поради липса на резервации . И на нейно място викнаха Мара да им напълни заведението .

За справка , преди да викнат Деса , поканиха Глория -която незнам от кога не беше стъпвала във Варна , но все пак си изпълни участието и по снимки гледам че е имало хора .

А концертите на Деса -Мад сикретс е пред по малко от 100 човека , а другия с Азис , заради когото пяха само пред мангали имаше не повече от 400-500 човека ....

Къде я бутате при Глория - тя винаги е имала повече фенска маса , а Анелия повече хитове , да не говорим че е актуална от супер мн години , а туркинята я забравиха още 2005 ....боклука безврат !

Иначе това , че е лузърка е ясно -и от биг брадъра беше унижена , и от Пей с мен , а за евро визия да не говорим -вечно отритната и наредена . Помня как я изкараха най-големия боклук , като се натискаше на ония женения . И накрая -ще ми вика , че Милано била столицата на Италия -куха , проста пача !

 

Айде не говори за брадъра, щото твойта още помни каква гавра си направи с нея Ицо Хазарта. Поне го затапи тогава, ама направо публично я срина.

 

Деса не е толкова зле. Всичко е до мениджмънт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че тя вече си е уредила правата на някои от най-големите хитове от Пайнер- пя ги на турнето на ФЕН. Според мен тя просто иска да направи един по-различен и нестандартен концерт, в който да не преобладават само хитове, ами и много фолклорна музика. Или с други думи- концерт за ценители, с акцент върху народното, преплетено с някой и друг голям хит.

На мен ми харесва идеята и смятам, че тя определено ще оправдае очакванията. Но още е малко рано да се говори, нека все пак да видим дали поне този път ще има наистина концерт. :D

пя ги на турнето на Фен, защото правата бяха изтекли и Пайнер не ги бяха платили, т.е тези парчета не бяха ничия собственост (Ню Мюзик/Пайнер)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...