Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

И аз да се похваля вече с билет за концерта на Глорче! :Vishenka_05: Между другото това е първият толкова голям концерт, на който ще присъствам и именно Глория си заслужава!

 

23u8kye.jpg

 

П.п.: Всъщност излъгах - бил съм на един от концертите от турнето на "Планета" във Варна - 2010-та, ако не се лъжа, но не ме впечатли нещо, явно затова и се сетих чак впоследствие, хах. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И аз да се похваля вече с билет за концерта на Глорче! :Vishenka_05: Между другото това е първият толкова голям концерт, на който ще присъствам и именно Глория си заслужава!

 

23u8kye.jpg

 

П.п.: Всъщност излъгах - бил съм на един от концертите от турнето на "Планета" във Варна - 2010-та, ако не се лъжа, но не ме впечатли нещо, явно затова и се сетих чак впоследствие, хах. 1000%20(29).gif

Не е честно... ;d Новата картичка е по-якаа!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е честно... ;d Новата картичка е по-якаа!

 

Купи си още един билет заради тази картичка. :1000 (29):

Аз съм доволна от интереса към концерта, все пак при пълна зала тръпката си е съвсем друга. Вече нямам търпение, дано всички очаквания се оправдаят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тези сектори в сиво от лявата страна/половина на зала 1 какви са - тях ги продава НДК само или?

 

Ми според мен за там няма свободни места.... не знам и аз. В сайта са описани по сектори свободните места, като бройка. Но не пише кои се продават от НДК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След концерта Глория казва "Сбогом. Адиос на Пайнер".

черния хумор не е на почит в тази тема

:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

След концерта Глория казва "Сбогом. Адиос на Пайнер".

И от там накъде? КамсПрадакшан или в на Марчето компанията? Нали беше с най хубавия договор от всички кокошки?(колко ли по зле е на другите..)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И от там накъде? КамсПрадакшан или в на Марчето компанията? Нали беше с най хубавия договор от всички кокошки?(колко ли по зле е на другите..)

 

Точно, че договорът й е най-хубавият и от него губи само Пайнера, от което произлиза забраната за типове песни, отказа за спонсорство на концерт и липсата на каквато и да е ротация по телевизията.

Глория му е първият самостоятелен изпълнител на Митко Пайнера, но явно му е през оная работа, щеше да си остане с кючеците на Кристали, Кристал и Радо Шишарката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напоследък все за билетите говорим, а не за представянето. Надявам се да е нещо като концертите на Селин Дион, за мен са еталон за такива, в които музиката и пеенето са водещи, особено този.

 

 

 

Нали и без това съм виждал във форума да ги съпоставяте, за което не съм съвсем съгласен, защото Селин е много по-освободена от Глория и правила много, много по-щури неща от нея. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зала 1 не позволява такова разчупване на сцената - дано все пак да е нещо по-модерно и раздвижено, аз бих сложил бенда на една въртяща се в кръг основа по-напред в залата - ще е много ефектно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зала 1 не позволява такова разчупване на сцената - дано все пак да е нещо по-модерно и раздвижено, аз бих сложил бенда на една въртяща се в кръг основа по-напред в залата - ще е много ефектно.

 

На Симона ще й се завие свят. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много искам залата да е пълна до дупка. Но българинът е особняк относно самостоятелните концерти. Не сме едно време за жалост. Вижте например какъв фурор е направила в Кавардаци в Македония, уникално е било. Има месец време, добре вървят нещата, но много малко афиши съм виждал, а билбордове - съвсем. Трябваше да наблегнат повече на такава реклама, по радиата също. Само от Планета и ФБ не става. Да се надяваме, че сега през септември ще се завърти в още някое и друго предаване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де интересно ми е колко места са останали? Можем да видим тези онлайн, но от касите на НДК няма ли от къде да се види? Някой ако минава да попита ... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста плакати си имаше в София, поне на 6 различни места, в различни квартали съм засичал - просто лепяха върху тях много бързо, сега почти няма, трябваше на 2-3 пъти да разлепят, но пък ако е продала залата - евала.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...