Jump to content

Камелия - Митко Пайнера


Препоръчани коментари

Не, не, аз ти говоря за вечерята с Глория, за която ти говореше.

Не е споменавал такова нещо. Каза, че Кама и Глория са се чули по нова година и са се уговорили да се видят след февруари. Вечери, банкети...пак ги съчинихте. :D

Не знам кой е задал въпроса, но беше тъпо да бъде в този вид. Можехте просто да попитате "Виждали ли сте се скоро с Глория". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като Пайнера не я искал, за какво се е бутала да прави кариера, егати. Да се буташ там, където не те искат цели 17 години и никога да не си бил приоритет за фирмата. Каква я мислих Камелия, каква била работата след толкова години.

 

Била е приоритет, но явно след като отказва да промени договора си в полза на фирмата, започват да я изнудват един вид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е споменавал такова нещо. Каза, че Кама и Глория са се чули по нова година и са се уговорили да се видят след февруари. Вечери, банкети...пак ги съчинихте. :D

Не знам кой е задал въпроса, но беше тъпо да бъде в този вид. Можехте просто да попитате "Виждали ли сте се скоро с Глория". :mf_surrender:

 

Беше казал, че ЩЕ вечерят, уговорили са се. Иначе не съм аз. Щях да я питам нещичко, ама като видях 50-60 коментара и се отказах. Тя Ема Стоянова задава най-тъпите въпроси, вместо да седне за 30 мин. и да подбере.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за какво да се засягам,че хората пеят песните на Фики, баладата на Коцето с Десислава, Джена, но не и Камелия. Тя е само във фантазиите ти, фокси, че не можеш да я имаш.

Аре млъкни 20 поста , едно и също пишеш. Спамиш и си просиш бан-а .

Камелия току що я пуснаха по Веселина , не знам кого лъжеш ?! Да не говорим че в сигнала е в челната 3йка , трета седмица . А гледанията и си вървят нормално .

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип, Веселина пускат приоритетно песните на Планета, а Вероника на ФЕН. Бас ловя, че въртят Кама по Вероника яко.

Вероника отдавна не въртят нищо на Пайнер. При тях приоритет са едни и същи сръбски песни от години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо против фокси, но започва да дразни яко. Друга песен щеше да пее ако Преслава беше напуснала Пайнер и сега я излъчваха по Фен ТВ и си плащаше за ротация. Мисля, че всички можем да си представим какви биха били коментарите му. (Или не си спомняш какво ги направи Галена и тем подобни, които си бяха платили за фейсбук реклама, което в момента е същото както прави Камелия с ротациите?)

 

А пък Камелия, сигурно така го е издразнил Митко защото не е искала да му духа. Едва ли толкова време щеше да я държи ако нямаше симпатии към нея, след като получава трохи от договора й. Това, че я са притискали да си го смени го разправяйте на друг. Аз мисля, че е искал да я наведе, но тя не му пуснала. При такива главоболия, които му създава, не виждам друга причина да я държи. Просто му е била слабост. За това сега му е и такъв трън в очите.

 

Иначе евала му на фокси, винаги знае как да се хване за нещо нищожно от интервюто и да го раздуха, като че ли голямата работа е било, и едва ли не заради Камелия е имало турне 2004 г. Жената сама си каза, че добре, че са били спонсорите, че и тя да е на това турне. В никакъв случай не спомена, че са настоявали тя да бъде на всяка цена. Просто беше актуална в момента, и от М-тел си имат експерти, до които да се допитат, преди да предложат на Пайнер рекламно-турне, и те са им посочили кои ще са 8-те певици, които ще привлекат най-голямо внимание. Не е трудно тези хора да проверят как вървят продажбите, класациите и т.н. за да видя кои са най-вървежни, и след като Камелия е след тях, са поискали и тя да бъде на турнето. За това и им благодари. Но в никакъв случай не каза, че от М-тел са искали да бъде там на всяка цена. Това е преувеличение на фокси. Все едно да кажеш, че Планета Мура Мега стана само защото Глория (или Гергана) са били там. Една птичка лястовичка не прави 1000%20(29).gif. Не ми се иска да знам какво ще стане, когато изгледа цялото интервю, за какво ли ще се хване пак, та да го раздуха.

 

Всъщност, сега като се замисля, може би наистина Митко е имал мерак на Камелия, но не го е огряло. Това би обяснило доста неща. Като например защо Деси Слава е трън в очите на Камелия. Защото Митака я е държал 17 години. Защо сега й се подмазва да се върне. Защо й се е извинил след емоционалното реагиране, което всъщност така и не разказа никой от двамата за какво е ставало въпрос. На три рунда се спомена това емоционално реагиране за което той се е бил извинил, но никога не се обясни какво точно е станало. А ми мирише на нещо голямо и гнило. Може би заплаха за която Митака няма покритие, и ако се беше случило, щеше да е зле за него. Но във всеки случай, Митака е бил привързан към Камелия. Нали знаете, че от любовта до омразата има само една крачка, и обратно пак така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е трудно тези хора да проверят как вървят продажбите, класациите и т.н. за да видя кои са най-вървежни, и след като Камелия е след тях, са поискали и тя да бъде на турнето. За това и им благодари. Но в никакъв случай не каза, че от М-тел са искали да бъде там на всяка цена.

 

Да, наистина, явно са се поинтересували как вървят продажбите, какви са оборотите, как са участията и са разбрали, че Кама е била и винаги ще бъде от най-вървежните. Хубаво е, че поне по-интелигентната част от форума започва да разбира, какви камъни хвърлям в едни стари дворове и как това за спонсора, напълно обръща представата, за стойностите преди 10-12 години. Да, знам, че не е приятно. Разбирам и, че легендите така започват да не са толкова легенди. Ама фактите са си факти. Пайнер може и да са и предложили да бъде на турнето, може и да са се отказали по незнайни причини след това въпреки, че аз ви ги представям тук от години, но пък щом спонсорът я вкарва в списъка, всякакви интерпретации са до тук. Мисля, че се разбрахме прекрасно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участията й вече се рекламират по "Планета" с "Манастир", а не с " Престъпно е".

 

А трябваше да се рекламират, с ей това.... ЦЪК :whistling: Песента си е собственост на Пайнер, че и техен изпълнител щеше да е нейно лице. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...