Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Аз моето сравнение го направих не само, за да покажа на почитателите на Камелия, че тя няма как да е над Десислава или дори наравно с нея през 2015 (което си е повече от очевидно и напоследък даже се бях отказал да се занимавам с тези спорове), а и за да можем да си направим все пак една реална и обективна равносметка за ситуацията при двете през изминалата година. Спокойно мога да кажа, че наистина бях обективен и не съм причислявал на Десислава нещо повече от това, което е показала- напротив, дори гледах при Камелия да добавям неща, които да са в нейн плюс. И дори ви казах да си помислите дали няма и някоя точка по която и Камелия да бие Десислава през 2015, но тази точка да бъде допълнена от доказателства, различни от "Всички знаем, че Камелия разбива повече по дискотеките" или "Камелия печели повече пари, но няма как да ви покажа 100% сигурен хонорар от всички места".

Аз не отричам, че и Камелия имаше едно силно попадение- "Неповторим" и че е възможно да печели повече пари от Десислава, но и вие не трябва да отричате, че откъм актуалност едната слезе няколко стъпки надолу, а другата се изкачи нагоре. Ако това стане, темата ще достигне до своят временен край- казвам 'временен' защото нищо не се знае за в бъдеще.

Иначе темата, че отдавна си е за затваряне- така е. Абсолютно изчерпана отвсякъде. Няма смисъл от каквито и да е спорове при положение, че ситуацията при двете е повече от ясна към този момент. Но нали идеята на темата все пак е скандалите за тези двете да са тук, а не по другите места из форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, вземи виж днеска кво е говорила Камс ьТВ. Повече от очевидно е че такива неща като тая ваша "актуалност" нея не я вълнуват - и което е по-жалко, би било редно и Фатмето да не я вълнуват, нали уж е изпълнителка с дългогодишна кариера, която беше покорила там разни върхове, които цитираше на дълго и нашироко доста пъти из темата.

 

Естествено, че Деса е много по-ниско от Камелия - двете са на съвсем различни нива в момента. Все едно да сравняваме едни Тина Търнър, Шер, Селин Дион с Мегън Трейнър, Тейлър Суифт или нещо от сорта. Сега, ако Деса беше избрала да продължи на едното по-високо ниво, принципно може нали, има си там квото има от кариерата и можеше да продължи да прави каквото си иска, ама тя тъпото не иска бе, вкрайна сметка сама се навря пак в кокошарника да гони актуалност.

 

Съответно не виждам защо сравняваш какво е направила Деса 2015 с какво е правила Камелия през същата календарна година, тука изобщо изначално сравняваме ябълки с портокали и твърдим, че видиш ли, вторите били по-оранжеви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия си е щaслива, което е най-важно, просто тя се доказа в времето и направи революция в поп-фолка отдавна, сега редно е малко Деса да се порадва на успех, щото е талантлива, но да прави хубави песни а не бози и да не копира колежката и Джуна-маймуна да се прави на тийнейджърка :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко нелепо сравнение със световни звезди... Да каже човек, че Десислава не е от старата генерация на Камелия и че си е нямала тоталните хитове навремето... :roll1:

На някои от феновете на по-възрастните изпълнителки доста ви пречи, че Десислава единствена успя да поддържа актуалност повече години от тях. Конкретно вие, поддръжниците на Камелия, сте най-заблудени, че вашата си е на едно страхотно ниво и няма как Десислава да я мине, пък ако ще и още десет самостоятелни хита като "Мойто зайче" да има. Започвате да говорите, че след 20 години на сцена не било нужно един изпълнител да се опитва да е актуален, само защото вашите любимки не са актуални, но ако бяха, приказките ви щяха да са много по-различни.

Отидете ги говорете тези неща на Мадона, която след 35 години на сцена още е една доста предпочитана звезда и прави по някой и друг хит. Ако ще сравняваме Десислава с някое от световните имена по отношение на кариерата, то това няма да са някои новобранци като Мегън Трейнър, а ще са точно легенди като Мадона, Марая Кери и т.н. които са се задържали много повече време от повечето други изпълнители от техните генерации. Не че не е възможно и някои от тези 'други' да са огромни легенди- ABBA например сами си преценяват, че едно десетилетие им е достатъчно и няма защо да продължават, Шаная Туейн също... Но при Камелия виждаме очевиден опит да пуска комерсиална продукция и да се върне сред актуалните на деня, но след като не се получава, тя е нормално да се опита да изкриви нещата и да се направи, че не й пука. Същото и при вас- ако имаше и 50% от успехите на Десислава през 2015, със сигурност щяхте да я сложите на най-високия пиедестал, като най-голямата и най-задържалата се... Ами... просто няма какъв разговор да се води с хора, които не могат да се примирят, че дългогодишната конкурентка на любимката им се е задържала повече от нея.

В такъв случай да се радваме на хитовете и на двете, независимо от коя година са, и да престанем да занимаваме форума с едно и също, защото няма смисъл. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуска някви работи, но две от три посредствени, което не говори за усилени опити.

Неуместно е да се сравнява някой, който влага усилия едва ли не на макс, и някой, който не го прави.

Защото клипове на паркинг и чекнене в студио не е максимумът на инвестиции и старание, който може Камелия.

Просто за нея чалгата в момента не е кариера, а работа, вижте и в интервютата за какви неща се въодушевява, докато говори, как щели да си направят сватба около басейн, за таратор с мляко от кашу и кво ли не още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

TL:DR

 

Само ще кажа, че явно на вас, феновете на Фатмето, много ви боли че тя си плю на цялата кариера досега и тръгна да гони ефтина популярност сред актуалните звезди на кокошарника.

 

Както и че явно не и се получава, щото продължавате да я сравнявате със звездите от старата генерация, където много ви се иска да я наредите, ама не става, щото Десата освен да се жалва как искала награди за някога си, друго не вади от архива. Ако и следи човек изявите, ще кажеш че е ей сега е дебютирала миналата година с връщането в Пайнер.

 

Обобщено, Фатмето нито е сред златните звезди на жанра, нито е сред актуалните. Сред златните не е, щото старите и хитове нямат блясъка, който имат тези на Ивана, Глория и Камелия, а жалките и опити да подражава на Галени, Преслави и прочее свършиха до бутане да припява на който е наистина актуален и му стане жал да и подаде малко микрофон.

 

Истината явно много ви бърка някъде, та постоянно бива занимаван целия форум с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама милата тотално пропадна.Няма един хит след Пайнер.Няма фенове от младежите.Няма ротация.Тя вече е кръгла нула.

А Деса....хаха нон стоп в класации и телевизии.Фактите са това.

 

Интересно дали има приходи от цялата тая работа - класации и телевизии не слагат хляба на масата. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуска някви работи, но две от три посредствени, което не говори за усилени опити.

Неуместно е да се сравнява някой, който влага усилия едва ли не на макс, и някой, който не го прави.

Защото клипове на паркинг и чекнене в студио не е максимумът на инвестиции и старание, който може Камелия.

Просто за нея чалгата в момента не е кариера, а работа, вижте и в интервютата за какви неща се въодушевява, докато говори, как щели да си направят сватба около басейн, за таратор с мляко от кашу и кво ли не още.

 

 

Е, аз ли съм виновен, че не влага усилия?

 

Квот - такова!

 

Явно толкова може или толкова иска да дава.

 

Не знам, обаче, откакто е извън... прави супер евтинджс клипове. Не ми изглежда като да взема 6 бона на вечер както Фокса ни убеждава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лошо, сега е момента Деса да е в епицентъра на коментарите, на път е да измести дори Преслава по актуалност в последната година... :whistling: Сега е нейното време, а от другата страна всички знаем кой е, и кой приключи през 2015 година... :whistling: Разбира се аз това ви го написах Октомври 2014, ама няма кой да слуша....

Фатмишка да измести Преслава?! Ти на норкотици ли си? Що за глупости са това!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя милата (Деса) тоя месец защо така зле с участията ?

Та за какво са й участия, тя може да се сопа на хората и от у тях. Участията ще ги оставим на такива като Кама!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десови, ще ви трият темата, ами сега? Слави какво ще прави ако не рекламира Деса някъде??? :dontknow:

 

Изглеждаш ми по-притеснен от "десов" поданик, защо така? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглеждаш ми по-притеснен от "десов" поданик, защо така? :scratch:

Прикрит неин фен съм :1000 (19): Крия се и се правя фен на Преслава, че да не ме плюете тука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглеждаш ми по-притеснен от "десов" поданик, защо така? :scratch:

Фокс, ще се смеем ли на факта, че утре ще публикуват номинациите за наградите, а прогресиралата Фатмишка няма да види половината номинации на Галена и Преслава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуска някви работи, но две от три посредствени, което не говори за усилени опити.

Неуместно е да се сравнява някой, който влага усилия едва ли не на макс, и някой, който не го прави.

Защото клипове на паркинг и чекнене в студио не е максимумът на инвестиции и старание, който може Камелия.

Просто за нея чалгата в момента не е кариера, а работа, вижте и в интервютата за какви неща се въодушевява, докато говори, как щели да си направят сватба около басейн, за таратор с мляко от кашу и кво ли не още.

 

Фатмето като уж се старае все едно и се получават нещата. Пък и то едно старане .... добре че са разни там Жалка, Какаинчо и Гнома да и подадат нещо, иначе самостоятелните парчета с клипове за по 10 лв си ги слуша май сама у тях. Щом съдим по гледания, рандъм кокошки от канала на Пайнер правят по повече с по тъпи парчета и клипове, така че нейните са направо резил за бутаната за велико име.

 

Деса отдавна показва че и на нея не и пука от музика откакто се завърна в редиците на митьовките, и това е просто бачкане, а това че не и се получават номерата, каквито и да ги върти си е неин проблем. Ама с първи места в класациите, и кот беше още, там ляб на масата не се слага. Пък така като я гледам тя само с хляб не минава, със сигурност и се ще и нещо на кокал расло, тва да не е Камелия с нейните зарзавати и странни таратори ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Десови не казвате, че участията на Деса са по 35 минути само, че тя Кама е стояла тройно повече на клубната сцена през 2015-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Десови не казвате, че участията на Деса са по 35 минути само, че тя Кама е стояла тройно повече на клубната сцена през 2015-та.

Говориш глупости. Нали бях на нейно участие декември. Стандартно участие си беше час и половина!

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво! Добра работа, особено с линковете за гледания, концерти и т.н през 2015!!! ....Само това заслужава онази която приключи преди година със всичките мечти за чалга-бизнес..

 

 

Като за финал...Тъжна гледка е да приключиш кариерата си изгонена от единствената голяма фирма за чалга...играеща кючек с дънкови панталонки в клип за 100 лева, който нито една телевизия не желае да завърти и остава единствено в твоя канал с 50 000 гледания...Жалка работа, но кой, каквото си е заслужил..

 

"...сега на мода е Деси Слава!"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последни постове в тази вече излишна тема и свързаната с нея за дуетите. Изводите са следните:

 

В Рамания харесват повече Деса, по необясними за мен причини, но скоро ще я разлюбят заради лумпените и.

В същото време дуетът на Кама с Галин се харесва повече от този на Галин с Деса.

 

Толкоз, ключ и на двете анкети, за да видим могат ли "десовите" да пишат за чалга или без Кама не могат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последни постове в тази вече излишна тема и свързаната с нея за дуетите. Изводите са следните:

 

В Рамания харесват повече Деса, по необясними за мен причини, но скоро ще я разлюбят заради лумпените и.

В същото време дуетът на Кама с Галин се харесва повече от този на Галин с Деса.

 

Толкоз, ключ и на двете анкети, за да видим могат ли "десовите" да пишат за чалга или без Кама не могат!

Само че Галин никога не е имал дует с Камелия. :lol:. Не ни занимавай с неактуални проблеми..пусни си нова, бтв, Планета, ютуб, Деси Слава е навсякъде, гледай я там.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...