Jump to content



Алисия VS Джина Стоева


Коя е права в случая?  

132 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 86
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Джина, колкото и да харесвам песните на Алисия, явно е, че предимно на нея се залага.

 

Залага се на този, който си е извоювал и заслужил. Така е редно. Джина последнтие години прави бози. Пробваха да ги наложат, но не се получи... Как стана с Докога. Когато има хубава песен и ефир, нищо не може да попречи. Това важи за Джина, Камелия и безброй други оплакващи се

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако песента на Алисия е същата която е била за Джина е кофти, но ако е различна не виждам проблем Стораро да има и други дуети и все пак заставам на страната на Джина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия много обича да лъже медиите

Джина Стоева стартира 2015-та с дуетен проект

Кой ви каза, че става дума за един и същ проект. Ще видиме и композитора как ще коментира!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да дам мнение, защото наистина АМАН от драми покрай всяка песен.. :mf_surrender: Тия Ара и Диапазан са под всякаква критика..не случайно останаха с 3 имена на кръст.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, не очаквах такъв резултат.

Иначе е същата песен, вижте - "Чашата преля това, че записахме дуетна песен със Стораро, а в последствие разбрах, че Алисия е записала песента със Стораро" - казва Джина Стоева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все тая ми е за за Джина, никога не съм я харесвала. Е трябва да кажа на Ники,че любимата му Джина вече няма да я има. :D

A пък за Алисия- все по-противна ми е.

Изобщо и 2-те любимки на Ники- Джина и Камелия вече ги няма. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танче, не отписвай Джина толкова бързо, хаха.

Камелия също... Как го каза: "Вече ги няма", все едно са мъртви. Не така!

 

Иначе нищо ново, знаех за това от няколко месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танче, не отписвай Джина толкова бързо, хаха.

Камелия също... Как го каза: "Вече ги няма", все едно са мъртви. Не така!

 

Иначе нищо ново, знаех за това от няколко месеца.

 

Джина никога няма да я слушам и никога не съм я слушала. Нямам една нейна песен в компа.

А Камелия- тя ме отблъсна с постоянното си мрънкане и мързел да издава песни-все недоволна от нещо. Известна повече със скандалите, отколкото с песните си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джина. Алисия ми е противен парцал още като окраде песента на Джордан. Пълен боклук.

 

Все едно аз съм го написал. Алисия е пачавра. Една от най-противните певици, а във Фен Телевизия - най-противната. Личи си, че е долнопробна, освен бездарна и обезобразена. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повтаря се историята с Джордан. Алисия е харесала песента му и Виктор й дава зелена светлина да я запише. Джордан не е бил съгласен, но пред медиите изкараха нещата, че уж той й я подарил.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е ситуация, в която няма нюанси - или е взета песента, или не е. Трудно може да се разбере кой лъже, но Джина никога май не съм я чувал да се забърква в разни скандали, така че съм склонен да ѝ вярвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...