Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Трибуквието да не е отишло в Турция някъде, та му се привиждат Фатмета по всички телевизии?

 

Остави го да си дрънка, не пречи на никой. Като затворят тези теми хептен ще се кротне. Много толеранс му дадохме в този форум и нахалникът си помисли, че със спам ще пробутва мечтите си. За Деса пишеха медиите покрай брадъра. Сега ги гледам, че нещо опитват с Бирмата да я свържат, ама не става. Тя затова се обади оня ден да си поиска награди през списанието на Антон Стефанов. Просто другите медии въобще не я отразяват.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трибуквието да не е отишло в Турция някъде, та му се привиждат Фатмета по всички телевизии?

Побърка се горкоро :Д След всеки пост ни обяснява коя е на мода :Ддддд

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фатмесови защо не коментирате трагичния.прием на."Не го прави" през февруари с този на "Щипни ме" от ноември 2012-та? Сг се прави на много открехнат, ала да съпостави последната година на Кама с Пайнер, в която Кама пускаше продукция и сегашната на Деса, а не. да се изтъкна като фактор присъствието на Фатмишка на концерти, на които Камс не е участвала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали идеята беше да се съпостави положението между двете през 2015. Защо да сравнявам нови успехи на Десислава със стари на Камелия? Ами тогава дай да сравняваме "Добре дошла" с "Две сърца"...

Виждам, че съвсем очаквано, идеята на дългата ми съпоставка е била погледната от крив, негативен ъгъл, не че съм очаквал друго. Сравнението както винаги беше провокирано от това, че феновете на Камелия продължават да изкарват нея върховна и просперираща, а Десислава- западнала. Целта ми беше както да покажа колко нелепо е да се твърдят такива неща, така и чисто и просто да си направим една равносметка за годината и при двете. Щом не може да го обсъждаме по миролюбив начин, като всеки предлага и допълва по нещо... зарязваме сравнението. И без това се чудех дали въобще да го пиша, знаейки в какъв форум се намирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...