Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

Андреа заслужаваше "Песен" и на наградите го доказа.

 

Няма как, щото не може да я изпее. А е хубаво все пак песента на годината да се изпее на живо. :mf_surrender:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Няма как, щото не може да я изпее. А е хубаво все пак песента на годината да се изпее на живо. :mf_surrender:

Половината песен си я изкара на живо, следващия път цялата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Набързо видях кой какво е взел и мога да кажа, че се радвам за Преслава, въпреки че и Джена много заслужаваше. Между другото реално погледнато "Моето слабо място" заслужаваше песен, това е най-големия хит тази година. В началото мислех, че ще изветрее, но всъщност животът й продължава. Не само този концерт го показа, всеки път в дискотеката е пята наравно акктуалните, които в крайна сметка омръзват, а тя не. Точно заради нея Преслава си тръгна с наградата + бруталната балада. Напомни ми за миналите години, ненормална балада + 100% хит = певица на годината. Галена за съжаление с яко шоу, но поредно слабо концертно представяне откъм затвърждаване на позиции.

 

Иииииии оргазъм на "Втори дубъл", чак ме е яд, че навремето не я е изпяла първа Емата, страхотна версия. Настръхнах!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

Напълни ми душата! :Vishenka_05:

Емилия е размазала с тая песен...няма такава като нея просто. Евала, че в последно време започна да експериментира както в песните и клиповете, така и в изявите си на концертната сцена. Личи си, че се старае и че не излиза колкото да мине номера, а наистина да блесне и да се запомни.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена защо изглеждаше толкова абсурдно? Просто не мога да повярвам за 1 година в какво чучело я превърнаха лелите й. Как може да се харесва по този начин? Просто съм потресен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички знаели, предвиждали, били сигурни, ама не ви трябва да показвам постовете от последните седмици и дори от тази тема. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте факта, че за първи път Андреа е може би най-добрата на концерт. Не й пукаше и се представи супер добре.

Да и според мен представянето на Андра е най-доброто за вечерта. Супер ефектно и аранжимента или там каквото е променяно в песента, много добре се е получило.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и според мен представянето на Андра е най-доброто за вечерта. Супер ефектно и аранжимента или там каквото е променяно в песента, много добре се е получило.

 

Мхм, много беше разчупена, много се раздаде. Хореографията. Началото беше много ударно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте факта, че за първи път Андреа е може би най-добрата на концерт. Не й пукаше и се представи супер добре.

 

И що да коментираме това, а не факта, че Андра и измислиха снощи награда?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте факта, че за първи път Андреа е може би най-добрата на концерт. Не й пукаше и се представи супер добре.

Мега якото се почувствах. За пръв път без никакви издънки и да съм доволен. Иначе не ми се мисли ако беше по към края и беше изцяло на живо какво щеше да стане, ама нека пак си размаза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса Андреа. Аранжиментът на песента, въобще .. изпипано. Но просто пеенето си е факт. Каквото и шоу да направи, ако не пее на ниво, някак си .. как ще е най-добрата на концерта при наличието на Преслава и Фики, например, в такъв случай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена се представи много добре! Постарала се е за пореден път от към сценична изява, визия, всичко. Отпусна се на сцената, танцува, забавлява се.

Като се замисля награда за Идол на годината не е по-малко добре от другата.... И двете имаха силна година. Преслава направи много хубави песни, но някак си тази награда за певица вече стана досадно да я получава тя.

Много емоционално награждаването на Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И що да коментираме това, а не факта, че Андра и измислиха снощи награда?

 

Защото е ревала пак. Изобщо не се изненадвам, че са й измислили награда. В крайна сметка...до утре наградите ще се забравят, а ще се помнят само представянията. Много пъти е било доказвано това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Награди без никаква кулминация - това никога не е било...Предвидими до болка, никаква по-запомняща се изява нямаше...Донякъде Фики и Емилия (о, да) направиха нещата...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

KONSTANTIN § ALISIA - NE SI TI / Константин и Анелия - Не си ти, 2015

 

TEDI ALEKSANDROVA FT SILVER - TI NE HARCHISH/ Теди Александрова ft. Силвър - Ти не харчиш, 2015 + от 1:15 песента никва я няма :D

40.jpg 30.jpg 38.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много слаб концерт. Усещаше се напрежение. Залата бе 70% пълна, организацията на входа беше трагична.

 

8 години подготвяха Анелия и Миро втората си песен ... и поднесоха това? Вече мога да кажа, че съм скандализиран. :1000 (10):

 

Втори пореден провал за Деси Слава, този път много звучен заради новата песен на плейбек и никаквия контакт с публиката - съответно нулева реакция.

 

Изключително слаба Галена, тя и Анелия на плейбек (която изглеждаше прекрасно с първия тоалет с вратовръзката).

 

Постен концерт, много плейбек, малко изпълнения, малко бисове и силни представяния.

 

Най-много ми харесаха Преслава, Цветелина Янева ... и Андреа. Много е хитра, признавам я.

 

Най-много се викаше за Галин, според мен беше купил билети за негови хора. Същата работа и със "сектора на Анелия".

 

Джена отново счупи кичомера.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее .. хора, сега гледам отново Преслава .. просто .. заслужена награда.

 

Чуйте само "Нашето любов е" - като на плейбек е.

 

btw .. чухте ли струнните в аранжимента на "Нашето любов е"? Страхотно са го направили за инструментал. Ако някой го има да дава. :D :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...