Jump to content

Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Захапва Глория тук - таме, но основно Андреа и е под мерника! Помня го това интервю аз, доста хапливо и пиперливо, леко агресивно на места! Тя си е такава обаче била винаги, не е крайно злобна със сигурност!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Захапва Глория тук - таме, но основно Андреа и е под мерника! Помня го това интервю аз, доста хапливо и пиперливо, леко агресивно на места! Тя си е такава обаче била винаги, не е крайно злобна със сигурност!

А няколко години по рано твърди, че медиите ги скарали. Ето този фалш и двуличие ме дразни в нея. След няколко години като напусна само дето не каза за Глория, че са сестри... Много непостоянно мислене, извърта се, прикрива...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето ви цялото интервю. Най-интересната част е в последната снимка.

Може и за Андреа да се отнася. Не знам, но яко храни някоя певачка.:3fdb8960598fa63e:

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

 

За Ивана се отнася....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво за скановете! Продължаваме с навирането на Камелия там където й е мястото..Нека се види истината, как през годините е плюла по Ивана, Гергана, Преслава, Галена, Андреа, Глория, Деси Слава, Азис и после медиите ги били скарали (само забележете колко имена и то все големи)..Не случайно стигна това дъно..

 

 

Колкото до оново видео в което онези гейтаци коментират Камелия, щом всички почнаха да свързват Камелия само със залязла кариера вече няма измъкване. Веднъж запомнят ли те, че си залязла, после каквото и да правиш няма съживяване и точно това става с Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко, което Камелия е казала в това интервю е вярно от първата, до последната запетайка. Повечето неща днес ги повтори и Малина, със 7 години закъснение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Деси Слава или Камелия?, Коя предпочитате?

 

Деси Слава [ 151 ] ** [68.33%]

Kамелия [ 70 ] ** [31.67%]

 

 

Да повдигнем тази тема, за да не се продължава в други теми и да припомним, как 151 човека са избрали Деси Слава, срещу бившата чалгаджийка Камелия..

 

ПП Правя го не за друго, а за хората, които цял ден казват, че анкетите тук били много важни..;Р

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че ако направим анкетата наново резултатите няма да са същите ...

Млъкни и ти най-накрая, настройваш само срещу Деса целия форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лошо, сега е момента Деса да е в епицентъра на коментарите, на път е да измести дори Преслава по актуалност в последната година... :whistling: Сега е нейното време, а от другата страна всички знаем кой е, и кой приключи през 2015 година... :whistling: Разбира се аз това ви го написах Октомври 2014, ама няма кой да слуша....

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Деси Епицентърът кога със свои хитове, а не в готови проекти на по-актуални имена? Доста прогрес на ниво внимание и продуктивност, ама ми е писнало от преувеличения. Броят участия и хонорарът на Преслава ще има да ги стига.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса не я мислете, нито за участия, нито за хонорари, тя за половин година си върна успехи за години назад....Тя е в перфектно положение..Защо обаче двата фена вече млъкнаха, защо Видинския спря да говори как Кама ще мачка Пайнера с клипове и песни? Защо самата Кама млъкна? Май нещата не са така както ги мислехте, а станаха така както ви казах много отдавна? :whistling: За мен изненади няма, аз знаех какво ще стане с Кама и какво с Деса след тези неща и плана се изпълни от-до...

 

 

Само тъпото е, че Деси Слава е на върха сега с много по-слаби песни от тези които правеше 11 години без Пайнер, уникални песни, които заради липсата на добър продуцент останаха недооценени.. И явно към днешна дата, въпреки интернет и променения пазар, стабилния продуцент си казва думата-Деси Слава е повече от доказателство, както и Камелия. Която доказа, че просто е била един пайнерски балон, който бутаха с всички сили толкова години..без тях не можа да просъществува дори няколко месеца...Общо взето до "неповторим" и след това всички свърши...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия просто не си оправи навреме канала в YouTube и "Дай го двойно", и "Добре дошла" бяха посредствени проекти. "Неповторим" си се забеляза. Причините за нейното положение са в определени нейни решения, а не в това дали е в "Пайнер". Когато в един проект е вложено достатъчно старание и има хитов потенциал, той се забелязва, доказано многократно, включително и от Деси Слава с "Моето зайче". В "Пайнер" самостоятелните ѝ не са и наполовина хитове като тази песен. И на какви върхове е тя в момента? Връх значи най. В какво е най откакто е в "Пайнер", че тка се изхвърляш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какви канали, какви глупости...Просто остаря, няма какво да покаже, няма какво да предложи...Тя разчиташе на реклама от Пайнер, 2-3 ретро хита и секс..Като станеш на 50 вече секса няма как да те води, изхабяваше се като образ, публиката не те иска. Всеки има момент в който трябва да спре. Глория и Ивана например още кретат но те са противоположност на Камелия, те никога не са залагали на секс и евтин ПР, песните са на социална тематика, могат да пеят на живо, в тях има още живот дори и на 60 да станат. Камелия беше една Кати, на такива идва музикалния край доста по-бързо.. Около 50-те кариера на база цици, вибратори и космати катерици вече не става да се гради, още повече когато си навирал това в очите на хората 15 години.

 

Колкото до 2-3 големи хита, те ще продължават да се пуснат по ретро партита, както се пуска и Сани и Панко-Скитнице, но това не означава, че носи позитив за изпълнителя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви остарявания, какви глупости.. Какво от "Когато в един проект е вложено достатъчно старание и има хитов потенциал, той се забелязва" не разбра? Шер изкарва най-големия си хит на 35-тата година от кариерата си.

 

И на въпросите ми за ДС не отговаряш..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава или Камелия?, Коя предпочитате?

 

Деси Слава [ 151 ] ** [68.33%]

Kамелия [ 70 ] ** [31.67%]

Да повдигнем тази тема, за да не се продължава в други теми и да припомним, как 151 човека са избрали Деси Слава, срещу бившата чалгаджийка Камелия..

 

ПП Правя го не за друго, а за хората, които цял ден казват, че анкетите тук били много важни..;Р

 

Ако съдим по нереалните гласове в съседната анкета на тази тематика, е редно да попитаме колко от тия 150 в полза на Фатмето са реални, и колко - от двойни и петорни регистрации само и само за гласуването?

 

Деса е най по мързел, беквокали и липса на участия и самостоятелни хитове, ама това не е връх, а дъно. И продължава упорито в тая насока да копае ново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че ако направим анкетата наново резултатите няма да са същите ...

Млъкни и ти най-накрая, настройваш само срещу Деса целия форум.

 

Ти го казваш, а не аз, нали? :1000 (29): Започвате да надушвате мършата в Рамания без проблем дори най-малките. Браво, браво.... :clap:

 

Иначе, не е ли жалък анонимката? Видя, че в онази анкета пропада работата му срещу Кама и изрови тази от помийната яма.... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, много се чудех дали въобще си струва да се хабя да поствам следващите доказателства, но реших, че ако тази тема може да има някакъв временен и обективен край, той би трябвало да бъде сложен чрез едно хубаво обобщение за това къде бяха Деси Слава и Камелия през 2015.

След като годината отмина изцяло, че и още един месец след нея, ми хрумна да направя следната статистика за най-основното от първата близо година от новото начало и на двете (с Пайнер и без Пайнер), макар и според мен всичко да е безумно очевидно, колкото и да е неприятно това на феновете на едната от двете.

Не съм вклювал каквото и да е обвързано с “Нека да е тайно”, защото тя си се зачита към 2016.

 

1.1.Гледания (YouTube – мястото на премиерите на Деси Слава):

Деси Слава

Не го прави - 2,875,824

В твоите очи - 11,297,478

Започваме на чисто - 1,166,286

I’m your Bitch - 140,951 от канала на Планета, 13,307 от нейния си, общо 154,258

Смени паролата си - 2,173,091

Общо: 17,666,937

И понеже някой навярно пак ще се обади, че повечето от тези 17 милиона са заради Галена, ето ви само самостоятелните гледания на Деси Слава - 6,369,459

 

Камелия

Неповторим - 257,104

Дай го двойно - 394,071

Добре дошла - 93,302

Общо: 744,477

Тук ще отчета, че “Неповторим” имаше около 500,000 гледания в друг канал преди да го махнат, затова ще добавя и тази цифра към горната и крайния резултат е – 1,244,477

1.2.Гледания (Vbox7 – мястото на премиерите на Камелия):

 

Деси Слава

Не го прави - 54 280

В твоите очи - 244 186

Започваме на чисто – 26 760

Смени паролата си - 105 894

Общо: 431,120

Без “В твоите очи” – 186,934

 

Камелия

Неповторим - 176 590

Дай го двойно - 153 920

Добре дошла - 88 425

Общо: 418,935

 

Общо гледания от двата портала в най-изгодния за Камелия случай (без “В твоите очи” и с онези 500 000 на “Неповторим”)

Деси Слава – 6,556,393

Камелия – 1,663,412

ПОБЕДИТЕЛ: ДЕСИ СЛАВА

 

.........

 

2.Участия (от темата на Nicolas)

Деси Слава – 115

Камелия – 93

 

Тук Фокси навярно ще се пробва да пробута и гост-участията на Камелия по събитията на Виво Монтана, но в такъв случай ако ще се тарикатим, не виждам защо и на Деси Слава да не й добавим появите като гост-звезда на участията на Галена, Коста Марков и т.н. + 10-те участия, за които са я обезщетитили от Биг Брадър...

 

ПОБЕДИТЕЛ: ДЕСИ СЛАВА

 

.........

 

3.Силни приеми от концерти в големи зали и/или стадиони (липсата на които бе изтъквана като голям минус за Десислава, докато не беше в Пайнер и плюс за Камелия, докато беше):

 

Деси Слава

До тук- Арена Армеец

 

 

Две сърца – Арена Армеец

 

 

Отново няма да включвам “В твоите очи” по горепосочените причини. Но пък ще вметна, че хората много се накефиха и на "Излел е Дельо Хайдутин".

 

Камелия – НЕ

ПОБЕДИТЕЛ: ДЕСИ СЛАВА

 

.........

 

4.Стабилно участие в предаване в праймтайма + евентуална победа

 

Деси Слава – Любима звезда на България в Биг Брадър All Stars 2015

Камелия – НЕ

 

ПОБЕДИТЕЛ: ДЕСИ СЛАВА

 

.........

 

5.Класации

Тук не си спомням всичко от класациите на най-основния поп-фолк сайт Signal.bg, но доколкото помня, “Неповторим” и “Не го прави” се справяха еднакво добре в 50-те НАЙ, “В твоите очи” беше около месец номер 1, “Започваме на чисто” влезе в ТОП 10, “Дай го двойно” май и то стигна ТОП 10, “I’m Your Bitch” стигна ТОП 10 и до ден днешен е в класацията за ПОП музика, “Смени паролата” си дебютира в ТОП 5 на 50-те НАЙ, “Добре дошла” не съм сигурен дали стигна и ТОП 10...

За да имаме все пак някаква по-конкретна статистика, ето как е положението при годишните класации:

 

Деси Слава

Класирани песни за Хит на годината – “Не го прави” (и “В твоите очи”)

Класирани клипове за Видеоклип на годината – “Не го прави” (и “В твоите очи”)

Номинация за Идол на годината - ДА

 

Камелия

Класирани песни за Хит на годината – НЕ

Класирани клипове за Видеоклип на годината – “Неповторим”

Номинация за Идол на годината – НЕ

ПОБЕДИТЕЛ: ДЕСИ СЛАВА

 

.........

 

6.Последен, но не по важност- резултатът от анкетата на Рамания в темата “Деси Слава или Камелия?”

 

Деси Слава – 151 гласа (68.02%)

Камелия – 71 гласа (31.98%)

ПОБЕДИТЕЛ: ДЕСИ СЛАВА

 

.........

 

КРАЕН РЕЗУЛТАТ:

ДЕСИ СЛАВА – 6 точки

КАМЕЛИЯ – 0 точки

 

ЦЯЛОСТЕН ПОБЕДИТЕЛ: ДЕСИ СЛАВА

 

Като цяло, в крайна сметка статистиките са направени така, че да са в полза на Камелия, а при Десислава са пренебрегвани някои фактори, въпреки което победителят е категоричен. И дори няма нужда от обобщение. След подобни извадки всичко е повече от ясно. Единственият плюс за Камелия през 2015 навярно са повечето пари, които е взимала за себе си, макар и да не можем да го твърдим със сигурност, защото не знаем на 100% какъв е хонорарът й и кога прави и не прави отстъпки. Но и да го има този плюс, той си е чисто нейн личен... и въобще не подпомага нейната кариера за 2015, нито пък е от някаква полза за феновете...

Нека отбележа, че при плюсовете на Деси Слава умишлено съм сложил само най-основното и не съм добавял допълнителни бонуси като спомагането на някои чужди хитове като feat. звезда, поканата от голям български отбор точно тя да им изпълни химна, нито пък съм добавял гледанията на клиповете й от концерти, Биг Брадъри и т.н.

Ако някой се сети за още друг основен плюс при която и да е от двете- да казва, но при всяко положение победителят е очевиден.

 

Предлагам феновете на Камелия просто да се примирят с положението от отминалата година и да се надяват през новата да е по-различно. Аз й го пожелавам, защото определено знам, че може и повече от това, което ни предложи през 2015. За Деси Слава се радвам страшно много, но мисля, че и тя може да върви още нагоре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

По ми е интересно какво ще е мнението на "феновете" на Фатмето и дали ще млъкнат, щом тяхната/вашата е тоооооооолкова по-напред във всичко и да не се занимават с изпадналата, неактуална и пенсионирана Камелия.

 

Ама надали. Тя тая тема се съживява винаги, тъкмо като целокупно всички сме решили да не и обръщаме внимание, от разни "почитатели" на Деса като трибуквието или оня герой на Господарите, като се затъжат и понеже при сравнения с актуални имена, Фатмето няма да изпъкне, та не задруго.

 

Предлагам, ако ще заряваме томахавката, или поне смятаме темата за приключена, едномесечен бан за всеки, който реши че е много удобно да се изтъква Деса на фона на "битата" карта Камелия, ако не е поствано от повече от седмица тук. За повторно провинение - перманентен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По ми е интересно какво ще е мнението на "феновете" на Фатмето и дали ще млъкнат, щом тяхната/вашата е тоооооооолкова по-напред във всичко и да не се занимават с изпадналата, неактуална и пенсионирана Камелия.

 

Ама надали. Тя тая тема се съживява винаги, тъкмо като целокупно всички сме решили да не и обръщаме внимание, от разни "почитатели" на Деса като трибуквието или оня герой на Господарите, като се затъжат и понеже при сравнения с актуални имена, Фатмето няма да изпъкне, та не задруго.

 

Предлагам, ако ще заряваме томахавката, или поне смятаме темата за приключена, едномесечен бан за всеки, който реши че е много удобно да се изтъква Деса на фона на "битата" карта Камелия, ако не е поствано от повече от седмица тук. За повторно провинение - перманентен.

 

Отдавна съм предложил темата да се затвори, че да няма къде да се "изявяват" разни "почитатели" на Деса. Защото това е единственото място.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама милата тотално пропадна.Няма един хит след Пайнер.Няма фенове от младежите.Няма ротация.Тя вече е кръгла нула.

А Деса....хаха нон стоп в класации и телевизии.Фактите са това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...