Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е, как ще си я е забравил? Може за момент да я е оставил там, но го гледах на снимките от Cotton club, че не се разделя с нея... :1000 (29):

 

Той взе 3 награди. И на 3-те ли се е радвал в "Котон"? :whistling: Аз поне забелязах, че се радва най-вече на Преслава, която щеше да опъне, ако Бирмата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той взе 3 награди. И на 3-те ли се е радвал в "Котон"? :whistling: Аз поне забелязах, че се радва най-вече на Преслава, която щеше да опъне, ако Бирмата....

Ти в Котън ли беше? :3fdb8960598fa63e:

Борис и Коцьо също са се целували/лигавили/ с Преслава , това значи ли , че са я ... ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той взе 3 награди. И на 3-те ли се е радвал в "Котон"? :whistling: Аз поне забелязах, че се радва най-вече на Преслава, която щеше да опъне, ако Бирмата....
:3fdb8960598fa63e:

 

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hpho...0fabdfbd1b5b4e7

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросният е влязъл и в сутрешния блок на Нова ТВ с паркираната си кола на място за инвалиди - казал, че не вижда проблем, имало много места. idiot.gif
Link to comment
Сподели в други сайтове

Той взе 3 награди. И на 3-те ли се е радвал в "Котон"? :whistling: Аз поне забелязах, че се радва най-вече на Преслава, която щеше да опъне, ако Бирмата....

Всъщност и ти си прав. Не се учудвам, все пак той все още е дете и си е с детския акъл, нищо, че го раздава голям мъжкар. :1000 (10):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можем да преживеем, че протежето на Кама не спечели ''Певец''..

 

Понякога наистина ми писва от цървули в тоя форум. :gun_bandana: Айде гледай, в 17:12 ми го е пратил.....

 

7949264b.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понякога наистина ми писва от цървули в тоя форум. :gun_bandana: Айде гледай, в 17:12 ми го е пратил.....

 

7949264b.jpg

Докажи, че е точно статуетката за Певец.

Докажи, че днес не е във Фики.

Докажи, че е стояла там повече от 2 минути.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Докажи, че е точно статуетката за Певец.

Докажи, че днес не е във Фики.

Докажи, че е стояла там повече от 2 минути.

 

Не мислиш ли, че като нямаш и един шибан аргумент, не трябва да ми се правиш на отворен, след като те зашлевих със снимка и чат? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мислиш ли, че като нямаш и един шибан аргумент, не трябва да ми се правиш на отворен след като те зашлевих, със снимка и чат? :1000 (29):

Какви аргументи, бе Фокс ?

Пак казвам, трудно преживяваш факта, че Фики разби Галин и на наградите..

Сега колкото и да го критикуваш, няма да се получи.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждате ли че има асансьор до кофата ? Може да се е снимал с някой и да я е оставил за малко.

Да, оставя я до кофата, що не! :mf_surrender:

И какво лошо има като се снима с някой да му е в ръцете? Извадихте и вие голяма логика.

Каквото и да се плюмчите тука - снимката е факт, глупостта на синковеца - също. За днес два гафа - национален ефир и сега тук.

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви аргументи, бе Фокс ?

Пак казвам, трудно преживяваш факта, че Фики разби Галин и на наградите..

Сега колкото и да го критикуваш, няма да се получи.

 

Аз не критикувам никой, само показвам какво представляват всъщност. Критиката е сериозно нещо, а ти дори не знаеш какво е....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво е станало после? :D

За Джена са.пуснали слух,че стои много в офиса на шефа и.си купува наградата с плътта си,за Галин не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Джена са.пуснали слух,че стои много в офиса на шефа и.си купува наградата с плътта си,за Галин не знам.

 

Да бе!! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера определено знае как да озъпти зверовете.си,щом 6 изпълнителки са били уведомени от служител на фирмата,че няма да бъдат допуснати до концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера определено знае как да озъпти зверовете.си,щом 6 изпълнителки са били уведомени,че няма да бъдат допуснати до концерта.

?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...