Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

тя, пееее.. спор няма! но като се хвалиш, че взимаш тая награда за 6-ти път, си направи труда за малко по-различно и интересно представяне! 6 години едно и също..... рокли и пеене...... :mf_surrender: Евала на Галена, няма и 10% от гласа на Преслава, ама всеки път е различна и интересна !!!!!

Всъщност тя е чела форума,нали някой искаше по-различно представяне от нея - да излезе с микрофон на стойка,без балет и т.н.,тя точно така направи на "Ако утре ме..."

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ваня наистина падна фочите с тоя мазен педераст на сцената, някакво послание ли трябваше да е това, че аз нещо не го схванах? То ти става жал, че има такива същества... Уж момче, стройно, пък на токчета и влепнали латексови костюми.. ПУ!!! Било различно, ми то ше е различно и ако Борката изкара 13 годишно момиченце на сцената и я целува по време на новият си разбиващ хит за яка мацка в дискотеката, ама различно не винаги означава нормално. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Теди няма спиране, а по по принцип не я харесвам. Истината е че момчето прави песента.

 

Супер противна ми е Теда, но на момчето частта определено те кара да я слушаш пак и пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой докара бабушка до амнезия, че забрави да иде на концерта :whistling:

Светулковец, ти ли си :gun_bandana:

До склероза са я докарали,но не можем да я виним,годинките на никого не прощават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак виждаме Деси Слава с нова песен има най-много гледания в канала на Планета! Ето на това му викам аз кофти представяне! :3fdb8960598fa63e:

 

Естествено, че новите песни имат най-много гледания, Емилия и Анелия също имат над 30 хиляди. Но изключавайки тях, най-гледани от концерта са двете песни на Галена и "Не си ти", докато певицата на годината още 20 хиляди не може да направи с единия микс. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че новите песни имат най-много гледания, Емилия и Анелия също имат над 30 хиляди. Но изключавайки тях, най-гледани от концерта са двете песни на Галена и "Не си ти", докато певицата на годината още 20 хиляди не може да направи с единия микс. :whistling:

Ми той и Певеца на годината едва 11 000 има. :whistling:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо толкова я защитаваш? Роднина нещо или... ??? Не я ли виждал колко е нелепа на сцената?

 

И извън сцената също. Толкова си е повярвала и се е надула тая, мисли се за абсолютна Дива. Лигла...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак виждаме Деси Слава с нова песен има най-много гледания в канала на Планета! Ето на това му викам аз кофти представяне! :3fdb8960598fa63e:

Шононо има 2 000 повече гледания :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Фатмесс е на началната страница на канала. Нормално да трупа гледания след като започва автоматично.

Цветелина Янева е на запис, тя толкова чисто не може да пее. Освен това накрая забрави партията, в която се дава на публиката и вместо пеене се чу едно тихо мрънкане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня наистина падна фочите с тоя мазен педераст на сцената, някакво послание ли трябваше да е това, че аз нещо не го схванах? То ти става жал, че има такива същества... Уж момче, стройно, пък на токчета и влепнали латексови костюми.. ПУ!!! Било различно, ми то ше е различно и ако Борката изкара 13 годишно момиченце на сцената и я целува по време на новият си разбиващ хит за яка мацка в дискотеката, ама различно не винаги означава нормално. :feminist_en:

Тихо, сега ще ни изкарат хомофоби, че не ни харесват дяволски мотиви :Vishenka_05:

 

Пак са крали от Мадона - клип на 3 седмици... бърза реакция.:mf_surrender:

Аз изобщо не оправдавам баба Мадона, ама при нея принципно рогата са част от костюмите на танцьорите, които играят ролята на бикове, които я заграждат. Поне ако я обвинят в дяволопоклонничество (и да няма такава дума вече има :1000 (29): ) ще каже, че е част от хореографията.

А Ваня? Докато се мъчи да поеме някой тон, дяволският мотив е чопнат без капчица замисъл. АМАН!

 

И Мадонна е паднала по време на изпълнението си на награди брит! Случайност?! Не мисля. :feminist_en:

 

#ильоменати

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Мадонна е паднала по време на изпълнението си на награди брит! Случайност?! Не мисля. :feminist_en:

 

#ильоменати

 

Не вярвам, че иска да се тросне от 3-тото стъпало по гръб...какво искаш да кажеш, че дяволът я поваля на сцената. :1000 (29):

Ние сме си дяволити още с раждането - нямаме право по принцип на телесното, но се раждаме с тела - ако търсиш изобщо някаква логика в това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех да пиша още доста за сеира на тези награди, но вече няма смисъл. Наистина се оказаха едни от най-смотаните и разпиляни. Ще направя извод:

 

Големият победител от надпреварата в чалгата през 2014 година е..... Тони Стораро! :a040:

 

Защо мисля така? Защото за 1 година успя да направи от онзи невзрачен ученик Фикрет последователно абитуриент, анаболен гъзар, да му намери работа, да му създаде навици да се труди, да започне да се уча да пее, да разбере какво иска от живота, да му посочи хоризонти за гонене на цели, да разбере какво е да си на сцена, да граби публиката с шепи, да научи тънкостите на чалгата, да стане фаворит на младото поколение, да осъзнае какво е славата, да се кандидатира за награди и освен това да спечели и дебют и певец на годината. С три думи: Тони Стораро изклати Митко Пайнера! :az:

 

Как Тони Стораро получи своето признание? Събра тайфата с роднини и разни колеги от другите фирми, купи си билети за оркестрината и когато моментът настъпи, стана прав и камерите в него. А на сцената - Фики припадна от страх, че баща му го гледа в очите и му казва: - Аз казах ли ти миналата година къде ще бъдеш днес? :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех да пиша още доста за сеира на тези награди, но вече няма смисъл. Наистина се оказаха едни от най-смотаните и разпиляни. Ще направя извод:

 

Големият победител от надпреварата в чалгата през 2014 година е..... Тони Стораро! :a040:

 

Защо мисля така? Защото за 1 година успя да направи от онзи невзрачен ученик Фикрет последователно абитуриент, анаболен гъзар, да му намери работа, да му създаде навици да се труди, да започне да се уча да пее, да разбере какво иска от живота, да му посочи хоризонти за гонене на цели, да разбере какво е да си на сцена, да граби публиката с шепи, да научи тънкостите на чалгата, да стане фаворит на младото поколение, да осъзнае какво е славата, да се кандидатира за награди и освен това да спечели и дебют и певец на годината. С три думи: Тони Стораро изклати Митко Пайнера! :az:

 

Как Тони Стораро получи своето признание? Събра тайфата с роднини и разни колеги от другите фирми, купи си билети за оркестрината и когато моментът настъпи, стана прав и камерите в него. А на сцената - Фики припадна от страх, че баща му го гледа в очите и му казва: - Аз казах ли ти миналата година къде ще бъдеш днес? :1000 (33):

За там не се продават билети, бре. Иначе камерите даваха няколко пъти Софка и Стораро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Стораро няма как да изклати Митко Пайнера, защото не първият, а вторият прибира пари от участията, клипове и т.н. на синчето.

Пайнера ще бъде клатен от всяка една голяма, която му напуска фирмата - чакам това време, не става с един куршум, трябват още!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Стораро няма как да изклати Митко Пайнера, защото не първият, а вторият прибира пари от участията, клипове и т.н. на синчето.

Пайнера ще бъде клатен от всяка една голяма, която му напуска фирмата - чакам това време, не става с един куршум, трябват още!

 

При тези двамата парите отдавна не са онова, което ги стимулира да работят. Тук егото е водещо. А Тони Стораро показа на Митко Пайнера как се правят звезди от мъже, защото освен донякъде Илиян и Борис Дали, Митака не е създал нито един такъв, а само е привличал с разнообразни договори, като не винаги той е бил печеливш от тази съвместна дейност. Само казвам името на Веселин Маринов и приключваме с големия бизнесмен от Димитровград. Митака може да продава успешно само някакви български девойки с лица и тела на балкански и световни звезди. Един вид ТВ Планета е една лъскава витрина от квартала с "червените" фенери в Амстердам, а той и жена му Марийка го играят обикновени сводници, преоблечени 2 пъти в годината в костюми, за да се покажат на наградите и РД на витрината си. В тази връзка да кажа, че освен леки жени, Митака с помощта на Хари успява да продава и педали, но с хетеро мъжете му е трудно, защото не става по традиционният начин. Е, Тони Стораро му показа как става. Още ми е смешно какъв виц пуснаха преди година Фики и Тонката:

 

Тони: - Фики, ела в нашата фирма, тук всеки си прави каквото иска.

Фики: - Тате, с кой ще се конкурирам при вас? С теб може би?

Тони: - Сам си решавай тогава.

Фики: - Отивам в Пайнер.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук егото е водещо.

Всеки има егоооооооооо,

но не го поставяй негоооооооо- твойто егооооооо

 

Поздрав за Фоксолин!

 

Стораро и Софка да се бяха качили на сцената да попеят с Фики и най-вече Деса да бе запяла Горе-долу докато го обявяваше, вместо да приказва толкоз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

Как ще коментирате фактът, че Теди с изтрития си първоначално клип и качен наново вече има повече гледания от изявите на Анелия и Джена, които не бяха изтривани?

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате фактът, че Теди си показа най-милото?

0000098346.jpg

Не знам дали Андреа, Анелия и Десислава са едрички, ама тая е по-дебела от тях, а е 10 години по-млада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали Андреа, Анелия и Десислава са едрички, ама тая е по-дебела от тях, а е 10 години по-млада.

 

Отбелязахме го още по време на концерта или поне аз. Теда е наляла поне 5-6 кила и то главно в баджаци. Вече и стои грозно, очевидно е....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...