Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И плакати да им направиш ;дд И за брезент от втория етаж да платиш да ти спуснат, добре че режисьора го забрани.

Анелия определено е най долната и самозабравила се чалгарка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Хах, култова снимка. Седем години след войната между двете ... Анелия е много красива. Жалко за всичко останало.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтеглих концерта и гледам!

 

Теди е най-новата хитмейкърка наред с Галин !! Дори на новата й песен имаше прави танцуващи.

Присъствието на Живко и Джамайката ме изненада - трябваше на рождения ден да я пеят - много по-добре щеше да се приеме.

Галена малко преувеличава вече откъм визия.

Крум малко много си повярва с песента му. Още и е рано, но съм сигурен, че ще се превърне в хит!

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия беше с платена публика и глупачката им беше дала билети за 2 реда един до друг хахахаха

 

Изисква се малко мозък да си разпределиш агитката поне на 2-3 места, за да не бие на очи. Нооооо ... нека не съдим, тя толкова си може.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна с тая придворна Велина почва яко да дразни. Нищо момичето се охарчило с 100 лева за кошница, но получи своите 10 секунди слава.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна с тая придворна Велина почва яко да дразни. Нищо момичето се охарчило с 100 лева за кошница, но получи своите 10 секунди слава.

По-притеснителен е изборът на песен. Или Райна не е в час, или този, който я е накарал да изпее "Виновен". Можеше да изкърти с къде-къде по-подходящи песни, а пак досади на хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтеглих концерта и гледам!

 

Теди е най-новата хитмейкърка наред с Галин !! Дори на новата й песен имаше прави танцуващи.

Присъствието на Живко и Джамайката ме изненада - трябваше на рождения ден да я пеят - много по-добре щеше да се приеме.

Галена малко преувеличава вече откъм визия.

Крум малко много си повярва с песента му. Още и е рано, но съм сигурен, че ще се превърне в хит!

 

Крум трябваше да изпее ''Безчувствен''. Иначе и тази е яка, но не се е наложила още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези, които обвиняват Галена, че е копира с маската, да се обесят! :mf_surrender:

Прав си ,тя не копира,а краде.

Капка креативизъм няма в тази жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не спирате да плюете Галена? Поне се старае да покаже нещо различно на сцената за разлика от някой други, които знаят само едни рокли.

Различна е на всяка изява, вчера на концерта ме изненада приятно с представянето си. Прави яки клипове копирани или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав си ,тя не копира,а краде.

Капка креативизъм няма в тази жена.

 

Много ми е интересно, като си купиш маркова дреха, копираш ли всички, които са я носили преди теб?

 

Както винаги, логика 0 при теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

7944882j.jpg
XIII-ти годишни музикални награди на телевизия „Планета" (за 2014)

Музикален идол на годината - Галена
Дискотечен хит на година - Галена и DJ Живко Микс - Хавана Тропикана
Видеоклип на годината - Галена и DJ Живко Микс - Хавана Тропикана


Сигнал:
Галена - ИДОЛ 2014
Хавана Тропикана - ПЕСЕН
Хавана Тропикана - КЛИП

Радио Веселина:
Галена и DJ Живко Микс - Хавана Тропикана (най-излъчвана песен в ефира на радиото)
55e503e6f8be8bde23127e7cc0435801.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не спирате да плюете Галена? Поне се старае да покаже нещо различно на сцената за разлика от някой други, които знаят само едни рокли.

Различна е на всяка изява, вчера на концерта ме изненада приятно с представянето си. Прави яки клипове копирани или не.

Тези,който знаят само едни рокли нямат претенции и амбиции да са новатори,заразлика от горе посочената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно, като си купиш маркова дреха, копираш ли всички, които са я носили преди теб?

 

Както винаги, логика 0 при теб.

Сам питаш и сам си отговаряш,трагедия.

При Галена всичко е с умисъл,видяла,че Уест и Карлеуша са с маски и тя да не остане по назад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хага,чрез снимка.показва наглата си.кражба.

 

Що да е кражба, вие наред ли сте с главите? Това е на някой си дизайнер и струва майка си и баща си сигурно.

Все едно като носи парцалки, каквито има и Дж Ло например - да ги е откраднала... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин пък беше като момченце. Не знам каква е тази рязка промяна в стила му - ту със сако като абитуриент, ту като пееше ала Джъстин Бийбър. Нещо не тръгва на добре.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Що да е кражба, вие наред ли сте с главите? Това е на някой си дизайнер и струва майка си и баща си сигурно.

Все едно като носи парцалки, каквито има и Дж Ло например - да ги е откраднала... :mf_surrender:

Галена ги е изкопирала най-долно,че чак и колаж си направила,за да увековечи наглостта си.Дано я съдят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези,който знаят само едни рокли нямат претенции и амбиции да са новатори,заразлика от горе посочената.

 

 

 

 

Галена е НОВАТОР, УНИКАЛНА, РАЗЛИЧНА, ВИНАГИ СТИЛНА, ИМА ПЕРФЕКТНО СЦЕНИЧНО ПРИСЪСТВИЕ... А ПРЕСЛАВА ИМА САМО ГЛАС И НИщО ДРУГo !!!

 

ГАЛЕНА Е НОВАТОР В ПОП-ФОЛКА !!!

 

За последно

Тихо ми пази

Пак ли

Дай ми

СЛЕД РАЗДЯЛАТА

Спри ме

Хавана Тропикана

ТОЧНО НИКОГА

Албум (АЗ)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена ги е изкопирала най-долно,че чак и колаж си направила,за да увековечи наглостта си.Дано я съдят.

Все едно да я съдят, че носи чанта Шанел. :mf_surrender: Как смее да си купува дизайнерски аксесоари?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин пък беше като момченце. Не знам каква е тази рязка промяна в стила му - ту със сако като абитуриент, ту като пееше ала Джъстин Бийбър. Нещо не тръгва на добре.

 

Кое не му е добре на Галин бре Ангеле? Залата реве истерично всеки път, като се появи или му обявят песен. Галин и Фики са центъра на чалгата в момента, жените не важат. Снощи ви говореха за липса на енергия покрай Галена, а това не е само около нея, а се случва с всички в женския сектор. Имаме очевидни идоли, които имат талази от последователи и колежките им трябва да го проумяват по-бързо, щото скоро никой няма да ги отразява, а ще чака само момчетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...