Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Коментирай тази статия от явно любимия ти сайт.

 

http://hotnews.bg/n/andrea-najaplodirana-n...imki.94172.html

 

Четох всякакви статии и знам кои са писани от журналисти и които приятели на чалгарки. Знам даже и сайтовете, в които чалгарките имат свои хора.

 

И не, не е вярна статията. Фики, Галин, Преслава, Галена, Джена и чак там някъде след тях може да се вреди Андра..... това е концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не, не е вярна статията. Фики, Галин, Преслава, Галена, Джена и чак там някъде след тях може да се вреди Андра..... това е концерта.

Не си добре. Единствено Фики и Преслава може да се каже, че бяха по-добре. Всички други бяха много под нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай тази статия от явно любимия ти сайт.

 

http://hotnews.bg/n/andrea-najaplodirana-n...imki.94172.html

 

Първата снимка от статията, както винаги, има фотошоп. Носа й е оправен, тя самата е разтегната. Бахти комплексарката е тая жена, не знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега гледах представянето на Преслава и в Youtube.Еми, съжалявам, но няма по-добра.Ако от мен зависи не 6, ами 106 пъти ще и давам певица на годината.

За кое да правим евала на Галена?Че излиза с маска и се прави на циркаджийка... Ами не сме на цирк.На мен лично шоу не ми се гледа, а ми се слуша пеене.Никой друг не може да ме изкефи така както Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова не е дебела, но е надебеляла. Което значи, че не тренира както преди или тъпче повече. Това искам аз да кажа, а не че не става за ебане. :1000 (29): Но просто преди за мен беше перфектната! Това е както веднъж като си надрасках леко едни слънчеви очила, пак бяха хубави, ама не бяха flawless. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък съм много против да се коментира коя качило 1 кило и коя две, става еъпрос за ПЕВИЦИ!! Трябва да гледам пеене, представяне и глас....Все споменавате западните, ама западните са много по дебели, целулитни и неподдържани.. :mf_surrender: Българките поне полагат усилия за дрехи, прически и гримове...Западните излизат с един потен потник, кубинки и пеят.. :mf_surrender:

 

Но само за Андреа бих се изсмял, защото тя цял живот има комплекси на тема нос, лице, бузи и накрая надебеля. ХАХАХАХАХ!! :1000 (29): :gun_bandana: А това, че била най-аплодирана ХУХАХАХ_АХАХХА :Д

 

А какво ще кажете за Галин??? http://hotnews.bg/uploads/tinymce/w09/%D1%...D1%80564(1).jpg

 

Уж много мускулест беше станал... :1000 (29): Явно всичко е било химия за няколко месеца, миналата година, после спря и си стана същия 5-токласник от предните години... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората в Америка като цяло са прогресивно дебелееща нация. И вместо да се опитат да си докарат хармонични тела, те решиха да направят това да имаш дебел гъз модерно, че да се чувстват добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ли искате да пеят и нашите???? Като в САЩ?

 

http://images2.fanpop.com/image/photos/104...077-398-594.jpg

 

http://www.mjsbigblog.com/myphotos/gallery...n-iheart-10.jpg

 

Айде, НЕ!! Иначе тази е уникална певица...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло добър концерт. Отново обаче организацията куцаше. Браво за ретро песните на Райна и Емилия :)

Направи ли ви впечатление, че Ивана бе певицата с най-дълго време на сцена :) Напълно заслужено според мен, а пък и всичките думи които каза дадоха някак си друга атмосера на концерта. Самата Ивана даде тежест като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

НА мен точно това ми направи впечатление, че Пайнера се е съобразил с всички...Ивана да пее дълго, Лайна да пее стара песен, Емилия също...Награди за всички...Определено Пайнера трябва да промени стратегията си, защото всички му се качват на главата и си правят кавото искат.Какъв шеф е изобщо?? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво се прехласвате фенчетата на Ивана. Никога не е изглеждала по-зле в лице. Все едно някой я е цапардосал с ръка покрита с брашно. Пак не може да отвори очи от 2 тона грим, пак в лицето изглежда като пребита.

 

Иначе наистина каза хубави думи жената. Но отново всички звучи лицемерно от нейната уста, при положение, че я знаем преди години какво нагло същество беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такова е и моето мнение, след като и аз вчера гледах Преслава отново на запис .. а и по принцип.

 

Баладата си е трудна за пеене, явно. Но бързите парчета въобще не й се опряха .. звучеше като на плейбек, отново.

Сега гледах представянето на Преслава и в Youtube.Еми, съжалявам, но няма по-добра.Ако от мен зависи не 6, ами 106 пъти ще и давам певица на годината.

За кое да правим евала на Галена?Че излиза с маска и се прави на циркаджийка... Ами не сме на цирк.На мен лично шоу не ми се гледа, а ми се слуша пеене.Никой друг не може да ме изкефи така както Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана наистина е голяма лицемерка и нагаждачка....

 

 

Преслава обаче е единствената изпълнителка на която песните звучат едно към едно с записа....как го прави не знам, може би и Глория и никой друг....дори Емилия звучи по различно на живо...Не случайно Преслава толкова години е номер 1...

 

Фокси говореше през 2011 как дават певица на Преслава да я "реанимират", а 5 години по-късно, наградата пак я взима тя и публиката припада по нея...Е такава реанимация..дай на всеки го.. :1000 (29): :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да .. точно това повтарям :D и аз няколко пъти .. че бързите парчета (за конкретния концерт) звучат като на запис .. баладата също изпълнена добре. Някъде писаха, че й бил намален микрофона, но не знам .. както и да е, отново се представи похвално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...