Jump to content

Камелия - Митко Пайнера


Препоръчани коментари

Ох тия пък къде намесиха Лейди Гага, Джей Ло до наша Чипровка... :1000 (29): Фокси, даваш всичко от себе си за Камелия и в нейна защита!! Тази жена е длъжна да ти преведе сума пари по твоя сметка, НО приеми фактите, нещата при Камелия НЕ се развиват добре!! ВЕДНЪЖ ПОНЕ МАМ"А МУ БЪДЕ ОБЕКТИВЕН И КАЖИ НЕЩО ОБЕКТИВНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Не мисля, че нещата при нея не се развиват добре.Участията й са фулл, прави страшен купон.Да, няма актуален хит/ сега тази новата може да стане някакъв хит/, но поддържа голям интерес от страна на медии и фенове на поп-фолка.

Единствено не ми допада, както казах по-горе това нарочно влизане в кавги от нейна страна.Почвам да си мисля, че не го прави за да казва нейната истина, а за да си прави ПР и да поддържа имидж на вечно прямата и директната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че нещата при нея не се развиват добре.Участията й са фулл, прави страшен купон.Да, няма актуален хит/ сега тази новата може да стане някакъв хит/, но поддържа голям интерес от страна на медии и фенове на поп-фолка.

Единствено не ми допада, както казах по-горе това нарочно влизане в кавги от нейна страна.Почвам да си мисля, че не го прави за да казва нейната истина, а за да си прави ПР и да поддържа имидж на вечно прямата и директната.

 

Камелия не влиза нарочно в ТОЗИ конфликт. Тя няма избор освен да говори. Защото се говори СЕГА, а след това забравя за този глупак Пайнера, който инвестира за 25 години в над 1000 изпълнителя, а рентабилни се оказаха не повече от 50. Камелия винаги е била в топ 3, на най-сполучливите, най-доходните и най-успелите от тях. Няма как да стане тихо и кротко раздялата им. Ако Камелия бе никой, както 2-3 глупави деца тук реват, Митака никога нямаше да коментира, а го прави вече половин година. На вас, ако ви избяга златна касичка доволни ли ще сте? Колкото и да се дуе, на Митака му е много вътре. Бие по егото, когато изпълнител с такъв статут се маха. А очевидно господина има чутовно его. Не ви дадох горните постове за цвят, а да видите как е по света.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия не влиза нарочно в ТОЗИ конфликт. Тя няма избор освен да говори. Защото се говори СЕГА, а след това забравя за този глупак Пайнера, който инвестира за 25 години в над 1000 изпълнителя, а рентабилни се оказаха не повече от 50. Камелия винаги е била в топ 3, на най-сполучливите, най-доходните и най-успелите от тях. Няма как да стане тихо и кротко раздялата им. Ако Камелия бе никой, както 2-3 глупави деца тук реват, Митака никога нямаше да коментира, а го прави вече половин година. На вас, ако ви избяга златна касичка доволни ли ще сте? Колкото и да се дуе, на Митака му е много вътре. Бие по егото, когато изпълнител с такъв статут се маха. А очевидно господина има чутовно его. Не ви дадох горните постове за цвят, а да видите как е по света.....

 

Знам как е по света и съм се чудил каква е тази странно глупава политика на Пайнер през последните десетина години, незачитайки легендите си.

Камелия не влиза нарочно в този конфликт, но тя го започна медийно. Търкания през последните години между тях е имало със сигурност, но според мен това са си техни отношения...все пак не е коректно Камелия така да се изказва срещу Пайнера.Добър, лош, алчен, лъжец, по-голямата част от успеха на Камелия като продукт е благодарение на него. Поне да беше се раздрънкала така директно докато беше в Пайнер :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия не влиза нарочно в ТОЗИ конфликт. Тя няма избор освен да говори. Защото се говори СЕГА, а след това забравя за този глупак Пайнера, който инвестира за 25 години в над 1000 изпълнителя, а рентабилни се оказаха не повече от 50. Камелия винаги е била в топ 3, на най-сполучливите, най-доходните и най-успелите от тях. Няма как да стане тихо и кротко раздялата им. Ако Камелия бе никой, както 2-3 глупави деца тук реват, Митака никога нямаше да коментира, а го прави вече половин година. На вас, ако ви избяга златна касичка доволни ли ще сте? Колкото и да се дуе, на Митака му е много вътре. Бие по егото, когато изпълнител с такъв статут се маха. А очевидно господина има чутовно его. Не ви дадох горните постове за цвят, а да видите как е по света.....

 

На него щеше да му е много зле, само ако Деса не се беше върнала!! Тогава щеше да го заболи, но той просто замени Камелия с Деси Слава и показа на всички да мислят какво правят, защото Деси Слава се върна при него, което определено му вдигна егото на 100% и едвали не даде на всички да се разбере, че без него нямат шанс...Така, че ...Ако в Пайнер не беше ок, нямаше всички от Ара да го молят да им направи договор в Пайнер..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам как е по света и съм се чудил каква е тази странно глупава политика на Пайнер през последните десетина години, незачитайки легендите си.

Камелия не влиза нарочно в този конфликт, но тя го започна медийно. Търкания през последните години между тях е имало със сигурност, но според мен това са си техни отношения...все пак не е коректно Камелия така да се изказва срещу Пайнера.Добър, лош, алчен, лъжец, по-голямата част от успеха на Камелия като продукт е благодарение на него. Поне да беше се раздрънкала така директно докато беше в Пайнер :1000 (29):

 

Тя не беше казала нищо лошо. Просто не бе съгласна с политиката и коментира. Теб, ако започнат да те плюят, че си озлобен, алчен и т.н. и обвиняват в измишльотини, няма ли да се защитиш? Това мълчание от политическа коректност е вредно във всички браншове!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой клечи на Камелия тук, но някои определено лижат задника на Митко Пайнера. Няма обективност или логика - има само злоба към Камелия, изразена по всякакъв начин - за песни, за поведение, за възраст, за визия...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм от хората, които не харесваха "менторските" и "искрени" интервюта на Камелия, защото за мен тя не наричаше нещата с точните им имена.Само загатване, само намеци и това е.С този пост във Фейсбук тя направи нещо съвсем различно, за първи път нещата имат имена и се конкретизира.Това вече е бомба и скандал. Пайнера си е селски тарикат, който е бил на точното място, в точното време.Бизнесмен бил, умен бил и т.н... не, аз виждам просто късмет.Заучени фрази, оправдания и т.н, това са интервютата му.

Истината е, че колкото и добра да е Камелия като артист, на никой няма да му дреме след 1 месец за тези скандали и за нейната неоправданост."Пайнер" се е превърнал в монополист в поп фолк музиката и повечето изпълнители, които не са във фирата му не се броят за живи.

Искрено се надявам това да не се случва с Камелия, защото според мен тя има какво още да покаже и като песни, и като клипове, ако щеш и ПР кампании.С риск да отклоня темата ще спомена Десислава, която колкото и да е добра в работата си, беше невидима дори за собствените си фенове дълго време.Доказателство за думите ми е и форума.Феновете й се появиха със завръщането в Пайнер.Не е като да не е издавала песни и клипове и преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не питай майка ми колко е млада, да не те намеря да ти избия зъбите един по един!!! НЕ МЕ ПОЗНАВАШ! Колко съм красив не знам, ама страшен може и да ти се видя ; )

 

ПП ОТ КАКТО ПИША ТУК, ПЕРСОНАЛНО, ЛИЧНО НЕ СЪМ СЕ ОБЪРНАЛ КЪМ НИКОГО, А КЪМ МЕН СЕ ОБРЪЩА ПОСТОЯННО!!!!!!!!

 

 

Сашко,чистачо на испански кенефи,къде ме намесваш мен,а?Почни да приемаш ,че хората имат различно от твоето мнение.

Хахахха пълни олигофрени :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой клечи на Камелия тук, но някои определено лижат задника на Митко Пайнера. Няма обективност или логика - има само злоба към Камелия, изразена по всякакъв начин - за песни, за поведение, за възраст, за визия...

 

Така е било винаги. Хората без позиция и интелектуална достатъчност, винаги са вегетирали на гърба на кадърните, иновативните и впечатляващите. Не знам какво се опитват да внушат в тази тема и въобще в Рамания няколко индивида, но проблемът "Пайнер" за Камелия отдавна е приключил. В момента просто отшумяват последните акорди, които Камелия е изсвирила преди месеци. Вчера набързо раздаде няколко медийни шамара на един простак заради лъжите му, защото той изпищя на умряло като я видя по Балканика ТВ и ФЕН ТВ. Това ще рече, че неговият опит да я заличи бе излишен, понеже вече я гледа половин Европа, Северна Африка и Близкият Изток, а той си мислеше, че няма да и видят очите повече.

 

Освен това, Кама вече движи кариерата си и няма намерение да си губи времето, като влиза в обяснителен режим за неща, които вече са зад гърба и. Има си участия, които е поела, пусна хубав клип и хитова песен, която се харесва и хората вече се поздравяват с нея по радиата. Констатирах това вчера в Бургас, когато возейки се в автобус на градският транспорт гледах как целия град е облепен с нейни рекламни постери за участия, които не са произведени в Пайнер, а по радио "Веселина" се поздравяваха с новата и песен. Животът си върви и без Пайнер - да го знаят тези, които не си представят такъв без кокошкарника на Митака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е било винаги. Хората без позиция и интелектуална достатъчност, винаги са вегетирали на гърба на кадърните, иновативните и впечатляващите. Не знам какво се опитват да внушат в тази тема и въобще в Рамания няколко индивида, но проблемът "Пайнер" за Камелия отдавна е приключил. В момента просто отшумяват последните акорди, които Камелия е изсвирила преди месеци. Вчера набързо раздаде няколко медийни шамара на един простак заради лъжите му, защото той изпищя на умряло като я видя по Балканика ТВ и ФЕН ТВ. Това ще рече, че неговият опит да я заличи бе излишен, понеже вече я гледа половин Европа, Северна Африка и Близкият Изток, а той си мислеше, че няма да и видят очите повече.

 

Освен това, Кама вече движи кариерата си и няма намерение да си губи времето, като влиза в обяснителен режим за неща, които вече са зад гърба и. Има си участия, които е поела, пусна хубав клип и хитова песен, която се харесва и хората вече се поздравяват с нея по радиата. Констатирах това вчера в Бургас, когато возейки се в автобус на градският транспорт гледах как целия град е облепен с нейни рекламни постери за участия, които не са произведени в Пайнер, а по радио "Веселина" се поздравяваха с новата и песен. Животът си върви и без Пайнер - да го знаят тези, които не си представят такъв без кокошкарника на Митака.

 

 

Добре е тръгнала. :3fdb8960598fa63e:

Има ли възможност да разкара бенда от участията си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре е тръгнала. :3fdb8960598fa63e:

Има ли възможност да разкара бенда от участията си?

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Малко шумен ли ви се види? Не, няма как да го разкара бенда, но Цветко може да се обръсне. Това бяха последните 2 забележки от участията и. Значи бенда си има предназначение. Да, в дискотеките може би не е най-добрия избор, но Кама има доста банкети, събори и панаири в програмата си, а там той е безценен. Отменя я сериозно, а това има значение. С него вариативността и спрямо капризите на публиката става сериозна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Малко шумен ли ви се види? Не, няма как да го разкара бенда, но Цветко може да се обръсне. Това бяха последните 2 забележки от участията и. Значи бенда си има предназначение. Да, в дискотеките може би не е най-добрия избор, но Кама има доста банкети, събори и панаири в програмата си, а там той е безценен. Отменя я сериозно, а това има значение. С него вариативността и спрямо капризите на публиката става сериозна.

 

Прекалено е шумно и хората гледат като тряснати.. :1000 (29):

Това, което аз видях от Камелия и бенда беше какафония с подвиквания "калашников" и др. Беше мъчително.

Вие у северозапада си падате по такива работи или на друг вид сцена ама вярно не е за дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бенда на Кама си е точно на място. На всичките и участия, кото сьм посещавал никой не е гледал "като треснат".

В студентски град специално всички бяха на черешата, а накрая и се кланяха по земята и викаха "Още".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бенда на Кама си е точно на място. На всичките и участия, кото сьм посещавал никой не е гледал "като треснат".

В студентски град специално всички бяха на черешата, а накрая и се кланяха по земята и викаха "Още".

 

Казвам го като човек, който е ходил на доста участия на Камелия.

Според мен това е слабата част от участията й. Лично мнение...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казвам го като човек, който е ходил на доста участия на Камелия.

Според мен това е слабата част от участията й. Лично мнение...

 

 

Просто не харесваш духова музика явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е било винаги. Хората без позиция и интелектуална достатъчност, винаги са вегетирали на гърба на кадърните, иновативните и впечатляващите. Не знам какво се опитват да внушат в тази тема и въобще в Рамания няколко индивида, но проблемът "Пайнер" за Камелия отдавна е приключил. В момента просто отшумяват последните акорди, които Камелия е изсвирила преди месеци. Вчера набързо раздаде няколко медийни шамара на един простак заради лъжите му, защото той изпищя на умряло като я видя по Балканика ТВ и ФЕН ТВ. Това ще рече, че неговият опит да я заличи бе излишен, понеже вече я гледа половин Европа, Северна Африка и Близкият Изток, а той си мислеше, че няма да и видят очите повече.

 

Освен това, Кама вече движи кариерата си и няма намерение да си губи времето, като влиза в обяснителен режим за неща, които вече са зад гърба и. Има си участия, които е поела, пусна хубав клип и хитова песен, която се харесва и хората вече се поздравяват с нея по радиата. Констатирах това вчера в Бургас, когато возейки се в автобус на градският транспорт гледах как целия град е облепен с нейни рекламни постери за участия, които не са произведени в Пайнер, а по радио "Веселина" се поздравяваха с новата и песен. Животът си върви и без Пайнер - да го знаят тези, които не си представят такъв без кокошкарника на Митака.

 

Фокса изтрещява като детенце на 9 години, видяло плакат на новата си любимка Пресила. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса изтрещява като детенце на 9 години, видяло плакат на новата си любимка Пресила. :1000 (29):

 

Бях с човек от форума. Можеш да го питаш като му изтече бана. :whistling: Автобус 12А, от кръговото на входа на Бургас до Трапезица.

 

Иначе го цепят у форумите Митака, вече и за Глория.....

 

#41 някой си | 11 April.2015 / 13:17

 

Тази гадина от едно време подлива вода на всички, които го напуснат.Така беше с Цветелина, Екстра Нина, Десислава, Таня Боева, Мира, Весела, Рени, Вероника и доста други.Всички те след напускането си бяха, като абонирани за непрестанни мръсотии.По фолк радиата задължително трябваше да бъдат игнорирани, поетите участия не веднъж са анулирани, защото удобно на тяхно място се разпращаха жриците на Бай МитЯ.Всичко с цел публиката да ги забрави.

 

#40 Иван | 11 April.2015 / 10:22

 

Написах го в статията на Камелия и тук ще го напиша. По толкова много песни трият само на Галин. Първо дуета му с Кристияна, след това пък с Камелия! Изтриха песента на Кали "Аз съм аз", на Емилия - " Ти си ми" и т.н. .. и САМО не изтриха песента на Фики (Горе-долу), където отново има крадени вокали!! Еее не е много честна играта!! На едни изпълнителите да се трият песните, а тази на Фики " Горе-долу" да не е изтрита!!! И на Гергана изтриха също песента. Нито тя имаше вина, нито пък Галин!!

 

#39 Мариян | 10 April.2015 / 21:00

 

Изключително погнусен съм от тази карикатура на човешко същество - Димитров! Изключителен примитив, живеещ в рекетьорската ера на мутрите и на когото му е присъщо погазването на всякакви човешки норми. Повръща ми се от него!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че със завъртането на Камелия по Балканика, ако тя не си промени погледа към нейната кариера, или ще тръгне нагоре, или надолу, но в никакъв случай кариерата й няма да е същата както досега.

 

И се изяснявам: по Балканика, до колкото съм я гледал, се въртят само определени изпълнители, само по-качествените, или поне малко държат на качество, останалите си имат място само по Фен ТВ. Обаче, което имам предвид е, че кариерата на изпълнителите по Балканика съвсем не се състои от това да поддържат клубните им участия и да бъдат канени. Това искам да кажа с това, че Камелия трябва да си промени погледа, който има над кариерата си, ако не го е направила все още. По Балканика ще я забележат извън България, което няма да допринесе с нищо към участията й в дискотеки, от където главно си взима парите. Така че завъртането по Балканика само ще помогне с това, да не бъде забравена. Фен ТВ от друга страна, ако има добра ротация, ще й помогне с участията, но така и не знаем колко всъщност е гледана от масовия зрител.

 

Та аз оставам с чувството, че това завъртане по тия телевизии ще й помогне само и единствено с това да не бъде забравена. Обаче ако има други претенции за различен вид кариера, които съм почти сигурен, че тя няма, щеше да се развие в друга сфера, тип Индира, Драгана, Деспина и останалите, които въртят по Балканика. Нещо непомислимо за Камелия и за феновете й на този етап кариера. Нека отбележа също, че като изброих тези имена съвсем не значи че ги сравнявам с Камелия, а че сравнявам посоката в която те са ориентирали кариерите си с тази в коята би била ползотворна за Камелия да ориентира своята ако имаше претенциите, които изпълнителите излъчвани по Балканика имат. С прости думи, не мисля, че Камелия ще получи много от ротация по Балканика, след като неините претенции за кариера са различни.

 

Изкефих се много на отговора на Камелия към интервюто на Митко. Не знам дали защото искам да гледам сеир или защото казва много истини, които трябва да се променят. Очаквам следващия рунд. Току виж Камелия започнала възтание в чалгата и не се случва само подземно, а се зашуми по медиите, което силно се съмнявам.

 

Относно хонорара й, искам да вметна също, че Фокси премълчава умишлено или не осъзнава действително, че от тези 5 или 6 бона тя трябва да плаща на десетина души оркестър, които мъкне със себе си, и за разходи за превоз и нощувки, ако е извън София, за нея, Цветин и оркестъра, защото едва ли това го поема дискотеката. Никой не би я канил в такъв случай, защото тогава ще трябва да се бръкнат за 7-8 бона, вместо обявените 5-6. За това и чистите пари, които смятахте тук, че печели, са по-малко действително.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно хонорара й, искам да вметна също, че Фокси премълчава умишлено или не осъзнава действително, че от тези 5 или 6 бона тя трябва да плаща на десетина души оркестър, които мъкне със себе си, и за разходи за превоз и нощувки, ако е извън София, за нея, Цветин и оркестъра, защото едва ли това го поема дискотеката. Никой не би я канил в такъв случай, защото тогава ще трябва да се бръкнат за 7-8 бона, вместо обявените 5-6. За това и чистите пари, които смятахте тук, че печели, са по-малко действително.

 

Нищо не се премълчава, свърши времето на недомлъвките. Сега вече право куме у очи! Хонорарът на Кама е същия, като в последните 2 години в Пайнер и това личи от бланките, които ви дадох преди дни - 5500 без ДДС. Не е променян след напускането на фирмата и вече 6 месеца Кама си работи на този хонорар. За участията, договорени от Пайнер и споменати в интервюто на пенсионера във в. "Шоу" до края на 2015 Митака ще си вземе %-та. Тук никъде не се спомена и дума, защо като е знаел, че няма да подпише с нея, наглецът от Димитровград я е договорил за цяла година напред в 2 столични дискотеки и ще взима бели пари от нейните участия до края на 2015, а пред хората се дуе и прави на сърдит. Ми да се откаже от този ангажимент и Кама да си го изпълни сама. Нали голям монополист с безкрайна листа със звезди имал? Нали пълен с пари бил? За какво са му тези от тези участия на Кама, като вече не и е продуцент? За бенда, транспорта и хотела разбира се, че плащат тези, които я ангажират - мениджърите на клубове. Всичко сме смятали много добре, Пайнера също го е правил, затова изрева така тези дни. Никой не му е кеф, че се разделя с изпълнител от златната листа, за който клубовете са склонни да предплатят за години напред. Е това е мъката на Митака, а не някакви си там права и песни, ТВ предавания и стари истории.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя т.н "бенд" на Камелия е най-лошото нещо от нейните участия!! Не знам кой е дал тази идея, но определено да се гръмне...То дори не може да се нарече бенд..и тия ужасни подвиквания със сръбски мотиви-просто е трагично!! :mf_surrender: Веднага да ги разкара, че става за резил по дискотеките...поне да свиреха наистина някакви песни..

 

А що се отнася до поетите участия през Пайнер, Фокси ти аккво искаш Пайнера да й уреди участия за 2 години и да се откаже от процента за това, че й ги е намерил????!!!!!! Пайнер са превзели отдавна всички фолк клубове и имат специални договори с тях, за това изпълнители от други фирми почти не се канят..Повечето дискотеки, работят само с изпълнители на Пайнер, тя това доста го подцени..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя т.н "бенд" на Камелия е най-лошото нещо от нейните участия!! Не знам кой е дал тази идея, но определено да се гръмне...То дори не може да се нарече бенд..и тия ужасни подвиквания със сръбски мотиви-просто е трагично!! :mf_surrender: Веднага да ги разкара, че става за резил по дискотеките...поне да свиреха наистина някакви песни..

 

А що се отнася до поетите участия през Пайнер, Фокси ти аккво искаш Пайнера да й уреди участия за 2 години и да се откаже от процента за това, че й ги е намерил????!!!!!! Пайнер са превзели отдавна всички фолк клубове и имат специални договори с тях, за това изпълнители от други фирми почти не се канят..Повечето дискотеки, работят само с изпълнители на Пайнер, тя това доста го подцени..

 

Няма смисъл пич, заял съм се с теб и няма как да живуркаш тук както до сега. Ще те разнасям като народна песен, докато сам не се откажеш. Имам всичкото време на света, а и ти се оказа рядко нагъл тип, на който ще е удоволствие да натривам носа всеки ден. Малко е неудобно с този стар лап-топ в момента, но като свърши командировката и се върна във Видин те продължавам 3-4 пъти по-бързо. Не те знам какъв си и от коя дупка излезе, но определено нямаш идея с какво си се захванал. Проблемът ти вече е личен с мен....

 

По темата и сдуханата част на този твой пост:

 

Пайнер и останалите музикални компании от 2-3 години работят по различен начин, в сравнение с предните 20 години. Подписват договори за участия, на няколко свои имена (най-актуалните), за година напред и Камелия е сред тях. Само след този факт би трябвало да ми поискаш пистолета, за да се гръмнеш, но това го пиша в графа "Еманципация". Митака прекрасно е знаел още през лятото на 2014 година, че Камелия няма да подпише при неговите условия, но е достатъчно нагъл да я договори през своята фирма с 2-3 столични дискотеки за цялата 2015-та, а оня ден да се прави едва ли не на обиден, че ще взима и тази година пари от марката "Камелия", без тя да е в неговия каталог с изпълнители. Според мен като видя как Деса позорно и унизително му коленичи през 2014-та и пое целият негов нов договор с нея, Кама и Глория няма къде да ходят и ще направят същото. Е, не стана както го бе замислил и новият "троянски кон" не му свърши работа при Кама. Да видим с Глория как ще е.

 

По темата за "монополът" на Пайнер:

 

Няма такъв и никога не е имало. Това, че присъстващите тук в малкото време, което гледат телевизия, държат дистанционното на канала на ТВ Планета само щото там се върти онанистката мечта и нямат хал-хабер какво става по другите телевизии не значи, че това е монопол. Напротив, Касъмовите имат не 2, а 3 музикални телевизии, а онези за поп музика са над 10. Оня ден се разкарвахме с нашият баниран колега тук Тихомир из родният му Бургас, като го минахме по дължина с автобус 12А. Не чухме само "Неповторим" по "Веселина" и не видяхме само залепени постерите на Кама по всички спирки и рекламни билбордове из града, а и такива на Деса, Тони Стораро, Йорданка Христова, Георги Христов и какви ли не комедийни и вокални формации. Разни там рапъри и подобни от поп каналите също бяха разлепени. Което ще рече, че видяхме концертна дейност на повече от 5-6 музикални компании, а Пайнер с нищо не изпъкваше. Ако в София ходите само в "Чалга таун" и това ви кара да мислите, че шоубизнесът е само Пайнер, жестоко сте се заблудили. Хората си правят всякаква музика и имат свои таргет групи, като чалгарската въобще не е най-голямата, каквато бе до 2010-та, турнето лятото го доказа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама не мога да те разбера как може да си толкова негативен. Негативизмът ти граничи с този на DarkChild и meleto което си е плашещо. Омразата ти към Камелия минава всякакви граници, толкова много ги минава, че дори не мислиш обективно и не вникваш в нищо, за да плюеш. На всичкото отгоре онзи ден ми направи впечатление, че недоволстваш защо някои форумци искали да се запознават с теб. Ами все пак сме социални създания и не виждам нищо лошо в това. Но теб и това те дразни. Не знам какъв е първоизточника за да си толкова негативно настроен, но само ти вреди. В крайна сметка всеки си има проблеми, не трябва да сме толкова черногледи.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама не мога да те разбера как може да си толкова негативен. Негативизмът ти граничи с този на DarkChild и meleto което си е плашещо.

 

 

Ружо, ще съм ти благодарен да ме не споменаваш в постовете си. И хайде да не казвам аз кой е плашещ.

 

По темата: омръзна ми от Камелия. Такава е фирмата. Знаем. Никой не подписва договорите си с пистолет на главата. Next.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...