Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

Не можах да гледам снощи. Та...

 

Стандартното миксче на Ивана, завършващо с отрязан 30-секунден припев от друга песен. Певицата на народа, вечно пееща на живо, един път не представи песните си в различен аранжимент, нещо ново и интересно. Като кажат, че Ивана ще открива, то ти става ясно, че ще чуеш 3-4 нахвърлени песни на "нетипичната" и вечна тематика. Но толкова нетипичната Ивана е всъщност толкова типична и греховно скучна.

Награда за най-гледан клип в youtube - ОК. Но награда за видеосензация... WTF???

Ваня ми допадна. Явно беше стресирана малко, фалшивееше на места. Но отсега нататък само ще трупа опит по големите концерти.

Теди Александрова - нелепа.

Галена с тази маска - много излишно и превзето. Намираш се на селските награди на Планета, а не на Оскарите. :mf_surrender: Най-малкото, че е супер преекспонирана идея и другото, че е неуважително да благодариш на публиката си по този начин.

Райна - с крадената песен, куплети на плейбек, а припев на живо?! И това нещо има претенции да печелиш някакъв си изпълнител на годината. Смешка.

Крум - глупава песен много, но поне изпълнението беше добро. Финалът на изпълнението долу беше доста кофти.

 

Шапките, разделящи отделните блокове, са много СОЦ. "Вселена от емоции - това е телевизия Планета", "Стил, класа и бла-бла - това са звездите на Планета".

 

Награда на Ивана, защото помогнала на някого? Само тя ли го прави? Превземки... Мислех, че това са музикални награди.

Не ми хареса новата песен на Борис Дали.

Браво на Емилия за новата версия на "Втори дубъл". Много добре направена.

Водещите да се научат как се произнася YouTube. :mf_surrender:

Заслужена награда на Джена за най-гледан видеоклип. Визията й не ми допадна никак. :D

"Ся искам да съм искреННа" пак с награда за концерт. Нека й я връчват когато има конкуренция, че малко на специална награда прилича.

Галин - Не синбек, а плейбек с намалени вокали? Доживяхме и това. Включването на Джена не са го доизмислили или просто тя омаза нещата.

Деси Слава как можа да се покаже така? :D :D :D Грешен ход за такава песен като завръщане в Пайнер.

Алисия и Константин - Фурор! Хитър ход за плейбек без беквокали и ефекти. :D

Айй рок версията на "Най-добрата". Припадаме. :1000 (29): Преди да "запееш" рок трябва поне да изкараш нотната стълбица както трябва. За финал - конфети agaian?! :1000 (20):

"Видеостени на колела" и "Имам си собствени абажури" не мисля, че пя на живо.

"Твоите камили" вече стана досадно да я слушаме...

Слаба е новата песен на Анелия и Миро.

Джена уби с тая бална рокля - отврат. Иначе хората й се изкефиха на макс.

Доста освирквания имаше за Фики. Кофти. Иначе Софка му се радваше яко. Поне защити наградата си с хубаво акапелно изпълнение. Галин нямаше как да го направи.

Преслава изпълни много добре "Ако утре ме губиш". Може би наградата й е заслужена. През втората половина на годината беше много силна.

Реакцията на една жена точно при обявяването на Галена за идол беше уникална. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

"Пантера" на плейбек за закриване на концерт е нещо като "Многая лета". :mf_surrender: А чекнежи с вечерна рокля на "Хавана Тропикана" е първата ми асоциация за стил и модна икона. Галена-Прехвалена е точното название за госпожата. Мерси!

 

Като цяло доста по-слаба концертна част от рождения ден. А наградите винаги лъхат на комунизъм и липса на репетиции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"Липсва ми нещо, още от началото, и не мога да се сетя какво. Излизат двама водещи, липсва настроение... чудя се, а да, сетих се, няма я порядъчно почерпената Магда, голям пропуск, миналата година поне имаше клоун, дано да се появи до края."

 

Още - ТУК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото хубаво изречение от иначе покъртителна "статия":

 

Тази церемония отново ме наведе на мисълта, че фирма Пайнер прилича много на малка тоталитарна държава. Награди получиха почти всички, като на "Златния Орфей", а големите призове отидоха при тези, които най-много са слушали... диктатора си.
Link to comment
Сподели в други сайтове

DesiSlava(official)

 

Здравейте приятели, прочетох много мнения за представянето ми на наградите на ТВ Планета – и добри, и лоши…. Това, което е важно за мен, е че не оставате безразлични. Аз се старая заради Вас – кога успявам, кога не – това е друг въпрос :)

„Не го прави" е първата ми песен, след завръщането в „Пайнер". Тя е важна за мен и разчитам на Вашата подкрепа повече от всякога! Благодаря, че сте до мен!

Още някаква забелжка?!

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да плачем ли сега", че е била с гадно облекло Деса... :1000 (29):

За мезе ни взехте :D :D не трябваше да го пускам ... :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре е, че има артисти като Десислава, които да отвръщат по подобен начин на нападките.

Нейното видео продължава да си е най-гледаното в Ютуб. :D

Нормално е новите песни да са най-гледани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Похвално е, че е по-гледана с толкова различна и некомерсиална песен от императрицата на простотията Теда и "силната на сцената"... Мира, заедно с Анелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да плачем ли сега", че е била с гадно облекло Деса... :1000 (29):

Не бе, малка ирония на това, което се случи преди три дни във фейса на Кралицата. Нататък историята е ясна... :1000 (19):

 

За мезе ни взехте :D :D не трябваше да го пускам ... :D :D

Никой за нищо не ви е взимал. Вие какво сте виновни, че певицата на която сте фенове с години бърка предложение (препоръка) със забележка?

 

Мисълта ми бе, колко здравомислеща е тук Деси, и това, че приема критиките за облеклото си съвсем нормално. Звезда от нейния ранг да реагира така... Шашинг съм! Евала й!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Похвално е, че е по-гледана с толкова различна и некомерсиална песен от императрицата на простотията Теда и "силната на сцената"... Мира, заедно с Анелия.

На Теди я качиха наново, а песента на Анелия е 10 пъти по-яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бе, малка ирония на това, което се случи преди три дни във фейса на Кралицата. Нататък историята е ясна... :1000 (19):

Ами, да де. И аз с иронията продължавам. Изпуснал си Глориевите лафове! от днес!! На поДпраква, че няма да оТцелееш. :1000 (29):

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, да де. И аз с иронията продължавам. Изпуснал си Глориевите лафове! от днес!! На поДпраква, че няма да оТцелееш. :1000 (29):

Какви ги е ръсила пак тази жена? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое й е пошлото и просташкото в новата песен на Теди Александрова? Дори този път не е цигания.. ;д

Защо толкова я защитаваш? Роднина нещо или... ??? Не я ли виждал колко е нелепа на сцената?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе ти беше фен голям на Екстра Цуца,кво става с нея къде е? :mf_surrender:

 

Не отклонявай темата, питай в някоя друга, по-подходяща. :)

 

Аз пак питам Теда що не получи награда?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо толкова я защитаваш? Роднина нещо или... ??? Не я ли виждал колко е нелепа на сцената?

 

Глупости, как ще ми е роднина ;ддд

Познавам я, просто и е голямо диване - точно каквато е и на сцената. Другото, което е всичко сама си постига и сама се бори - това, че пее за "Пълни програми" не означава, че има спонсор-тъпкач, както е при повечето. Писането на музиката, което все по-често й се превръща в хит, това че разчита на себе си, а не тича при Оцко също ме печели.

 

Има си своите плюсове и минуси и съм сигурен, че след награждаването на Фики за певец и Галин за прогрес, догодина Теди ще триумфира на наградите с по-сериозни награди. Не знам защо не й връчиха снощи специалната награда, която й бяха подготвили.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое й е пошлото и просташкото в новата песен на Теди Александрова? Дори този път не е цигания.. ;д

 

Не ми допада, не е цигания, но пак има нещо дразнещо в нейния стил. Комерс си е отново. Пък и самата Теда е пълен дразнител и е една от най-противните чалгарки. Толкова е еднаква на тази сцена всеки път. Освем задника си няма какво да покаже милата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли пък Галин въобще не ми изглеждаше оклюмал? Аз даже очаквах да е по-притеснен / разочарован, а той изглеждаше весел и благодарен и при получаването на наградите, и при изпълнението си. Нека все пак не забравяме, че Галин е започнал от нулата, и колкото време в кариерата си е имал хитове и препълнени дискотеки, толкова (ако не и повече) е бил от В група, дори без покана за участие в сборните концерти. За него две статуетки със сигурност не са малко. Аз по-скоро бих се тревожил за Фики и как той ще се справя, когато не нацели хит или не спечели награда.

 

А някой ще коментира ли "изпълнението" на Ваня?! Тая какво, на Луцифер ли си е продала душата? На Мадона ли се прави с този хомо ангел с черни крила, токчета и рога? На сцената липсваше само пентаграм, 666 и обърнат кръст :mf_surrender:

 

Нито съм прекалено набожен, нито съм хомофоб, но това беше грозно, гнусно, НЕНУЖНО!

 

vlcsnap_00109.jpg

Много ми е грозно, когато се излива хейт по различното. Какво толкова ти направи този танцьор? Това е шоубизнес, за поне половината от изпълненията от вчера може да се каже, че са "безбожни" или както там би ги определил. Щом гледаш концерт на Пайнер, не може да си консерва. Welcome to 2015 :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое й е пошлото и просташкото в новата песен на Теди Александрова? Дори този път не е цигания.. ;д

Ами тя е с възможно най-мазното звучене - бавен кючек.Отврат просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не знаеш съм фен на Преслава, но това нейното стана прекалено вече, по-съгласен щях да бъда Андреа да беше спечелила. :mf_surrender:

Знам хахах,затова го и написах.

Хората в залата скандираха името й преди да получи наградата.

Нямаше и освиркване,приема й бе на ниво.Това,че ти си съгласен и показваш ниска култура като псуваш проблемът си е твой.Само ти и 2-3-ма не са съгласни./

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...