Jump to content



Камелия - Митко Пайнера


Препоръчани коментари

Щото при тази система за изпълнителите остават трохи.

То се вижда при двете "уж" водещи певици на фирмата - Преслава и Галена. Нивото на клипове и стил при едната се дължат на това, което печели от работата си. А другата ако не я знаеш чия жена е, ще помислиш, че е милионерка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Инж. Митко Димитров: Камелия тепърва ще узнае каква е реалността!

 

Мисля, че това е всичко, което я чака Камелия и изчерпва темата, както и бъдещите й творчески и кариерни планове!! :whistling:

 

 

Благодарение на дългогодишната ми работа във фирма Пайнер, и благодарение на него самия, отдавна съм видяла и зная каква е действителността. Именно и поради тази причина си тръгнах. Преговорите, които водихме за бъдеща съвместна работа, не се реализираха поради отмятане на Димитров на вече уговорени неща. Моето желание бе да се самопродуцирам, а те да бъдат мои издатели. След дадено съгласие от негова страна, в присъствието на негов адвокат, дни по-късно ми се обади и каза, че няма да стане. Предложи ми съпродуцентски договор. Съпродуценството се състоеше в това да си плащам цялата продукция, да се откажа от правата върху нея и да чакам друг да взема решение какво, кога, къде, как и по какъв начин да се излъчва по телевизията, в радио ефира и в интернет пространството. Също така държеше всички участия да минават през него, т.е. пълен контрол...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия си е направила името, кариерата и е получила дивидентите. Тя е лесна, да му мислят тези, които остават, защото те от разкритото в тази война на Кама със системата се оказва, че имат право да работят като луди и да не се обаждат. А накрая ако искат със спечеленото да си купят нещо, ще трябва да лягат с някой, за да го имат. Щото при тази система за изпълнителите остават трохи.

 

Ако на половин милион и повече годишно викаш трохи, евала.. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

То се вижда при двете "уж" водещи певици на фирмата - Преслава и Галена. Нивото на клипове и стил при едната се дължат на това, което печели от работата си. А другата ако не я знаеш чия жена е, ще помислиш, че е милионерка.

 

Айде, айде. Клиповете на Преслава далеч не отговарят на претенциите и на печалбите й. Просто е безидейна, не знае за какво да си даде парите (освен за бело, разбира се).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия не тръгва на война с точния човек, Пайнера e тъпкан с пари и хлебарка като Камелия може да бъде смазана с един замах... Тя ще има участия още година-две, после ще стане като Рени.Пайнера избухва заради друго-държа се много либерално с Камелия и й се позоляваха неща, забранени за другите.Имаше добра ротация, реклама, всичко..Но просто е твърде алчна за пари за да го разбере!!!!! Камелия е име, изградено на 100% от Пайнер и лакомитая й да не дели хонорара си с никой ще я смаже като чипровски комбайн..

 

Чакате я да стане от четири години някъде. Ама не става, сега също няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2. Пайнер не може да взима процент от печалба от друга работа на Кама. Това е все едно преди да му е отчитала процент от оборота на пицарията. Тя му е давала проценти от концертните си изяви.

Малко не е в темата, но и при Пламена е било същото положение - Пайнер са искали процент от хонорара й във Вип Брадър, а тя е отказала и напуснала фирмата.

Евала на Кама, че си казва всичко, както е, без напудреност и фалш. Репликата на Пайнера за напусналите изпълнители е такава простотия, че думи нямам, ясно ни е на всички, че сега се мазни на Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама да скандализира и да пуска книгата и албума заедно. :Vishenka_05:

 

Тя книгата се пише сама пред очите ни. С години ще се троли в медиите по този сеир. Митака е бесен, че го разкриха напълно. Досега само се предполагаше и се правеха догадки как се работи в Пайнер, но вече няма и капка съмнение какво е всъщност. А доскоро се ебаваха със Саня Армутлиева, че била подобна пиявица. Ей ви го и пенсионера от Димитровград - същата простотия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, айде. Клиповете на Преслава далеч не отговарят на претенциите и на печалбите й. Просто е безидейна, не знае за какво да си даде парите (освен за бело, разбира се).

 

Щото ти си видял, кой за какво си дава парите.. :mf_surrender:

Вие не проумяхте, че на Преса клипове не й трябват, за да изпъкне...

Очаквам рунд 4-Кама срещу системата. И тя вместо да се мотае - да сяда да пише книгата и до края на годината да е на пазара, вътре задължително да включи фактурите с продажбите и подарък - жълтата обложка на "Къде си ти".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия

 

Съпродуценството се състоеше в това да си плащам цялата продукция, да се откажа от правата върху нея и да чакам друг да взема решение какво, кога, къде, как и по какъв начин да се излъчва по телевизията, в радио ефира и в интернет пространството. Също така държеше всички участия да минават през него, т.е. пълен контрол...

 

Емануела

 

Емануела: Не съм си плащала, за да бъда певица!

 

Многобройните скандали, които се вихрят в поп фолка в последно време сериозно се отразиха на имиджа и на известните фолк певици. Доказани изпълнителки в лекия жанр бяха набедени, че са си платили, за да бъдат певици. Десетките слухове свързани с промотирането на поредните фолк певици със силиконови импланти и липсващ музикален талант, накара много от старите пушки да надигнат глас в защита на гилдията. Сред упорито отричащите, че са станали певици е и фолк дивата Емануела. Синеокото изкушение на фолка, категорично опроверга слуховете, че си плаща, за да пее. Бившата кандидат-снаха на продуцента на Ара Мюзик, Виктор Касъмов твърди, че никога не си е плащала, за да пее.

 

“Аз лично никога не съм си плащала песни, клипове… Мога да кажа за Ара Мюзик, че когато Виктор види потенциал у някого, му помага.“, категорична е изпълнителката.

 

Все пак Емануела признава, че понякога е подпомагала някой свой клип, ако държи на нещо по-скъпо, но никога не е финансирала изцяло свой проект. По повод слуховете, че фолк певици все пак си плащат, за да бъдат известни тя призна това за истина. И допълва, че ако беше продуцент, когато не види потенциал в един изпълнител и тя би поискала да й се плаща, за да го популяризира.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента Фен могат толкова силно да ударят Пайнер, дано се сетят да го направят.

 

Казал съм как още на 27.10.2014 година..... един концерт от 3 часа с 8 изпълнителя по 30 минути на сцена.

 

Азис, Кама, Тони Стораро, Тедка, Алисия, Емануела, Софка, Устата и пенсионера на кайма. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казал съм как още на 27.10.2014 година..... един концерт от 3 часа с 8 изпълнителя по 30 минути на сцена.

 

Азис, Кама, Тони Стораро, Тедка, Алисия, Емануела, Софка, Устата и пенсионера на кайма. :1000 (19):

Я стига с абсурдите .. в последно време Теодора и Емануела са кръгла нула, Устата не знам къде го буташ, Алисия и тя не е много силна на голяма сцена. При наличието на Фики, Галин, Галена, Преслава, Джена, Анелия .. Пайнер ще направят на кайма въпросните.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой може да не се интересува от Планета, но абсолютно никой не се интересува и не гледа Фен и Балканика.

Язък, за готиното парче на Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я стига с абсурдите .. в последно време Теодора и Емануела са кръгла нула, Устата не знам къде го буташ, Алисия и тя не е много силна на голяма сцена. При наличието на Фики, Галин, Галена, Преслава, Джена, Анелия .. Пайнер ще направят на кайма въпросните.

 

Отклоняваме се от темата, но не забравяй, че миналата година имаше грандиозен провал на Пайнер на турнето, Дори не се обаждат, че са имали такова от срам. Видяхме мъртвилото и на плажа в Бургас. Така, че хайде да не раздуваме един спукан балон. Чети какво казват за продуцирането по-горе Кама и Емануела, защото е показателно за манталитета на Касъмовите и Митака. Не, че Касъмовите са цветенца, ама Пайнера е пълен ташак. Така да се натресе на Кама на воле, че е просто неизбежно да го отиграе.....

 

На някои тук само да обясня, че кифли като Емануела и Алисия не стигнаха 6000 хонорар, щото ФЕН ТВ и Балканика ТВ не се гледат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В наш предишен разговор ми казахте следното: „Винаги съм казвал – напуска ни този, който бихме желали да ни напусне”. Означава ли това, че при случая с Камелия сега, и при този с Десислава преди години, както и с Рени сте поискали въпросните изпълнителки да не са част от фирмата?

- Единствено за Десислава това не се е отнасяло. Дори тогава, когато напусна, всички бяхме изненадани от нейното решение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче тая журналистката на няколко пъти го засече с негови стари изхвърляния, като това за Деса и Митака се оплете. :1000 (33):

 

Между другото, това което излъга, че "No frame media" са го търсили, за да съдят Кама е най-бруталната и нагла лъжа изречена от г-н Продуцента, защото той твърди, че Кама там си подписала нещо без негово знание. А се оказва, че Пайнер, а не Кама са подписали за "Споделено с Камелия" с Кошлука и оная изгорялата с 10 милиона в КТБ - Вили Сечкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам каква е цялата истина и не искам да съдя по някакви интервюта кой е прав и кой крив... Факт е само, че в последните години Камелия е очевидно безидейна, прави по една песен на 2 години и само мрънка по интервюта. Реално на нея й се даваше време на турнетата, големите концерти, имаше си награди за клипове. Не мисля, че са я забили в девета глуха. Ако наистина е искала да направи нещо, можеше да го направи и в "Пайнер", както е правела толкова години наред.

Новите песен и клип никак не са лоши, между другото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам каква е цялата истина и не искам да съдя по някакви интервюта кой е прав и кой крив... Факт е само, че в последните години Камелия е очевидно безидейна, прави по една песен на 2 години и само мрънка по интервюта. Реално на нея й се даваше време на турнетата, големите концерти, имаше си награди за клипове. Не мисля, че са я забили в девета глуха. Ако наистина е искала да направи нещо, можеше да го направи и в "Пайнер", както е правела толкова години наред.

Новите песен и клип никак не са лоши, между другото.

 

Факт е това, ама е и факт, че наистина Продуцента се оплете като пиле в кълчища.

Не му се връзват нещата за Камелия.

 

А това, че е не е толкова продуктивна на кой мислиш се дължи? Ти ще имаш ли желания и някакъв хъс за работа и песни, при побобни условия във фирмата ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, мисля, че няма какво да се коментира, след като ти удари дъното в опитите си да защитиш Камелия, с абсурди като това, че искаш Камелия на една сцена с Теодора и Устата или, че Фен били по добри от Планета, просто смятам, че е безмислено след подобни абсурди да се пише каквото и да било.. :wacko: Ти си повече от болен фен, такова нещо не съм виждал на никоя изпълнителка...

 

Много добре Пайнера го е казал за Деси Слава!! Тя е единствената напуснала по собствено желание, Камелия, Рени и т.н, са просто изгонени по негово желание..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я стига с абсурдите .. в последно време Теодора и Емануела са кръгла нула, Устата не знам къде го буташ, Алисия и тя не е много силна на голяма сцена. При наличието на Фики, Галин, Галена, Преслава, Джена, Анелия .. Пайнер ще направят на кайма въпросните.

 

Не смятам да хваля ФЕН ТВ, защото Камелия е там, но не забравяй, че Азис, Софи Маринова и Тони Стораро са огромни имена. И те дори нямат нужда от хит, за да разбиват, защото са звезди като личности, не само като хитове. Те ако си извадят най-големите хитове, със сигурност ще има пометени пайнерки. Така че би се получил добър концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, мисля, че няма какво да се коментира, след като ти удари дъното в опитите си да защитиш Камелия, с абсурди като това, че искаш Камелия на една сцена с Теодора и Устата или, че Фен били по добри от Планета, просто смятам, че е безмислено след подобни абсурди да се пише каквото и да било.. :wacko: Ти си повече от болен фен, такова нещо не съм виждал на никоя изпълнителка...

 

Много добре Пайнера го е казал за Деси Слава!! Тя е единствената напуснала по собствено желание, Камелия, Рени и т.н, са просто изгонени по негово желание..

 

На моменти си много неадекватен и изобщо не си проследил изказванията на селянина!

Преди 4 месеца беше казал, че който той е решил, че ще гони - го е правил. Така че Деса и тя е изгонена, щом й се изтриха всички архиви във фирмата.

Той е негодник и неблагодарник и не заслужава дори и Десислава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не смятам да хваля ФЕН ТВ, защото Камелия е там, но не забравяй, че Азис, Софи Маринова и Тони Стораро са огромни имена. И те дори нямат нужда от хит, за да разбиват, защото са звезди като личности, не само като хитове. Те ако си извадят най-големите хитове, със сигурност ще има пометени пайнерки. Така че би се получил добър концерт.

Именно, не знам кой ще е на кайма, ама със сигурност няма да са тия тримата + Камелия. Пометени ще бъдат други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, мисля, че няма какво да се коментира, след като ти удари дъното в опитите си да защитиш Камелия, с абсурди като това, че искаш Камелия на една сцена с Теодора и Устата или, че Фен били по добри от Планета, просто смятам, че е безмислено след подобни абсурди да се пише каквото и да било.. :wacko: Ти си повече от болен фен, такова нещо не съм виждал на никоя изпълнителка...

 

Много добре Пайнера го е казал за Деси Слава!! Тя е единствената напуснала по собствено желание, Камелия, Рени и т.н, са просто изгонени по негово желание..

 

Иска ти се. :1000 (29):

 

"- В бизнес като вашия понякога грешките в комуникацията могат да се окажат определящи. Но случвало ли ви се е вие да сте този, който да поднася извинението?

 

- Защо не?! Аз не се мисля за безпогрешен и идеален.

 

Преди четири години се извиних на Камелия

 

за емоционалната си реакция. Признавам си грешката, тогава нямах желание да се разделяме."

 

Сега какво ще кажеш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре Пайнера го е казал за Деси Слава!! Тя е единствената напуснала по собствено желание, Камелия, Рени и т.н, са просто изгонени по негово желание..

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

На Кама и свърши договора на 27.10.2014 година така, както на Деса през 2003 и не бяха подновени. Не трябват 3 висши да го видиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...