Jump to content

Камелия - Митко Пайнера


Препоръчани коментари

Камелия винаги е искала само едно нещо - Пайнера да плаща своята част по договор, нищо повече.

 

А тя защо е стояла там като не й поема нищо по договор?Защо не напусна преди 4-5 години, а стоеше и търпеше да си плаща всичко? И как Пайнера я е задържал да не напуска ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия винаги е искала само едно нещо - Пайнера да плаща своята част по договор, нищо повече.

И това е съвсем нормално да го иска, обаче той колко е "коректен".... Все пак тоя се води ПРОДУЦЕНТ, но освен, че явно го играе и някакъв сводник, умее и да прибира големите печалби. Той наистина е добър бизнесмен.

Кама обаче добре направи, като даде това интервю. Хубаво е, когато има изпълнители като нея, които не премълчават истините в жанра.

Преди 1-2 месеца много ми хареса интервюто на Люси и Андреас в Открит микрофон, която заяви: "Музиката се превърна в състезание, а не изкуство, ние не се наслаждаваме на музиката, която правим" (нещо от сорта) И наистина е така. Това се превърна в състезание, проституция и какво ли още не.

Харесва ми, че Кама е толкова пряма и дано продължава с това!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тя защо е стояла там като не й поема нищо по договор?Защо не напусна преди 4-5 години, а стоеше и търпеше да си плаща всичко? И как Пайнера я е задържал да не напуска ?

Когато искаш преждевременно прекратяване, се плаща неустойка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой от какво се нуждае и от какво не. Но селякът се нуждае от няколко съдебни дела, за да си седне на задника.

И скандалът почна от него - той свали "Само за минута", това си е чиста проба хората да намразят Камелия, понеже, видиш ли, идолът Галин е орязан заради нея.

Просто аз се чудя как една Камелия - един продукт, който той поддържаше и пласираше 10 години, в момента така го цака отвсякъде, че не знае той къде се намира, сигурно мир и спокоен сън няма дори.

Абсолютно ! Ако на Митака не му пукаше , че Камелия НЕ ПРЕПОДПИСА , защо даде 2-3 интервюта специално за нея в рамките на 2 месеца ? Защо газ пикае след като я видя по Фен ? Защо свали "Само за минута" , отново да си го върне и да настрои една определена таргет група срещу нея . Хора които защитават този модел на поведение са изключително жалки , защото това утре може да е шефа на всеки един от нас . И не прави чест на фенове на Деса да го защитават , при положение че я затри от земята . Продукцията и свали , наградите и раздаде ... а да не говорим кви лайна сраха за нея с преиздаването на бест , когато тя издаваше албуми ... Въобще лайняни работи , и забележете го прави все на оборотните му певици като - Кама , Деса , Рени , и т.н.

Заминавали които те искали да заминат , а иначе ги приютява на ново пак - Валя , Деса ?

Въобще Пайнера е толкова просто парче , че няма и накъде . Сега Камелия трябва да го съди за клевета ... и да продължава да го прави на гъз във всяко интервю ... пък нека си правела ПР.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди четири години се извиних на Камелия за емоционалната си реакция. Признавам си грешката, тогава нямах желание да се разделяме.

 

Какво е ставало тогава, освен, че не й е дал да напусне фирмата? Какво ще рече "емоционална реакция"? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно ! Ако на Митака не му пукаше , че Камелия НЕ ПРЕПОДПИСА , защо даде 2-3 интервюта специално за нея в рамките на 2 месеца ? Защо газ пикае след като я видя по Фен ? Защо свали "Само за минута" , отново да си го върне и да настрои една определена таргет група срещу нея . Хора които защитават този модел на поведение са изключително жалки , защото това утре може да е шефа на всеки един от нас . И не прави чест на фенове на Деса да го защитават , при положение че я затри от земята . Продукцията и свали , наградите и раздаде ... а да не говорим кви лайна сраха за нея с преиздаването на бест , когато тя издаваше албуми ... Въобще лайняни работи , и забележете го прави все на оборотните му певици като - Кама , Деса , Рени , и т.н.

Заминавали които те искали да заминат , а иначе ги приютява на ново пак - Валя , Деса ?

Въобще Пайнера е толкова просто парче , че няма и накъде . Сега Камелия трябва да го съди за клевета ... и да продължава да го прави на гъз във всяко интервю ... пък нека си правела ПР.

 

Изключително точен коментар.1000%20(33).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото Зайката е права...Наистина всички които съм питал, не знаят, че Камелия не е в Пайнер и изобщо какво се случва около нея...Знаят, че има "Луда по тебе" и още една песен и това е всичко....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност и двете страни имат неуредени клаузи и анекси в общия си вече разтрогнат договор. Явно взаимно са си накърнили интересите. Пайнера е тъп селянин. Но страшно хитър и алчен тарикат, от друга страна. Това, което ме смущава, е защо поверява собствените си функции на Панчо. Да, Панчо е изпълнителен директор, а Пайнера - собственик, но като такъв изпълнява и ролята на продуцент, съответно преди всичко той трябва да се занимава с тези договори. И като продуцент трябва да влага, не само да прибира, съгласно договора. Монополист не означава хегемонист. Това е ООД. Демек дружество с ограничена отговорност. Не е точно акционерно такова, но има форма на съдружие. Най-вероятно и Камелия иска нещо повече от това, което й се полага. Когато и двете страни не отстъпват, се стига до такъв фарс. Само в България може по такъв начин да си прехвърлят топката за вина по медиите. Изключително селско и просташко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност и двете страни имат неуредени клаузи и анекси в общия си вече разтрогнат договор. Явно взаимно са си накърнили интересите. Пайнера е тъп селянин. Но страшно хитър и алчен тарикат, от друга страна. Това, което ме смущава, е защо поверява собствените си функции на Панчо. Да, Панчо е изпълнителен директор, а Пайнера - собственик, но като такъв изпълнява и ролята на продуцент, съответно преди всичко той трябва да се занимава с тези договори. И като продуцент трябва да влага, не само да прибира, съгласно договора. Монополист не означава хегемонист. Това е ООД. Демек дружество с ограничена отговорност. Не е точно акционерно такова, но има форма на съдружие. Най-вероятно и Камелия иска нещо повече от това, което й се полага. Когато и двете страни не отстъпват, се стига до такъв фарс. Само в България може по такъв начин да си прехвърлят топката за вина по медиите. Изключително селско и просташко.

 

Това се случва и във фирми в други области на икономиката - показно за български мениджмънт.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тя защо е стояла там като не й поема нищо по договор?Защо не напусна преди 4-5 години, а стоеше и търпеше да си плаща всичко? И как Пайнера я е задържал да не напуска ?

 

Ами тогава договорът ѝ е бил действащ. За да се прекрати действащ договор и всичко да е ок, трябва да е по взаимно съгласие. А тогава не е било взаимно, защото Пайнера не е искал. :1000 (29):

 

Той точно за разделите, които са били обявени по "взаимно съгласие", а не са заради неподновяване на договор като Деси Слава и Камелия, говори, че е желал изпълнителите да напуснат. Прави условията за тях неприятни, те искат да напуснат преждевременно, разделят се по взаимно съгласие.

 

Така е.Камелия си прави евтин пиар.Смешна е.

 

Какъв ПР, като те започнаха?? "Престъпно е" колкото и неуспешен проект да е, явно си го харесва, платен и продуциран от нея е, тя държи правата му и ги предоставила на "Пайнер" за ползване, защото още е била във фирмата. След като спира да бъде, а тази песен си е нейна, логично е да си я вземе. За останалата ѝ продукция нищо не е претендирала, а те нарочно я изтриват, барабар с песента на Галин, за която е подписала договор за отказване от всички права, и пред него я посочват за причина за изтриването.

 

Как да не я ядоса това? Нормално да се обади.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен думите на Пайнера ми звучат много логични!! Премахнал е песента на Галин, за да не каже Камелия, че изкарва пари на нейн гръб? Пак нормална постъпка...

 

Най-лошото нещо, което можа да направи Кама е да влезе във война с него..Тя не е 20 годишна, както беше Деса и имаше път пред себе си..Камелия си е на доста години и такива войни въобще не са в нейн плюс!! Къде тепърва на 50 години ще ми стартира със собствена продукция, продуциране и т,н? :mf_surrender: Онзи ден исках да видя едно нейно изпълнение и не намерих абсолютно нищо в тубата, тя почти е заличена от там, по-лоша реклама от това няма!! :mf_surrender:

Ако беше хитра, щеше да постигне някакво примирие с Пайнера, да му плаща за ротация и концертни изяви-това щеше да е иделания за нея вариант, но тя не..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато искаш преждевременно прекратяване, се плаща неустойка.

 

Щом твърди, че нищо не е поемал през последните години, значи може да го докаже. Докаже ли го - няма неустойка. Недейте вярва на абсолютно всичко каквото се казва.Те си знаят най-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е.Камелия си прави евтин пиар.Смешна е.

А Деса не беше ли по-смешна като я правиха на гъз по-интервюта и като и подаряваха наградите точно на Камелия . Това е унижение и само човек , който не уважава себе си ще търпи . Но ние българите сме такива , обичаме да ни мачкат и да мълчим ...

Излезте малко навън свят да видите , да погледнете как разсъждават хората и как не остават да бъдат тъпкани . Повечето от вас явно не са мърдали от тука щом сте с такова пораженческо мислене ... И забележи , че точно Камелия беше човека който (отново) се опълчи срещу системата и каза че наградата си е на Деса и че това което правят фирмата е нелепо .

Но не очаквам хора като теб и онова плитко умното да ме разберат ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога Камелия се оплака?? Почна да хленчи едва сега, другото идваше от Фокси , никога не е излязла да каже черно на бяло така и така...

Да не би тя пък да е най-работливата, най-талантливата, че да търсим проблема извън нея?? Правеши добри клипове-да, но като песни бяха пълен боклук, не може да виним другите за всичко. На нея виновна и беше Гергана, Галена, Преслава, Деси Слава, Глория, Пайнера????? Как така всички все са й виновни на нея? Много ми е чудно сега кой ще обвинява?? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес в мое отсъствие традиционните гниди са повтаряли едно и също, за да не четат хората предните страници. Но като оставим това, което е неизбежно, нищо от обясненията на Митака не накара хората да му повярват. А след като Камелия го разпори още веднъж от фейсбук, тези няколко трола тук, които осират всяка тема стават още по-смешни.

 

Комплименти за постовете на Остапа - напълно в стила му да прозре същността на нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога Камелия се оплака?? Почна да хленчи едва сега, другото идваше от Фокси , никога не е излязла да каже черно на бяло така и така...

Да не би тя пък да е най-работливата, най-талантливата, че да търсим проблема извън нея?? Правеши добри клипове-да, но като песни бяха пълен боклук, не може да виним другите за всичко. На нея виновна и беше Гергана, Галена, Преслава, Деси Слава, Глория, Пайнера????? Как така всички все са й виновни на нея? Много ми е чудно сега кой ще обвинява?? :mf_surrender:

Абе ти може ли на всеки пост да си първия отговорил ? Нещо лично ли влагаш , аз толкова злоба и лично отношение тука във форума освен теб и евентуално лукас не съм видял.. направо си граничи с женска злоба . Била стара не знам си кво , майка ти да не е по-млада ? Така ли ще се обръщаш към жените над 40 ? Момче се , не ти отива това лично отношение ... не знам , явно избиваш комплекси ... вие с лукаса сте анонимки тука , не сме ви виждали на кво приличате , ама явно са комплекси .

И отново отговора ти няма никаква връзка с темата . Кой говори работлива ли е Камелия и кой и е виновен ?

Пайнер са некоректни към изпълнителите си , и тези дръзнали да се опълчат биват премазвани -случаите са много ... Освен това го играят монополисти и баш легално си рекетират певиците , така че недей знай много .. Иди стани една певица в Пайнер като те кефи Димитров , ще почне да те кара да даваш пари и да отчиташ суми , без да влага нищо особено в теб , да не говорим колко пишки ще ядеш за да имаш скъпите песни и клипове .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Два коментара под написаното от Камелия снощи на стената във Фейсбук. Първият е на авторът на "Неповторим" и "Само за минута" - Alek Sandar. А вторият е на Онур Стоянов, който е цитирал пост на някакъв Фоко (вероятно ченге от Видин), с който бил съгласен на 100%. :whistling:

 

Alek Sandar Като музикален продуцент на "Само за Минута" (която на първо и на второ място е песен на Галин) искам само да кажа, че премахването й от интернет, спирането на ротациите и отсъстването на песента на Наградите на Планета вреди най-вече на Галин и успеха му. Очевидно е, че някой е сърдит и иска да направи всичко възможно за да заличи творчеството на Камелия, да се направи че тя никога не е съществувала. Lady Gaga напуснa Interscope & Universal Music миналата година. Но защо Клиповете й все още си се въртят на всякъде и всичко е в интернет? Защото Професионалните отношения остават и след изтичане на договора. Така трябвя Да бъде ако си коректен и пребориш егото си. Примера "Само за минута" ми напомня малко на сърдитко-Петко...а от това в крайна сметка най-много губи изпълнител на Пайнер - Галин.

 

Онур Стоянов Ще пейстна един коментар на Фоко, който й да е той и с който съм съгласен 100% - четете:

 

Камелия и днес е най-продаваната им звезда в ерата на CD-та, защото има ДВОЙНО ПЛАТИНЕН и ТРОЙНО ЗЛАТЕН АЛБУМ - 30 000 продадени CD от албума "Златна рибка". Това, по всички стандарти на БАМП и IFPI от началото на века прави Камелия най-продаваният изпълнител в целия ни шоубизнес, не само в чалгата. Когато такова нещо няма никой друг в Пайнер, а следващите след нея Глория и Деси Слава са с 3 пъти по-малки тиражи е хубаво разни тролове, да не ни се открехват и да говорят за толериране. Камелия не си е плащала по 300 долара за милионче и не е разчитала на виртуален измислен PR, като този в You Tube, като повечето си колеги. При нея парите от продажбите на албуми са не само реални, но се намират отдавна в касата на Пайнер, в отчетите пред НАП и са обложени с данъци, както си му е реда в тази и всички бели държави. В държавата на Пайнер обаче е съвсем друго. Там стандартите на белия свят не важат, а само шуробаджанашките.

 

Продажби, обороти, стотици хиляди участия и милиони в касата на фирмата и в банковата сметка на Камелия - това е крайният резултат от една супер успешна, близо 20-годишна кариера. Много малко имена в този бизнес могат да се похвалят с такава и е вербално престъпление, през 2015 година разни келеши тук да си пишат неосъществимите мечти, опитвайки се неуспешно да променят историята и да принизят факта, че в продължение на 15 години Камелия бе един от 3-те водещи изпълнители на компанията при това във времена на смяната на няколко пъти на пазарна, стилова и музикална среда, към който стотици изпълнители не се приспособиха, а Камелия винаги успяваше. В тази връзка, всеки трол може да си завре хейта някъде на топло отзад и утре сутринта да гледа Камелия в "Преди обед" по БТВ, за да разбере всичко за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека тролчетата четат още, че така или иначе съсипаха поредна тема.....

 

Precious Ellis Аз не мога само да разбера на коя планета се намираме?! В телевизионния бълвоч със соц привкус и неадекватни водещи. Много ми допадна например въпроса на водещата на Фолкмаратон към отново прекръстената забележете Деси Слава. A именно: - Деси,какво прави изминалите 11 години когато не беше в Пайнер? Тушира ме тази! Че то момичето си имаше кариера и сега излиза, че все едно нищо не е било (без коментар) или в някоя друга вселена, в която бай сельо майнера е бил монопол казват хората. Е то лошо няма да се бориш да си първи на къра, ама в света музикалния бизнес не е построен върху това една песен да имала права 10 години пък тоя да се откажел, оня да се разпишел.

 

Или Мадона като напусна Уорнър мюзик след 20 години да я отричат или обиждат. Клиповете да и трият песни да и спират (без коментар) отново. Тоя ШОУБИЗНЕСМЕН т.н. продуцент много да не лае защото Камелия Е ПРАВА. Не го казвам, защото съм заблуден фен, а защото я обичам и знам, че мисля правилно. Човек когато отстоява позиция трябва да седне да прочете , да се поинтересува. Майнера си измислил правилца нек'ви текезесарски, неадекватни, абе Бай Ганьо оди у Европа виж ората как продуцент се става!!! Преди Камелия странно защо и много други напускаха и говориха същото разбира се по обрано. Така, че сега и да се обяснява е кален. Глория е следващата, надявам се,защото това пренебрегване е смешно! Все едно някой да намекне на Дженифър Лопес, че е на 45 и вече няма да ходи по турнета. Те и Ивана я слагаха на нож с Глория и все я бутаха напред и Мегазвезда стана и после хоп Преславчето се появи и Ивана скоропостижно я закриха. На който му се седи при схемите да си кюта.Аз искам да виждам Камелия в целия и блясък, с нови песни и клипове. А той нека лае още безсрамно и после да си пусне турнетата, концертите и другите подобни, на които Камелия излиза на сцената.Ама, Ганьо, само излизанията си пусни и после си помисли след 5 години как напуска например Галена.

 

И пак да кажа. Аз съм от хората и ние решаваме, а не майнера и неговата соц тв. Даже и песента дето се пее прилича на вариететна песен от началото на 80 по БНР изпята от хор Бодра смяна,но разбира се по добре. Ние сме тези, които избират и много точно го каза Камелия ние седим и следим ето тази страница, а не чакам да ми я пусне той. Клиповете и били спряни. Ало, има ги НАВСЯКЪДЕ! Не можеш да я изтриеш.Само може да и дадете пак наградата за певица на Деси Слава! Пак без коментар и пак БЪЛГАРИЯ е от хора а не от марионетки и майнера не е коректив за бизнес. Надявам се скоро да го разберат повече певица! А за Камелия само подкрепа и много целувки! Винаги сме с теб НЕПОВТОРИМА! Весели празници на Камелия и на всички нейни фенове, които ще прочетат скромно късия ми коментар

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох тия пък къде намесиха Лейди Гага, Джей Ло до наша Чипровка... :1000 (29): Фокси, даваш всичко от себе си за Камелия и в нейна защита!! Тази жена е длъжна да ти преведе сума пари по твоя сметка, НО приеми фактите, нещата при Камелия НЕ се развиват добре!! ВЕДНЪЖ ПОНЕ МАМ"А МУ БЪДЕ ОБЕКТИВЕН И КАЖИ НЕЩО ОБЕКТИВНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен думите на Пайнера ми звучат много логични!! Премахнал е песента на Галин, за да не каже Камелия, че изкарва пари на нейн гръб? Пак нормална постъпка...

 

Нищо не ти звучи на теб, само си чешеш езика!

Какво има да казва Камелия, след като го е "казала" в договор черно на бяло с подписа си - отказала се е от правата на тази песен. Какъв гръб, какви пари, тя да не да е просто парче?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...