Jump to content



Камелия в „Открит микрофон“ 2015


Препоръчани коментари

Много забавно и интересно интервю. Много се смях когато коментираха за Оцко и това за органа, Камелия винаги ми е била много спонтанна и готина по интервюта. :1000 (29): Значи все пак да очакваме и "Дай го двойно", не знам защо някой беше писал, че е сменяла текста, все пак явно ще се появи. С нетърпение очаквам и баладата "На прага на сърцето ми". Много успех и още хитове! Даде отговор и защо толкова дълго не е пускала продукция, вече е ясно. :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 291
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На мен ми стана интересно това с Х., което се появяваше по клиповете й. Каза, че това са клиповете, които тя си ги е плащала, по този начин си ги е маркирала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разрева ме от смях, когато започна да коментира Оцко. :roll1:

Поредно много добро интервю от Камелия, определено е наясно със ситуацията в поп-фолка и дано съумее да се справи като самостоятелен изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Димитров е много добър човек и бизнесмен" - това е достатъчно което каза. Мрънкането ми писна и докато пее Камелия ще мрънка за Пайнер, така че във всяко интервю ще го слушаме от сега... За Фокса е предупредила да не я питат, защото се срамува от него и не желае да бъде свързвана с него. Нека той си прави изводите..

 

Винаги съм знаел, че тук има хора на Пайнер. Но никой като теб не се е издавал така, като е влязъл тук малко преди да свърши договора на Кама и в 90% от постовете си, да я плюе гнусно и безочливо без каквато и да е причина и нищо да не вижда на хоризонта, все едно си норкоман чакащ си дозата. Как па хвана точно това за Димитров и констатира точно същото за Фокса? И понеже ще си останеш анонимка, вече всички знаят защо. Дерзай, пак никой не те отразява, освен аз. Превърна се в маргинал, а аз тия дни с 1 пост ще накарам форума да върви в каквато посока ми е кеф.. И още нещо да знаеш. На Фокса специално внимание не му трябва. Той не е тук с твоите мотиви и всеки в този форум го знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм знаел, че тук има хора на Пайнер. Но никой като теб не се е издавал така, като е влязъл тук малко преди да свърши договора на Кама и в 90% от постовете си, да я плюе гнусно и безочливо без каквато и да е причина и нищо да не вижда на хоризонта, все едно си норкоман чакащ си дозата. Как па хвана точно това за Димитров и констатира точно същото за Фокса? И понеже ще си останеш анонимка, вече всички знаят защо. Дерзай, пак никой не те отразява, освен аз. Превърна се в маргинал, а аз тия дни с 1 пост ще накарам форума да върви в каквато посока ми е кеф.. И още нещо да знаеш. На Фокса специално внимание не му трябва. Той не е тук с твоите мотиви и всеки в този форум го знае.

Ах, колко щеше да е добре да бях човек от Пайнер. :1000 (6): Нищо, че в Димитровград дори не съм стъпвал.. :1000 (29): Аз не желая никой да ме отразява, за разлика от тебе. И точно ти нямаш право да говориш за отразяване при положение, че тази на която целуваш подметките се срамува от теб и категорично отказва да каже, че комуникира с тебе и дори я е страх да се спомене в някакъв ефир, че някой с ник: Фокси има връзка с нея... :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятно ми беше интервюто, най-позитивното на Камелия от години насам. Личи си, че се чувства свободна вече и й е добре без "Пайнер", вече бълва змии и гущери все по-малко. Кефи ме! Сигурен съм, че ще има още продукция до края на годината, дано изкара нещо и по мой вкус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Камелия защо се направи на разсеяна и не запя "Нещо горещо"? Неслучайно навремето Маргарита Лозанова определи "пеенето й" като вяло ... нищо против Камелия, но тя не е никаква певица. Шоу-дама - с две ръце! Но нека не сипе толкова огън и жупел като 17 години е била там. Да си мълчи и продължи по пътя.

 

На Камелия не ѝ е проблем да си пее песните, но тази специално ти е ясно, че от много време не я е пяла. Тя това каза, да не обърка текста, че ще стане за смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интервюто много ме изкефи, беше много приятно да го гледам, на някои места много се смях.

 

За ИНП, ако не е чул, "Пайнер" отново са пратили оферта на Камелия за ротация, но тя каза, че на този етап не е готова. Това оборва някои твои тези.

 

Личи си, че е много щастлива сега, когато в нея е изборът за всичко, нямам търпение за другите ѝ нови неща, надявам се да са интересни и да имат голям успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това интервю беше по-различно и по-хубаво. Но не ми хареса едно нещо - казва, че на фолка му липсва креативност и че някои певици залагали на подобни като старите им успешни неща.

В последните й клип и песен нито има креативност, нито е нещо по-различно от предните й - така че това изказване беше грешка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво интервю, каза доста верни неща и неща, които всички знаят, но пък не се обявяват публично и директно. Браво, за което :)

Обаче се забелязва и че от нещо е много засегната й държи влага много време .. Не може толкова много да дъвче и да иронизира Димитров, но тя си знае ...

 

Дано успее като самостоятелен изпълнител, но ще трябва да се пускат по-често песни, за да задържа внимание, поне според мен е така :)

 

Хубаво е да има и такъв изпълнител като Камелия, който като не му изнасят формата на бизнеса да се отдели ... :1000 (30):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2009-та до 2014-та ви е отговорила 5 пъти за 5 години! - 2 пъти в "Нов фолк" и 3 пъти в "Сигнал+". :1000 (19):

 

Стига ви толкова. Повече няма да чуете нищо за Фокса..... :girl_witch:

 

 

Ах, колко щеше да е добре да бях човек от Пайнер. :1000 (6): Нищо, че в Димитровград дори не съм стъпвал.. :1000 (29): Аз не желая никой да ме отразява, за разлика от тебе. И точно ти нямаш право да говориш за отразяване при положение, че тази на която целуваш подметките се срамува от теб и категорично отказва да каже, че комуникира с тебе и дори я е страх да се спомене в някакъв ефир, че някой с ник: Фокси има връзка с нея... :1000 (6):

 

Разбрахме те кой си и за какво се бориш. Кама не е отишла на интервю, за да коментира мен, а себе си, кариерата, бизнеса и ментетата. Забавно ми бе да чета около 30 въпроса към нея, в които мистната фауна пита някакви маргинални неща, а същността на постовете им е същата, като през 2009 година - да питат за мен. Ще ти сканирам списанието в други ден, за да видиш, че още тогава е отговаряла като днес. Ама нещо и на мен взе да ми писва 6 години едни и същи тролове, да чоплят едно и също за мен всеки път, когато Камелия е на интервю. Предполагам, че на нея хептен и е писнало. Така, че за вбъдеще не си правете труда, да разпитвате. Никой няма да ви отрази. 5 години внимание ви стигат....

 

Давай сега по същество, че не съм гледал интервюто. Нищо не казваш за него освен, да похвалиш Митко Пайнира, като негов лизач.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тука могат ясно да й се хванат бръщолевиците! Нека да помислим колко и какви клипове има Камелия в периода 2009 - 2014 и дали те са достатъчно креативни в сравнение с победителите през това време. Отделно изобщо не се набива на очи, че тенденциозно режисьорите на Пайнер не вземат награда за Клип на годината

V-ти годишни музикални награди на телевизия „Планета“ (за 2006)

Видеоклип на годината – Светла Иванова - C‘est La Vie (Режисьор: Васил Стефанов)

 

VI-ти годишни музикални награди на телевизия „Планета“ (за 2007)

Видеоклип на годината – Анелия и Миро – Завинаги (Режисьор: Васил Стефанов)

 

VII-ми годишни музикални награди на телевизия „Планета“ (за 2008)

Видеоклип на годината – Камелия – Фалшива кожа (Режисьор: Николай Нанков)

 

VIII-ми годишни музикални награди на телевизия „Планета“ (за 2009)

Видеоклип на годината - Камелия - Оргазъм (Режисьор: Николай Нанков)

 

IX-ти годишни музикални награди на телевизия „Планета“ (за 2010)

Видеоклип на годината - Цветелина Янева и Ionut Cercel - Влез (Режисьор: Николай Нанков)

 

X-ти годишни музикални награди на телевизия „Планета“ (за 2011)

Видеоклип на годината - Цветелина Янева - Брой ме (Режисьор: Николай Нанков)

 

XI-ти годишни музикални награди на телевизия „Планета“ (за 2012)

Видеоклип на годината - Галена - Спри ме (Режисьор: Георги Манов)

 

XII-ти годишни музикални награди на телевизия „Планета“ (за 2013)

Видеоклип на годината - Галена - Дай ми (Режисьор: Георги Манов)

 

XIII-ти годишни музикални награди на телевизия „Планета“ (за 2014)

Видеоклип на годината - Галена и DJ Живко Микс - Хавана Тропикана (Режисьор: Георги Манов)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли е за 2007, "Завинаги" беше без каквато и да е конкуренция при клиповете. Най-вероятно иде реч за 2010 и "Изпий ме цялата".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност имаше предвид за 2010. Каза за Нанков. За "Секси"-то едва ли е имала някакви претенции, клипът е на Велислава, даже имаше интервю, където казваше, че са го заснели просто на шега. Искала е "Изпий ме цялата" да бъде пилотен сингъл към албума, но поради някакви причини се бяха забавили.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

дано, но ако има претенции за "SEXY"- тУ, шЪ мЪ извинва.

"Секси" е заснет по време на фотосесия от Велислава Каймаканова. Никога не е имала претенции за него.

 

Допускам факта, че през 2010 Цура вече разполагаше с пари и е възможно Димитров да е изтъкнал нарочно тази причина пред Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли е за 2007, "Завинаги" беше без каквато и да е конкуренция при клиповете. Най-вероятно иде реч за 2010 и "Изпий ме цялата".

 

 

Сега го изгледах... не мога да повярвам. Шононоо направо е била друг човек. Нищо общо.

Не знам феновете на Ана как преживявате тая низходяща градация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАреса ми въпросното интервю. Беше малко странно как се хилеше с пресипналото си гласче, но за щастие не успя да се изложи като миналата година с това да изпада в подробности за различни певици.

Едно място мога да изтъкна като смях в залата - като обяснява как хакери хакнали нахакания й клип. То така пролича, че се оплете, че самата тя не си повярва. Издаде я и това, че дори не дочака Ема да я пита за случката, а реши да си разкаже скалъпената случка.

В крайна сметка, браво, хем пиперливо, хем премерено. Ето, че не било трудно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега го изгледах... не мога да повярвам. Шононоо направо е била друг човек. Нищо общо.

Не знам феновете на Ана как преживявате тая низходяща градация.

Чупят си крайниците от мъка. :1000 (29):

 

Камелия ме кефи, че е заснела няколко неща и оттук нататък й трябва да си ги пуска в точния момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чупят си крайниците от мъка. :1000 (29):

 

Камелия ме кефи, че е заснела няколко неща и оттук нататък й трябва да си ги пуска в точния момент.

 

 

А ето тука положението става трагично - https://www.youtube.com/watch?v=YFJ8pe-H0nM

 

Не крайници, ами направо на червата да си се обесят.

 

Боже, все едно старата Ана са я отвлекли извънземни :mf_surrender:

 

А "Някой ден" на Кама е много по-добър от "Завинаги". Има право да се сърди жената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли е за 2007, "Завинаги" беше без каквато и да е конкуренция при клиповете. Най-вероятно иде реч за 2010 и "Изпий ме цялата".

 

Не, тя визира 2007 година и "Някой ден", за който получи артистично присъствие. Няколко пъти след това е казвала, че съжалява задето самият клип не е спечелил, защото бил като мини филм, поставил началото на една нова резолюция и заслужавал най-много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново много на място , отново адски обоснована ! Не знам , какво остана за до разясняване . Хубаво го нахрани Пайнера , като се разбра че дори Хари в момента се е опитал да се свърже с нея за ротация . Разбра се , че и Пайнера и се е извинявал на няколко пъти , и че не е искал да я пуска . Така , че до тук със спекулациите на дежурните хейтъри на Камелия . Смятам , че им запуши устите с доста от отговорите . Супер настроение имаше , супер добре се изказа и за Пайнера , въпреки че не заслужава ... Дори и да е добър човек след лайната които сра за Камелия , не заслужава това уважение , което демонстрира тя към него . Заслужаваше си пълния хейт !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...