Jump to content



X Factor 2015


Препоръчани коментари

Тази година музикално шоу № 1 в света ще поднесе награда, пред която нито един артист в страната не би останал безразличен - сума, с която да постави основите на самостоятелна кариера. За първи път в историята на шоуто в България победителят в четвърти сезон ще получи наградата от 50 000 лева - един шанс и реална възможност за всеки артист да направи сериозна крачка в професионалното си развитие след финала на шоуто.

 

Записването за кастингите за новия сезон започна днес. Най-нетърпеливите музикални таланти могат да се наредят първи в списъците за участие, като се запишат още сега тук: http://xfactor.novatv.bg/casting

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • Отговори 170
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Люси е отвратителен избор.Толкова превземки,фалш и игра няма и при Глория.

До момента никой не ми е грабнал вниманието така както миналата година го направи Михаела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саня винаги ги е рязала тези с българските песни. Още помня как на едно момиче с песен на Лили Иванова беше казала "Ти мислиш да печелиш публиката с естрада ли?" :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Саня винаги ги е рязала тези с българските песни. Още помня как на едно момиче с песен на Лили Иванова беше казала "Ти мислиш да печелиш публиката с естрада ли?" :mf_surrender:

 

Ами да помня го и аз това, но е много грозно. Не си държим на нашето. В другите държави не е така. Защо да не се печели публика с естрада? Какво лошо има да пееш песни на Емил Димитров, Лили Иванова, Васил Найденов?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яд ме е че се пеят почти само чужди песни. Имаме страхотни български песни.

И на мен това не ми харесва в този музикален формат. Много е дразнещо, че не оценяват българската музика, нали се предполага, че победителят също ще се развива в България и ще прави българска музика...

 

Иначе този сезон най-вероятно няма да го следя.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не казвам да се пеят само български песни, но не може и без такива все пак сме в България и ако ние не ценим своето няма кой да го направи.

До сега от всички най-много ми допадна Дарина от Варна. Много симпатично момиче, определено има харизма за сцената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
След миналогодишният сезон на Фактора, който беше най-силният до момента си мислех, че този ще е пълна скука .. да ама не. Категорията на момичетата пръска, отново!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с Георги ми дойде ту мач!

Той беше финалист в ''Музикална академия''.

Какво ще търси там ? Айде сиктир!

 

Аз лично там повече го харесвах, нещо много маниерничи сега сякаш, но да видим как ще се справи може да изненада. Преди няколко дни имаше някакво събитие е Морската градина и го бяха извикали да пее. Добре беше, само че танцуваше и малко се задъхваше като че ли. Виктория също видях, обаче в публиката, не знам дали е пяла, но не ми беше удобно да питам докъде са стигнали :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Denis, май забрави няколко top of the top-а в категорията на момичетата :3fdb8960598fa63e: На Криско като ментор ще му е адски трудно, но дано избере можещите и пеещите.

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Защо по дяволите на концертите може да се ходи само с покани, които са раздадени още по време на кастингите?

 

Аман!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото снимат в малка зала. Поканите се заявяваха по телефона и е напълно безплатно.

Първият сезон бяха във "Фестивална" и повече се намираха.

 

Да, знам, че е безплатно, но дават покани само за елиминациите.

Резервирах за тях, искаше ми се на концерт да присъствам, но покани имат само роднини и приятели на участниците + стари участници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, знам, че е безплатно, но дават покани само за елиминациите.

Резервирах за тях, искаше ми се на концерт да присъствам, но покани имат само роднини и приятели на участниците + стари участници.

Това е интересно, не го знаех.

Според мен биха могли да си наемат и по-голяма зала и да продават билетите, но те си знаят.

Между другото и на участниците дават много малко покани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, как ще рискуват да влезе някой, който може да не вика след всяко изпълнение или недай си Боже да освирка някой? Там всичко е дирижирано, освен фалшивите аплаузи, които пускат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...