Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

Галена е НОВАТОР, УНИКАЛНА, РАЗЛИЧНА, ВИНАГИ СТИЛНА, ИМА ПЕРФЕКТНО СЦЕНИЧНО ПРИСЪСТВИЕ... А ПРЕСЛАВА ИМА САМО ГЛАС И НИщО ДРУГo !!!

 

ГАЛЕНА Е НОВАТОР В ПОП-ФОЛКА !!!

 

За последно

Тихо ми пази

Пак ли

Дай ми

СЛЕД РАЗДЯЛАТА

Спри ме

Хавана Тропикана

ТОЧНО НИКОГА

Албум (АЗ)

За певица какво друго се изисква.

Галена освен крадла и простакеса каква е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галин пък беше като момченце. Не знам каква е тази рязка промяна в стила му - ту със сако като абитуриент, ту като пееше ала Джъстин Бийбър. Нещо не тръгва на добре.

 

Кофти прически и дрехи. Махне ли брадата и пусне ли малко коса, моментално заприличва на осмокласник. Освен това всичко извън риза, тишъртка с графика, дънки и кожено яке само допълва детешкия образ.

 

Вчера "С мен да вървиш" беше голяма пародия - прегърнали се двамата губещи и чакат овации.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики обаче, като се замисля е с повече гледания и с по-добри приеми на концертите от женската част на Пайнер. Ще се окаже по-хитов от Преслава и Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое не му е добре на Галин бре Ангеле? Залата реве истерично всеки път, като се появи или му обявят песен. Галин и Фики са центъра на чалгата в момента, жените не важат. Снощи ви говореха за липса на енергия покрай Галена, а това не е само около нея, а се случва с всички в женския сектор. Имаме очевидни идоли, които имат талази от последователи и колежките им трябва да го проумяват по-бързо, щото скоро никой няма да ги отразява, а ще чака само момчетата.

Като човек, следящ поп-фолка от повече от 10 години, никога не съм мислел, че ще дойде такъв момент, а предполагам никой не е. Мъжете да са звездите, а жените просто да подгряват. Би следвало това да им подейства като студен душ, ама засега не виждам да се случва.

 

 

И само мое наблюдение ли е или и Преслава, и Галена, и Анелия рязко са оглупяли.. По-малко ли говореха преди години, кокаинът ли си казва думата, но положението е чудовищно.. И кой каквото иска да ми говори, но и след 6 награди или най-скъпите клипове и т.н., или дуети с кой ли не..НО и след толкова години нито Анелия, нито Преслава, нито Галена имат тежеста на сцена, каквато имат Ивана, Глория и Камелия. Последните три може да са в десета глуха и да не са виждали хит от години, но просто са друга вселена и на акъл и на професионализъм..

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А някой ще коментира ли "изпълнението" на Ваня?! Тая какво, на Луцифер ли си е продала душата? На Мадона ли се прави с този хомо ангел с черни крила, токчета и рога? На сцената липсваше само пентаграм, 666 и обърнат кръст :mf_surrender:

 

Нито съм прекалено набожен, нито съм хомофоб, но това беше грозно, гнусно, НЕНУЖНО!

 

vlcsnap_00109.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-притеснителен е изборът на песен. Или Райна не е в час, или този, който я е накарал да изпее "Виновен". Можеше да изкърти с къде-къде по-подходящи песни, а пак досади на хората.

Това и позволиха да изпее. :)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Real Love <3

20514_911728978849405_7264020113765943643_n.jpg

Фики е голям лицемер,до преди.месеци твърдеше,че Галин не.може да пее,а сега.само дето език.не му е пуснал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена ги е изкопирала най-долно,че чак и колаж си направила,за да увековечи наглостта си.Дано я съдят.

 

Сенуж, това е все едно да съдиш някого, защото си е купил тениска като твоята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А някой ще коментира ли "изпълнението" на Ваня?! Тая какво, на Луцифер ли си е продала душата? На Мадона ли се прави с този хомо ангел с черни крила, токчета и рога? На сцената липсваше само пентаграм, 666 и обърнат кръст :mf_surrender:

 

Нито съм прекалено набожен, нито съм хомофоб, но това беше грозно, гнусно, НЕНУЖНО!

 

vlcsnap_00109.jpg

 

Тая па кой въобще я покани в Пайнер. Безличница, извън "Котето любовно" я няма никаква ... а че и тя претопля вчерашната манджа с тоя дяволски Казаки, си е изцяло неин проблем.

 

Да си жена на DJ Дамян НЕ Е като да си син на Тони Стораро и на Ваня й предстои сериозен "Нокаут" според мен.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Yeahh Partyyy

960241ba1201b268.jpg

 

Ето ги новите Преслава и Галена. Лицемерие, реваншизъм и злоба. Галин беше като болен снощи, ама иначе на афтъра много се кефи на Фики, който му закопа цялата година с един ... татко.

 

И двамата започват рЕзко да ми опротивяват - единия със самочувствието си, без всъщност нищо сам да е постигнал, другия с мижавия си глас и зле скалъпения си образ.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена бе карикатурата.на вечерта.

 

Викайте ми Люмиер.

 

Но и да не си гадател, можеше да го предположиш. Нулевата женственост при Джена, съчетана с афинитет към кича, лъскавото, перата и броката вчера я докара до вида на експлодирал шкаф за висулки на Мис Бони.

 

С други думи - какво се случва, когато грозновато момиче със самочувствие и любов към блещукащото се довери на гримьор с женски псевдоним.

 

За мен лично бе удоволствие за пореден път да си припомня защо ми е толкова антипатично това момиче още от "Грешни мисли" насам. И с усмивка да аплодирам Преслава като Певица на 2014.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сестрата на Преслава беснее във фейса. Вижте и профила:

 

Ivelina Koleva Nikolova Ne vseki pochitatel na narodnata muzika e na "Ti" s modernite v dneshni vremena glasuvaniq.Horata,koito slushat tazi muzika sa zakyrmeni i sa izrasnali s bylgarskata narodna pesen-mladi i stari...V tezi anketi glasuvat naj-chesto mladeji,koito s rajdaneto si opoznavat "pop folka".Az lichno nqmam nishto protiv kolegite ot tozi janr,zashtoto kakto az,taka i mnogo ot folklornite izpylniteli peem ot godini tezi pesni i nqmame nishto naprotiv da go pravim.I po tazi logika,pri nalichieto na stotici hilqdi fena na pop folka,nagradite Album i Izpylnitel vsqka sledvashta godina shte se prisyjdat na pop folk kolega.Kyde togawa ostawat izpylnitelite,koito polagat maksimalni usiliq i sredstwa da vyzrodqt ili pyk da syzdadat novata syvremenna folklorna pesen... Blagodarq na vsichki,koito sa glasuvali za men i moite kolegi,zanimavashti se izcqlo i samo s tazi tolkova slojna i inteligentna materiq narechena Folklor...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин определено беше много увяхнал снощи, имам чувството, че в главата му беше само Певец на годината. Изигра му лоша шега това според мен. И коментара "4 години я бутаме да стигнем до тука" има ли смисъл да го обсъждам? Ясно е, че насира от яд. И какъв беше тоя измисления сингбек на "С мене да вървиш"? Основният глас беше толкова усилен, че все едно беше на ПБ. На това ли му се вика живо пеене? Да не говорим, че пак беше фалшиво. Ако беше чист инструментал сигурно щеше да умре от задух на тая сцена.

 

Андреа много ми хареса. Аранжимента на Най-добрата е много сполучлив, а и по принцип ме кефят такива интерпретации. Радвам се, че наградите не й повлияха (като на Галин), а точно на против- с такова голямо самочувствие и толкова надъхана никога не е била. Браво, така се прави!

 

Роксана...леле какво пеене, 1:1 със записа. Много ми хареса, жалко за слабия прием.

 

Анелия ми е безинтересна и скучна от доста време насам. Писах го и в другата тема- да седне и много добре да обмисли какво ще прави, че нещата не отиват на добре.

 

Преслава излезе и си защити наградата по най-добрия начин. Големи хитове, прекрасно пеене, харизма колкото щеш... абсолютно заслужена награда.

 

Джена пя много добре, дали заради коментара на Миро не знам, обаче от предния концерт доста се е стегнала откъм пеене и това определено си личи. Визията има ли смисъл да я коментирам? Потресен не, шокиран не, ами не знам какъв бях като я видях. Никаква идея нямам кой я е навил да излезе така, но Джена определено трябва да го разкара по най-бързия начин от обкръжението си.

 

От целия концерт, най се изкефих на Фики. Е, то просто няма такава радост, няма такъв ентусиазъм. И като гледах Софка, майка му и Тони как му се радваха отдолу направо ми се напълни душата :1000 (29): Изпя си прекрасно песента, много, много ми хареса, голяма енергия струеше от него.

 

Галена в дискотеките е истинска фурия, прави голямо шоу, много се раздава и е най-добрата в клубовете от колежките си, със сигурност (+Камелия). Обаче на концертите, не знам защо, но все нещо не й стига. Най-доброто й представяне беше на Наградите миналата година.

 

Общо взето това ми направи впечатление. Като цяло ми беше доста скучно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...