Jump to content



Online: Галин - Роклята ти пада (ft. Яница)


Препоръчани коментари

Много яка музика и звучене. Много по-интересна е песента от тази на Фики. Клипът също е добър. Браво!

 

Оцко затвърждава "поп / хип-хоп" звученето. :D Нещо чудно да го видим с песен за някоя "поп" изпълнителка? :D

Йоанна от Дийп Зоун има песен на Оцко, но забравих как се казваше.

 

Доживяхме да пеят с Яница за да имат хит.

+1 :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 117
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А някой хваща ли идеята на клипа?

 

 

Добра песен като цяло, не е тупса лупса с цигански вокали. Текстът трябваше да е по-силен. Яница е брутална, както винаги, уникалница :girl_witch: вече я канят за да си вдигат рейтингА, кралицата властва :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това вече много ми хареса. Много добра, хем по-бавничка, а през цялото време си представям какво дране ще е. Нямам забележки този път.

 

А това броене до 12 - оле, оле! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Сигнала това го пуснаха като оригинала, от който Оцко се е вдъхновил. Немам време да ги сравнявам, после ще чета....

 

 

Олелее същото е :roll1: Дано тоя път да е купувал, че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче е мега тъпо да се прави на Криско, а точно якия бас да го няма, та той прави песента яка.

Иначе песента която е пуснал Фокса е 1:1.

 

Верно ли, че не мога да ги слушам? Едно момиче с ник Мария в коментар №17 в темата за клипа в Сигнал го пусна и затова писах тук....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това с оригинала доказва, че песента си е чист RnB. Като ще пееш чалга пей чалга, като искаш да си рапър отивай при Криско бийт. Много ме е яд на Галин, толкова ме кефеше с "С мен да вървиш", "Все напред", "Момче без сърце". За момента тая година Коцето е едноличен лидер при мъжете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи, включването на Яница е един път!

 

Даже щях да съм много доволен, ако в края на песента изпяваше и припев, но нищо. Браво на Галин, че избра точно Гладиаторката да се включи в проекта му, сигурен хит е това.

 

P.S. от коментарите виждам, че Яница е тотален фаворит, жестоко я гласят за певица на 2015!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа почва се. :phpgrin2: Представям си в петъка кво ще е на 10, 11, 12... :happyppl: И като песен, и като клип е над тая на Фикрет. А тоя Оцко някъв дебил ли е, къв е? Да те орезилят пред цяла България и ти да продължаваш да се излагаш... :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи, включването на Яница е един път!

 

Даже щях да съм много доволен, ако в края на песента изпяваше и припев, но нищо. Браво на Галин, че избра точно Гладиаторката да се включи в проекта му, сигурен хит е това.

 

P.S. от коментарите виждам, че Яница е тотален фаворит, жестоко я гласят за певица на 2015!

Определено Яница трябва да е Певицата на годината! И Галин - Певецът!!! :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Щях да похваля песента, но като видях, че Оцко пак е гепил... :confused:

Очаквах някакъв по-мащабен и оригинален клип, предвид кой е режисьора, но и този не е зле. Има някои много яки кадри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми прилича на "Точно никога" особено след припева?

Ако я беше изпял по-прилично щеше да ми харесва повече.Клипа не го разбирам.

 

Включването на Яница е трагично, можеше сам да си направи броенето!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силно. Браво за експеримента, страхотен клип на Башо, супер яка музика ... естествено крадена.

 

За мен доста по-силно от на Фикиту.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е брутална! Радва ме, че Галин си налага негова си линия и стил на песните. Доста различно парче от всичко, което излиза.

Жалко само, че музиката се оказа взаимствана. Тъкмо щях да похваля Оцко, че е направил супер различното парче, а то какво - гепнал е пак... Ако продължава така изпълнителите бавно бавно ще се откажат от него, а то хич да не е - ще има защо!

Клипът е много добър! Постарали са се! Яница изглежда доста добре тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...