Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не разбра ли,Преслава спечели приза.

 

 

И Джена го спечели... на едно от последните си участия, където фенчета й връчиха няква реплика... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Джена го спечели... на едно от последните си участия, където фенчета й връчиха няква реплика... :1000 (29):

Що да не и дадем, след като пръсна от хитове миналата година? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена - Певица, Галин - Певец на Наградите на Котън клуб на афтърпартито след самата церемония.

Какви са били и другите награди в Котън?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря ти.

Малко ми.стана гадно за Галин,че не взе Певец на наградите на Планета,въпреки,че бях за Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря ти.

Малко ми.стана гадно за Галин,че не взе Певец на наградите на Планета,въпреки,че бях за Фики.

И на мен, но какво да се прави ... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен, но какво да се прави ... :mf_surrender:

 

Галин се стара много през годината и също заслужаваше наградата, но реално не мисля, че щеше да може да я защити по начина, по който го направи Фики. Особено с акапелното пеене. Просто момчето си доказа, че може да пее и за това наградата е при него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградата "Певец на годината".... забравена до кошче за смет. Остава само да минат братята роми и да я метнат за скрап, където и е мястото. :1000 (19):

 

7949067h.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградата "Певец на годината".... забравена до кошче за смет. Остава само да минат братята роми и да я метнат за скрап, където и е мястото. :1000 (19):

 

7949067h.jpg

Откъде знаеш, че е на Фики..пък и да не негова, може да е тази за Дебют по-вероятно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде знаеш, че е на Фики..пък и да не негова, може да е тази за Дебют по-вероятно.

 

Току-що Glamdring ми я прати на фейса. Пише, че е неговата.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградата "Певец на годината".... забравена до кошче за смет. Остава само да минат братята роми и да я метнат за скрап, където и е мястото. :1000 (19):

 

7949067h.jpg

:mf_surrender: Тоя както бързо се издигна, така с още по-голяма скорост ще се срине.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградата "Певец на годината".... забравена до кошче за смет. Остава само да минат братята роми и да я метнат за скрап, където и е мястото. :1000 (19):

 

7949067h.jpg

 

Как можеш да си оставиш наградата на земята и то до кошчето с фасовете отдолу???

Нека да видят фенчетата им колко значат тези награди за тях. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как се знае, че наградата е за певец на годината, след като на всички статуетки пише само "Годишни музикални награди на Планета за 2014г." и винаги е било така? :3fdb8960598fa63e:

 

Къде виждате на Преслава на наградата да пише за какво е? https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-x...amp;oe=55954205

Link to comment
Сподели в други сайтове

Foxy :gun_bandana: :gun_bandana:

 

леле стига с твоите лъжи

 

Това статуетка на Пайнер ли е?

 

 

Откъде баш знаете,че това наградата на Фики?

 

Току-що Glamdring ми я прати на фейса. Пише, че е неговата.....
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво повече искате от това? Форумец да го каже това нещо, при положение, че е станал свидетел, снимал е, снимката е реална!

Няма такова тъпо същество като тоя синковец. :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...