Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Концертите на Пайнер, които вече я ги има, я ги няма - щото никой не ги иска в неговия град и щото няма спонсори ли?

 

Или викаш вече пуснаха в продажба билети за 25 години кокошарник?

 

Като се замислите, положението в Пайнер не е кой знае колко по-различно от последните няколко години, откакто няма турнета (изключвам 2014). Традиционните концерти РД+Награди все още си ги има, но още не им е дошло времето. Беше отменен единствено концерта за 25 Години, но все още има няколко месеца, в които да го реализират. Или някак да го слеят с другия. От източници знам, че от 2-3 месеца подготвят нещо много по-голямо, отколкото може би очаквате, но няма гаранция дали ще им се получи.

При всяко положение Камелия можеше да е на едно много по-добро ниво ако беше пяла на последните РД и награди. С Галин можеха да взривят със "Само за минута", а ако Камелия беше представила "Неповторим" на някой от двата концерта, можеше да си има хит. Сериозно ли ще твърдите, че славата й е на по-добро ниво, когато я доказва по задимени клубове, а не на голяма сцена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Задимени, незадимени това е положението. То пък На Деса славята много се вдигна от участието в последните три концерта на кокошарника, ако броим излагацията в Стара Загора пред 350 души за голямо мероприятие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Славата на Деса със сигурност рязко се надигна на единия от тези концерти, на който получи силен прием на две от вечните си песни и доказа актуалния си хит за годината. ;) Това, че е имала и по-слаби изяви (макар че скандала с баджаците съвсем не я остави сред най-безинтересните на наградите, а изпълнението и клипа на "Лале ли си, зюмбюл ли си" пък се превърнаха в едно от най-популярните фолклорни неща за Пайнер), не значи че няма потенциала и в бъдеще да изненадва с нещо на високо ниво.

Но ок, да се върнем при участията, щом те са по-важни за вас сега, когато Камелия няма шанса да е на другото място... Виждам, че бързо забравихте темата за бройката участия. Изтъквате ги само когато ви е удобно, а този месец не е. За август западащата, не-пълнеща клубовете Десислава има 11, а разбиващата, винаги пълнеща клубовете Камелия... 4. Аз съм сигурен, че втората ще добави поне още 3-4 до края на месеца, но е време да се замислите, че с подобна бройка участия тя в никакъв случай не е много пред Десислава, както се опитвате да втълпите на хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Само да не е кадъна!

Май ще излезе ханЪма :Д

 

Какви концерти , какви 5 лв . Кой отразява последните години тея котцерти 50 певици едвам пълнят зала с 3000 души . Миналата година турнето беше по-слабо от това на фен преди години . А тази година ги размазаха направо , за какви концерти говорим ? В крайна сметка и Ивана и Кама и Гло , имат стабилно участия по концерти зад гърба си , турнета -също . Деса е тая която не ги е виждала и иска да се доказва , жалко че хвана най-кофтия период на фолка . 2015 може би е най-слабата година за чалгата -факт , неоспорим при това .

Аааа.... сега фотографа и правел участието пълно ... Доообре , айде така да е :ддд

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, хайде, ще се съглася, че на Камелия в Playhouse е било пълно, въпреки че чух друго от човек, който е бил там. В такъв случай ви припомням отново снимките на Десислава, които Слави беше постнал и които вие удобно коментирахте по заобиколни начини като този, че изглеждала като прасе и т.н. Поствам и снимки от въпросното участие на Камелия и чакам поне някакъв опит за обективно сравнение! ;)

 

11816344_1051268091580641_4348393193401524513_o.jpg

 

11863268_1051269251580525_6985754037200917322_n.jpg

 

desi%201.jpg

 

desiSlava%203.jpg

 

11157401_936293126392990_1053925911457153901_o.jpg

 

11149119_835379389830513_3560271191545675321_n.jpg

 

11061249_818905481477904_6866477908156562902_n.jpg

 

10960206_414728378687734_723139441648291323_o.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ще твърдите, че Камелия винаги пълни дискотеките и че Десислава не го прави, хайде дайте някакви по-мащабни доказателства. Снимайте клипчета от всичките им участия за един цял месец, а не само от едно избрано от тях на няколко месеца. И ще видите колко пресилени са нещата, които един от отборите в тази тема доста успешно пропагандира от години.

Един мой познат онзи ден ходи на участието на Камелия в София и после думите му бяха, че е пяла пред 'полупразен клуб'. Ако щете вярвайте- ако искате и снимка на чата мога да ви дам, но няма смисъл, защото ще го обявите за фалшив, а аз не искам да ме мислят за фалшификатор, като някои други тук. :D Затова просто ще си остана на твърдението, че това колко е пълен един клуб зависи от деня и мястото, не само от изпълнителя.

 

Не, не ти вярваме за празни клубове в София поради простата причина, че всички столични клубове, след участие на Камелия се избиват да пускат поне по 50 снимки от участието с цел реклама на пълен клуб. Отвори и фейса, всичко е там. И не е лошо да спреш да опитваш да се правиш на Лукас, че той е дъното в тоя форум и не е комплимент, да му гониш нивото. Доказателства, за пълен клуб във.... виж как хубаво го е написал под този пост Lelqtian, като е визирал Видин.... там вица за най-бедния район в ЕС, любимата дъвка на шопските медии в последните 5-6 години. Щом там Кама пълни и публиката на годините на "Луда по тебе" беснее, куфее, пее и се дере на поне 7-8 нейни вечни хита Е доказателство за това, което побърква най-вече "десовите" в този форум.

 

Защото, тук стана кенеф именно заради "десовите" и маниакалните им амбиции да изкарат Фатме фактор някакъв днес. Не ми се занимава с жалките ви опити да и пробутвате търсени с месеци някакви сносни приеми по участия, защото концерти няма, а на тези които се състояха, Деса се провали брутално без дебюта и на РД миналия декември, където въпреки представянето на най-яките си хитове в кариерата, едвам хвана топ 10 по прием. Не ми се занимава, да взема две клипчета от клубове с "Моите очи" представени от Галена и Деса по отделно, щото пак ще ви потънат гемиите. Проявете малко смиреност и си задайте въпроса: - Защо тук вече ви псуват всякакви, които ви адвокатстваха преди само половин година в борбата ви срещу вечният демон на деса - Камелия! Ще ти подскажа само, че този процес ще се задълбочава и съвсем скоро деса ще е персона нон грата тук не само заради вас, а и щото ще лъсне цялата и несъстоятелност, като звезда. Повече няма да те цитирам, защото предполагам, че няма да се налага да го правя. Все още те имам за поне 2 пъти по-читав от тези 2-3 тролещи елемента тук.

 

 

Абе самия факт, че е напълнила дискотеката във Видин на вход 10 лв - говори повече от достаъчно. Се пак е хем дълбока провинция, хем севрозападна България минава за най-бедната част на страната, ако вярваме на средствата за масова (дез)информация.

 

Още, още, още! :clap: Говори ми, говори ми, сравнението е перфектно! :1000 (6): И понеже в тази дълбока провинция май ще се окаже, че ще започнат да идват чалгарки всякакви, на които бурно ще се смеем на изписаните хонорари от по 7000 лева, защото тук никой няма да види и стотинка повече от 4000 без ДДС, ще е много интересно коя ще откаже, защото Камелия и Анелия са тук на точно тази сума. Е, Кама 2 пъти за месец, но пък живеем в пазарна икономика. Когато се кани повече пъти има и промоции. И понеже тук с дебилска упоритост ни говорят как някакъв "Неповторим" бил приет вяло въпреки, че съм го качил 2 пъти, а никой не коментира втория линк, когато е след биса и "Залеза и зората", ще ми е много интересно как ще се представят колегите на Кама, на същата сцена в същия клуб. Че да чакам от тролещите в Рамания клипчета от други градове е загубена кауза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още те имам за поне 2 пъти по-читав от тези 2-3 тролещи елемента тук.

 

Все още помниш кой ти помогна да докажеш, че Цветин е бил в хотела на Лейди Гага, а? :roll1: Това в кръга на шегата.

 

Аз като цяло се опитвам да съм обективен, а това понякога включва повтаряне на едно и също и налагане на едно и също. Съжалявам, че Камелия, която инак харесвам, въобще не е и близо до най-добрия период от кариерата си и вие, нейните фенове, само се чудите какво да измислите, за да оправдаете нейния спад. Съжалявам и че явно сте си решили стабилно да оплюете Десислава в нейния най-успешен период от доста време насам. Но фактите са си факти и смятам, че агитката на Деса дава много по-стабилни доказателства за това от тази на Кама, които от години не спират да изтъкват едно и също- отминалите концерти със старите хитове и днешните уж винаги пълни участия. Ок, изтъквайте я с тези неща, но не се опитвайте да набивате в главите на форумците, че тя е актуална. В момента Камелия е една от най-успешните ретро изпълнителки. Но успехите й от 4-5 години се базират главно на това- ретро музиката й. Никой не казва, че трябва да зарязва старите неща, но ако иска да е наравно с Десислава трябва да направи много повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми се иска Камелия да е по-продуктивна, но нещата май идват от това, че е от старата вълна изпълнители. За тези изпълнители най-важното нещо са участията - това е голямата ценност, да има кой да те кани да пееш и да печелиш от това, работа като работа, пеят, защото това обичат и това могат. Затова и са започнали страшно много от тях да издават песни. Не за да правят хитове, не за да са актуални, не да са в някакъв "топ".

 

Докато си просто обикновен кръчмарски изпълнител, пееш в заведения в твоя град или канят и в други в областта, ако си бая добър, като славата се носи от уста на уста. Издадеш ли песен обаче и стане ли популярна тя, започват да те канят в заведения и на мероприятия из цялата страна. Затова според мен толкова много от първите чалга изпълнители са загубили желание за актуална кариера и актуални песни, тях старите им ги хранят, постигнали са "висшата цел", тях ще продължат собствениците на заведения да ги канят, независимо дали издават нещо, или не.

 

А за по-новите изпълнители е най-характерно друго, надпреварата. Хитове, класации, награди, показност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми се иска Камелия да е по-продуктивна, но нещата май идват от това, че е от старата вълна изпълнители. За тези изпълнители най-важното нещо са участията - това е голямата ценност, да има кой да те кани да пееш и да печелиш от това, работа като работа, пеят, защото това обичат и това могат. Затова и са започнали страшно много от тях да издават песни. Не за да правят хитове, не за да са актуални, не да са в някакъв "топ".

 

Докато си просто обикновен кръчмарски изпълнител, пееш в заведения в твоя град или канят и в други в областта, ако си бая добър, като славата се носи от уста на уста. Издадеш ли песен обаче и стане ли популярна тя, започват да те канят в заведения и на мероприятия из цялата страна. Затова според мен толкова много от първите чалга изпълнители са загубили желание за актуална кариера и актуални песни, тях старите им ги хранят, постигнали са "висшата цел", тях ще продължат собствениците на заведения да ги канят, независимо дали издават нещо, или не.

 

А за по-новите изпълнители е най-характерно друго, надпреварата. Хитове, класации, награди, показност.

 

Това е много вярно. Почти всички стари изпълнители са така и именно тук Десислава е едно голямо изключение. Тя е ретро звезда, която поддържа по 8-10 (а понякога и повече) участия с предимно стари хитове, но същевременно някак съумява да е и актуална звезда и да пее и новите си успешни песни по тези участия. С или без компания зад гърба, в последните години продължава да прави хитове като "Пусни го пак", "Мойто зайче", "В твоите очи" и изключително успешни и масово одобрени проекти като "Не го прави". Единствена от старата генерация прави милиони гледания, пускат я често по дискотеките... Във всевъзможни класации е, на някои от които номер 1. На практика успешно балансира старото с новото, за което не трябва да я плюем, а да й кажем Евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уф, и аз искам Кама да е по-продуктивна. Ама малко, не за 3 месеца да пуска минимум 4 песни, поне 2 от които на Оцко, и минимум 2 да са дуети. Да си оправя там историите с тубата или квото е там, да пусне един смислен концептуален албум и да си резервира дата в Арената. да зима да пуска и книгата, като не забрави и е-форматите и айтунс.

 

Изобщо на нея не и трябват актуални еднодневни и неразличими един от друг "хитове", пларени измислени класации - нейните фенове не са 12-13 годишни да се вълнуват от такива неща, и още по-малко награди без всякаква стойност. да си праи там нещата, квото и е кеф, квото и когато иска, и за феновете също, пък ся ако има и от тия неща, лошо няма, ма тя ги е минала тез работи - била е и по класациите, и на награди сякви и тн.

 

Пеенето по кръчмотеките отдавна е единствения вариант за изкарване на пари в чалгата. Едва от скоро има наченки на търсене на други варианти, като съживяване на концертна дейност.

 

Иска ми се и Деса да си стъпи най-накрая на краката, да се отчете с нещо качествено и смислено, а не с бълване на бози и тн, ама очевидно в Кокошарника няма да стане. Има прекалено много коври там, и то все по гладни, а салама става все по-малко. На Деса мястото и просто не е там, и крайно време феновете и, ако бяха истински такива, да се съзнаят и да спрат да бутат посредствените и проекти за невероятни, нвеиждани и тн успехи, при условие че не са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е много вярно. Почти всички стари изпълнители са така и именно тук Десислава е едно голямо изключение. Тя е ретро звезда, която поддържа по 8-10 (а понякога и повече) участия с предимно стари хитове, но същевременно някак съумява да е и актуална звезда и да пее и новите си успешни песни по тези участия. С или без компания зад гърба, в последните години продължава да прави хитове като "Пусни го пак", "Мойто зайче", "В твоите очи" и изключително успешни и масово одобрени проекти като "Не го прави". Единствена от старата генерация прави милиони гледания, пускат я често по дискотеките... Във всевъзможни класации е, на някои от които номер 1. На практика успешно балансира старото с новото, за което не трябва да я плюем, а да й кажем Евала!

Балансира старото с новото трънци. Нито старото и е старо, нито новото и струва. Именно в тия опити да налага някви посредствени бози вместо да си отглежда вечни хитове, тая цялата неориентираност в нейната кариера води до настоящите никакви резултати.

 

И изобщо кво са тия измислени деления на ретро и актуални изпълнители? Ако не бълваме на всеки 3 седмици оцкови и подобни бози, начи сме ретро? То по тия ваште критерии за ретро Бийонсе и Мадона също влизат в тая графа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не го прави" и "В твоите очи"- посредствени проекти? Със сигурност не.

Акциите на Десислава се вдигнаха откакто е в Пайнер и човек трябва да е слепец, за да не го види. Никой не е казал, че е станала номер 1, но със сигурност вече не е онази певица, която пускаше по 1-2 поп-фолк проекта на година само и единствено в Ютуб канала си. Развитието й си личи- ходи по концерти, има добър брой участия, качват я в най-гледания канал, въртят я по двете все още доста гледани Планети, а покрай това и клиповете й вече са с много по-добро качество... А има шанс да взима и статуетки. Все неща, с които може да направи почитателите си по-доволни. Именно затова и самите фенове отново станаха толкова активни, колкото не са били в последните 3-4 години- тя най-накрая реализира желанието на мнозина да се върне в най-голямата музикална компания.

Иначе и аз въобще не съм съгласен с това делене на ретро изпълнител-актуален изпълнител, но жанра и публиката започнаха да го изискват. За съжаление вече стигнеш ли 35-40 години и 15-20 години кариера, те водят твърде стар, за да се съревноваваш с младите. И самата Десислава страда от подобни възгледи на доста хора. Но тя някак си съумява да се противопоставя на това и за момента общо взето успява.

И все пак конкретно Камелия си проси да я наричат 'ретро' с липсата на активност. Никой не казва да пуска Оцкови песньовки всеки месец, но е добре да има поне 3-4 песни и клипа на година, за да поддържа ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, щом феновете на Деса се вълнувате от несъществени неща (откъм музика или бизнес) и за вас е водещо на кое място е класацията, колко броя скрап ще и даде Инженера и колко гледания има в канала на Планета, ок. Честно казано, като бях тийнейджър, и мен са ме вълнували такива неща. Ама вече не съм нали, честно казано, и много по-определящо ми е качественото творчество - а Деса в момента прави песни еднодневки, дето сигурно и тя не си ги слуша, нали, ама нали вече е в кокошарника и следва фирмената линия като останалите и колежки. Т.е бълваме продукция, а на качество и тн - майната им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, щом феновете на Деса се вълнувате от несъществени неща (откъм музика или бизнес) и за вас е водещо на кое място е класацията, колко броя скрап ще и даде Инженера и колко гледания има в канала на Планета, ок. Честно казано, като бях тийнейджър, и мен са ме вълнували такива неща. Ама вече не съм нали, честно казано, и много по-определящо ми е качественото творчество - а Деса в момента прави песни еднодневки, дето сигурно и тя не си ги слуша, нали, ама нали вече е в кокошарника и следва фирмената линия като останалите и колежки. Т.е бълваме продукция, а на качество и тн - майната им.

 

Е, на "Не го прави" и "В твоите очи" какво им има, като за чалга са супер, особено в днешно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, щом феновете на Деса се вълнувате от несъществени неща (откъм музика или бизнес) и за вас е водещо на кое място е класацията, колко броя скрап ще и даде Инженера и колко гледания има в канала на Планета, ок. Честно казано, като бях тийнейджър, и мен са ме вълнували такива неща. Ама вече не съм нали, честно казано, и много по-определящо ми е качественото творчество - а Деса в момента прави песни еднодневки, дето сигурно и тя не си ги слуша, нали, ама нали вече е в кокошарника и следва фирмената линия като останалите и колежки. Т.е бълваме продукция, а на качество и тн - майната им.

 

Ако Камелия беше пуснала качествени и успешни проекти като "Не го прави" и "В твоите очи", щяхте нон-стоп да втълпявате на всички, че тя е върха на жанра. Аз лично не виждам "Неповторим" да е проект с някаква много по-висока класа- комерс песен с еротичен клип, вдъхновен от актуален филм. Но тук беше изкаран като най-големия шедьовър. Е, Десовите пък от своя страна може да се хвалим с идеен, различен и не-скандален проект като "Не го прави".

 

И защо да не се кефим на гледанията, върховете в класациите и статуетките? Това са бонуси към песни и клипове, които ни харесват. И много добре знаете, че и вие щяхте да ги изтъквате за Камелия ако и тя ги имаше. Всъщност Фокси доста стабилно налагаше "Неповторим" за голям хит само защото еди-колко си време бил в ТОП 5 на Сигнал. :D Но когато стане въпрос за Десислава, нито едно от тези неща не се води важно. Както винаги- двойни стандарти.

 

И все още никой не е коментирал снимките. Толкова ли е трудно да се признае очевидния факт, че на това конкретно участие на Камелия не е имало толкова хора, колкото на някои участия на Десислава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е на върха в жанра си така или иначе.

 

Неповторим не съм и твърдял че е с висока класа. Като цяло става, ако ми го пуснат по радиото (във ситуация в която съм стигнал дотам да слушам такова нещо) не бих си направил труда сменям канала. Нищо повече. Откъм клип, даже е разочароващ. Ся, манекенчето е хубаво и изнасилването на камерата беше интересно, но нещо не ми върви как иначе хипер сексуалната Камелия тепърва открива садо-мазото със 50 нюанса идиотизми, като своите наборки. Предполага се вече да се връща оттам, нали, дори беше редно да заклейми малоумните книги/филм за мега нямащи нищо общо със истинския BDSМ, а са си чисто пернишко ежедневие - бой, ебане и сръбска музика, ама без последната.

 

Ся като направи нещо което да покори всички измислени класации, награди, туби и тн, хубаво, който се кефи на такива неща, да си се кефи, аз не съм оттях. Ако ми харесва, ок, ще си ми харесва със или без награди, гледания, места по класации и прочее, ако не ми харесва - пак същата работа. Ся на Мадона нищо ново не ми е харесвало от години насам, но това означва ли че не е на върха в жанра си? Или изтрива с гумичка кусурнайсегодишната и кариера?

 

Е, на "Не го прави" и "В твоите очи" какво им има, като за чалга са супер, особено в днешно време.

Днешната чалга изобщо за нищо не става, така че точки за прогрес спрямо нея не давам. А Деса, както много добре знаем, ако иска, може и повече. В случая вместо тя да даде тон, се носи по течението, но това не и е в плюс.

 

И аре стига сте фалили В твоите очи за хита на века едва ли не. Не виждате ли че дуетната партньорка на вашата любимка прави и невъзможното да заличи явно позорния за нея "хит" с бившата на мъжа си, все едно че е изтекло нейно порно клипче? Тя даже за клипа с Ваната не си даваше толкова зор да го изтрие от съзнанието на народа (ама това вече е друга тема).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престанете с тея дискотеки!!! В забита провинция като Видин се пълни на всички, защото е събитие, никой в София не ходи заради Кама на участие..

 

Мен не ме вълнува Деси Слава дали правела купон или не, интересува ме че може да пее, пее всякакви песни и има както ретро, така и актуални песни..Камелия е просто един балон, надуван през годините. Един подвижен цирк, който мина и замина. И до ден днешен тя си остава една циркаджийка,която прави сеир, но не музика и песни. Приемето го! Тя за това не спечели фенове, а само чикиджий, над 40 годишни. Кариера основана на вибратори, кенефи, клитори и задници не е за похвала! Дори една Теди Ал е с по-голямо достойнство!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми това е нормално. Както казах най-лесния и евтин начин една жена да изкара пари е с цици и задник. Камелия от пеене не е спечелила и лев. Но балона се спука и тепърва ще дири участия и с тия 2500 на участие ще се върне да живее в Чипровци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми това е нормално. Както казах най-лесния и евтин начин една жена да изкара пари е с цици и задник. Камелия от пеене не е спечелила и лев. Но балона се спука и тепърва ще дири участия и с тия 2500 на участие ще се върне да живее в Чипровци.

 

Камелия става звезда чрез хитовете си и албумите си, още тогава забогатява от музика, нито цици си е сложила още, нито е имало къде да ги покаже. А 2500лв просто се вижда, че няма как да е истина с тоя оркестър и така нататък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия става звезда чрез хитовете си и албумите си, още тогава забогатява от музика, нито цици си е сложила още, нито е имало къде да ги покаже. А 2500лв просто се вижда, че няма как да е истина с тоя оркестър и така нататък.

 

Абе тогава всички бяха звезди.. :mf_surrender: Никога не е била в ТОП 3 , никога не е печелила певица, никога не е била номер 1 и това й е проблема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе тогава всички бяха звезди.. :mf_surrender: Никога не е била в ТОП 3 , никога не е печелила певица, никога не е била номер 1 и това й е проблема.

 

Когато в рамките на една година са били хитове "Луда по тебе", "Ти си" и "Няма шега" и "Златна рибка" става най-продаваното CD в историята на чалгата, кои три точно са били по-успешни?

 

Или 2002 кои три са били по-успешни, че Камелия са я сложили да закрива след "Артист-изпълнителят" на годината и когато Деса напуска, я обявяват за "Певица" на годината?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма база за сравнение с Мадона, която от 30 години е на върха и т.нар. спад в нейната кариера започна чак сега... въпреки което все пак нацели стратегията да направи хит и от настоящия си албум. Да не говорим, че прави турнета с 300-400 милиона печалба... За какво сравнение с Камелия говорим? На нея какво всъщност й е за изтъкване към днешна дата- 7-те участия в чалготеки? Ами като ще я водим 'върха' като Мадона, да прави поне концерти както трябва, като естрадните изпълнители... и като Глория. Тогава ще я признаем за легенда, която няма нужда от актуални хитове. Дотогава е просто ретро изпълнителка, която няма съвременни успехи и радва единствено 100-200 пияни студенти в дискотеките.

И съжалявам, но ако в този жанр има връх, това не е само Камелия, а са най-големите имена евър, които и до ден днешен имат някакви позиции- Глория, Ивана, Камелия, Десислава и Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравненията с Мадона са на базата на това, че според ваште критерии за "ретро" звезда, които прилагаме за Кама, приложени към леля Мадж я пращат директно в нафталина, ако не в гроба даже. Пък тя си е вече поредна петилетка на върха, също като наша Камчия. Може и да радва 100-200 пияници по дискотекита, но е със 100-200 повече отколкото отиват на табуретката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравненията с Мадона са на базата на това, че според ваште критерии за "ретро" звезда, които прилагаме за Кама, приложени към леля Мадж я пращат директно в нафталина, ако не в гроба даже. Пък тя си е вече поредна петилетка на върха, също като наша Камчия. Може и да радва 100-200 пияници по дискотекита, но е със 100-200 повече отколкото отиват на табуретката.

 

Разбира се, че и Мадона е И ретро звезда- нали има забележителна следа и във времената, които се зачитат за 'ретро'. Но тя е една от малкото, които съумяха да не си останат в миналия век и да имат сериозни позиции и в 2015. И тя е на върха тройно повече време от Камелия, при това на световния връх. Кариерата на Мадона започва 1982 и продължава и до днес с най-печелившите турнета и тук-таме някой хит. Камелия отиде на своя връх през 2000 и го напусна към 2010-2011. След това явно доста неща й повлияха и днес сега тя е в това не особено добро положение- поддръжниците й да я хвалят с няколкото й участия на месец пред стотината пияни студенти.

 

А твърденията ви как на Камелия са ходили много хора, а на Десислава било празно, пропаднаха още когато в средата на юли Слави ви постна снимките от участията на втората. Днес, средата на август, аз ви ги припомних, но никой не ги отрази- явно пак някои не смятат, че трябва да обръщат внимание на моите постове, защото нали съм някакъв там заблуден Десов, който повтаря едно и също... Или може би просто няма как да се отрече истината, доказана със снимки? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...