Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

Тука на балканите нямаш ли сланинка и мръвчица, за къде си през тези люти зими. :1000 (29):

И кой пък каза, че трябва да като Преслава - това не е еталон за красиво и естетично. Жената трябва да си баджак и месце около талията, нали трябва да я хванеш някъде! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Как може да кажете, че Теда е дебела... :mf_surrender: Вярно, че тук е малко гейташки форум, ама се пак... :mf_surrender: Не случайно Преслава стана анорексичка...заради тъпи коментари,по ТВ винаги изглеждат по-едри..това са супер слаби жени..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това се питам? Последното нещо, за което бих се сетил за нея е, че е дебела .. (така е изразът просто) :D

 

Фокси, какви са ти представите за дебелина?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-емблематичният момент от MTV VMA 2003:

 

madonna-britney-top-kiss.jpg

 

Най-емблематичният момент от MTV VMA 2007:

 

britney-spears-vma-4.jpg

 

Най-емблематичният момент от MTV VMA 2013:

 

1386875339_miley-cyrus-vmas-467.jpg

 

Най-емблематичният момент от 13-ти годишни музикални награди на ТВ Планета:

 

desislava2.jpg

 

Защо ли ми се струва, че някой неволно навлезе (не за първи път) в по-дълбоките води на западния тип скандали? :3fdb8960598fa63e: А колко яко е като си представиш, че този някой е изпълнител с големи качества и е представил суперската песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След коментарите на Фокса, че кльощавата Теда е дебала ми е ясно, защо всички мнения, винаги са му наобратно..Най-необективния човек в тоя форум...

Теди Александрова е новата Камелия е Пайнер, това е истината...

 

 

 

Между другото дефекта на Деса, се превърна в ефект....Деси Слава е сред най-коментираните след концерта, заради облеклото си..Успя да си направи голям ПР..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, какви са ти представите за дебелина?

 

Взимаш Камелия и всяко килце и целулит отгоре е вече осъдително. Това са обществени фигури, не може да ни лъжат с фотошоп. :1000 (19):

 

 

Фокси Глория кефи ли те като жена?Нали сте набори почти;)

 

Да, особено, ако е с кондицията от 2009 година. Глория има супер добре структурирано тяло, но има проблем да държи килограмите. Години се говори за нейните диети и това, че не е яла хляб от поне десетилетие, но на РД на Планета не ми хареса. Бе с поне 7-8 кила отгоре, да не кажа и повече. В тази връзка, на 9 юни бях на панаира в Монтана и там в лобито на "Житомир" се видяхме за час с Камелия и Цветко. Чипровската не бе яла от предния ден и пита келнерката: - Имате ли 2 банана? Онази казва, че нямат банани. Кама пак: - А 1 круша? Келнерката вдига рамене, значи нямат и предлага ябълки и портокали на корем. Кама: - О, благодаря, но ще се надуя от ябълки и портокали! Аз я гледам, гледам и и казах: - Така както каза, че не си яла от вчера и как подходи за поръчка мислех, че ще викнеш 2 препечени сръбски наденици с гарнитура и чеснови хлебчета, а ти круши и банани? Отговорът ме втрещи: Само в неделя ми е позволено да ям каквото искам и колкото искам, през останалото време плодове и леки храни без никакво месо.

 

След коментарите на Фокса, че кльощавата Теда е дебала ми е ясно, защо всички мнения, винаги са му наобратно..Най-необективния човек в тоя форум...

Теди Александрова е новата Камелия е Пайнер, това е истината...

Между другото дефекта на Деса, се превърна в ефект....Деси Слава е сред най-коментираните след концерта, заради облеклото си..Успя да си направи голям ПР..

 

Извинявам се, но как може всеки твой коментар да е автогол? Всички подиграват Деса за визията и облеклото, а не я коментират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

да явно има воля,все пак с годините все по трудно се подържат килцата.

Глория последно като я видях найстина беше качила и тя като Деса баджак направила:)

ИНаче да похвалим Ивана от онзи ден,браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но как може всеки твой коментар да е автогол? Всички подиграват Деса за визията и облеклото, а не я коментират.

Така е, но и Камелия на Мура мега я подиграваха, но стана тема за коментари, сега и с Деса е същото.....

 

 

А Камелия и без това яде "по два банана" на ден ама кожени... :gun_bandana: И тя омачкала пижамата с това плашещо лице...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но и Камелия на Мура мега я подиграваха, но стана тема за коментари, сега и с Деса е същото.....

 

 

А Камелия и без това яде "по два банана" на ден ама кожени... :gun_bandana: И тя омачкала пижамата с това плашещо лице...

 

кой е втория ,мислех че само на Цветко го яде :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но и Камелия на Мура мега я подиграваха, но стана тема за коментари, сега и с Деса е същото.....

А Камелия и без това яде "по два банана" на ден ама кожени... :gun_bandana: И тя омачкала пижамата с това плашещо лице...

 

Много простееш напоследък и тролиш навсякъде като "десовите" без да се съобразяваш в коя тема пишеш. Наистина ти е време да се поспреш, защото с дебилско упорство нямаш никакъв шанс тук. Явно само ти не си разбрало, че на "Мура Мега" всички хвалеха Камелия, за смелостта да се покаже така, а днес подиграват очевидно Деса, не за показването, а за цялостната и гротескна визия. Кама е показала лепенки, а всичко останало си е било на мястото и си е било така, както на снимките, като никой не го е коментирал. А Деса ни се показва от години в някакви страхотни фотошоп версии и сега като я видяха хората не вярваха на очите си. Аз също, защото на РД бе доста по-добре. Нямам идея как се е наляла толкоз за 2 месеца, но и Теди Александрова е същата. Това е драмата и затова са подигравките, а не щото Деса им е интересна. Що не показват Преслава, която визуално не е била толкова добре никога? Заради Деса и телесата и забравиха да бъзикат Галена, защото и тя е отпрала дупе, а на снимки се разтяга и реже, че да не личи. По участия се крият, за да не ги видят, но тук няма как. Андра също не може да свали от 2-3 години излишното, но поне се бе облякла подходящо, че да не бие на очи очевидният и провал в борбата с килограмите, но иначе на снимчици.... рязано и трито с гумичка, че чак се забравили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако погледнем 'западно' на нещата, това си е един скандално ефективен начин да е едно представяне успешно. На Бритни също всички й се смяха 2007 като се появи по онзи начин, но като отворите страницата на Уики за VMA 2007... с какво пише, че е запомнен концерта? :whistling: Пък и на Деса дори не е толкова потресаващо, особено като човек се сети за предни нейни визии.

Подобно си е и с Камелия 2006. Сори, Фокси, Деса може и да няма такова тяло, но също постига голям ефект. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате фактът, че Теди си показа най-милото?

0000098346.jpg

Циганите в България не са никак малко. А вече са модерни и са налазили в интернет. Аз нямам нито един познат или приятел българин, който да харесва Теди Александрова или някоя нейна песен. Тя е абсолютно неизвестна сред моите познати. Таргета й е съвсем друг, излъчването й евтино, държанието още по-евтино, така че само при тийновете минава номера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Циганите в България не са никак малко. А вече са модерни и са налазили в интернет. Аз нямам нито един познат или приятел българин, който да харесва Теди Александрова или някоя нейна песен. Тя е абсолютно неизвестна сред моите познати. Таргета й е съвсем друг, излъчването й евтино, държанието още по-евтино, така че само при тийновете минава номера.

 

Дреме й на сайдера. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Верно е тъпа песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, малко и от мен поредната равносметка на присъстващ на концерта:

 

Ивана мина много вяло защото залата все още се пълнеше с хора, задържани на вратите от проверяващите.

Галин, Фики, Преслава и Андреа бяха най-аплодираните и цялата зала избухваше на тях. За Преслава ми е много, ама много странно защо след всичките критики които отниса и както се забива с главата надолу напоследък, все още има хора който избухват яко на нея, ама много яко. Андреа пък със скъпото изпълнение което беше подготвила и много ефекти спечели публиката. Тия конфети много са яки на живо в залата с тези фойерверки.

Галин и Фики бяха безпорните фаворити за певец на годината, но твърдя да кажа, че въпреки ненормалното крещене за двамата когато им даваха номинациите, за Галин се крещеше много по-силно от колкото за Фики.

Фики абсолютно нелепо и нагло си взе награда за дебют и певец. Срам и позор! Алчност до небесата и нагоре! Какъв дебют, като пее вече от 2-3 години! Ама той и запевец не заслужаваше!

Емилия си е купила или нагласила наградата за дует защото нямаше какво друго да вземе. Стана ми много кофти за нея по време на номинациите, като никой не крещеше за тях и после ги обявиха за печеливши. За мое очудване, никой не ги освирка когато излязоха да си вземат наградата, но си личеше, че Емилия се чувстваше неловко, но пък нямаше как да не я вземе, понеже е единствената за която можеше да претендира. Някак си остава недооценена защото все се бори с адска конкуренция, доминираща пазара с масовки. Но пък като че ли хората осъзнават това и за това не я освиркаха.

На Алисия и Константин пак имаше голямо избухване. Константин много противен, както винаги, с тоя плейбек. Но пък си мисля, че така е по-добре, защото като даваше на публиката да пее и той чат-пат си припяваше звучеше ужасно! Алисия имах чувството, че пее на живо, и при това много добре. Но де да знам, може и да не е било на живо.

Анелия мисля, че заслужено си взе наградата за албум. Не защото хората най-много на нейната номинация крещяха, а защото на номинацията на Джена никой не крещя, т.е. дори да си е имала платена агитка Анелия, за Джена никой на крещя, което ми подсказва, че наистина не и е бил нейният албум най-предпочитания.

Доколкото за Анелия, адски нагла и противна с тоя огромен плакат, който разпънаха преди да е започнал концерта от първия балкон. Ти трябва да си малоумен за да си помислиш, че феновете ти ще дадът стотици левове, за да принтират толкова безличен плакат. От километри личеше, че тя ги е накарала да го спуснат. Добре, че веднага ги накараха да го махнат.

Преслава много лъчезарна и чаровна изглеждаше, но някакси превзета и престорена, много фалшиво ми изглеждаше нейното щастие.

Галена с Идола яко искаше да закопае Преслава с тая реплика "Синът ми ми каза, че иска да обера всички награди тази вечера. Май с тази награда наистина ги обрахме всички! (смее се)"

 

Като цяло ми се сториха доста справедливи наградите, съдейки по реакцията на публиката по време на номинациите, освен тази за Певец и Дует.

 

Да добавя още, че след гледането на живо, ми излгеждаше всичко много изкуствено и "пластмасово". Сякаш всеки говори със заучени фрази и го няма тоя контак с публиката. Имаше някаква стена между сцената и публиката. Все едно всичко се прави по театър и за зрителите пред екраните, а в залата все едно е платена публиката да дига шум и аплодира. Направо беше страшно колко театрално беше всичко. Искаше ми се някой да счупи тоя дувар между тях и нас, но така и не стана. Май само Камелия до сега е овладяла тая техника за контакт с публиката, и то не напълно.

 

По-късно снимки и клипове от мен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолк певици друсат телеса на сцената (снимки)

 

 

Десислава пък е направо комична. Издокарана в прилепнало боди, певицата показа всичко, което бе редно да скрие - а именно ужасни бричове, дебели крака и трътлест задник. Сред изненадите на вечерта бе и Галена, която преди година показваше завидни плочки на корема, но напоследък сякаш се е запуснала и усърдно трупа излишни килограми. Няма да пропуснем и Анелия, която от години упорито се бори с няколкото излишни килца от кръста надолу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

в краката малко ,баджака по точно :)

Е не е фрапантно.

Малките ни дебеланки ,хапват си яко и хич не им дреме ,а после да ни покажат до какво води луканката и салама :a040:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...