Jump to content



Деси Слава или Камелия?


Деси Слава или Камелия?  

223 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Как пък все оплакванията и "бунтовете" са от залезли и залязли изпълнители, не знам... :mf_surrender: :mf_surrender:

 

 

А иначе тази тема, дори и аз почвам са мисля, че се изчерпа..Фактите говорят доста и моята прогноза за днешната дата се сбъдна, Камелия където заслужава (разбира се без нови песни, без концерти и интерес), а Деси Слава си върна позициите и медийния интерес, за мен няма изненади.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се за което, защото за напред я очакват участия само в места като село Лозеново, площада в Монтана и т.н...Само потвърждаваш тезата ми. Тя толкова е умряло за участия в момента, че е поема и участия в най-малките села. И нали не мислиш, че те плащат много голям хонорар...:Д Но за нея и тея 2500 са адски много..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се за което, защото за напред я очакват участия само в места като село Лозеново, площада в Монтана и т.н...Само потвърждаваш тезата ми. Тя толкова е умряло за участия в момента, че е поема и участия в най-малките села. И нали не мислиш, че те плащат много голям хонорар...:Д Но за нея и тея 2500 са адски много..

 

Община Лозница, област Разград, тъща ми е от там. Същото като Община Димитровград, една от всичките 256 общини. Много си скаран с географията в България. Ама Кама не и трябва реклама за такива места. Не е като Анелия, Гъмзата, Годжи, Цветан Недялков, Роксана, Тони Стораро, Фики, Софка, Бонка и сие мангали, които пяха 6 дни в махалата тук във Видин, на сватбата на някакъв сводник. Пайнера не връща пари дори от мангали и си бута стоката в най-големите дупки за пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има дали участието е в чалготека или на някакъв площад? Сякаш пък е много елитно да пееш в студентски на пияни и надрусани батки и кифли... :mf_surrender:

 

Все едно Деса не приема всяко участие, което Митьо й уреди. Само и само да изкараме Камелия крива, пишем колкото да не заспим май, а?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но най-много потъна Петра. За да сме честни, Петра е мострата, по която се разви Ивана. А защо една бъдеща звезда като Ивана, която влезе на 31 години в Пайнер и бе със съмнително бъдеще бе предпочетена пред крачмарска фурия като Петра нямам идея. Ако четем книгата на Стефан Цирков вероятно ще разберем, че Митака чрез Ивана искаше да покаже на Петра, че е заменима. Което пък не бе лошо за бизнеса, щото Ивана му донесе милиони. Но там около 2000-та, никой не можеше да бъде и 5% сигурен в това. Митака пък и 1%, просто му провървя с Ивана....

Ивана е някак си по-"народен" човек, докато Петра изглежда по-надута. Въпреки, че и Петра я харесвам, ако трябва да избирам ще избера Ивана.

 

Радвам се за което, защото за напред я очакват участия само в места като село Лозеново, площада в Монтана и т.н...Само потвърждаваш тезата ми. Тя толкова е умряло за участия в момента, че е поема и участия в най-малките села. И нали не мислиш, че те плащат много голям хонорар...:Д Но за нея и тея 2500 са адски много..

Точно заради липсата на тези "селски" участия жанрът е в това положение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майтапа настрана, наистина ако трябва да бъда максимално честен и оставим настрана враждата при Камелия нещата наистина не се получиха..Признавам, мислех, че след Пайнер ще иска да се докажа и ще пусне някакъв хит, както и че ще вземе медийно участия в някое тв шоу, като водеща или нещо такова. Аз гледах "Споделено с Камелия" чат-пат на повторенията и ми беше забавно, защото тя е по-простовата и се получава някак по-леко и забавно като води..и я предпочитам в тази роля, отколкото да се прави на певица.

 

Но наистина Камелия ако чете тоя форум още, да се вземе в ръце, ок старите хитове са си стари хитове, сега има участия, но българката памет е кратка и всичко минава и заминава, ако не се рекламира. Има голяма вероятност да стане следващата Екстра Нина/Рени/Цветелина, ако до 6 месеца не се стегне. Вие го приемате на заяждане, но тя обеща да пусне летен сингъл, албум и 10 други неща и не го направи..;) Как после да се опитвам да променя мнението си за нея? Изключително несериозен човек..думата й не струва, нищо.

 

При Деси Слава определено има прогрес, но искам още от нея. Песни като последната не са за нея и не стават за нищо. Искам песните тим "Мистерия", "Две сърца" това е нейния стил.Хората си я харесват и тя има шанс да се издигне пак до старите си нива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същото мнение имам и аз.Нищо общо с напускането на Деса преди 12 години.

Жалко,че се провали тотално.Засега има участия, ама тя и Рени имаше първите години с ретро хита Като птица...а сега?

ДесиСлава е ок,ама последната песен е шит.

Чакаме албума ;) и концерта

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз винаги се опитвам да бъде обективен, дори с Кама..и ако беше направила нещо, нямаше да си кривя душата, като ФОкса, който плюе всичко що излезе на Преслава и Деси Слава. Но наистина Камелия направи едно голям ЗЕРО. Определено не си изигра картите и не се възползва от напускането...Деси Слава тръгна къде, къде по-силно преди години и то във време когато Пайнер буквално бяха истински монопол и само тяхната телевизия се гледаше. Сега има интернет и какво ли още не и въпреки всичко Камелия за година не направи НИЩОООО!!! И като сложим още една година преди напускането където пак я нямаше, 2 години пълен аут е много време за днешния бизнес..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз винаги се опитвам да бъде обективен, дори с Кама..и ако беше направила нещо, нямаше да си кривя душата, като ФОкса, който плюе всичко що излезе на Преслава и Деси Слава. Но наистина Камелия направи едно голям ЗЕРО. Определено не си изигра картите и не се възползва от напускането...Деси Слава тръгна къде, къде по-силно преди години и то във време когато Пайнер буквално бяха истински монопол и само тяхната телевизия се гледаше. Сега има интернет и какво ли още не и въпреки всичко Камелия за година не направи НИЩОООО!!! И като сложим още една година преди напускането където пак я нямаше, 2 години пълен аут е много време за днешния бизнес..

 

Предният ти и този коментар са много добри и обективни, браво. За съжаление нея просто явно не я бърка, гледа си участията и парите, веган манджичките, които ядат у тях, нуди плажчета, някое-друго интервю. Хубаво, нейният живот си е, ами феновете ѝ?? Тя е това, което е, благодарение на тях. Или смята, че по едно нещо на година е достатъчно за тях, не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че точно това е причината Камелия да не е била номер 1 през годините, защото когато имаше доста фенове преди години, тя изобщо не мислеше за тях. Винаги е странила от фенове и е мислела за работата й, само като за бизнес. Тя все повтаря това е бизнес, това е бизнес. Да, бизнес е, но ако не ти прави удоволствие, това което правиш, всичко отива по дяволите.

 

Аз най-вече се дразня на Камелия, че не си държа на думата. Все хвърля неща в пространството. Деса също е много несериозна, но поне излизат накрая нещата, а при Камелия...? Колко пъти щеше да снима клипове на "Щипни ме", "Лошо действаш ми".Къде са клиповете? Беше снимала три клипа за тази година, къде са? Поне да не казва нищо, ако каже, не искам да снимам нови неша, аз съм ок, няма да го коментирам. Но тя държи да бъде актуална и да има нови неща, къде са обаче наистина?

 

Иска да я приемем като сериозна певица и изведнъж пусна нова снимка от тоалетната, а няма следа от нови проекти, е как??

 

И сигурно Фокси пак ще каже..."тя има участия"! Да, разбрахме, че има, ок това е добре, но пак ли само парите са важни? Заряза цялата си дискография в интернет, срещите с публиката на големи концерти, където наистина последните години се справяше добре, само за да не дели хонорара си с някой, а да има повече пари?? Отново БИЗНЕС и ПАРИ?! Зарязваш 15 години кариера, само за да не делиш парите си в следващите 1-2 години....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм и аз. Наистина си личи, че Камелия я интересуват основно парите и не й пука особено за фенове и актуалност. На нея й стига да има участия и по някое и друго скандално интервю, в което пак да ни залъже по между другото, че ще бъде по-продуктивна. Толкова време обещаваше тоя нов албум, в последните интервюта пък казва, че няма да издава такъв засега. Преди поне по концерти се изявяваше и пак имаше нещо интересно около нея дори и без клипове, а сега и без концертите остана. Някои се подиграват на Деса, че се е върнала при Пайнера и му отчита процент, но жената хем си печели пари, хем е актуална пак, хем ходи по концерти - нека й е зле. А пък Камелия се задоволява само с изявите си пред стотина човека, докато масовата публика се чуди пее ли още. Да се взима в ръце.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че точно това е причината Камелия да не е била номер 1 през годините, защото когато имаше доста фенове преди години, тя изобщо не мислеше за тях. Винаги е странила от фенове и е мислела за работата й, само като за бизнес. Тя все повтаря това е бизнес, това е бизнес. Да, бизнес е, но ако не ти прави удоволствие, това което правиш, всичко отива по дяволите.

 

Аз най-вече се дразня на Камелия, че не си държа на думата. Все хвърля неща в пространството. Деса също е много несериозна, но поне излизат накрая нещата, а при Камелия...? Колко пъти щеше да снима клипове на "Щипни ме", "Лошо действаш ми".Къде са клиповете? Беше снимала три клипа за тази година, къде са? Поне да не казва нищо, ако каже, не искам да снимам нови неша, аз съм ок, няма да го коментирам. Но тя държи да бъде актуална и да има нови неща, къде са обаче наистина?

 

Иска да я приемем като сериозна певица и изведнъж пусна нова снимка от тоалетната, а няма следа от нови проекти, е как??

 

И сигурно Фокси пак ще каже..."тя има участия"! Да, разбрахме, че има, ок това е добре, но пак ли само парите са важни? Заряза цялата си дискография в интернет, срещите с публиката на големи концерти, където наистина последните години се справяше добре, само за да не дели хонорара си с някой, а да има повече пари?? Отново БИЗНЕС и ПАРИ?! Зарязваш 15 години кариера, само за да не делиш парите си в следващите 1-2 години....

Ама вие ако си мислите, че някой възприема някоя чалгарка насериозно, се лъжете. Особено Камелия с огромния "талант". Че ходи по клубовете с фанфарите и вече й се кланяли - на пет водки, че си им клоун там. Като минат още две-три годинки, вече няма да може да залъгва аудиторията по заведенията с "Луда по тебе". Това не е Сашо Роман. А колко нормална беше през 2002. Не поддържаш ли интереса към себе си постоянно с хубави нови песни, си аут от играта. Камелия в последните години ще я запомня с интервюта, захапвания на колеги, безкрайни обещания и некачествена продукция. Като прибавим и сподвижници като Фокси, които не й вършат добра услуга... Просто критическата си казва думата. Видяхте Екстра Нина къде я изби, Камелия я избива в снимки по тоалетните. Да вземе Цветин да я стегне - нали е голям фактор и стратег. Десислава може да е всичко, да е неориентирана, безгръбначна, но си изигра добре картита с връщането.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е, като затворих устата на фекалометите с едни клипчета от панаира, същите да се прехвърлят тук и да ни пишат едни и същи неща като тези в предните 40 страници. Значи същите са видели графика на Кама във фейса и, а също така и непубликуванети неща от фейса на Виво - Монтана. Всичко е нормално, точно, коректно и в пълен разрез със зоупокойните молитви на точно 3 неориентирани създания в този форум, а именно - Мелето, трибуквената анонимка и бургасктата анонимка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и някои да защитавате Камелия, тя наистина съвсем е зарязала самото творчество и в момента кариерата й опира само на участията, които толкова превъзхвалявате. Но най-лошото е, че и те наистина намаляха, когато свършиха уредените от Пайнер. За август имаше 5-6 и така и не се увеличиха, което ме изненада много. За септември засега са 4-5 и се надявам поне този път да има някакво увеличаване, защото иначе за какво разбиване на клубовете говорим? Тя наистина отива по пътя на Рени и Екстра Нина, никога не съм го очаквал от нея.

Разочарован съм много... Щеше да пуска клип през юли, а вече сме септември и все още нищо. И оправданието си остава уреждането на правата в канала- е извинявайте, но YouTube няма как да са толкова несериозни, че половин година да бавят даден изпълнител... Имат си достатъчно хора, за да й оправят канала за няколко дена или най-много няколко седмици. И тази работа със забавянето се случва вече поредна година- на практика от 2011 досега тя пуска по 1, най-много 2 песни на година, а в останалото време феновете чакат. Струва ми се, че Камелия просто е започнала да се отказва от каквато и да е актуалност... или може би просто се страхува какво ще стане ако отново пусне нещо не толкова успешно, макар че конкретно "Неповторим" беше стъпка напред след "Престъпно е".

Ако ще се насочва към зарязване на кариерата, дано поне да се отдаде на това с Цветин най-накрая да си имат дете. Биологично, осиновено- няма значение... Ще им донесе много радост в живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса до последно ще се прави,че Камата е супер сега,ама истината е друга.

Жалко,че има такива фенове дето само я възхваляват,дори когато е една НУЛА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава имаше такъв период "дупка" (както Кама в момента) преди да излезе зайчето, направи нещо да раздвижи кариерата си и за добро или лошо се върна в Пайнер.

Какво ще направи Камелия сега ми е интересно, защото в никакъв случай не е по-лош 'мениджър на кариерата си' от ДесиСлава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е да ама Десислава в 'дупката' пак имаше хитове като Мръсни поръчки и Пусни го пак, а на Камелия най-успешното й нещо за последните 3-4 години е Неповторим, но то в никакъв случай не е голям хит. Не знам какво трябва да направи, вече започвам да се отчайвам за нея, но въпреки всичко имам някаква надежда...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да има желание, за да се случат нещата, явно като го е имала това вече - актуалността, хитовете, концертните изяви, чувства, че е сложила тикче в тази кутия, както казват на английски, и няма амбиция. Деси Слава винаги е имала амбицията да има актуални неща, работила е и е имало резултати. При Камелия такова нещо не виждам, мислех, че след "Пайнер" ще е различно, щом всичко ще си е нейно, но ето колко време мина и пак неизпълнени обещания без извинения, което не е много отговорно към феновете ѝ, защото не всички могат да я виждат по участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е, като затворих устата на фекалометите с едни клипчета от панаира, същите да се прехвърлят тук и да ни пишат едни и същи неща като тези в предните 40 страници. Значи същите са видели графика на Кама във фейса и, а също така и непубликуванети неща от фейса на Виво - Монтана. Всичко е нормално, точно, коректно и в пълен разрез със зоупокойните молитви на точно 3 неориентирани създания в този форум, а именно - Мелето, трибуквената анонимка и бургасктата анонимка.

 

Айде прочети мненията ни от последната страница и се замисли, дали злобеем или просто казваме самата истина..;) Много добре знаеш, че сме прави и ти мислиш абсолютно по същия начин.Но КОГА ще прочетем и от теб едно обективно,стойностно, отговарящо на годините ти мнение? :) КОГА?!!! Всеки тук прави опит да бъде обективен, само ти нямаш никаква градация, просто за минути забрави, че Камелия те следи какво пишеш, престани да и слугуваш и спокойно си напиши, че нещата вървят много зле и ти се иска да си размърда тоя задник вече! ;) Виждаш, че дори и малкото които харесват Камелия вече пишат нещата такива, каквито са..

 

Камелия беше изградила що-годе златна схема в Пайнер..турнета и концерти със стари хитове, тук-таме нова песен, която беше до болка въртяна от Пайнер и тук-таме някой скандал. Сега дори и това се разби на пух и прах без Пайнер и концертите... И аз точно това се опитвах да докажа, че Камелия е един 100% Пайнер продукт и без тях просто няма шанс..Тя самата потвърди думите ми на 100%..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...