Jump to content



Камелия в „Открит микрофон“ 2015


Препоръчани коментари

Ами явно нещата наистина са били винаги за договора. Пайнера кой знае колко пъти е смятал колко пари в повече е щял да спечели, ако Камелия му е давала с еди-колко-си процента повече, както му дават другите. Затова и все това напрежение между тях. Иначе той си знае според мен, че може и че е ценна, ако преди първите едно, две или три турнета си е мислил, че те могат да минат без нея, след като е видял какво прави на тая сцена, на следващите сам си я е поканил. Тяхното ми прилича на онзи тип влюбени, които постоянно се карат. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 291
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами не е много сигурно това .. погледни Ивана - беше нива над изброените от теб тогава, но я нямаше на турнето.

Иначе наистина Камелия през 2003-2004 не беше нищо особено, само една "Стрелките спират" е останала до днес.

 

Въпросите започват да извират като вулкан след това..... за желанието на спонсора. :whistling:

 

Ивана бе "Певицата на годината" тогава. Само 2-3 месеца преди първото турне Митака я направи такава, а Маргарита направи Глория. Не трябваше ли списъкът на Пайнер да започва с Ивана? И ако легендата говори, че заради конфликтът и с Глория коя да закрива, Ивана тогава се е отказала, защо спонсорът не я е изискал специално? Ето, поискали са Камелия и са я получили. Защо Камелия, а не логичният избор - Ивана? И защо този мъж, който преди 20 дни нарече "изискуемата от 2004-та".... самовлюбена жена, не се е застъпил пред спонсора, за прясно коронованата своя "Певица на годината", а покорно е изпълнил желанието на M-TEL?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросите започват да извират като вулкан след това..... за желанието на спонсора. :whistling:

 

Ивана бе "Певицата на годината" тогава. Само 2-3 месеца преди първото турне Митака я направи такава, а Маргарита направи Глория. Не трябваше ли списъкът на Пайнер да започва с Ивана? И ако легендата говори, че заради конфликтът и с Глория коя да закрива, Ивана тогава се е отказала, защо спонсорът не я е изискал специално? Ето, поискали са Камелия и са я получили. Защо Камелия, а не логичният избор - Ивана? И защо този мъж, който преди 20 дни нарече "изискуемата от 2004-та".... самовлюбена жена, не се е застъпил пред спонсора, за прясно коронованата своя "Певица на годината", а покорно е изпълнил желанието на M-TEL?

Защото парица е царица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравни тея песни с "Не знаеш" на Анелия, "Ти ме лъжеш най-добре" на Райна, "Твоя бях" на Гергана и ще видиш, че Камелия беше много слаба в този период...Пайнер не са тъпи и ако Камелия е била топ име тогава, едва ли нямаше да я искат...Анелия и Гергана бяха топ тогава.

Да това е вярно, все едно четях форума, докато я слушам...

Гергана и Анелия бяха с кариери на по 1-2 години , нормално да се залагаше на тях . Твоя бях не мисля че беше такъв хит тогава , а към днешна дата още повече . Къде ми я слагаш до Стрелките спират . Иначе от 2004 Камелия имаше 3-4 песни на кръст . Вие колко искате да и станат хитове ? Съвсем нормално си заложи на 2 парчета и те си развиха потенциала . И пак казвам , доста неуместно е да я сравнявате с новата генерация (тогава) . Гергана беше най-налаганото име за онзи период , а Анелия имаше парите зад себе си - Коко/Жоро Илиев .

Всека една на 1вото турне си имаше заслуга да е там . Камелия и Глория -примите с многото хитове до онзи момент , Гергана и Анелия -новите хитови имена . Райна и Емилия -тепърва налагащи се . Малина -заради кючеците , Мария заради Ариана ... и така . А и по-приемите се вижда коя е имала място и коя не . Не напразно Митака задържа Камелия до последно но турнето. Чак 2010 Кама му отказа -и се разбра защо , не и се пееше на вход свободен , пред мангали и пенсии .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана и Анелия бяха с кариери на по 1-2 години , нормално да се залагаше на тях . Твоя бях не мисля че беше такъв хит тогава , а към днешна дата още повече . Къде ми я слагаш до Стрелките спират

турне имаше тогава, само и единствено заради Гергана! Тогава тя беше рекламно лице на Мтел. Тя е и първата поп фолк певица която рекламира масова услуга. Тогава турнето трябваше да бъде нейно самостоятелно, но Пайнера като видя каква възможност и какъв бюджет е предвиден реши да се възползва и да набута колкото се може повече изпълнители. И при поставеният ултиматум или става както ние кажем или забравяте за Гергана, Мтел нямаха избор да не се съглася, защото цялата им рекламна стратегия щеше да се пропадне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

турне имаше тогава, само и единствено заради Гергана! Тогава тя беше рекламно лице на Мтел. Тя е и първата поп фолк певица която рекламира масова услуга. Тогава турнето трябваше да бъде нейно самостоятелно, но Пайнера като видя каква възможност и какъв бюджет е предвиден реши да се възползва и да набута колкото се може повече изпълнители. И при поставеният ултиматум или става както ние кажем или забравяте за Гергана, Мтел нямаха избор да не се съглася, защото цялата им рекламна стратегия щеше да се пропадне.

Целият ти е пост е голяма лъжа и глупост. Турнето беше замислено като Глория и Приятели, но нямаше как толкова изпълнители да се съгласят да бъдат в сянка и само едно име да се рекламира.

Какво рекламно лице на Мтел е била Гергана, какво е рекламирала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Камелия, а не логичният избор - Ивана? И защо този мъж, който преди 20 дни нарече "изискуемата от 2004-та".... самовлюбена жена, не се е застъпил пред спонсора, за прясно коронованата своя "Певица на годината", а покорно е изпълнил желанието на M-TEL?

 

Защото може би Камелия е имала други "заслуги" пред спонсора :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе наистина Камелия не беше никак актуална тогава, но вече се беше изградила като име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да вметна като присъствал на концерта във Видин, че Кама далеч не беше от най-добре приетите на турне 2004. На 5-6то място може и да се нареждаше, но на второ - тотален абсурд и пълна лъжа.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да вметна като присъствал на концерта във Видин, че Кама далеч не беше от най-добре приетите на турне 2004. На 5-6то място може и да се нареждаше, но на второ - тотален абсурд и пълна лъжа.

 

Само да вметна да се разкараш с тъпите си изводи, щото първо си ходил прав под масата през 2004-та и второ, има достатъчно репортажи и дневници на Планета, които да докажат обратното. Амън от комплекси със задна дата в тоя форум. Иначе Иван е прав. Онова турне трябваше да е на Глория и приятели, но не стана както Митака и жена му го планираха, а както виждаме от това интервю, и последната дума за изпълнителите ни са имали. Който плаща, той поръчва не само музиката, а и певиците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакви комплекси няма, пуснете си турнета 2004 и 2005 и определено Камелия далече не е от ТОП 3 по прием...

 

Гергана, Анелия и Глория бяха звездите на 2004-това е повече от очевидно, Камелия беше просто една от всичките като Емилия и Мария...Въобще не си въобразявайте..дори "Луда по тебе" почна да я съживява по-натам...Микса на Камелия минава много вяло, ако е била топ име, как мислите, че няма да е първи избор за турне,а не са я искали?...А Гергана наистина беше рекламно лице на М-тел и масово хората ходеха заради нея..аз не случайно казвам, че Камелия винаги е била зад някой друг, дали е била Глория, Гергана, Анелия, Ивана, Преслава, Галена, Деси Слава, все е била доста след тях през годините и така и не е имала период да е номер 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то на турне 2004 като цяло си беше доста заспала публиката, като прибавим и факта, че всички бяха на плейбек ..

Иначе Кама беше най-добра на турнето през 2006, тогава започна с живото пеене и си беше припомнила и наложила доста от старите хитове. Аз бях там и определено по прием Камелия беше веднага след Ивана и донякъде беше на кантар с Преслава.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

E, ако сега от мъка някой хора започват да си съчиняват някаква нова история на турнетата, това си е техен проблем. Виждам и новото усилие, да се търси нещо под вола теле, след като Кама обърна закостенелите представи за реалностите в чалгата с хастара нагоре с това интервю. Няма да мине номера, не си правете труда. Каквото и да говорите, ако Пайнер не реагират на това интервю, всичко от него остава истина и доста хора тук е редно да си рефрешнат представите за това какво наистина се е случвало в този бизнес през годините и защо. Аз си пускам видеото да видя какво е казала, защото имам чувството, че много неща от казаното не се коментират по съвсем разбираеми причини. Но все пак, това със спонсора бе брутално, много брутално. Тотално променя картинката и нравите в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

E, ако сега от мъка някой хора започват да си съчиняват някаква нова история на турнетата, това си е техен проблем. Виждам и новото усилие, да се търси нещо под вола теле, след като Кама обърна закостенелите представи за реалностите в чалгата с хастара нагоре с това интервю. Няма да мине номера, не си правете труда. Каквото и да говорите, ако Пайнер не реагират на това интервю, всичко от него остава истина и доста хора тук е редно да си рефрешнат представите за това какво наистина се е случвало в този бизнес през годините и защо. Аз си пускам видеото да видя какво е казала, защото имам чувството, че много неща от казаното не се коментират по съвсем разбираеми причини. Но все пак, това със спонсора бе брутално, много брутално. Тотално променя картинката и нравите в Пайнер.

Кама започна да изпъква след 2006та по турнетата. Преди това беше една от многото.И да... никога не е била с по-добър прием от Преса... даже и 2009та, ако не се лъжа, когато Пресица имаше тъпи песни.

 

Доминирането на концерти или така нареченият от теб ФИСТИНГ тръгна от онзи концерт на открито в София.

Link to comment
Сподели в други сайтове

турне имаше тогава, само и единствено заради Гергана! Тогава тя беше рекламно лице на Мтел. Тя е и първата поп фолк певица която рекламира масова услуга. Тогава турнето трябваше да бъде нейно самостоятелно, но Пайнера като видя каква възможност и какъв бюджет е предвиден реши да се възползва и да набута колкото се може повече изпълнители. И при поставеният ултиматум или става както ние кажем или забравяте за Гергана, Мтел нямаха избор да не се съглася, защото цялата им рекламна стратегия щеше да се пропадне.

Абсолютна глупост . Всички от турнето бяха рекламни лица на услугата -88 . Абсолютно всяка я имаше в мтел плакатите , рекламите и т.н.т .

Гера беше рекламно лице на Мура 2006 , когато направиха Мура Мега .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво интервю. Камелия каза доста истини. Доста добри думи за бившия си шеф...разбирам от интервюто че е съгласна да работи в Пайнер ако се разберат някога.

 

Не мога само да разбера...до онзи ден Г-Н ПРОДУЦЕНТА ЛЪЖЕ, а сега "Много е добричък, колко пъти сме си приказвали с него..." :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствено на Камелия интервютата винаги са интересни от-до и не разбираш кога е минало времето и е свършило интервюто. Искам ОМ само с Кама, другите и без това всеки път плямпат едни и същи клишета :1000 (29):

Много ме кефи тая жена как не спести нищо и си каза нещата така както реално са. Няма друга такава!

Много забавна беше частта с Гергана и Оцко :roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво интервю. Камелия каза доста истини. Доста добри думи за бившия си шеф...разбирам от интервюто че е съгласна да работи в Пайнер ако се разберат някога.

 

Не мога само да разбера...до онзи ден Г-Н ПРОДУЦЕНТА ЛЪЖЕ, а сега "Много е добричък, колко пъти сме си приказвали с него..." :mf_surrender:

 

 

Втори път го постваш с надеждата, че ще събудиш едни специални чувствата, на непоносимост към Камелия у половината форум. Милене, Камелия не се разбра с Пайнера за бизнес! Разбирате ли повечето тук? - за бизнес. Като не са се разбрали, договорът и свършва и продължава сама. Хайде да спрем с подобни намеци, че не тя, а Пайнера я е канил няколко пъти след Нова година на разговори, дори когато е било ясно, че няма да се връща при него. Пак уточнявам - след Нова година, а договорът и е свършил на 27.102014 година. Тя е вече извън Пайнер, а той и звъни на Нова година, за да и пожелае успех през новата въпреки, че не е в неговата фирма. Праща SMS на 8 март 2015-та със същите пожелания, когато също не е в неговата фирма. Ухажва я всякак във всичките 6 месеца, в които тук няколко зрънца буквално се размазваха от кеф, че била изгонена, изритана, срината, заличена... и т.н.

 

Сега какво да направим, че когато иска да бъде бизнесмен, Митака прави хиляди опити да привлече някой в каталога си? А когато разбере, че след 4-5 дни "Неповторим" тръгва при конкуренцията, привиква придворните си журналисти от в."Шоу" и в момент на умопомрачение казва неща, за които после съжалява? Дори имаме доказателства, че съжалява И този път. Иначе никога нямаше да накара Хари, да и звъни и да и прави оферта, за ротация на "Неповторим" по ПланетитЕ, в момент, когато Виктор Касъмов я ротира 12 пъти на ден по ФЕН ТВ и 12 пъти по Балканика ТВ. Хайде да гледаме цялото интервю, а не да изваждаме от контекста неща, които отговарят на мераците, на сринатите до земята 6-месечни заклинания на тролещата част от Рамания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, ти сериозно ли си толкова вманиачен в Камелия? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Това твоето е нещо страшно, чак плашещо.

Очакваме да се опитваш да втълпяваш, че тя е и първата жена, а не Ева, а Адам е създаден след Цветин. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, ти сериозно ли си толкова вманиачен в Камелия? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Това твоето е нещо страшно, чак плашещо.

Очакваме да се опитваш да втълпяваш, че тя е и първата жена, а не Ева, а Адам е създаден след Цветин. :1000 (29):

С тези подписи на Ваня не върви да разправяш кой бил вманиачен . Не Фокси ходи под полата на Камелия на всяка нейна изява , не той мъкне двуметрови плакати на всяка сбирка ... и отново не той разправя как се сбил с някой си на концерта , само защото освиркали Ванча .... тея на някой друг !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори път го постваш с надеждата, че ще събудиш едни специални чувствата, на непоносимост към Камелия у половината форум. Милене, Камелия не се разбра с Пайнера за бизнес! Разбирате ли повечето тук? - за бизнес. Като не са се разбрали, договорът и свършва и продължава сама. Хайде да спрем с подобни намеци, че не тя, а Пайнера я е канил няколко пъти след Нова година на разговори, дори когато е било ясно, че няма да се връща при него. Пак уточнявам - след Нова година, а договорът и е свършил на 27.102014 година. Тя е вече извън Пайнер, а той и звъни на Нова година, за да и пожелае успех през новата въпреки, че не е в неговата фирма. Праща SMS на 8 март 2015-та със същите пожелания, когато също не е в неговата фирма. Ухажва я всякак във всичките 6 месеца, в които тук няколко зрънца буквално се размазваха от кеф, че била изгонена, изритана, срината, заличена... и т.н.

 

Не, не съм го написал с никаква надежда да събуждам чувства на непоносимост в който и да е. Това ми се наби в главата най-много. Другото което каза си е самата истина. След коментарите тука и от теб и от другите за отношенията между Камелия и Димитров след Нова Година, човек би останал с впечатлението, че са на нож. А явно не е така.

И без друго Пайнера я изпусна, защо не се съгласи поне да е издател на продуктите й...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно защо се прави цяла тема за интервюто на Камелия в ОМ, а на Нелина не например. За мен Нелина се изразява сто пъти по-добре, ама както и да е.

На Камелия това интервю сме го чели/слушали вече. Нещата се казват веднъж и се спира. Със сигурност казва истини, но със сигурност си съди и от своята камбанария. Много обича да говори - повече, отколкото да прави и пуска продукция, което трябва да промени. Не ми стана много ясно защо не е правила големи самостоятелни концерти и турнета - нещо не успя да се оправдае. Много ехидно се подигра на Гергана и Оцко. Като е толкова отворена, защо се включи в "Само за минута"? Говори така, все едно прави кой знае какво изкуство, на фона на което продуктите на колегите й бледнеят... И във всяко интервю се дъвчи Преслава, та Преслава. Разбрахме още преди 5 г. за записите на тия хитове, разбрахме. Според мен прекалено се вживява в ролята на стожер на жанра. Нелина например беше реалист и откровена, каза си и грешките - тази Камелия веднъж не я чухме да каже кога е сбъркала, кога е била виновна. Все другите... Иначе за Димитров е права.

И Фокси - Турне 2004 беше скука, защото им беше проба. Но не си спомням на Камелия да е имало някаква избухвация. На следващите турнета - да. Под избухвация разбирам това, което се случи през 1990 и през 1991 на Лепа Брена и Драгана на стадион Васил Левски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз не останах чак толкова впечатлен. Каза истини, но повечето от тях вече ги беше казала на други места. Относно Гергана - уж я подкрепи във фейсбук веднага след излъчването на репортажа, пък сега ми прозвуча другояче. Изказването, че от един индийски филм Оцко би изкарал 10 хита беше смешно и вярно, но беше излишно само Гергана да се посочва за пример отново. Това натякване само на едно име, при положение, че масово се "пазаруват" Оцкови копия, навежда на мисълта за лично отношение, а пак казвам, уж беше на страната на изпълнителката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано и аз не останах чак толкова впечатлен. Каза истини, но повечето от тях вече ги беше казала на други места. Относно Гергана - уж я подкрепи във фейсбук веднага след излъчването на репортажа, пък сега ми прозвуча другояче. Изказването, че от един индийски филм Оцко би изкарал 10 хита беше смешно и вярно, но беше излишно само Гергана да се посочва за пример отново. Това натякване само на едно име, при положение, че масово се "пазаруват" Оцкови копия, навежда на мисълта за лично отношение, а пак казвам, уж беше на страната на изпълнителката.

 

Е, Оцко е по-виновният. Подкрепата за Гергана беше веднага след репортажа, а сега критиката беше по повод на интервютата, които даде. Щото Герито се чувстваше прецакана от Оцко, но не посмя да му се скара публично, щото не ѝ откаже после да работят пак, а тя пак иска този успех, поне така аз виждам нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено , че ще се правят теми за Камелия , след като събират коментари и дискусии . Моите уважения към Нелина , но не вълнува почти никого към днешна дата , да не говорим че за постижения в жанра е също назад от Камелия .

А като и зададоха 10 въпроса за Преслава , за кого до отговаря - за Галена ли . Не каза нищо против нея , даже отново поясни че говори чисто принципно и против Преслава няма нищо . Много хубаво направи , като отправи апел към Преслава да и отговои с какво я е обидила и за какво трябваше да бъде спокойна Камелия ;)

Много сте интересни , ревете че жанра пропада , нареждате Преслава че е станала плейбек певица , не одобрявате лайв-записите ... но казаното от Камелия ви се струва заяждане . Нали знаете , тя яко иска да се заяде с Преслава наистина ще я направи на гъз , оная колкото е проста не и трябва много . Кротнете се малко с тея истерични изблици на възмощение при всяка изява на Камелия .

За Гергана -много хубаво се изказа . Не знам колко трябва да си прост , че да преглътнеш , дори да прикриеш вината на човек измамил те по тоя начин . Свалиха и песента , която тепърва се налагаше , направиха те на гъз пред цяла Бг ... а на всичкото и отгоре авторката на песента се изказа публично против кражбата . И накрая Гуца ще ми мига на парцали и ще се чуди как да не се изкаже негативно за Оцко . Адски пораженческо мислене , за това са на това дередже .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...