Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

Преслава беше прекалила малко с алкохола и се натискаше на всичко живо и пиеше от чашите на всички, първо беше Фики, то не бяха целувки, прегръдки, намигане, прехапване на устни.. последва Дудов и явно някой беше казал на Бирмата какво прави неговата любима в Котън.. и онова трътлесто животно се домъкна в Котън нахлу с гръм и трясък.. Преслава при опита си да го изкара на сцената за малко да я бутне на земята. Дудов се изнесе като путка в момента в който видя че Бирмата се задава. Започна да иска сметка от всички които седяха на масата с Преслава, започна да дърпа Фики дойде охраната на Котън с едни бухалки.. цялата дискотека за нула време стана цялата в кръв. Изхвърлиха го от Котън като мръсно куче със сцепена глава на няколко места и Преслава замина с него в болницата.

 

Първо, Преслава не пие.

Второ, Преслава и Бирмата не са заедно, Бирмата беше в чужбина с друго момиче, Преслава беше в Дубай с приятелки.

Трето, чакаш разказ и извъднъж ти го разказва, как става този номер?

 

И все пак възможно е да имало такъв бой, то любов ли бе... :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Първо, Преслава не пие.

Второ, Преслава и Бирмата не са заедно, Бирмата беше в чужбина с друго момиче, Преслава беше в Дубай с приятелки.

Трето, чакаш разказ и извъднъж ти го разказва, как става този номер?

 

И все пак възможно е да имало такъв бой, то любов ли бе... :)

 

Първо, Преслава пие като смок и се дрогира от 2007 година.

Второ, Преслава и Бирмата въобще няма значение дали са заедно, защото Бирмата казва дали тя ще е с някой или няма да е.

Трето, Бирмата прави такива сеири във всички дискотеки, спира се дори музиката, за да говори по телефона и бе време да му строшат главата за назидание.

 

Ако си е тръгнала към болницата с него е най-тъпата слива на света и доказва, че това, което изписах в горните 3 реда е точно така. :1000 (19):

 

 

Мислех, че това е част от фолклора за Жоро Илиев.

 

И аз мислех, че това е забравено, но ето, Преслава си тръгнала с него, щото знае какво следва, ако не го направи и го изложи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От наградите най-незаслужени бяха за "Посланик", но ако извадим гласовете, може наистина за Джена да са били най-много, за "Дуетна песен", но съм съгласен, че я дадоха компромисно на Емилия, за "Присъствие на клубната сцена", където е Галена, но и Галин е атрактивен, все пак има бая участия и той, а тази година засега има най-много, за "Песен на годината" също, където победител е "Хавана Тропикана". Баща ми позяпваше от време на време телевизора и почна да коментира как ако тая песен ("Моли се да не почна") почнела по радиото, със сигурност щял да я спре. :1000 (29): Но публиката пак си я прие добре, само че "Хавана Тропикана" наистина достигна до по-голяма аудитория. Като цяла нямаше кой знае колко фрапиращи неща, в много категории бяха много оспорвани нещата.

 

Ивана беше с много хубав микс, създаде си емоция както винаги, но ако беше по-нататък в програмата, много по-добре щеше да е. Присъствието ѝ през цялата вечер беше приятно, речите ѝ се получават.

 

Ваня направи добро начало в "Пайнер", пя добре, изглеждаше добре, даже си танцуваше малко. Имаше вдъхновение от Мадона.

 

Теди Александрова с тоя Силвър ме изкефиха, според мен песента им е много яка. Теди приличаше на нещо между Лора Караджова, даже и по пеене, и Камелия.

 

Джамайката и DJ Живко Микс стояха странно по това време и с тази забавена версия в началото, Джамайката беше леко забавен, като от старите чалги, но не изглеждаха много уверени.

 

Райна беше с неподходяща песен, според мен и неподходяща песен, пя хубаво, но като си вземаше наградата, беше най-готина.

 

Крум как винаги успява да е толкова мазен, не знам. Не ми е приятен. Личеше си, че се забавлява и поне държи на живото пеене.

 

Роксана не ми хареса с какъв тоалет е, песента мн ме кефи, но не е от хитовете ѝ. Пя супер.

 

Борис Дали с Теди Александрова бяха мнооого готини, супер ведри и позитивни, песента е готина.

 

Емилия с баладата изглеждаше много в свои води, даже мама вика "Тя Емилия май няма слаба песен?", щото знае "Да бях от гадните". Но с Ави Бенеди не ми харесаха много. Публиката не беше съгласна с наградата и не пяха много с тях, а Ави пък държеше да подава. Някаква пренавиност може би имаше, но изглеждаха позитивни.

 

Йоргос си е същият.

 

Илиян вече тенденциозно е с плейбек, държанието си е както винаги, очаквах повече реакции на песента му обаче.

 

Галин ми изглеждаше много смешен, като дойде и Джена, стояха вече по-добре. Получи прием, но представянето беше посредствено. Публиката го support-ваше по време на номинациите и определено говори по-добре от Фики, но с това представяне нямаше му стои добре наградата, която искаше.

 

Деси Слава не беше с най-добрият тоалет и поведение, но поне новата ѝ песен много ми харесва. Мен лично ме забавляваше, като tease-ваше, преди да обяви, че "Певец на годината" е Фики, готина, весела такава.

 

Константин и Алисия същата работа като Джена и Галин, даже по-надолу като представяне, защото при другите имаше и пеене. Хит, реагира публиката, но посредствено представяне, което не отговори на очакванията нещо да се случи на този хит.

 

Андреа като кариера е надолу, но като излезе да я награждават, много добре се справи, браво. На изпълнението си също явно се беше нахъсала, изглеждаше добре и ѝ се получи. Бис.

 

Цветелина Янева се беше отказала от награди, което дойде освежаващо и за нея, и за публиката. Представи се много добре, хареса ми много декора. Изглеждаше.. лъчезарно. Бис.

 

Анелия също като кариера е малко надолу, но в такива моменти обикновено успява да направи добри представяния. На "Не мога да губя" беше много яка според мен. Публиката реагира добре. С Миро бяха супер, макар песента им да не е на нивото на "Завинаги", е доста приятна. Бис мисля, че имаше? Анелия очевидно се изказваше по-добре, сигурно е репетирала, но беше добре. Критиките с подвикванията явно също са стигнали до нея, защото единственият път, когато използва "по-силно можеме ли", според мен го направи с ирония. Браво за благотворителния концерт.

 

Джена изглеждаше нелепо този път. Дали самата тя се харесва така? Като визия говоря. Като пеене и прием както винаги на ниво. Изглеждаше огорчена от това, че няма да е "Певица на годината" и дръпна емоционални речи.

 

Фики беше сензацията на вечерта. Може да е имало съмнения дали заслужава наградата, може да имаше освирквания, но показа, че я заслужава. Преди Деси Слава да обяви, че е той, се чуваше да викат неговото име. Може би ако беше спечелил Галин, можеше и повече да го освиркат. Говори много зле, това с листчето беше тъпо, но цялото награждаване, показване на близките и представяне бяха много емоционални. Пя много добре на "Горе-долу", а на "Зайди, зайди" вече тотално затвърди, че той трябва да е "Певец на годината".

 

Преслава пък беше най-добре представилата се певица. Имаше огромна подкрепа от публиката. Изглеждаше отлично, пя отлично, стабилна на сцената, всичко точно и адекватно, супер прием, това е. Просто това си е най-голямата звезда в попфолка за последното десетилетие и занапред може би. Има всички качества.

 

Галена има нужда от почивка. Беше готина, беше забавна при награждаванията, интересно решение за маската, имат хит с DJ Живко Микс, разчупено представяне, но плейбек на "Пантера" и като сценография смятам, че не беше кой знае какво. Явно, както казаха, има отлив на емоция, просто не стоеше много добре след Преслава, иначе я приеха много добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, Преслава не пие.

Второ, Преслава и Бирмата не са заедно, Бирмата беше в чужбина с друго момиче, Преслава беше в Дубай с приятелки.

Трето, чакаш разказ и извъднъж ти го разказва, как става този номер?

 

И все пак възможно е да имало такъв бой, то любов ли бе... :)

 

Абе вие си мислите, че Преса не се дрогира, ама няма човек, който да не й знае изцеките. Как след участие са я карали в болница и т.н. Не е отслабнала с диети, споко.

Ако е имало бой то със сигурност ще се разчуе, по-скоро вярвам че има, не би ме учудило Преса да се мята на всеки. Такава е. Има нещо курвенско в нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, Преслава не пие.

Второ, Преслава и Бирмата не са заедно, Бирмата беше в чужбина с друго момиче, Преслава беше в Дубай с приятелки.

Трето, чакаш разказ и извъднъж ти го разказва, как става този номер?

 

И все пак възможно е да имало такъв бой, то любов ли бе... :)

Чакам да, седя 24/7 като теб на компа Преслава или някоя друга фолк гърла да ми пише и да ми снесе някоя клюка... :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е, че да.. събраха се отново след предаването на Николета когато Преслава замина за Милано тя беше с Бирмата там..

 

Ами като й е толкова акъла. Любов, любов,ама си има граници. Тъкмо вчера колежката-студена кухня ми каза: Добре,че се раздели с Бирмата,че да започне да прави пак хубави песни. Тя,дето е фенка на Преслава го казва,а сега като й кажа,че се е събрала с тоя пак, хич няма да е доволна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук няма събиране и разделяне - Преслава му принадлежи така, както Емилия, Анелия и Нелина на Коко Динев. Те могат да имат личен живот само, ако мутрата разреши. Дори да си намерят любовник, без да го е одобрила мутрата, той не е благонадежден. Ако реши, че любовникът не чука правилно гаджето му, той е разжалван и се показва как от него, или от неговата охрана. По-добре да не ви разказвам по-нататък, че ще ви стане лошо за съдбите на любимите чалгарки. Ето тук са за съжаление, а не, че не са получили награди или са им дали някакви.

Аз се сещам за няколко любимки на публиката, от които мутрите имат респект...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на концерта и определено не намирам нещо значимо, което да ме впечатли до такава степен, че да го споделя тук.

Може би наистина само шоуто на Андреа, интрото на Янева и освиркването на Фики.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак смешни статийки от родни журналя, които даже не са завършили :mf_surrender:

И не са били фенове на Камелия в залата, а само ЕДИН викаше и явно беше пил, че към края вече влачеше като си отваряше устата.

Фокса явно заработва и като журналист.

 

Искрено съчувствах на Славей, че се наложи да изтраят Джамайката и да им се дупи Ломска докато дойде ред да наградят Канара...

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Виждам от снимките, че доста са ошишкавяли всичките от - до. Публични личности са, да се погрижат малко за вида си. Кичозните парцалки и маски няма да коментирам, то бе лиготия то бе чудо!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горе-долу добре разпределени награди, но скучни и предвидими. Излишно е пълнежите да участват в програмата и да губят време. Трябва нова концепция за церемонията и да скъсят времетраенето с около час / час и половина. И ако искат хубав прием да престанат с тези промени в песните, едно променено интро е достатъчно и да престанат да правят премиери по концерти, защото убиват динамиката на целия концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия беше с платена публика и глупачката им беше дала билети за 2 реда един до друг хахахаха

 

Аз това не мога да го разбера. Да платиш да викат за тебе. Това е много долно за мен. Не е ли по- хубаво реалната обич, отколкото платената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз това не мога да го разбера. Да платиш да викат за тебе. Това е много долно за мен. Не е ли по- хубаво реалната обич, отколкото платената.

 

И плакати да им направиш ;дд И за брезент от втория етаж да платиш да ти спуснат, добре че режисьора го забрани.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И плакати да им направиш ;дд И за брезент от втория етаж да платиш да ти спуснат, добре че режисьора го забрани.

Олеле какво беше това платно наистина...аз се чудех какво се вее там, после го нямаше???

Link to comment
Сподели в други сайтове

И плакати да им направиш ;дд И за брезент от втория етаж да платиш да ти спуснат, добре че режисьора го забрани.

 

Ужас. С това Анелия ми става още по- противна, не е като едно време, щом и дотам е стигнала. Тя изобщо не заслужаваше никаква награда. Жалките си опити за концерти, тъпия й албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боклука си остава боклук -може ли Преси да не се надруса и напие и после да се дъ ржи като евтина :) ....Въобще не ме очудва

Боже кой тръгнал да говори за евтини ку,ви,първо виж любимката си,която от.15 години се държи като такава.

Но каквато любимката,такива и феновете --.и вие ръсите злоба по Преса,че.прати дъртачката на опашката на гишето за пенсии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...