Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Кама като изпее така някоя песен като на финала на ББ ми се обадете.Срамно е сравнението на певица като Деси с тая бездарната.

 

Срамно е определението на Деса като певица, щом тази година успя да блесне не с музика, а плейбек и излагации в Нови хан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами мен ме е срам, че съм бил фен на Деса, ама и ти не си, така че не виждам от какво се притесняваш. Мое да те е стам единствено как си губиш времето тука да ставаш за смях с трибуквеника, понеже лягате и ставате с мисълта за Кама и фокси, ама проблема си е твой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, Жорка. Адмирирам всички почитатели на Деси да спрат да пишат в тази тема, защото това вече е загубена война и кауза за 2та извънземни индивида и тяхната Долсинея. Мисля, че след вчерашния пир, нашите приоритети и битки достигнаха друго ниво. С безразличие да им покажем къде им е мястото. И като фенове виждаме, че Деси е порастнала и на духовно и на кариерно ниво, така че е загуба на време да им даваме аргументи и да им се обясняваме. Ще пиша за последен път в тази тема в края на годината, за да довърша един вече обещан поход в името на истината. Обещал съм един скан, с който да разоблича намеренията на Камелия от 2003, от което Фокси да се почувства като Дон Кихот срещу вятърните мелници предпреазнично :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

FINISH HIM!!!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също адмирирам, никой който харесва Деси Слава да не пише тук..Войната е спечелена на всички фронтове и няма какво да се добави..

 

КЛИП НА ГОДИНАТА

 

ДУЕТ НА ГОДИНАТА

 

ПЕЕНЕ НА ЖИВО, ПРИЕМ

 

ЛЮБИМАТА ЗВЕЗДА НА БЪЛГАРИЯ в национален ефир.

 

:Vishenka_05:

 

А от другата страна останаха само думи..

 

ТОЛКОВА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много мъка в тая тема бе, много нещо.

Предлагам Десови да спрем да се занимавате с дегенерати и да ги оставим да се къпят в агонията си! Амин!

 

Винаги съм те уважавал, но след този пост..... си ми просто жалък. На какво ли не сте способни заради чикиджийската мечта от началото на века? :gun_bandana:

 

Какво ли е след 10 години да паднеш до невиждани ницини, заради някакво си лигаво кифленско Фатме? :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, Жорка. Адмирирам всички почитатели на Деси да спрат да пишат в тази тема, защото това вече е загубена война и кауза за 2та извънземни индивида и тяхната Долсинея. Мисля, че след вчерашния пир, нашите приоритети и битки достигнаха друго ниво. С безразличие да им покажем къде им е мястото. И като фенове виждаме, че Деси е порастнала и на духовно и на кариерно ниво, така че е загуба на време да им даваме аргументи и да им се обясняваме. Ще пиша за последен път в тази тема в края на годината, за да довърша един вече обещан поход в името на истината. Обещал съм един скан, с който да разоблича намеренията на Камелия от 2003, от което Фокси да се почувства като Дон Кихот срещу вятърните мелници предпреазнично :3fdb8960598fa63e:

FINISH HIM!!!

Спираме!

Happy end... :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, вие сте заспирали от месеци. Ама още другата седмица победата на Фатмишка ще се забрави и ще се върнете, щото поне тука да се говори за "невероятната" компенсация от кола, които взе от Тупарев и компанкя за 8 години резил да бъде втора след никаквицата от Приморско ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За нас хепи, за тях не толкова хепи :3fdb8960598fa63e:

 

HAhaah сега може да се присмиваме на воля... :lol: Деси Слава години наред драпаше едва, едва, останала напълно сама..а някой други просто мързелуваха и взимаха готови пари на база показване на гъзове и косми.."Утре ти ще си на дънотооо" има една песен и тя се сбъдна... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каза "фена" на Деса, която преди 10 дена си развя половия орган пред 6000 души в Арената ... по темата коя как поддържала нтереса ....1

 

Ама ти не си фен, на Деса, разбира се, те казаха че повече нямалоцса обръщат внимание на темата

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Незнам защо въобще си правиш труда? Всички, дори и Десафенс, са наясно, че цялостната уговорка между Нова и Пайнера са още с Вип Брадър. Било е решено какво да се случи и с Преслава, и с Деса. Игричките и на двамата продуценти са ни ясни от години, след някоя друга година Преса ще влезе в Ол старс за да го спечели сто про! :1000 (29): :mf_surrender: Жалка и смешна история са ми, но бизнес и пари се правят имено така - сделки, манипулации и предварително начертани планове за висок рейтинг, в цял свят е така! Нямаше как да очаквате Джаферович или Червенкова да ги оставят да спечелят като те за ефира на Нова са никои, а Деса от много години има договор с тях да им участва в продукциите и те да и рекламират проекти! Добра кооперация през годините и накрая наградка за Джеса, нормално е. Но и това няма да я направи фактор в попфолка или да направи новите и бози хитове - категорично доказан факт!

 

 

 

П.П. Онзи ден момиче на 21 години ми каза, че мисли за "Две сърца", че е на Глория?! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Какво си говорим въобще, цяло десетилетие търпи дзверските унижения тази женичка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

П.П. Онзи ден момиче на 21 години ми каза, че мисли за "Две сърца", че е на Глория?! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Какво си говорим въобще, цяло десетилетие търпи дзверските унижения тази женичка!

Хаха и всеки е длъжен да знае на кой е 2 сърца ли?

Те мн хора не знаят даже имената на песните, които пеят.

Да не говорим, че Камелия е един от символите за бездарие в попфолка, но това не я спря да се унижава, снимайки се как клечи в кенефа, а по-жалкото беше, че никой не я отрази хах

 

Когато беше нагласено и не спечели Деса беше ок, сега като е нагласено да спечели, не било ок хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия никога не е била символ на бездарие в поп-фолка , айде само не се изхвърляй.

Още от гостуването й в Хъшове. После Марга като я попари на Златния мустанг.

Като цяло нейното име и на Кати винаги са се спрягали за неталантливи. Тя самата затова компенсира все с други качества.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия въпреки огромните си хитове, винаги е била пример за перхидролена разголена певачица със съмнителни гласови качества. Винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...