Jump to content



X Factor 2015


Препоръчани коментари

Момиче - Виктория

Мъже - не стават

+25 - Християна

Групи - AVA

 

Ужасно много харесвам AVA. Това е най-добрата група! Личи си, че Люси работи яко с тях! Това е X Factor - да израснеш вокално!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 170
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Виктория беше на номинации за да покажат, че най-харесваната също може да е застрашена и да пускат смс-и като луди. Жалко че има деца на по 14-15, които наистина се връзват на тея глупости и пращат като луди. Жалко само за талантливите хора...Направо си играят с тях.

 

A защо не я пратиха със Salute, като искат да покажат, че и тя може да попадне на елиминации?

 

Аман от нагласени истории... Не може две от най-можещите да се изправят една срещу друга... Скоро очаквам Виктория срещу Християна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ще кажеш, че Salute, Belcanto, AVA, Александрина, Steve пяха по-добре?!

 

Не ми се коментира напускането на Ева-Мария. Да, беше ми ясно, че няма да стигне до финал, но имах надежда, че ще продължа да я слушам още много концерти, докато горе посочените не си заминат... Е, грешал съм!

 

Дано Криско й направи някоя ударна песен – момичето го заслужава!

 

Абсолютно. Като имена не ги знам, нали, нямам и намерение да ги научавам, ама това нещо Ева-Мария тотално пя най-зле от всички. Във вторник нали, песента на Роксет беше я направила неразпознаваема. Ся, иначе не я знам как пее, може и да е била най-великата певица на света и на светлинни години от останалите, НО - всичко останало се беше справило сравнително по-добре със задачите си във вторник. Само ония дето пяха накрая, може би Салют? бяха също толкова кардинално зле.

 

Ако ще бучиш, щото твойта любимка си е заминала, е редно да бучиш не че публиката е зле, и не е гласувала, а да смърдиш по-адрес на тоя който и е избирал песента - Криско, Дони или който е там. Не е редно на това отвратително изпълнение, което въпросната представи във вторник вечер да бъде подкрепяно от публиката или изобщо по никакъв начин, съответно не е никак изненадващо, че никой не е гласувал (ако вота е изобщо е реален, нали, мен също много дълбоко ме съмнява че някой ще се набутва по лев и дваесе на смс)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момиче - Виктория

Мъже - не стават

+25 - Християна

Групи - AVA

 

Ужасно много харесвам AVA. Това е най-добрата група! Личи си, че Люси работи яко с тях! Това е X Factor - да израснеш вокално!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Като имена не ги знам, нали, нямам и намерение да ги научавам, ама това нещо Ева-Мария тотално пя най-зле от всички. Във вторник нали, песента на Роксет беше я направила неразпознаваема. Ся, иначе не я знам как пее, може и да е била най-великата певица на света и на светлинни години от останалите, НО - всичко останало се беше справило сравнително по-добре със задачите си във вторник. Само ония дето пяха накрая, може би Салют? бяха също толкова кардинално зле.

 

Ако ще бучиш, щото твойта любимка си е заминала, е редно да бучиш не че публиката е зле, и не е гласувала, а да смърдиш по-адрес на тоя който и е избирал песента - Криско, Дони или който е там. Не е редно на това отвратително изпълнение, което въпросната представи във вторник вечер да бъде подкрепяно от публиката или изобщо по никакъв начин, съответно не е никак изненадващо, че никой не е гласувал (ако вота е изобщо е реален, нали, мен също много дълбоко ме съмнява че някой ще се набутва по лев и дваесе на смс)

Съгласна съм с теб, но искам да кажа, че в договорите им е указано, че могат да си видят сами вота след като са изгонени - мислите ли, че ако някой смята, че е изгонен неправомерно, няма да ги вдигне във въздуха?! Истината е, че малко хора гласуват, а Салютките са на такава възраст, че приятелчетата им пращат смс-и да ги подкрепят, родителите им също и така вотът на фаворити като Виктория, Христиана и Кристиян се занижава. А Вики наистина не беше много силна на предния концерт, не беше добър подбора на песен и я бяха направили да изглежда като леличка... та си рефлектира. За Ева-Мария не плачете, не се справяше добре момичето - да, една идея по-добре от Салют и Александрина, но и техния ред ще дойде.

Според мен в петицата ще са Христиана, Вики, Крис, Стивън и Белканто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онази вечер гледах предаването за сефте тази година и стигнах до извода, че повече такова мъчение за слуха няма да си причиня! Аз ли попаднах на епизода в който всички бяха по-фалшиви и от мен! Единствено останах очаравона от Стивън, другите са леле майко... Претенции и самочувствие до няма и къде...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Онази вечер гледах предаването за сефте тази година и стигнах до извода, че повече такова мъчение за слуха няма да си причиня!

 

+111111111111

 

Честно казано до сега следях live концертите, но вече спирам :mf_surrender: Гледай си X Factor UK и си свиркай, кеф да ти е на душата и ушите да ги гледаш и слушаш. Няма ги превземките и пеят та се късат!

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oт всичките сезони досега само тези тричките ми се доближаваха до това, що е то X фактор. Всичко друго е измислено изкуствено.

Според мен имаха реален шанс да пробият на запад трите заедно, разбира се с точните хора зад гърба им и с много репетиции и подготовка.

 

 

 

 

Иначе тези от UK-ейски формат са железни факт, но някак си това си е тяхната музика, тяхната култура.

Българинът колкото и да си пада по чуждото - вижда се, че не винаги минава номерът, аз крайно не одобрявам такъв тип формат в нашата среда.

Аз съм българин, уважавам българската музика, без ограничение в жанровете, оценявам я, защото стойността й наистина е с високо качество - дискографиите на Лили Иванова, Йорданка, Карадочева, Сигнал, ФСБ и всички тези творци и хора, на които няколко европейски държави са им били в краката буквално.

Такова неуважение към собственото няма никъде по света.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oт всичките сезони досега само тези тричките ми се доближаваха до това, що е то X фактор. Всичко друго е измислено изкуствено.

Според мен имаха реален шанс да пробият на запад трите заедно, разбира се с точните хора зад гърба им и с много репетиции и подготовка.

 

 

 

 

Иначе тези от UK-ейски формат са железни факт, но някак си това си е тяхната музика, тяхната култура.

Българинът колкото и да си пада по чуждото - вижда се, че не винаги минава номерът, аз крайно не одобрявам такъв тип формат в нашата среда.

Аз съм българин, уважавам българската музика, без ограничение в жанровете, оценявам я, защото стойността й наистина е с високо качество - дискографиите на Лили Иванова, Йорданка, Карадочева, Сигнал, ФСБ и всички тези творци и хора, на които няколко европейски държави са им били в краката буквално.

Такова неуважение към собственото няма никъде по света.

Ако вървят трите в комплект - да! Иначе по време на концертите, смея да кажа че се надвикваха една друга... От предния сезон на X factor съм пристрастна, защото една от най-близките ми участва - Невена Пейкова. Капацитета на гласа ѝ е просто уникален... Просто знам как пее това момиче и ме е карала да настръхна и да се насълзят очите ми, много преди да се яви в Гласът на България, а после и във фактора.

Тази година са гола вода, абсолютно всички. Единствено впечатление ми е направи Стивън, но останах с впечатление, че тоя фактор е интернационален и българи почти май няма...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако вървят трите в комплект - да! Иначе по време на концертите, смея да кажа че се надвикваха една друга... От предния сезон на X factor съм пристрастна, защото една от най-близките ми участва - Невена Пейкова. Капацитета на гласа ѝ е просто уникален... Просто знам как пее това момиче и ме е карала да настръхна и да се насълзят очите ми, много преди да се яви в Гласът на България, а после и във фактора.

Тази година са гола вода, абсолютно всички. Единствено впечатление ми е направи Стивън, но останах с впечатление, че тоя фактор е интернационален и българи почти май няма...

Ако тази е гола вода, не знам :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако тази е гола вода, не знам :Vishenka_05:

 

 

Ами на мен лично не ми харесва как пее! И пак казвам - от това което видях на единия от концертите всички бяха ужас, дори и тя, а от нея очаквах доста, защото в социалните мрежи яко я обсъждат и очаквах нещо high level, а накрая останах с пръст в уста...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дадоха безумна песен на Християна последния път, това жури е ненормално. На Дарина също дават песни, които грам не и отиват и не може да изпее, ама явно се опитват да избегнат налагането на втора Гери-Никол. Жалко, голяма е сладурана и я харесвах до концертите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олеле майко, тая седмица е имало нужда от двойна елиминация, и гърличките, и лелката са пяли уникално зле после.

Ами тя не е виновна Александрина, слушалката ѝ не работеше, ама журито, за да не излага шоуто, я насраха. Нямаше нужда да са толкова негативни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с уотевъра е оправдание за коя от двете песни - разсипването на любимата ми песен на Анастейжа или ужасното изпълнение на един от вечните хитове на Тина? Ся ясно, че джоук участника е редно да се толерира донякъде, за да е забавно, ама тая жена определено не е за певица, а да си заминава обратно в кухнята.

 

То не, че остатъка могат да пеят - Салютките на концерта във вторник са пели по-добре от другата женска група, ама маргинално, а защо са решили на елиминациите да пеят точно Word Up е огромна мистерия, но резултата е потресаващ. Изобщо всичките са за под ножа тая седмица, единствения който е изпял повече от два верни тона на концерта от вторник е Кристиян, точно участника който най не ми допада по никакъв начин. Щото е някъф лигав руско-български вариан на (кан)адското изчадие Бийбър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен лично ме заболяха ушите от цвиленето на Христиана, в оригинал също песента не става, а в нейно изпълнение беше пълен потрес.

Каквито и тонове да изпълнява, не звучеше добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кое и беше хубавото? За нея специално е рядко тъп избор да пее отново Марая в рамките на по-малко от месец, по-глупаво щеше да е да пее пак нещо на Селин Дион. Междудругото, по-принцип не виждам какво и е хубавото на Християна, да не пее лошо, но определено не държи ниво - някои неща и се отдават повече (Селин, Паша Христова), някои по-малко (Марая Кери, Таря Турунен), я накои хич (Лет ит го или оная простотия от миналата седмица). Ама с тая песен точно на Марая - добре, че ме подсети междудругото, беше неразпознаваема, не че е нещо особено или е от известните песни на Кери, нали - боровинката го е казала вместо мен. Ебати и виенето, да не е било пълнолуние нещо оня ден?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кое и беше хубавото? За нея специално е рядко тъп избор да пее отново Марая в рамките на по-малко от месец, по-глупаво щеше да е да пее пак нещо на Селин Дион. Междудругото, по-принцип не виждам какво и е хубавото на Християна, да не пее лошо, но определено не държи ниво - някои неща и се отдават повече (Селин, Паша Христова), някои по-малко (Марая Кери, Таря Турунен), я накои хич (Лет ит го или оная простотия от миналата седмица). Ама с тая песен точно на Марая - добре, че ме подсети междудругото, беше неразпознаваема, не че е нещо особено или е от известните песни на Кери, нали - боровинката го е казала вместо мен. Ебати и виенето, да не е било пълнолуние нещо оня ден?

Всъщност беше онзи ден пълнолунието. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

За нищо не става нашият X Factor. Трябваше още в самото начало да започнат с двойни елиминации, както в UK за да не мъчат хората с някой изпълнения на участниците. Иначе ето порция от снощните UK performs:

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...