Jump to content



Камелия в „Открит микрофон“ 2015


Препоръчани коментари

ХАреса ми въпросното интервю. Беше малко странно как се хилеше с пресипналото си гласче, но за щастие не успя да се изложи като миналата година с това да изпада в подробности за различни певици.

 

Едно място мога да изтъкна като смях в залата - като обяснява как хакери хакнали нахакания й клип. То така пролича, че се оплете, че самата тя не си повярва. Издаде я и това, че дори не дочака Ема да я пита за случката, а реши да си разкаже скалъпената случка.

 

В крайна сметка, браво, хем пиперливо, хем премерено. Ето, че не било трудно.

 

Какъв смисъл има да си измисля това, а и не е скалъпено, точно така си беше, клипът се появи първо с лошо качество и се чуваха коментарите на някви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 291
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Едва ли е за 2007, "Завинаги" беше без каквато и да е конкуренция при клиповете. Най-вероятно иде реч за 2010 и "Изпий ме цялата".

Напротив , за 2007 става дума . Нали и дадоха "артистичност". А Нф и даде клипа . И точно за 2007 имаше предвид тъй като тогава Нанков тъкмо беше напуснал , може би 2-3 години преди това . И Камелия и Глория мисля снимаха основно с Нанков след като беше напуснал . За 2010 и беше пределно ясно , че Цура обираше всичко . А и тогава Нанков работеше за всички - Камелия , Галена , Андреа , Цура , Преслава..

 

И абсолютно Някой ден е мнооого над Завинаги . И като бюджет , и като игра , и като сценарии и картинка . Просто това е един от най-добрите и клипове !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, тя визира 2007 година и "Някой ден", за който получи артистично присъствие. Няколко пъти след това е казвала, че съжалява задето самият клип не е спечелил, защото бил като мини филм, поставил началото на една нова резолюция и заслужавал най-много.

 

Аз визирам, че политическия сюжет не е достатъчен една кафяво-оранжева лента да спечели Клип. А и самата Камелия е наясно, че силната й серия само започваше с "Някой ден".

 

Като гледаме после "Оргазъм", "Фалшива кожа", "Никотин" ... ами това са клипове, не някакви анти-партийни скечове, снимани на режим "Сепия".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Завинаги" и за мен е по-въздействащ и добър. Дори Мария още същата година го копира("Не ме обичай") , а Кали се вдъхнови от него за видеото на "Недей сърце".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, що не казвате, че Пайнер са звънели с оферта за ротация, че хем да пускат мостове към нея, хем да твърдят, че не може без тях след това? Гледай ги ти колко са тарикати. До оня ден беше: - Камелия тепърва ще разбере как стоят нещата наистина! А днес вече са: - Хайде дай си клипа да го въртим, че хората наистина ще разберат, че си ни напуснала, като го виждат по други телевизии, а не по нашите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах сега интервюто..

 

Да и на мен ми хареса, за първи път позитивно интервю на Камелия, защото винаги е намръщена, озлобена и т.н, сега ми хареса...Много се смях като говори за Оцко и др. неща..

Но много неща които казваше ми бяха познати и си казвах: това съм го чувал...а истината е, че Фокси ги е писал.. :whistling: Което доказа моето твърдение, че той е човек БЕЗ НИКАКВО ЛИЧНО МНЕНИЕ, просто цитира неща които Камелия му е казала...там за турнето, бенда, гледанията-всичко както Фокса го е писал тук...Как може да си на толкова години, а мнението ти за всичко да е само от мнението на някой друг... :helpsmilie: :mf_surrender:

 

 

Камелия трябва да стане пак водеща, тя не става за певица, но определено става за говорене..Аз лично преди гледах "Споделено с Камелия" когато не спях през нощта...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив , за 2007 става дума . Нали и дадоха "артистичност". А Нф и даде клипа . И точно за 2007 имаше предвид тъй като тогава Нанков тъкмо беше напуснал , може би 2-3 години преди това . И Камелия и Глория мисля снимаха основно с Нанков след като беше напуснал . За 2010 и беше пределно ясно , че Цура обираше всичко . А и тогава Нанков работеше за всички - Камелия , Галена , Андреа , Цура , Преслава..

 

И абсолютно Някой ден е мнооого над Завинаги . И като бюджет , и като игра , и като сценарии и картинка . Просто това е един от най-добрите и клипове !

2010-та Преслава няма клип от Нанков, и 3-те й клипа са на Люси, Андреа също май няма клип от него през въпросната година...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв смисъл има да си измисля това, а и не е скалъпено, точно така си беше, клипът се появи първо с лошо качество и се чуваха коментарите на някви.

 

Да бе... клип така изтича...случайно... а пък хакери дебнат денонощно за клипа на Кама... звучи ли ти правдоподобно. С подобен PR ни облъчват от 20 години...

 

Няма никакви хакери. Кама е пуснала видеото по-рано. Ако се разровя сигурно има и жълти статии за злите хакери, които са й "провалили" премиерата...

 

Между другото, Кама каза, че не е изключено да се върне в ПАЙНЕР :1000 (29): В следващия момент, вика за момента НЕ :1000 (29):

 

А беше малко долно да каже, че Оцко е лаком за пари, което си е вярно, ама Кама да не би да не е... :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе... клип така изтича...случайно... а пък хакери дебнат денонощно за клипа на Кама... звучи ли ти правдоподобно. С подобен PR ни облъчват от 20 години...

 

Няма никакви хакери. Кама е пуснала видеото по-рано. Ако се разровя сигурно има и жълти статии за злите хакери, които са й "провалили" премиерата...

 

Между другото, Кама каза, че не е изключено да се върне в ПАЙНЕР :1000 (29): В следващия момент, вика за момента НЕ :1000 (29):

 

А беше малко долно да каже, че Оцко е лаком за пари, което си е вярно, ама Кама да не би да не е... :girl_witch:

 

Не е случайно, защото той си беше качен, просто беше частен. В случая мисля, че това си е истината, премиерата и без това беше запланувана за след няколко часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Две много долни и лицемерни създания тук имат чутовният шанс, винаги когато излезе яка пушилка около Камелия, аз да съм на работа в поредни дни и да мога да пиша, само от телефона. Но, това още довечера ще се промени. Още не съм изгледал интервюто, че сигналът на тази прекрасна компания M-TEL, на която съм лоялен абонат от времето, когато Кама подписа с Пайнер миналия век, във възможно най-западната точка на България не позволява клипчетата, да се гледат в нета. Засега няма да се кьоравя да пиша, след двете разпадащи се като повод да съществуване тук същества - Мелето и онова пайнерското с 3-те букви. Те и без това изглеждат толкова жалко в тази тема, че не се налага да ги отразяват хората въобще, след като Кама ги окоси до корен с това интервю. Друго ме вълнува от дискусията тук и питам възможно най-сериозно, за тези 10 години в тези форуми:

 

- Верно ли е казала това за Планета Прима'2004, и че M-TEL са я вкарали на турнето, въпреки Пайнер? :1000 (17):

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Верно ли е казала това за Планета Прима'2004, и че M-TEL са я вкарали на турнето, въпреки Пайнер? :1000 (17):

 

Да, каза го. Пайнер изобщо не са й предложили, сигурно е била някъде назад в списъка му.

Може би и за това на бързичко са претнали песен и клип, защото тази не й най-силната, а на другите, на които спонсор са ПриМа - са малко по-добри.

Големи лайна са...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, каза го. Пайнер изобщо не са й предложили, сигурно е била някъде назад в списъка му.

Може би и за това на бързичко са претнали песен и клип, защото тази не й най-силната, а на другите, на които спонсор са ПриМа - са малко по-добри.

Големи лайна са...

 

Верно го е казала значи?!!! :blink: Кама е да бой! Цветин е за бой! Всички около тях са за бой!. :feminist_en:

 

Не е истина, не може да са толкова захлюпени. Как е възможно 11 години, цели 11 години да не кажат най-важното, което да подреди пъзела докрай и всеки да се сети на какъв геноцид са я подложили още от 2000-та година? Щеше да се изясни и защо гледаме необясними неща, само за да я смачкат и да подпише при техните условия. Ужас, егати мършите са в Димитровград. През всичките години използваха Глория, Деса, Ивана, Преса и сие, за да си измиват ръцете и да ги противопоставят, та да не се види от хората, че към Кама се прилагат първобидни методи с цел укротяване и подчиняване.

 

През всичките тези 11 години се говореше, че видите ли проблемът от 2004 година бил, че всички били съгласни, да излязат заедно, на химнът "пайнерски" в онези години - "Носталгия" и само Кама била против. Обаче, след заплахи с изхвърляне от турнето и продължение на геноцида от предните 4 години изведнъж, ей така от нищото, лично Митко и Марийка Димитрови са я навили да излезе на "Носталгия", като са и обещали "Diamanti i rubini" за албума и тя склонила. Е, излъгаха я тогава, като дадоха песента на новата си фаворитка (Ивана). Но това не е новина, за манталитета на оня, който само преди 20 дни и се заканваше, че ще види колко страшно за нея ще стоят нещата извън компанията му. Знаем го колко е злопаметен и отмъстителен. Знаем и как все се прави на голям мъж и велик шеф. Но все не ми ставаше ясно, защо след такива заплахи е взел жена си Марийка и лично е отишъл "на крак" на Кама, та да я навива за турне'2004. Но ето, всички въпроси си имат логичен отговор, а той винаги е бил свързан с пари..... и този път с ултиматум на СПОНСОРЪТ, че без Камелия няма турне.

 

Какво ви говори това? Да питам ли още или ще се сетите? Представяте ли си каква е била тогава представата на едрия бизнес за чалгата, щом Пайнер им дават списък и хората питат: - Къде е Камелия? Помислете си как се е гърчил безгръбначният пенсионер и пред каква дилема са го поставили M-TEL? Той гази 4 години Кама, а те му казват, да я осигури на турнето, иначе няма 1 000 000 кеш като спонсорство, няма турне, няма чалга на открито, няма пълни стадиони, няма безумна реклама и няма нови хоризонти за този бизнес, които да го хранят и до днес.

 

А Камелия си блее в облаците, мисли само да секс и поливане всеки ден, а Митака му е спестено чутовно унижение в продължение на 11 години. Вие имате ли идея какво щях поне аз да направя с подобна информация у нета? Ееееее, през пролетта на 2004-та и се моли като дребна гнида, щото парите и славата чакат и без Кама стават само мираж, а през пролетта на 2015-та всичко е забравил и заплашва ли заплашва......

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса това интервю, този път не усетих недоволство и нападки, а просто си казваше нещата такива, каквито очевидно са. Явно това, че "Пайнер" са я държали е имало голямо отражение. Съгласен съм с 90% от нещата, които каза, най-вече, че Оцко е станал алчен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видински, не случайно Камелия се срамува от тебе...пишеш толкова много, а не казваш нищо съществено...

Камелия казва, че Пайнер не я е искал, а М-тел са настоявали, а не че без нея няма да има турне.. :roll1: Това показва, че 2004 също не е била сред най-актуалните.Тогава беше бума на Райна, Гергана, Анелия и едва ли Камелия е била толкова нужна на Пайнер..Тогава Камелия беше в поредната си дупка.."Няма изход" беше най-слаба от всички песни излезли за турнето и само тя не стана хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видински, не случайно Камелия се срамува от тебе...пишеш толкова много, а не казваш нищо съществено...

Камелия казва, че Пайнер не я е искал, а М-тел са настоявали, а не че без нея няма да има турне.. :roll1: Това показва, че 2004 също не е била сред най-актуалните.Тогава беше бума на Райна, Гергана, Анелия и едва ли Камелия е била толкова нужна на Пайнер..Тогава Камелия беше в поредната си дупка.."Няма изход" беше най-слаба от всички песни излезли за турнето и само тя не стана хит.

 

Ти не учи хората как да мислят и какви изводи да си правят. Няма как и да ме коментирате мен, щото този път ме няма в интервюто. Който е бил на турне'2004 като мен, дори в ролята на охрана на служебният вход при сектор "А" на стадиона във Видин, знае какво е било тогава. Но ти не си сред тези хора. Онова турне бе Глория и Кама + някакви момиченца за цвят. Колко и да не ти е приятно да го чуеш, Кама бе едната голяма звезда на Пайнер, другата бе Глория. Трета няваше. Затова без Кама на турне не се ходеше нито тогава, нито в следващите 5 години. Не бе нужно да си вътре в бизнеса, за да го знаеш. Затова M-TEL са я поискали, и са я получили. Нема живот за теб в тази тема, след това интервю. Ще ви прочистя душичките злобни и завистливи на теб клонингите тук. Най-после ми паднахте на воле. И мисля да ви бия шута много мощно. Кама ми подаде страхотен пас...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси от изказването ,че дори не е била искана от продуцента на първото турне ,извода е само един,а именно ,че Камелия никога в историята на тяхните отношения не е бил какъвто и да е приоритет на Пайнер .Камелия сама се е оправила през далечната 2000-2003 откогато и са златните хитове.А след 2003 се виждаше тоталното свободно плаване и липса на подкрепа към нея.Тя просто е силна и се оправяла без каквато и да е помощ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2010-та Преслава няма клип от Нанков, и 3-те й клипа са на Люси, Андреа също май няма клип от него през въпросната година...

Няма значение дали е 2009 или 2010 . Кво се опитваш да остроумничиш с тъпи забележки ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси от изказването ,че дори не е била искана от продуцента на първото турне ,извода е само един,а именно ,че Камелия никога в историята на тяхните отношения не е бил какъвто и да е приоритет на Пайнер .Камелия сама се е оправила през далечната 2000-2003 откогато и са златните хитове.А след 2003 се виждаше тоталното свободно плаване и липса на подкрепа към нея.Тя просто е силна и се оправяла без каквато и да е помощ.

 

Гледам и не вервам на очите си?!!! :wacko: Феноменален пост! :1000 (33): Направо ти завидях, че не съм го писал аз. :1000:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:D :D :D

 

Когато фактите говорят и аз мога да замълча.От казаното в това интервю,това е извода.Само ми е интересно как са мелили брашно 17 години.... :blow:

 

п.п Неповторим официално е песен номер 2 след Усещам те още ,която ми харесва много :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видински, не случайно Камелия се срамува от тебе...пишеш толкова много, а не казваш нищо съществено...

Камелия казва, че Пайнер не я е искал, а М-тел са настоявали, а не че без нея няма да има турне.. :roll1: Това показва, че 2004 също не е била сред най-актуалните.Тогава беше бума на Райна, Гергана, Анелия и едва ли Камелия е била толкова нужна на Пайнер..Тогава Камелия беше в поредната си дупка.."Няма изход" беше най-слаба от всички песни излезли за турнето и само тя не стана хит.

2004 е слаба за Камелия ? След Ти си виновен и още повече Стрелките спират , няма как да ти изглежда достоверно инфото . Още повече с новия цвят на косата беше избухнала и навсякъде се пишеше за нея . А Пайнера не я искаше , защото имаха търкания от 2002 , а тя си протестираше през 2003 като не издаваше нищо , въпреки че още тогава е било запланувано да п1ска Ти си виновен .

И как става така Кама да не е актуална , а спонсора да държи точно тя да е там ?!? Хем не е актуална , хем тоя дето дава парите държи тя да е там . Пак се оплете в опита си да кажеш нещо .

Link to comment
Сподели в други сайтове

От това интервю ми стават ясни две неща:

 

- Камелия влиза в този форум и се интересува какво пишем. Казва неща по абсолютно същия начин, по които са дискутирани тук. Дори и някои изрази бяха същите, както в Рамания.

- Най-накрая потвърди това, което съм твърдял от години. Това, че си е маркирала клиповете, които си е финансирала сама с Х-те. Сега вече мога да спя спокойно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2004 е слаба за Камелия ? След Ти си виновен и още повече Стрелките спират , няма как да ти изглежда достоверно инфото . Още повече с новия цвят на косата беше избухнала и навсякъде се пишеше за нея . А Пайнера не я искаше , защото имаха търкания от 2002 , а тя си протестираше през 2003 като не издаваше нищо , въпреки че още тогава е било запланувано да п1ска Ти си виновен .

И как става така Кама да не е актуална , а спонсора да държи точно тя да е там ?!? Хем не е актуална , хем тоя дето дава парите държи тя да е там . Пак се оплете в опита си да кажеш нещо .

Сравни тея песни с "Не знаеш" на Анелия, "Ти ме лъжеш най-добре" на Райна, "Твоя бях" на Гергана и ще видиш, че Камелия беше много слаба в този период...Пайнер не са тъпи и ако Камелия е била топ име тогава, едва ли нямаше да я искат...Анелия и Гергана бяха топ тогава.

 

От това интервю ми стават ясни две неща:

 

- Камелия влиза в този форум и се интересува какво пишем. Казва неща по абсолютно същия начин, по които са дискутирани тук. Дори и някои изрази бяха същите, както в Рамания.

- Най-накрая потвърди това, което съм твърдял от години. Това, че си е маркирала клиповете, които си е финансирала сама с Х-те. Сега вече мога да спя спокойно.

Да това е вярно, все едно четях форума, докато я слушам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравни тея песни с "Не знаеш" на Анелия, "Ти ме лъжеш най-добре" на Райна, "Твоя бях" на Гергана и ще видиш, че Камелия беше много слаба в този период...Пайнер не са тъпи и ако Камелия е била топ име тогава, едва ли нямаше да я искат...Анелия и Гергана бяха топ тогава.

Ами не е много сигурно това .. погледни Ивана - беше нива над изброените от теб тогава, но я нямаше на турнето.

Иначе наистина Камелия през 2003-2004 не беше нищо особено, само една "Стрелките спират" е останала до днес.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...