Jump to content



Online: Фики - Душа


Препоръчани коментари

Хубава песен и приятен клип, трябва да има повече такива НЕкомерсиални неща в чалгата....но малко в повече ми идва това пробутване на тялото на Фики, да разбрахме, че го има, ама едно и също във всеки клип...и той изглежда добре, не е нужно да се състарява толкова с огромната брада и коса..

Пф престанете с това "НЕ комерсиално"... това, че песента е скучна не я прави нито "не комерсиална" нито "качествена", нито каквото и да било друго. Просто не докосва публиката и за това няма как да се търсят оправдания!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Пф престанете с това "НЕ комерсиално"... това, че песента е скучна не я прави нито "не комерсиална" нито "качествена", нито каквото и да било друго. Просто не докосва публиката и за това няма как да се търсят оправдания!

Еми не е комерсиална??!! Какво да напиша? Не мога и да кажа, че е лоша.Просто средно ниво-но и аз не бих я пуснал пак..

Подразни ме най-вече факта, че на такава балади, Фики е застанал гол и стиснал мускули..което не е нищо по-различно от жена с показани цици върху балада..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми хареса. Много банален клип - рани, вимета, "Спри ме"...

Песента - "Страх ме е 2" без кулминация.

Дразнещо произношение на фрази.

Абе ... очаквано се изложи, както направи Галин.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Режисьор : Николай Нанков

Оператор : Георги Марков

Стилист : Стоян Апостолов

Грим : Джулия Ангелова

Коса : Емилио Стефано

Изработка на костюми : Станислава Ценова

Арт грим : Софи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е мнооооооооого добър като изключим един-два кадъра!

Първия път като чух песента не ме впечатли, но сега ми харесва. :)

Мариета пак е написала хубав текст.

Евала че заложи на различен проект!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех че тази песен ще много въздействаща.Както се казва като си я пуснеш "да ти гори сърце и душа",но не се получи при мен ефекта :D. Видеото е страхотно много са се старали личи си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех че тази песен ще много въздействаща.Както се казва като си я пуснеш "да ти гори сърце и душа",но не се получи при мен ефекта :D. Видеото е страхотно много са се старали личи си.

И мен не ме грабна от първият път, но сега не мога да я спра. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага запях припева, което няма как да е случайно. Крали са от нещо старо и забравено, не знам дали умишлено, но звучи много познато...

 

Интересно начало, скучна песен, търпи се. По-добре от Галинините боци. Фики още е погрознял.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето я и мъжката версия на Галена за баладите.1 от 100 да се хареса.1000%20(29).gif

Отвратителна песен, едва я изслушах до края.Не знам по какво толкова се прехласвате, една Александра пуска по-хубави балади. :mf_surrender:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е хубав, макар и прекалено позьорски за балада.

Толкова приспивна балада обаче отдавна не бях слушал. Не ми харесва, по простата причина, че нищо не ме грабна. На Константин като я чух настръхнах, развълнувах се, изстрадах си я, но там и музиката - музика, и текстът - текст..

В крайна сметка мисля, че най-големият проблем при Фики е изпяването. Константин може да не пее превъзходно, но в баладите вкарва адска емоция и въздейства.


Link to comment
Сподели в други сайтове

Рядко ми се случва нова песен да успея да я изслушам едва 2 пъти. Почти нищо не ми харесва като най-зле е изпълнението според мен. И Галин, и Фики се поизложиха тоя път. Чичо Коцьо да се възползва от тая ситуация и да мачка и със следващите си проекти :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слаба е песента, не може да бъде конкуренция на "Болка в минути" в никакъв случай. Не знам дали изпяването е проблем. В този вариант е по-добре отколкото нон-стоп увиване с много импровизации. Все пак не сме в Турция и не ревем на такива песни като тях.

Не знам Фики как е учил поп и джаз, но в момента в който му чуя гласа поп и джаз са послесните два стила, за които мога да се сетя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсва ударен припев и текста на места не ми харесва. Единственото хубаво в проекта е Фики :naked:

 

Пп: Това, че клипа ви напомнял на "Спри ме" - Галена не е открила топлата вода!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...