Jump to content



X Factor 2015


Препоръчани коментари

Между другото, не са толкова слаби участниците. Във втория сезон например бяха много по-зле, тя и победителката беше една "певица". Сега ила петима, които ще се борят за победата (Кристиян, Виктория, Христиана, Белканто и Стивън), но менторите им ги съсипват. Ама наистина, не можете да сравнявате Великобритания с България - там имат много по-силна школовка, много повече опит и много повече подходящи кадри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 170
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

От 3 концерта насам (които гледам нали) снощи най-накрая всички пяха горе-долу нормално, почти вярно и без особени забележки. Забележителен напредък. Е, подборката за пореден път беше отвратителна, песента на Виктория беше наистина непосилна задача и тн, ама все пак да отбележим, че явно работят момичетата и момчетата и се стараят и има някакви видими резултати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ай стига бе, тая седмица са отпаднали Белканто. Жалко, май бяха единствените на които чак да симпатизирам, не, ама поне не дразнеха активно.

Полудях в четвъртък. Тая гнусната Дарина е толкова незаслужено бутана, че нямам думи вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ме е яд, че Александрина напусна...

Този Стивън няма място там. Какво му харесват на пеенето??? Май само за цвят го търпят там. Даже и като чернокож не пее, те по дефолт си имат глас а той и това не покрива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ме е яд, че Александрина напусна...

Този Стивън няма място там. Какво му харесват на пеенето??? Май само за цвят го търпят там. Даже и като чернокож не пее, те по дефолт си имат глас а той и това не покрива.

 

Именно, и аз това се чудя. Кво още от кастингите са си го избрали и ще ни го бутат до финала, а туко виж и спечели, чак тогава ще се гръмна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама не е ли интересно как последнитр 3 седмици някак си отпадат участниците, които предишната са имали най-висок вот? (Поне според няква таблица от уикипедия). На тоя принцип, тая седмица тряя си заминава русначето, ама надали ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Тва предаване вчера стигна дъното. Как можаха да премахнат най-готиния участник, който са имали от началото на това предаване в България? Наистина дъно. Много тъжно че така се изгавриха с това страхотно и талантливо момиче. Беше ми фаворит от първия път в който я чух и видях. Просто има такъв глас и чар, че....Наистина никога не съм очаквал да отпадне, още по-малко от бездарното фъфлещо курве. Саня се изложи за пореден път. Адски проста и долна жена. Още лятото когато Рут Колева и още 50-тина души правиха подписки против нея ми беше ясно що за стока е...Е, вчера доказа сама че всички са били прави за нея. Много гнусна и долна жена. Аз пък съм сигурен, че Виктория ще бъде много по-добра певица след години от това копие на други 54634643 певици Дарина. Виктория я бие по всички параграфи - глас, визия, държание, харизма, ВСИЧКО. Хората в Фейсбук полудяха над 3000 коментара изписаха, страници да върнат Вики с по 6000 човека за по-малко от ден. Криско и той горкия се прави на велик композитор като прави някакви банални курви на "звезди". Не осъзнаха ли тея хора, че такива типажи правят 5 песни и писват? Тъпа държава, никога няма да се оправи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дарина е тотална бездарница, но е супер готина, енергична, интересна, красива, щура и се държи като звезда. Копието на Адел взе да ме дразни в последно време, твърде прехвалена беше. Иначе Християна е номер 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дарина е тотална бездарница, но е супер готина, енергична, интересна, красива, щура и се държи като звезда. Копието на Адел взе да ме дразни в последно време, твърде прехвалена беше. Иначе Християна е номер 1.

 

+1

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз харесвам Виктория и мисля, че е по-добрата певица срешу Дарина, но този път елиминациите бяха съвсем в ред на нещата. Не може да стош на сцената като консерва и да гледаш като теле. Хубав глас ама като е умряла в кожата си как да предаде емоция в мен.

Музикалният бизнес е много суров и ако нямаш характер не си за там. Сори, какъвто и талант да си, гадно е, но това е истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи какво търсиш. Защо трябва да се правят на клоуни - това ли ще ти създаде емоцията, или това ще замести хубав глас и съдържателна песен?

 

Това предаване е тръгнало да произвежда 15 годишни коври с разголени задници - колко добър пример за продрастващите - нещо, което чалгата никога не е позволявала, говорим за непълнолетни кумири на малките деца, мятащи задници и цици.

Иначе проблемът на Халваджиян, той заради това не може да спи най-вероятно, е липсата на гласове, просто никой не гласува и той гони харесваните, за да може другият път да се активизират, ама на.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дарина пее насила и си личи от далече, докато Виктория го прави с лекота.

Не знам защо искате от тях да са толкова много комплексни, защо не искате от композиторите и текстописците да са певци, или пък от балерините?

Ми това си е изкуство - музиката, ама айде стига шоу, нека да се върнем към пеенето, към мелодиите. Цирк Балкански си имаме, и театри, и Нешка Робева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Виктория може да е по-затворена, но на сцената се раздава на макс и пее страхотно. Какви тъпотии говориш? А каква емоция ти предава Дарина? Това че е поредното копие на Риана и Бионсе не я прави по-добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че Стивън си тръгна. Време беше да му резнат крилцата, че много си повярва. Подозирам, че го държаха там буквално за цвят....

 

Какъв цвят направо :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още като изгониха Ева-Мария си мислех едно нещо, което се потвърди с изгонването и на Виктория.

Освобождават пътя на победителя, който сами са си избрали предварително... Няма как.

Накрая ще се тупнат в гърдите и ще кажат: "Победителя е най-добрия от всички останали, нормално да спечели."

 

Харесвам Християна и то много, но нека бъдем реалисти - Каква кариера ще има тя? Какви песни ще има? Ще е успешна ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още като изгониха Ева-Мария си мислех едно нещо, което се потвърди с изгонването и на Виктория.

Освобождават пътя на победителя, който сами са си избрали предварително... Няма как.

Накрая ще се тупнат в гърдите и ще кажат: "Победителя е най-добрия от всички останали, нормално да спечели."

 

Харесвам Християна и то много, но нека бъдем реалисти - Каква кариера ще има тя? Какви песни ще има? Ще е успешна ли?

 

Ако трябва да сме съвсем реалисти, ми кажи един победител от всичките тия формати, който има някаква известност изобщо. Може и да не е само от българските, то от всичките световни вариации на музикален формат има 3-4 които имаха някаква временна популярност и това е.

 

Кво има да си говорим тогава каква кариера ще има който и да изберат от тия четиримката (броя групата като за един, въпреки че те са уникално бездарни и нямат талант и като за толкова).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...