Jump to content



Алисия VS Джина Стоева


Коя е права в случая?  

132 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

По погрешка гласувах за Алисия в анкетата, но подкрепям Джина.Аман вече от Алисия, то не бяха футболисти, Златки, Николети и т.н...Преди доста я харесвах, но напоследък с тея скандали около нея ми стана супер неприятна.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 86
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ася обаче стана много антипатична на хората около историите с Курволета. В началото бяха интересни, но вече 5 години - отдавна станаха банални и двете. В този ред на мисли последното, което й трябва на Алисия е нов скандал.

 

Гласувам за Джина ако първа е избрала песента не е колегиално друг да я запише зад гърба й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От:Музикална компания „Ара мюзик”ООД

 

Относно:Появили се в публичното пространство твърдения на Джина Стоева, касаещи музикалната компания;

 

 

 

С артист-изпълнителя Джина Стоева имаме над 14 години договорни отношения. През тези години и досега с нея сме създали много качествени и интересни продукти, с които се гордеем. Ние сме убедени, че ще оставим в историята запомнящи се клипове, рецитали, визии и албуми, плод на общия ни труд, мисъл и амбиция. За този период ние сме били винаги финансово коректни към Джина, както и тя винаги е била финансово коректна към нас. Към този момент нямаме неизчистени финансови взаимоотношения с нея.

 

Да, факт е, че Джина Стоева не желае да продължи професионалното си развитие с „Ара мюзик”. Водили сме не един разговор по темата. Но принцип на музикалната компания е да работи само с мотивирани и позитивни хора, които имат доверие на екипа и които виждат бъдещето си с нас. Когато това не е налице, ние също не виждаме смисъл от продължаване на професионалните взаимоотношения. Все пак желанието трябва да е двустранно.

 

Към днешния момент Джина Стоева все още юридически е изпълнител на „Ара мюзик” ООД, тъй като прекратяването на взаимоотношенията не може да стане едностранно. Но до броени дни ще поканим изпълнителката за адекватно, взаимоизгодно и приятелско приключване на договора ни.

 

Относно изнесените от нея факти за плануван и неосъществен дует с Тони Стораро: да, такъв дует имаше в творческия план за развитие на изпълнителката за 2014 г., приет заедно с нея в офиса ни на 05.02.2014 г. Ние от „Ара мюзик” винаги подкрепяме и дори насърчаваме и провокираме колаборации между изпълнители не само от нашата фирма, но и от други фирми – и от България, и от чужбина.

 

От компанията предоставихме различни дема за прослушване от страна на Джина и Тони Стораро и март месец се спряхме на демо от чуждестранен композитор. Искаме да подчертаем, че става въпрос за съвсем различна песен от тази, която Алисия и Тони Стораро промотираха вече в ефира на Фен ТВ, чиято идея за съвместен проект се появи 1 година по-късно от идеята за дует на Джина със Стораро.

 

Междувременно Ваня излезе с дуетна песен с Тони Стораро на 16.04.2014 г., Преслава издаде дует с него на 23.09.2014 г. и Софи Маринова – на 24.09.2014 г. Факт е, че тогава в публичното пространство не се появи никаква реакция от страна на Джина Стоева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джина Стоева: След коментара на Алисия и Ара Мюзик, ето отговора ми

 

 

Джина Стоева завчера обяви пред Signal.bg причините за разтрогването на взаимоотношенията си с Ара Мюзик. Последваха изявления на Алисия и Ара Мюзик, които заявиха своята гледна точка по казуса.

Отворено писмо от Ара Мюзик относно казуса с Джина Стоева

Алисия: Съжалявам, че излизането на песента е съпътствано от поредния „скандал” около името ми

Джина Стоева разкри защо напуска Ара мюзик

 

Броени часове след публикуването на отвореното писмо на музикалната компания, Джина Стоева даде свой отговор относно изложените аргументи в него. Ето какво пише певицата в своя facebook профил:

След коментара на Алисия и Ара Мюзик, ето отговора ми:

 

Предлагам да чуете отново интервюто ми в Сигнал БГ - никъде не казвам, че става въпрос за една и съща песен! Вината на Алисия за мен е в следното: Когато тя разбра, че аз вече имам записан дует със Стораро и предстои заснемане на видеоклип, тя не стопира и не отложи дуета си, а продължи да го прави, защото знаеше, че ще получи пълната подкрепа на продуцента ни Виктор Касъмов. Същият, стана свидетел през какъв ад минах докато записахме дуетната песен, тъй като Стораро е изключително несериозен и непрофесионален човек, който закъснява и не идва на срещи. По средата на цялата битка, аз бях готова да се откажа, но Виктор Касъмов ме посъветва да проявя търпение и каза, че ако се наложи ще съдействат, но дует ще има. Той също обеща, че до края на януари 2015 година ще имаме заснет клип и пуснат в ротация по Фен ТВ.

 

Защо Алисия едва сега реши да отправя провокации към мен? Може би се е стреснала от атаките? Къде беше близо 3 месеца, в които можеше да ми звънне и да се разберем като колеги? Явно не е имала смелост или така ѝ е било удобно! Всъщност, тя не разговаря с никой от колегите си в Ара Мюзик, единствено с Ангел, с който наскоро имаха дует.

 

Защо не съм имала същата реакция при излизането на дуетите на Стораро с Ваня, Преслава, Софи Маринова?

 

Аз не мога да контролирам Стораро, кога ще му хрумне, да направи дует с някой. Преслава и Софи Маринова не са изпълнители на Ара Мюзик и не мога да се сърдя на никой друг, освен на Стораро за неуважителното му отношение към колегите. Когато разбрах, че Ваня и Стораро са записали дует, стана ми неприятно, че трябва да отложим дуета, за да не се припокрие идеята, но ние, така или иначе, не бяхме готови с песента. Нямаше избран текст, не беше записана песента и имахме друг проект, върху който работехме и който по-късно беше видеозаснет и пуснат в ефира на Фен ТВ - триото с Ивена и Теньо Гогов "Мохито" (вече почти година, песента все още не е платена на Светльо Заров, който направи аранжимента). В този момент не разчитах само на дуетната песен със Стораро (припомням, че той ми предложи дует, не аз на него, така, че да внимава какво и на кого предлага). Говорим за февруари - март 2014 година.

 

Когато обаче, разбрах, че Алисия и Стораро подготвят дует (началото на февруари 2015 година), тогава нашата дуетна песен със Стораро беше вече записана, беше платена от мен, но сумата така и не беше стигнала до композитора Кастрати и то не, защото той не живее в България и липсва добра комуникация. Ненчо Касъмов ми каза, че ще пътува и ще даде лично парите на автора. И не става въпрос за забавяне на плащането с един месец (по думите на Ара Мюзик), а цели 3 месеца, в които Ненчо Касъмов така и не успя да стигне до композитора. Когато разбрах за подготвяният дует Алисия - Стораро, се свързах с Кастрати и той потвърди, че не е получавал пари за дуета и поради тази причина го бави. Освен за тази песен, Ненчо Касъмов му дължал пари и за други песни и не отговарял на телефоните му обаждания. Да не говорим колко време ги гонех по коридорите януари месец, и Ненчо, и Виктор Касъмови, за да седнем, да обсъдим идеи за клипа и да организираме снимките.

 

Беше вече началото на февруари 2015 година и все още нямахме мастеринг (финал) на дуетната песен, нямахме клип и нямахме друг резервен проект, с който да запълним половингодишното отсъствие на мой попфолк проект. Освен, че не ми съдействаха, братя Касъмови ми спъваха работата, така, че аз се учудвам, че те са учудени от моята реакция, в която аз не оплювам, аз споделям причината да взема решението за напускане на Ара Мюзик.

 

Единственото, което очаквах от Виктор Касъмов беше, да застане зад гърба ми и да защити един безкрайно отдаден и верен изпълнител на Ара Мюзик през всичките 14 год. назад (нека го отрекат дългогодишните служители на Ара). Достатъчно беше, да отложи песента на Алисия и Стораро с 2-3 месеца поне, за да можем да довършим и пуснем нашата дуетна песен и конфликта щеше да бъде избегнат. Ето защо и в интервюто си за Сигнал БГ казвам, че според мен, Виктор е най-виновният от всички участници в тази драма. Как да запазиш мотивирани и позитивни хората, с които работиш, като постъпваш с тях по този начин? Това не е инцидент, а начин на живот при тях!

А ти Алисия, може и да не си разбрала, но си "употребена" от Стораро. Стораро винаги е казвал: "Алисия е "Йосма"! На музикантски език (за тези, които не знаят), това означва, че не можеш да пееш. Аз няма да коментирам какво можеш и какво не, имаш си достатъчно фенове, които са те оценили. Но, на Стораро сега му стана "удобна", защото видя какъв успех имаше дуета ти с Константин и реши да си "освежи" кариерата на твой гръб. Помисли! Желая ти успех!

И в заключение ще кажа, че Ара Мюзик са направили не малко за мен! Благодарение на тях, хората ме познават и знаят моите песни. Когато влязох в офиса на Ара Мюзик, бях едно неориентирано 23 годишно момиче, облечено с дънки, маратонки и кожено яке. Знаех едно, че искам да пея и то не за да стана известна или да си намеря богато гадже, а просто да пея!

Благодаря ви от сърце! Имаше много хубави моменти, които никога няма да забравя!!!

 

PS: Не потвърждавам информацията от писмото на Ара Мюзик, че финансовите ни отношения са уредени, но на този етап няма да занимавам читателите с този въпрос.

 

Джина Стоева

 

 

Скандал :o :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джина скандализира с разкрития, на нейна страна съм. Изглежда обаче, че поне засега няма да има как да се излъчва при Касъмови и единствената й опция е "Планета".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все тая ми е за за Джина, никога не съм я харесвала. Е трябва да кажа на Ники,че любимата му Джина вече няма да я има. :D

A пък за Алисия- все по-противна ми е.

Изобщо и 2-те любимки на Ники- Джина и Камелия вече ги няма. :P

сега разбрах защо с такава злоба към тях та ти го ревнуваш

гласувах за Джина

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Джина !! Страшно земен и интелигентен човек е . В случая ги постави на място , и продуцента и мръсния мангал рязан Стораро . Винаги ми е бил страшно лицемерен и противен човек . За мене Алисия също е прецакана , понеже както се вижда той я използва за хит , а иначе я плюе .

Браво на певиците , които имат смелостта да изразяват свободно мнението си и да застават зад думите си ! Останалите , които са недоволни , а мълчат - са пълни мишки без достойнство !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като четох днес разказа на Джина се гванах за главата... :mf_surrender: Може ли такива хора да правят бизнес?? То за това Ара и Диапазан са толкова мизерни, писна ми да управляват хора, които не разбират от сферата с която са се заели...По Фен тв има три имена Тони, Алисия и Емануела-другите не ги броят за живи и ги правят на маймуни! Който може да се спасява към Пайнер...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Джина !! Страшно земен и интелигентен човек е . В случая ги постави на място , и продуцента и мръсния мангал рязан Стораро . Винаги ми е бил страшно лицемерен и противен човек . За мене Алисия също е прецакана , понеже както се вижда той я използва за хит , а иначе я плюе .

Браво на певиците , които имат смелостта да изразяват свободно мнението си и да застават зад думите си ! Останалите , които са недоволни , а мълчат - са пълни мишки без достойнство !

 

И сега какво правим с 60 певици в Пайнер, които си мълчат, духат за да имат слава, лягат със свине, продават си душата за клипове и т.н.? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джина отдавна е изолирана в АРА , а е една от най-талантливите им имена. Да не говорим за силните й периоди с хитове, с риалити шоута, имаше интерес и можеха да я задържат още на гребена на вълната.

Подкрепям изказването й на 100% защото знам,че тя няма да говори ей така лъжи.

Вижда се Касъмови как работят и как се разплащат; вижда се как толерират само 1 име (да, верно че само тя има стабилни участия и храни целия офис); става ясно как Алисия се държи в АРА (подобно на Теодора в Диапазон); вижда се и какъв всъщност е големият Стораро - бях сигурен, че е мега некоректен, мързел и зле организиран - само му вижте имиджа и визията и начина по който е все недоспал и с махмурлук по интервюта.

Джина е чакала, подготвяла и организирала проект, който за нея е бил важен, голям и значим с "великия" Стораро, и накрая резултата е - Ася от нейната ТВ прави за 2 месеца дует, а и освен това Стораро не е бил коректен към Джина с тия хиляди дуета които направи.

Не на последно място това за Алисия и че не пее - вярвам,че го е казал - Стораро има голямо самочувствие и обича да раздава квалификации в жанра, особено от както и Фики е активен изпълнител. Личи си и във въпросния му дует с Алисия (който е една голяма боза) как се мъчи да се прави на атрактивен и динамичен стил Коцето, което няма как да стане.

 

PS. Сега се сещам как Стораро на времето много обичаше да се изказва анти на тема метросексуалност и т.н. Това беше преди много години, когато Коста Марков залиташе с по-разголена визия, прически, епилирано тяло. Та тогава в едно спирание/в-к "Култ", Тони се беше изказал много анти и крайно по този въпрос и беше анатемосал всички мъже, които по една или друга причина се обезкосмяват - Е, Стораро, забрави май да си предадеш този урок и на Фикича :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ненавиждам Тони Стораро. НЕ може да пее, кариерата му се гради на кавъри и на това, че Бай Ганьо още е жив.

 

Браво на Джина! Нека постави на място рязания и Ася.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам голяма вина в Алисия... ангажимент към Джина е поел Стораро и не го е изпълнил.Помията обаче я сипете върху Алисия, защо?

Все пак това е бизнес и Алисия не е длъжна да се съобразява, с който и да е било.Нито Софи, нито Ваня, нито Преслава са го направили.Къде е помията за тях.

Ася си е бездарница, участията й са трагедия.. спасяват я хубавите песни и приятната външност,но в случая не виждам как е крива, тя си гледа интереса.Това, че Джина не е конкурентно способна на Алисия си е само неин проблем.

Голяма вълна от недоволство към продуцентите, а действия никакви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джина отдавна е изолирана в АРА , а е една от най-талантливите им имена. Да не говорим за силните й периоди с хитове, с риалити шоута, имаше интерес и можеха да я задържат още на гребена на вълната.

Подкрепям изказването й на 100% защото знам,че тя няма да говори ей така лъжи.

Вижда се Касъмови как работят и как се разплащат; вижда се как толерират само 1 име (да, верно че само тя има стабилни участия и храни целия офис); става ясно как Алисия се държи в АРА (подобно на Теодора в Диапазон); вижда се и какъв всъщност е големият Стораро - бях сигурен, че е мега некоректен, мързел и зле организиран - само му вижте имиджа и визията и начина по който е все недоспал и с махмурлук по интервюта.

Джина е чакала, подготвяла и организирала проект, който за нея е бил важен, голям и значим с "великия" Стораро, и накрая резултата е - Ася от нейната ТВ прави за 2 месеца дует, а и освен това Стораро не е бил коректен към Джина с тия хиляди дуета които направи.

Не на последно място това за Алисия и че не пее - вярвам,че го е казал - Стораро има голямо самочувствие и обича да раздава квалификации в жанра, особено от както и Фики е активен изпълнител. Личи си и във въпросния му дует с Алисия (който е една голяма боза) как се мъчи да се прави на атрактивен и динамичен стил Коцето, което няма как да стане.

 

PS. Сега се сещам как Стораро на времето много обичаше да се изказва анти на тема метросексуалност и т.н. Това беше преди много години, когато Коста Марков залиташе с по-разголена визия, прически, епилирано тяло. Та тогава в едно спирание/в-к "Култ", Тони се беше изказал много анти и крайно по този въпрос и беше анатемосал всички мъже, които по една или друга причина се обезкосмяват - Е, Стораро, забрави май да си предадеш този урок и на Фикича :D

 

КЪДЕ ЗАБРАВИ ЕМАНУЕЛА ??

Link to comment
Сподели в други сайтове

КЪДЕ ЗАБРАВИ ЕМАНУЕЛА ??

Емануела очаквам през 2018 да пусне ремикс на Да си плащал,че да отбележи десетилетие без мега хит, така че - да, забравена е, колкото и да се опитва.

По-добре да се отдаде на семейството си.

А ти по-спокойно с caps lock-a ... И минус репутация за това - сериозно ли как ще заспя? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепян напълно Джина Стоева! Тя за всички тези години, в които е певица, никога не е била в конфронтация с когото и да било и не си е позволявала да влиза в някакви конфликти. Това е само един от показателите, че е права. Колкото и да харесвам Алсисия, особено преди години, вече ми писна с нейните скандали. На всички е ясно, че тя е приоритет No. 1 на "Ара мюзик". Хубаво, най-харесваният изпълнител им е, заедно с Емануела, но трябва ли до такава степен тя да бъде лансирана и нещата да се случват бързо при нейните проекти, а на другите певци с 300 зора... Дано и други да въстанат, за да може да има някаво раздвижване в по-добра посока в тези музикални компании, че положението да се подобри, ама надали...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивена обяви раздялата си с Ара Мюзик веднага след рождения си ден и само няколко дни след като стана ясно, че Джина Стоева също е прекратила договорните си взаимоотношения с продуцентската компания.

 

"Скъпи приятели, искам да оповестя, че аз също вече не съм част от екипа на "Ара Мюзик". От месец Декември насам обмислям решението си да се разделя с музикалната компания. Поради липсата на комуникация и неспазени обещания, моментът настъпи. Очаквайте нови самостоятелни проекти от мен." - сподели тя във фейсбук профила си.

 

В ексклузивно интервю за Signal.bg Ивена обясни, че решението ѝ не е под въздействието на нейната колежка и добра приятелка Джина Стоева, а е внимателно обмислен ход в продължение на няколко месеца.

 

Изпълнителката разкри, че се чувства ощетена от начина на работа и липсата на перспектива. Тя не скри, че в музикалната компания има изпълнител, който се ползва с привилегии, а всички останали са на заден план.

 

Чуйте какво още сподели Ивена в интервюто за Signal.bg.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един много точен коментар на Дийн по темата:

 

Мани, чак и аз се увлякох и вчера напуснах работа, а забравих, че не съм певица. Ужас..

 

Напоследък всеки напуска. :1000 (29): Очаквам и Емануела да прекрати отношенията си с Ара скоро, беше правила някакви подмятания по техен адрес във Фейсбук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Ивена си е подготвила нещата отдавна. Дори е поела участия за май месец, като самастоятелен изпълнител и те са доста повече, отколкото с продуцентското посредничеството на Виктор Касъмов. Слушам я преди малко и тя говори точно, като Джина Стоева, Кама и дори Нелина. На всички им е на устата интернет, собствени канали в тубата и бокса, продуценти които не се вълнуват от никой, освен от няколко свои доходни звезди и т.н.. Нещата май се размърдаха. Прекалено много време мълчаха всички от страх, пред всесилните продуценти. Ама гледайте какво стана, само за 2 години с бизнеса. Изнесе се масово в нета. Дали пък след като Марк Зукърбърг унищожи посредническата роля на "Нов фолк", между публика и изпълнители не дойде времето, същото да се случи и с продуцентите не само в чалгата, но и в целият пъстър диапазон от стиливе музика в България? Ако един успее, лавината тръгва. И всички знаят кой бе пръв....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...