Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ааааааа, добре. Така по-бива.... :1000 (29):

Как мислиш? Още ли лъжа и пак ли Кама ми говори на ущенце нещо? :whistling:

Тук съм, тук съм просто не мога като вас да гледам и да пиша във форум.. :gun_bandana:

 

Какво да кажа и за кое? Че си измолил някой от тон режисурата да ти каже някой от наградите, няколко часа преди концерта? :1000 (29): Е ок, да казал ти го е ,и ? По-скоро аз тебе трябва да питам как се чувстваш след перфектното пеене и прием на Преслава?? :1000 (29):

 

Аз съм много доволен, обективни награди и заслужени...Фики и Преслава, разбиха както очаквах...Всичко което очаквах стана...Може би само Деси Слава се изложи с тоя вид и това "представяне"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа беше БРУТАЛНА! Изпълни ми душата просто. Това и беше един от най-силните приеми. Заставам зад думите си, че "Най-добрата" е в топ 3 на най-големите хитове. Евала кралице, нищо не може да те спрееее!

 

Точно така.

 

В събота съм на нейно участие. Ще я похваля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа беше БРУТАЛНА! Изпълни ми душата просто. Това и беше един от най-силните приеми. Заставам зад думите си, че "Най-добрата" е в топ 3 на най-големите хитове. Евала кралице, нищо не може да те спрееее!

 

Са тези които се опъваха цяла година да се кълнат, че Най-добрата не е хит да говорят. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена да вземе да изкара ударна самостоятелна песен! Наплашена е май и затова все колаборации.

 

 

Преса от нищото й се получава. Галка с много труд. Преса пуска 2 песни и я смачква. Единственият начин да навакса е да пусне песен с някой.

 

Фики поне не говори много. Знае, че не го бива и само пя. Анелия обаче е титан... мога да прогнозирам във всеки един момент какво ще изцепи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа размаза просто! Нямам думи! И със специална награда, ПАК в топ 3 по прием.

 

И къде са тези, които твърдяха, че ЯНИЦА имала по-силна година от Андреа?!? :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нaй-голямата манипулация тая вечер беше Песен на годината.Каква песен ще е "Моли се да не почна"?Това е абсурд,тази песен не е и хит!Песен на годината трябваше да е "Да бях от гадните" тази песен е хит във всеки смисъл на това понятие.Отново най-ощетена ,а най заслужила е Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой записвал ли е? Планета едва-едва качва клипове, ще стигнат до последните сутринта сигурно :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана и Джена са големите губещи според мен.

На първата не ѝ се получи с нелеката задача до открие, а втората нито визуално, нито като прием- песни и прочие беше нещо специално. Сравнявайки с концерта за РД, Джена е доста назад, но сигурно не е на кеф, заради интригите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа получи страхотен прием (Фокси, здравей).

 

Преслава все още владее публиката на макс (Фокси, здравей).

 

Теда Александрова извади ударен нов хит.

 

Коцето и Ася взривиха залата с хит.

 

Фики беше най-успешното нещо на вечерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, не знам как успява, но тази жена май е най-дълго задържалата се на върха до сега...от 2005 го сега, 10 години, номер 1, не знам как го прави..и то само с една рокля и едно пеене...Евала. :mf_surrender: За Фики много се кефех, само и само да не е оная Галина, който се е пръснал от злоба.. :1000 (29):

 

Галена беше доста разчупена, горе-долу ми хареса..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нaй-голямата манипулация тая вечер беше Песен на годината.Каква песен ще е "Моли се да не почна"?Това е абсурд,тази песен не е и хит!Песен на годината трябваше да е "Да бях от гадните" тази песен е хит във всеки смисъл на това понятие.Отново най-ощетена ,а най заслужила е Емилия.

Да бе, то и КОй ще му каже беше по-голям хит от "Моли се да не почна", ама като подават и скръб отнесе сцената.

 

Джена подава на публиката и се видя, че си е стабилен хит, нищо че е на 1 година тая песен.

И получи безапелационен и моментален бис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи не можело "Певицата на годината" да няма награда за някаква песен.

 

И какво решили от снощи до днес в Пайнер? Ами Цура няма да вземе "Балада", а "Певицата на годината".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи не можело "Певицата на годината" да няма награда за някаква песен.

 

И какво решили от снощи до днес в Пайнер? Ами Цура няма да вземе "Балада", а "Певицата на годината".

Стига глупости...нали изработват статуетките и клиповете, не се излагай....Наградите бяьа абсолютно заслужени, признай си..Този път нямаше нагласени и всичко беше основателно..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Са тези които се опъваха цяла година да се кълнат, че Най-добрата не е хит да говорят. :hahaha:

Радвам се след всеки концерт, че кралицата доказва нещата които говоря тук...и тръгнал Сашо да ми говори, че на Яница била по-голям хит, айде бегай. И как извиваше "ЙЕЙЙЙ", направо без думи останах. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи не можело "Певицата на годината" да няма награда за някаква песен.

 

И какво решили от снощи до днес в Пайнер? Ами Цура няма да вземе "Балада", а "Певицата на годината".

Да ти кажа нищо чудно Цура да е low profile сега заради Делянчо мамин..Едва ли той й позволява около нея да се шуми, защото знае че и за него ще се зашуми..Тъй, че предполагам лесно е преглътнала липсата на награда.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...