Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

А деса на ония снимки, които пусна дуетната и партньорка Галче, кво е? Тя успява да изглежда по зле не само от Кама, ами от оня урод в Бай Брадър. Ама Брадърката поне има оправданието с неуспешната операция, за Десата кво е?

 

За бан си ти, не ти ли омръзна да се правиш на вечната света вода ненапита, която уж обижли, въпреки че в 97% от случаите почналия с обидите си ти? Нервен съм, щото не ти изнася? Що не идеш да си намериш някво ново хоби, освен да плюеш по чипровската?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро и ти ще имаш бан като гледам.Нервна си лелче....обиждаш.....слабост показваш ;)

КАМА Е УРОД НА ПОСЛЕДНАТА СНИМКА.ФАКТ!!

 

Жалко, че не знаеш какво е урод и обиждаш хората, които не са се родили с хармонична визия и реално биха мечтали да изглеждат като нея. Майка ти по-добре ли изглежда от Камелия в лице и тяло? Не целя да е обида, ако смяташ да го приемеш така, просто въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А деса на ония снимки, които пусна дуетната и партньорка Галче, кво е? Тя успява да изглежда по зле не само от Кама, ами от оня урод в Бай Брадър. Ама Брадърката поне има оправданието с неуспешната операция, за Десата кво е?

 

За бан си ти, не ти ли омръзна да се правиш на вечната света вода ненапита, която уж обижли, въпреки че в 97% от случаите почналия с обидите си ти? Нервен съм, щото не ти изнася? Що не идеш да си намериш някво ново хоби, освен да плюеш по чипровската?

 

ще правя каквото си искам,ти си никой за да се съобразявам с теб.

Темата е за Камели и Деси Слава и мога да изказвам мнение ,дори на теб да не ти харесва.

Като не ти харесва,изчезвай.Без тва спиш тук

и ДА Камелия на тази снимка изгледжа потресаващо,и ДА ще го натяквам както вие за онази снимка на Деса.

Каквото почукало ,такова се обадило.А сега марш,да си лекуваш нервите ЛЕЛЧЕ 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че не знаеш какво е урод и обиждаш хората, които не са се родили с хармонична визия и реално биха мечтали да изглеждат като нея. Майка ти по-добре ли изглежда от Камелия в лице и тяло? Не целя да е обида, ако смяташ да го приемеш така, просто въпрос.

 

Ти пък стига се прави на омиротворител,че много инфантилно изглежда отстрани.

Приемете ,че хората имаме различно мнение и има такива които НЕ ХАРЕСВАМЕ чипровската ви бездарница,която нон стон ни завирате в очите.

Не пишете в тая тема и всичко ще е ок!

Нека да оставим спокойно Камелия да си живее живота,кариерата и приключи и не виждам какво има да и обсъждаме още,а камо ли да ми я врете сред големите звезди.

 

п/п това с намесването на майки и бащи дори не искам да го коментирам,доста ниска топка за уж такава мирна душа като твоята....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде пак - ми остави я намира бе, токат те нямаше никой не се сещаше за тая тема, ти започна пак със старата песен на нов глас. Която въртиш от месеци, не ти ли се изтърка вече плочата? Камелия била бездарница, грозна, грачела, нещо съществено, градивно като критика ще чуем ли от теб, или ще продължаваш с елементарните обиди по адрес на чипровската?

 

А иначе ти си ми ясен като десет пъти четена книга, и не аз съм нервен, а ти истерясваш, щото освен мен, дето се грижа от добра воля за душевното ти здраве, щото не отива на млад човек да си изпуска нервите така по адрес на убким не харесвана от него изпълнителка, никой вече не ти обръща внимание на глупостите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

да си изпуска нервите така по адрес на убким не харесвана от него изпълнителка, никой вече не ти обръща внимание на глупостите.

 

ами айде де ,спри се малко.Виж колко поста навъртя в тая тема да плюеш ангелския глас на поп фолка.

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъдете по-кротки в коментарите, защото ще затворя темата.

 

Направо ги уплаши "десовите", които галиш като с перце заедно, с всички модератори тук. Много, ама много двоен стандарт, но вече свикнахме. В крайна сметка що да не пишем за Кама в тема, която е създадена само и единствено, за да се пише за Деса, а не да се сравняват Кама и Деса и всички модератори се правите на ударени с мокър парцал, че не схващате това нещо? Та като сме на въпроси свързани с някои потребители тук ти като модератор някога ще пипиташ ли Мелето и трибуквената анонимка, насрала форума и всички модератори с наглостта си, на коя чалгарка симпатизират и защо само те нямат фаворит сред изпълнителите? Или е по-удобно да сте сложили пагоните на модаратори и нищо да не правите, освен с бездействието си да давате кураж на нахалниците без симпатии към никой да се правят на PR отдел на Пайнер? Не, че е лошо да громи човек такива като тях, но виж, че дори когато загубят бас с обвързваща клауза за напускане на форума, те пак си седят тук най-нагло и нахално. Какво ги правите такива като си говорите в оная модераторската тема?

Link to comment
Сподели в други сайтове

По 3 дни за Lucas и Lelqtian!

+ 3 дни за I_N_P

Време беше ! Не знам до кога ще се толерира тая негативна енергия от двете същества ! Бива цинизми и злоба , ама толкова вече е прекалено и пренасят лайняната си енергия и на останалите които четат . Не знам кво трябвя да са преживяли хора , които са дежурни в тоя форум и обикалящи всяка 1 тема плюещи жена толкова брутално . И това ежедневно , мисля че при всеки такъв изблик на истерия трябва да бъде стопиран моментално . Мен ме е гнус да влизам вече в тоя форум и да пиша по темите , защото е насаден с негативни същества . Погледнете колко хора спряха да влизат и да пишат ... Изгониха нормалните хора , това е истината . И като не разбират от 1 бан , слагайте им перманентен такъв , и без това ни натоварват негативна енергия !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време беше ! Не знам до кога ще се толерира тая негативна енергия от двете същества ! Бива цинизми и злоба , ама толкова вече е прекалено и пренасят лайняната си енергия и на останалите които четат . Не знам кво трябвя да са преживяли хора , които са дежурни в тоя форум и обикалящи всяка 1 тема плюещи жена толкова брутално . И това ежедневно , мисля че при всеки такъв изблик на истерия трябва да бъде стопиран моментално . Мен ме е гнус да влизам вече в тоя форум и да пиша по темите , защото е насаден с негативни същества . Погледнете колко хора спряха да влизат и да пишат ... Изгониха нормалните хора , това е истината . И като не разбират от 1 бан , слагайте им перманентен такъв , и без това ни натоварват негативна енергия !!!

Само да уточня, че Сашо, твоите коментари не са по-позитивни. За да искаш това, мисля че трябва да преосмислиш и твоето поведение, което и в този си пост е един вид - негативно. :derisive:

 

И за да е по темата, кога двете прелести пускат нови неща?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали Кама не е на 50% още от 2001-ва?

 

Не е разбира се, Глория също. Това са цени от 1999-та. Коя от тях щеше да стои при Митака на тоя процент? Това да не ви е Преслава? И тези суми въобще не са верни за 2001 година. След 2000-та основните изпълнители са над 2000 лева със сигурност. И не виждаш ли, че просто предполагат за суми от 20 до 50%? Тогава имаше бунт, че Митака за 2 месеца бе решил, че всички ще му качат процента от 25 на 33. Събраха се, направиха му сеир и ги върна на стария процент. После Ивана реши, че като му дава повече ще успее и единството им замина на кино. Просто е, всички това твърдят. Има достатъчно интервюта на кой ли не по въпроса, за да ни "изненадваш" с жълтички статии от преди 14 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е разбира се, Глория също. Това са цени от 1999-та. Коя от тях щеше да стои при Митака на тоя процент? Това да не ви е Преслава? И тези суми въобще не са верни за 2001 година. След 2000-та основните изпълнители са над 2000 лева със сигурност. И не виждаш ли, че просто предполагат за суми от 20 до 50%? Тогава имаше бунт, че Митака за 2 месеца бе решил, че всички ще му качат процента от 25 на 33. Събраха се, направиха му сеир и ги върна на стария процент. После Ивана реши, че като му дава повече ще успее и единството им замина на кино. Просто е, всички това твърдят. Има достатъчно интервюта на кой ли не по въпроса, за да ни "изненадваш" с жълтички статии от преди 14 години.

т.е. Пайнер е опитал сам да им вдигне процентите, те са "вдигнали бунт", но впоследствие Ивана се е съгласила 50:50 и е променила схемата ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

т.е. Пайнер е опитал сам да им вдигне процентите, те са "вдигнали бунт", но впоследствие Ивана се е съгласила 50:50 и е променила схемата ?

 

Еми това твърди той, имало е и интервюта от изпълнители, в които се намеква нещо подобно, но без имена.

 

Ако това е вярно, бунтът е успял, защото всички са били на едно мнение, после обаче Ивана като прави това, фирмата почва да ѝ обръща ексклузивно внимание за сметка на тези с другите договори и постепенно те масово си ги променят, за да им се обръща внимание и на тях, без Глория и Камелия, това е версията. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми това твърди той, имало е и интервюта от изпълнители, в които се намеква нещо подобно, но без имена.

 

Ако това е вярно, бунтът е успял, защото всички са били на едно мнение, после обаче Ивана като прави това, фирмата почва да ѝ обръща ексклузивно внимание за сметка на тези с другите договори и постепенно те масово си ги променят, за да им се обръща внимание и на тях, без Глория и Камелия, това е версията. :1000 (29):

 

Реално, Ивана стана ПЕВИЦА на 2001, а Деса на 2002-ра... така, че ако е имало такова нещо датира още от края на 2001.

Link to comment
Сподели в други сайтове

т.е. Пайнер е опитал сам да им вдигне процентите, те са "вдигнали бунт", но впоследствие Ивана се е съгласила 50:50 и е променила схемата ?

 

Да, Екстра Нина и Рени са били инициаторките на бунта. И понеже са били единни, са успели. След Ивана обаче....

 

И не е версия, имаше старо интервю на Рени и скорошно на Екстра Нина по въпросите с процентите и бунтовете. В Сигнал+ май беше. Тошко Тодоров повтори същото преди месец-два. Даже го обясни по-добре от Рени и Екстра Нина с периоди, време на пазарлъци и годините когато са се променили нещата. Това са стари неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Екстра Нина и Рени са били инициаторките на бунта. И понеже са били единни, са успели. След Ивана обаче....

 

И не е версия, имаше старо интервю на Рени и скорошно на Екстра Нина по въпросите с процентите и бунтовете. В Сигнал+ май беше. Тошко Тодоров повтори същото преди месец-два. Даже го обясни по-добре от Рени и Екстра Нина с периоди, време на пазарлъци и годините когато са се променили нещата. Това са стари неща.

То затова и Екстра Нина и Рени, залязоха със старта на налагането на Ивана

Link to comment
Сподели в други сайтове

То затова и Екстра Нина и Рени, залязоха със старта на налагането на Ивана

 

Да, но най-много потъна Петра. За да сме честни, Петра е мострата, по която се разви Ивана. А защо една бъдеща звезда като Ивана, която влезе на 31 години в Пайнер и бе със съмнително бъдеще бе предпочетена пред крачмарска фурия като Петра нямам идея. Ако четем книгата на Стефан Цирков вероятно ще разберем, че Митака чрез Ивана искаше да покаже на Петра, че е заменима. Което пък не бе лошо за бизнеса, щото Ивана му донесе милиони. Но там около 2000-та, никой не можеше да бъде и 5% сигурен в това. Митака пък и 1%, просто му провървя с Ивана....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...