Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Мислиш ли, че с такова отношение към даден човек се показваш в добра светлина? Че си много над мен, инфантилката? В следващия момент ни е нужен само един твой по-гневен спор с Лукас и ИНП, за да те видим колко 'над' другите хора си.

 

Но тази тема не е за лични спорове и аз не мисля да навлизам в такива. Каквото си щеше говорете против Десислава и в полза на Камелия, но фактите са си факти- в последните години втората прави много малко продукция, почти толкова малко като Рени, Екстра Нина, Луна и тем подобните певици, които всички вие водите РЕТРО. И тя като тях пее предимно ретро песните по участия и тук-таме някоя нова, нейният плюс е че има повече участия. Десислава е нещо напълно различно- тя не се е спирала с новите песни и така на година прави поне по 1-2 успешни такива, които после пее наред със старите и, бъдете сигурни, доста хора ги знаят и им се кефят. Донякъде именно неактивността на Камелия е виновна за нейното положение, а не това, че хората сами са си решили да започнат да я водят ретро.

 

Но нека да си кажа това, за което влязох- вчера успях да отида и на двете участия и да направя едно добро сравнение. И двете ми харесаха много, но ето какво беше положението:

-Клубовете и на двете не бяха нито много празни, нито много пълни. Нещо по средата, като на Десислава имаше една идея повече хора.

-И двете имаха добър прием на повечето песни. Камелия пусне ли "Луда по тебе", всичко избухва, независимо колко хора има около нея. Най-голям интерес при Десислава като че имаше на "Две сърца", "Казваш, че ме обичаш", "В твоите очи"... Трудно ми е да определя на коя хората се кефеха най-много, може би на "Две сърца".

-И двете се раздадоха на макс и подмятаха всевъзможни щури неща. Купонът беше върхът!

 

Опитах се да съм обективен, но не е като да не очаквам някаква нападка за тази обективност. Това което ще кажа е, че със сигурност и Десислава, и Камелия пазят добри позиции в клубовете и до ден днешен, макар че са имали и по-пълни участия. :)

Обаче пак с километрични постове , как да не ти кажа инфантилка . Опитал си се да бъдеш обективен , но уви .... не можеш .

Самия ти пост пак е написан , хем да се правиш на обективен като ги поставяш с еднакво пълни заведения , ама видиш ли на Деса било по-пълно и на повече песни избухвали . Тези на дечурлигата ги разправяй. Интересно ми е как хвана програмата и на двете в един ден ? След такива генерални изказвания трябва да предполагаме че си им изгледал участията от-до ....

Не си се научил да лъжеш ...

Отново смехотвориш , като си правиш труда да ни убедиш в неща , на които само ти и себеподобните ти вярвате .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти знаеш ли въобще какво значи инфантилност? Защото и аз мога да кажа, че ти си инфантилен задето нон-стоп повтаряш колко зле била Десислава и колко велика Камелия, как едната пълнела стадиони, а другата 10 години била изпаднала, как едната пълнела клубовете винаги, а на другата нямало никого... И говориш по самоуверен, нахакан начин, като човек, който е сигурен в думите си и ги налага като факт, дори и понякога сам да не вярва в някои от тях. Аз се старая да давам доказателства като снимки, клипчета, класации, гледания... И вие понякога давате, но в общи линии давате все едно и също от години- прословутите дискотеки...

И да, не бях на целите участия и на двете, но бях достатъчно дълго, за да си направя изводите. Който иска- да вярва. Дискотеките качват снимки. И се вижда на каква част от снимките фонът умишлено е замазан.

Но не ми се иска да говоря срещу която и да е. И двете могат да си имат и силни, и слаби моменти, и ги имат. И това, че в единият момент едната е по-силна или по-слаба, не значи, че в следващият няма да е различното. Но Камелия трябва да се постарае!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, SG пък е от малкото, които винаги спазват добър тон и пишат по темата, без да намесват лични неща като родни градове и т.н., намерихте с кого.

 

Няма смисъл да се преиначават нещата, в последните няколко години Деса има успешни нови неща, които присъстват в програмата ѝ по участия, а Камелия не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш впредвид, че към момента SG е единствения, който се опитва да пише нещо смислено откъм страна на Десови.

 

Но фактите остават следните 1) Камелия беше записана в редиците на ретро певиците от Десови, щото пеела само стари песни на участия. 2) ся се оказа, че едно към 80-90 % от участията на Деса са с ретро хитовете но видим ли 3) тя не била ретро, щото извеенъж се оказа, че имала и актуални хитове и 5) не е спирала да има въпреки че 6) преди влизането в кокошарника никой не я отразявал, което е равнозначно за мен на липса на хитове и 7) по тия участия въпросните хитове минават по-вяло от предоставения снимков материал на Неповторим вев видинска дискотека.

 

И това са факти, представни според страната на Деса. Противоречията, относно Деса се виждат и с просто око и са забавни опитите на Десови да я изкарат нещо повече, от това което е.

 

Извода е очаваден - Деса е ретро певица, която излишно се харчи и хаби в опити да гони актуалност, която нито и е необходима, нито и се получава особено. И то защото се върна в кокошарника и се опитва да се конкурира с актуалните и възползващи се от финансовите възможности на половинките си митьовки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво толкова се дразните постоянно. Камелия е щура, забавна, купонджийка, Деси Слава пък е по-нежна, меланхолична и ти отвява главата като запее. Според мен и двете са достойни за уважение и предпочитам и двете да са дълго време харесвани, защото са доказали с годините, че могат и имат място под слънцето!

 

Коментарите на SG пък според мен са може би най-добре аргументираните и в никакъв случай не си е позволил да обиди Камелия, даже напротив - признава силните й страни, какво лошо да направи това и за Деси Слава, която в момента има една доста добра година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитвам се да не съм дразнещо, натрапчиво фенче, което налага тезите си сляпо, само с някакви голи твърдения без доказателства. Дори не знам дали да се наричам фен- аз просто от години харесвам Десислава (и Камелия също) и ми е приятно да следя творчеството й и да се радвам на успехите й- тя е талантлива, мащабна стилово изпълнителка, която заслужава мястото си сред най-големите. Понякога и аз се изсилвам, както когато бях казал че тя и Галена са ТОП 2 :D но това често е заради конкретния момент, а в повечето случаи е предизвикано от другата страна.

И не, Десислава не е само ретро. Вчера от най-старите песни пя само "Две сърца", "Мъжете всичко искат" и "Бели нощи"- най големите хитове. Всичко останало беше от по-нататъшните години, включително и най-успешните й неща в последните няколко + всичко от тази. А Камелия по участия няма как да пее толкова нови песни просто защото такива почти няма, камо ли да са големи хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш впредвид, че към момента SG е единствения, който се опитва да пише нещо смислено откъм страна на Десови.

 

Но фактите остават следните 1) Камелия беше записана в редиците на ретро певиците от Десови, щото пеела само стари песни на участия. 2) ся се оказа, че едно към 80-90 % от участията на Деса са с ретро хитовете но видим ли 3) тя не била ретро, щото извеенъж се оказа, че имала и актуални хитове и 5) не е спирала да има въпреки че 6) преди влизането в кокошарника никой не я отразявал, което е равнозначно за мен на липса на хитове и 7) по тия участия въпросните хитове минават по-вяло от предоставения снимков материал на Неповторим вев видинска дискотека.

 

И това са факти, представни според страната на Деса. Противоречията, относно Деса се виждат и с просто око и са забавни опитите на Десови да я изкарат нещо повече, от това което е.

 

Извода е очаваден - Деса е ретро певица, която излишно се харчи и хаби в опити да гони актуалност, която нито и е необходима, нито и се получава особено. И то защото се върна в кокошарника и се опитва да се конкурира с актуалните и възползващи се от финансовите възможности на половинките си митьовки.

 

ДесиСлава си е певица с основен хитов арсенал от 2000 година. Това само глупак би го оспорил. Основните хитове на Деси са от там, затова и 70% от програмата й включва тези песни. Добре е Глория и Ивана да последват нейният и на Камелия пример. Аз самият не виждам защо старите песни тук се гледат като нещо лошо. Никой не е виновен, че последните 7 години няма пукнат хит в поп - фолк, изключае "Да те бях ранила" на Джена, две - три песни на Галена и т.н. които да се пускат повече от два месеца.

 

Също така според мен е факт, че последните три години Деси има по - успешни проекти от ГИК. Това Е факт, песните й стават хитове за няколко месеца и се забравят. Затова тя отново разчита на старите си хитове, защото те са тези които са я направили голяма. Отново не виждам нищо лошо в това.

 

Накрая искам да кажа, че това е мое мнение и не ангажирам никого. Бях на нейно участие и съм доволен. Затова си имам й мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти знаеш ли въобще какво значи инфантилност? Защото и аз мога да кажа, че ти си инфантилен задето нон-стоп повтаряш колко зле била Десислава и колко велика Камелия, как едната пълнела стадиони, а другата 10 години била изпаднала, как едната пълнела клубовете винаги, а на другата нямало никого... И говориш по самоуверен, нахакан начин, като човек, който е сигурен в думите си и ги налага като факт, дори и понякога сам да не вярва в някои от тях. Аз се старая да давам доказателства като снимки, клипчета, класации, гледания... И вие понякога давате, но в общи линии давате все едно и също от години- прословутите дискотеки...

И да, не бях на целите участия и на двете, но бях достатъчно дълго, за да си направя изводите. Който иска- да вярва. Дискотеките качват снимки. И се вижда на каква част от снимките фонът умишлено е замазан.

Но не ми се иска да говоря срещу която и да е. И двете могат да си имат и силни, и слаби моменти, и ги имат. И това, че в единият момент едната е по-силна или по-слаба, не значи, че в следващият няма да е различното. Но Камелия трябва да се постарае!

Като се биеш в гърдите , че даваш доказателства дай снимки от дискотеките . Ама не тея от страниците им , нали си много хай . Напротив , точно си тоя дето тръгва да опровергава всяко нещо казано за любимката му , дори когато си правим ташак , ти ни се обясняваш като в училище . Ва всичкото от горе излъга и за участията , просто си си инфантилче и това е положението , не се оправдавай сега . Километричните ти постове са на предните 20 страници , там се вижда от кой кладенец ни носиш вода ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

43 страници???

 

Съжалявам, ама това не е нормално. Първо, сравнявате Мадона с Металика. Второ, и двете са в някакъв скапан момент в личния си живот и е нормално да са колебливи професионално. Трето, досадихте на целия форум с тоя тъпизъм. Преди няколко месеца беше забавно, поизтупахте дразгите от '00 от прахта и аху-ихи ... супер.

 

Но 43 страници Деси Слава vs. Камелия???? И то само в тази специална тема, колко още по скандали и в чатове ...

 

... нЕмам думи. Ебаси тъпнята.

 

Имам въпрос към сите ви: Чувствате ли удовлетворение като бълвате по тая тема? Поне плаща ли ви някоя от двете, че сте си загубили колосално много време от живота за глупости? И като някоя от двете е по-малко хитова сега от другата ... яйце ли си обелихте или ...?

 

Писнахте ми! Писнахте ни! Камелия, Деси Слава, Яница, Камелия, Деси Слава, Яница, Камелия, Деси Слава, Яница ... вие грамофони ли сте?

 

Направо се облещих като видях броя на страниците.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами това са изпълнителки, които явно са оставили достатъчно голяма следа, за да са интересни и бурно обсъждани и до днес. :D Но наистина, тези спорове понякога просто идват в повече и на мен лично изобщо не ми се занимава с тях. Влизам и отговарям по някакъв навик.

 

Като се биеш в гърдите , че даваш доказателства дай снимки от дискотеките . Ама не тея от страниците им , нали си много хай . Напротив , точно си тоя дето тръгва да опровергава всяко нещо казано за любимката му , дори когато си правим ташак , ти ни се обясняваш като в училище . Ва всичкото от горе излъга и за участията , просто си си инфантилче и това е положението , не се оправдавай сега . Километричните ти постове са на предните 20 страници , там се вижда от кой кладенец ни носиш вода ;)

 

Всъщност имам лични снимки, но още когато ги правех бях решил да не ги публикувам и да не работя срещу имиджа на Камелия за сметка на издигането на имиджа на Десислава, както правите вие. А и за какво да го правя това като знам, че няма да приемете тези поредни доказателства? Гледайте си снимките в страниците на Плаза и Котън- и на тях се забелязват някои неща. Това, което видях вчера си остава факт и всеки присъствал може да го потвърди- хората около сцената на Камелия бяха около 20, а около тази на Десислава- около 30-40. Няма защо да лъжа, тъй и тъй Камелиевите няма да повярвате, каквото и да кажа в ущърб на вашата. И все пак признавам, че сцената на Десислава е по-голяма и това може би също е причина. Но сякаш в самият клуб присъстваха малко повече хора, въпреки че и на двете участия имаше по няколко свободни сепарета.

Въпреки това вече казах, че на Камелия дори и 5 човека да има, всичко избухва като започне "Луда по тебе"- това е едно достатъчно признание от моя страна. Страшен хит, който несъмнено ще остане във времето като един от най-големите. Но това не значи, че и някои от песните на Десислава няма да останат! Замислете се, че вие сте тези които не спирате да отричате успехите на другата... Дори и Лукас и ИНП в хапливите си твърдения не отричат, че Камелия има няколко вечни песни, докато някои от вас дори и това не признават на Деса, а какво остава за другото... За вас едната е на пиедестал, а другата е няколко нива надолу, но истината е доста различна и това не ви го казваме само поддръжниците на Десислава...

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава си е певица с основен хитов арсенал от 2000 година. Това само глупак би го оспорил. Основните хитове на Деси са от там, затова и 70% от програмата й включва тези песни. Добре е Глория и Ивана да последват нейният и на Камелия пример. Аз самият не виждам защо старите песни тук се гледат като нещо лошо. Никой не е виновен, че последните 7 години няма пукнат хит в поп - фолк, изключае "Да те бях ранила" на Джена, две - три песни на Галена и т.н. които да се пускат повече от два месеца.

 

Също така според мен е факт, че последните три години Деси има по - успешни проекти от ГИК. Това Е факт, песните й стават хитове за няколко месеца и се забравят. Затова тя отново разчита на старите си хитове, защото те са тези които са я направили голяма. Отново не виждам нищо лошо в това.

 

Накрая искам да кажа, че това е мое мнение и не ангажирам никого. Бях на нейно участие и съм доволен. Затова си имам й мнение.

 

1) напълно съм съгласен с теб

 

Но все пак да се доуточним

 

2) никой, освен лукас и трибуквието не отричат стойността на старите хитове. Имат си, естествено че ще си ги пеят

 

3) за новите хитове на Деса - да, с четвърт идея е по-хитова в момента от ГИК. Ама това не означава че е на нивото на вечно бълващите в последните 4-5 години Преса, Ваната, Анелия или Джена, които имат там някави песни, които се водят за хитови (за момента в рамките на протокола, приемаме че са хитове, иначе темата е по-дълга и широка дори от тази). С по един хит могат да се отчетат в последната година две и Татяна, Яница и Соня Френска. Това значи ли че тия трите вечно прогресиращи дебютатки са на едно ниво с ПВАД, или са над ГИК?

 

4) редно ли е Кама да се определя като залязла ретро певачка, единствено поради факта че не бълва като невидяла като минаващите за актуални ПВАД (нали тя не прави нищо напсоледък, но пак отделна тема) и защото си пее вечните хитове по участия? И пак, с тая куца категоризация, къде да сложим Ивана и Гло? При залезлите, щото отдавна не бяха правили нищо, или с по един албум вече минават за вървежни, въпреки че един албум не е бълване на оцкови помии? И какво говори това за позицията на Деса по тая скала?

 

5) продължава да остава факта, че Деса вместо да направи нещо смислено, така да се каже за феновете, взима пример от не който трябва и бълва едноднвеки, което не и носи никакъв позитив и напразно се хаби. А т. Нар фенове вместо да изригнат в недоволство, и да си търсят своето, седят и се кефят на "актуалните" бози.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление към днешна дата е трудно да направиш успешна песен, която да не е еднодневка- това важи както за Преслава, Галена и т.н. така и за Глория, Ивана, Десислава, Камелия... Просто клубовете превръщат разни по-леки и еднотипни песни в хитове... и именно затова всичките изброени малко или много са се опитвали на моменти да правят някакъв комерс, за да са актуални. Като от старата генерация единствено на Десислава й се е получавало с песни като "Пусни го пак" и "Мойто зайче", които всъщност дори и да са комерси, не мисля че са еднодневки, тъй като се помнят повече от други, а втората даже още я пускаха до скоро. Но и на мен ми се иска Десислава и останалите да ни предлагат повече песни като "В твоите очи" и те да стават хитовете. Ето това е песен, която според мен има потенциала да остане във времето като някоя златна класика, тъй като в много отношения прилича на доста такива песни от миналото.

 

А за Камелия аз лично не съм използвал термина 'залязла'. Но позициите й просто не са същите като преди- тя няма актуалните плюсове на Десислава. И Глория, и Ивана също ги нямат, макар че напоследък има известно раздвижване при тях, а и първата вече премина на етап, на който за пореден път ще ни докаже коя е на едно от най-важните места- концертната сцена. Ако и Камелия е като нея, ще е много по-добре, пък ако ще и да се води ретро. И естрадните звезди са ретро, но пълнят НДК и по този начин показват кои са.

 

На феновете й явно ви трябва още време, за да осъзнаете, че тя просто изпусна нишката на актуалността. Не че не може да я хване отново, но конкретно в момента си е баш като Рени преди няколко години, на която аз тогава бях фен и я защитавах, но тя постепенно западаше и новите й неща дори и не се доближаваха по успех до актуалните хитове. Виждаме в какво положение е днес, въпреки което все още я харесвам и подкрепям. Също както и Камелия, когато не ме карате да говоря това-онова за нея, за да защитя Десислава. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

43 страници???

 

Съжалявам, ама това не е нормално. Първо, сравнявате Мадона с Металика. Второ, и двете са в някакъв скапан момент в личния си живот и е нормално да са колебливи професионално. Трето, досадихте на целия форум с тоя тъпизъм. Преди няколко месеца беше забавно, поизтупахте дразгите от '00 от прахта и аху-ихи ... супер.

 

Но 43 страници Деси Слава vs. Камелия???? И то само в тази специална тема, колко още по скандали и в чатове ...

 

... нЕмам думи. Ебаси тъпнята.

 

Имам въпрос към сите ви: Чувствате ли удовлетворение като бълвате по тая тема? Поне плаща ли ви някоя от двете, че сте си загубили колосално много време от живота за глупости? И като някоя от двете е по-малко хитова сега от другата ... яйце ли си обелихте или ...?

 

Писнахте ми! Писнахте ни! Камелия, Деси Слава, Яница, Камелия, Деси Слава, Яница, Камелия, Деси Слава, Яница ... вие грамофони ли сте?

 

Направо се облещих като видях броя на страниците.

 

Фокси просто е най-голямата краста на форума. Бичът на всички лабилни мозъци. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата попринцип беше създадена, за да се избегнат споровете Деси Слава-Камелия в Скандалите, което донякъде се получи. Представяте ли си какво щеше да е там ако нямаше отделна тема? :D

Но всичко доста се изчерпа, наистина. Може темата да се затвори и после да се отвори отново, когато и двете предложат нещо ново по горе-долу едно и също време, както беше с "Неповторим" и "Не го прави". Но модераторите решават, а и е добре всички дискутиращи да са съгласни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен най-добре да стои отворена, никой не е длъжен да я чете, а като им изтекат бановете на редовните, да си имат специалното място за писаниците си, а не да са навсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата съвсем наскоро беше затворена за малко заедно с поредната порция банани, и скоропостижно отворена, след като джихада Камелия вс Десислава успя отново да осере целия форум, сетете се само заради кого. По добре да седи отворена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕДИН ГОЛЯМ И ДЕБЕЛ ПОЗДРАВ ЗА КАМЕЛИЯ И ДВАТА Й ФЕНА!!!!

 

www.prikachi.com/images/910/8321910p.jpg

 

Това по темата ли беше? :scratch: Този и линк не знае да даде, а вече псува и раздава дебели някакви тук по просташки начин?

 

Къде са модераторите? Нали много принципни бяха, когато аз кажа нещо подобно? Очаквам поне 3 дни да анонимката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че беше по темата!!! Точно ТОВА е темата на спора..Ти ни писа цяла година как нямало та нямало концерт, ИМЕННО КОНЦЕРТА доказва провала на Кама и актуалността на Пайнер!!! :1000 (6): Деси Слава ще пее с многохилядната зала и бенд-а, а Камелия ще обикаля съборите по Видин... :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че беше по темата!!! Точно ТОВА е темата на спора..Ти ни писа цяла година как нямало та нямало концерт, ИМЕННО КОНЦЕРТА доказва провала на Кама и актуалността на Пайнер!!! :1000 (6): Деси Слава ще пее с многохилядната зала и бенд-а, а Камелия ще обикаля съборите по Видин... :1000 (6):

 

Ти псуваш анонимни момко - БАН да теб веднага. Да си си мерил приказките.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти псуваш анонимни момко - БАН да теб веднага. Да си си мерил приказките.....

 

Къде видя псуване, освен ДЕБЕЛ ПОЗДРАВ!!! Какво по-хубаво от това пожелание.. :1000 (6): Колкото и да ти се иска няма да стане, не ти е ден!! :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде видя псуване, освен ДЕБЕЛ ПОЗДРАВ!!! Какво по-хубаво от това пожелание.. :1000 (6): Колкото и да ти се иска няма да стане, не ти е ден!! :1000 (6):

 

БАН за теб момко. Ще се научиш на обноски и тогава ще пишеш. Не може мен да ме наказват за неправилно дишане, а такива като теб да се толерират. Не съм те бил по ушите да псуваш тук под въздействие на емоции. След последния незаслужен бан наложен ми ония дни няма да правя компромиси на никой. Особено на теб, лукас, печенката и тарантулатал

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да очакваме ли Камелия да започне да се умилква пак на Пайнера за подписване на някакво споразумение за участия в концерта в Арена? :mf_surrender: На нея това й беше мечтата и кариерата й единствено се държеше, благодарение на концертите на Пайнер, сега сигурно си скубе 3-те кичура коса, които има от яд, че не е в Пайнер, точно в годината на най-големия концерт... :whistling: Сигурен съм, че започнала преговори върти лопатата...а и като вижда как върви кариерата й без Пайнер.... :mf_surrender:

 

Според мен е добре да дадат старите песни на Камелия на нови изпълнители, да ги запишат с нови текстове, така и така само те притежават тея песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да очакваме ли Камелия да започне да се умилква пак на Пайнера за подписване на някакво споразумение за участия в концерта в Арена? :mf_surrender: На нея това й беше мечтата и кариерата й единствено се държеше, благодарение на концертите на Пайнер, сега сигурно си скубе 3-те кичура коса, които има от яд, че не е в Пайнер, точно в годината на най-големия концерт... :whistling: Сигурен съм, че започнала преговори върти лопатата...а и като вижда как върви кариерата й без Пайнер.... :mf_surrender:

 

Според мен е добре да дадат старите песни на Камелия на нови изпълнители, да ги запишат с нови текстове, така и така само те притежават тея песни.

 

Нищо не могат да дават Пайнер от старите и песни на никой, защото Кама не е дала изпълнителските права на Митака. Но явно, че само ти не знаеш този "дребен" елемент от конфликтът и с Пайнер. Което ще рече, че поне 500 души тук ти си смеят от сърце. Но ти си свикнал, мазохизмът ти отива. И не Кама се умилкваше тази пволет, а Пайнер. Те искаха "Неповторим" за ротация но Планета, но явно и това си пропуснал. А да, още нещо, което не си разбрал.

 

Камелия иска САМА в "Арена Армеец". А това докато е в Пайнер е невъзможно.

 

п.п. Ти защо не си наказан за обиди към моя милост?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...