Jump to content



X Factor 2015


Препоръчани коментари

Е ще има 5-ти сезон, Магърдич официално го обяви!

Е, че защо да няма. Шоуто все още е много успешно. Не виждам как евентуалния трансфер на Слави ще попречи с неговото Гласът на България

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 170
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е, че защо да няма. Шоуто все още е много успешно. Не виждам как евентуалния трансфер на Слави ще попречи с неговото Гласът на България

 

Щото някой беше казал, че май ще е последния сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък много трудно да напечатат три картона предварително :1000 (29):

 

Ай ся :D не мисля, че са правили 3 картона предварително :whistling: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ай ся :D не мисля, че са правили 3 картона предварително :whistling: :3fdb8960598fa63e:

Професионалисти са те! :)) Перфекционисти! Всичко са си нагласили на ниво те. :)) Пък и ако трябва да е нагласен победителя... Саня срещу Мъргадич е обречена битка. Октопода не си поплюва

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, ама това е продукция на Мага хахахах ... :D :D

Който и да беше в неговия отбор, щеше да спечели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е че ти сега ли разбираш. И миналата година беше продуцент

Да.

Е , миналата като гледам не е бил в журито :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не падаш по гръб... :1000 (29):

Да и е честито на Християнчето. А й каквото и да си кажем тая вечер тя пя много по-добре. :1000 (6):

Не съм ги гледал преди. Гледах 1 и последния епизод. :D :D :D :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега очаквам момичето да вложи всичките си пари в първият сингъл, Саня да я прецака с умряла песен и оттам да се върне в Кипър.

 

Реално погледнато 3-4 от участниците ги виждам с успешни кариери и хитове на нашият пазар.

 

Дано Криско си продуцира Дара, Вики и Ева!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спечели най-добрата, аз от много години не съм слушал по-красив глас. Дано България я оцени Хриси и й даде шанс, коментарите са много добри и за разлика от победителя в миналия сезон за нея се говори много. Успех! Щеше да е безумно и нагласено, ако друг беше спечелил...

Link to comment
Сподели в други сайтове

DesiSlava (official)

преди 6 мин. ·

Много хора могат да пеят, но малко са докоснати от Бог по специален начин. Един от тях е Кристиян Костов - моят фаворит за победител в X Factor!

Моля Ви да го подкрепим заедно като гласуваме на 17718

Десислава-вечната втора подкрепя участникът станал втори, СЛУЧАЕНОСТ?! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доволен съм- жената си е един от най-добрите гласове, минавали през нашия X Фактор. Напълно заслужена победа!

Какъв е проблемът Десислава да харесва Кристиян? Той имаше страшно голяма подкрепа от страна на тийнейджърките и младите, и със сигурност има потенциала да стане един български Джъстин Бийбър, стига Армутлиева да го развие добре, разбира се... А и не е като да не е талантлив. Просто Християна е на едно съвсем различно и дори професионално ниво, но нека да отчетем и че е по-зряла от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не одобрявам победителката! Не че отричам очевидния ѝ талант, но някак си ми е много скучна. Не я виждам с хит, или каквито и да било някакви интересни песни. Най-атрактивна, интересна беше Дарина, няма какво да се лъжем! Дано Криско я вземе да я продуцира и да смаже с хит лятото :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...