Jump to content



Online: Джена - Градът работи за мен


Препоръчани коментари

  • Отговори 97
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента хич не е лоша. Частта с китарата е страхотна. А Джена скандализира с това, че не вие като фъфлеща, умираща вълчица. Доволен съм!

 

От какво си доволен па ти бре? :gun_bandana: От тая незапеваема, нехитова и некъдърно направена тъпотия ли? Доволен бил! :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

От какво си доволен па ти бре? :gun_bandana: От тая незапеваема, нехитова и некъдърно направена тъпотия ли? Доволен бил! :1000 (10):

Тъкмо отварям темата, за да напиша как 2 дена по-късно, песента още повече ми харесва. Страхотен ритъм и както многократно отбелязаха хората има интересна меланхолия. Без да съм специалист предполагам, че е в минорна тоналност (може би Ре минор?), което насложено на бърз ритъм винаги прави много странния ефект на бърза песен, която обаче може да бъде възприемана и за тъжна и за купонжийска. Nice, a :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От какво си доволен па ти бре? :gun_bandana: От тая незапеваема, нехитова и некъдърно направена тъпотия ли? Доволен бил! :1000 (10):

 

 

Абе ти се спука цяла година да обясняваш как Джена е номер 1 в Пайнер, колко е добра и ощетена...сега завъртя плочата на обратно...ХАХА Точно в твой стил... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе ти се спука цяла година да обясняваш как Джена е номер 1 в Пайнер, колко е добра и ощетена...сега завъртя плочата на обратно...ХАХА Точно в твой стил... :1000 (29):

 

В случая коментара си му е на място! :) Песента е много зле с тоя текст..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, прилича на старите песни, но това в никакъв случай не я прави хубава. Абсолютно никаква хармония между музика и изпълнение - мелодията е меланхолична, течаща равномерно, а гласът й груб, сякаш рапиращ върху нея. И аз харесвам подобни мелодични песни, но примерно ако беше с гласа на Деси Слава, щеше да е къде къде по-нормално за ушите. Текстът е тъпотийка - "айде, чао", "айде, едикво си", "сменям си настройките"... все едно операционната система ще си сменя и говори на стария Windows XP за довиждане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слаба песен. Не го очаквах от Джена. И естествено, тук се посрахте да я хвалите.

 

По принцип аз с огромно удоволствие бих натяквал всеки провал на Джена, както знаеш. Но бях принуден да свия перките ... много ми е 2005 и следователно - харесваща.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма зарибявка, браво Джена! Джена? Толкова не ми беше харесвала нейна песен от "Да видя какво е".

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хейтъри, не пеигравайте, моля! За вас има също музика тази година - "Бум", "Аматьорка", "Точилка" и Оцковите познати бози. Специално във ваш стил песнички, ние ще си слушаме по - нестандартните неща, бягащи от комерсиалната вълна! :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хейтъри, не пеигравайте, моля! За вас има също музика тази година - "Бум", "Аматьорка", "Точилка" и Оцковите познати бози. Специално във ваш стил песнички, ние ще си слушаме по - нестандартните неща, бягащи от комерсиалната вълна! :girl_witch:

 

Подкрепям!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...