Jump to content



Гергана окраде химна на Палестина


Препоръчани коментари

Ще направя изявление:

 

Мисля, че тази атака не е срещу Пайнер и не е срещу певеците, а лично срещу Оцко. Защото той луди пари направи с кражби и колеги композитори му завидяха. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандализираме ли с рингтон! :3fdb8960598fa63e:

Защо ли си мисля, че Гергана, ако участва на концерта има голяма вероятност да я освиркат.. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ако другата седмица излъчат нещо с всичките тези крадени, "семплирани" неща на Данчо и се задействат нещата по спирането им, на концерта няма да се пее нито една негова песен. :Vishenka_05: :1000 (29): Тогава Глория ще мачка с "Криле". :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ако другата седмица излъчат нещо с всичките тези крадени, "семплирани" неща на Данчо и се задействат нещата по спирането им, на концерта няма да се пее нито една негова песен. :Vishenka_05: :1000 (29): Тогава Глория ще мачка с "Криле". :1000 (29):

 

Много ми харесва тази идея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ако другата седмица излъчат нещо с всичките тези крадени, "семплирани" неща на Данчо и се задействат нещата по спирането им, на концерта няма да се пее нито една негова песен. :Vishenka_05: :1000 (29): Тогава Глория ще мачка с "Криле". :1000 (29):

 

+1, аахахаххха

 

Ако Господарите излъчат клипа, който все някой ще им подхвърли, ще стане много интересно...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джъткам с танка да-ба-да

мачкам си деца

после ги кълцам да-ба-да

във салатката

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Премачкай меее

този танк е последният, а

от утре на бомби мини.

Прегазвай ме,

нека усетя, че за

Палестина не те боли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Боже, прости" - 12,55 паунда

http://www.soundstosample.com/info/Urbanis...rban_Shock/1959

 

0:55

 

"Точно никога" - 16, 95 паунда

http://www.soundstosample.com/info/Pound_A...Hip_Hop_2/2047#

 

2:28

 

А той получава по няколко хиляди лева за "труда" си...... Композитора.... :mf_surrender:

Редактирано от pinkprincess
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Боже, прости" - 12,55 паунда

 

0:55

 

"Точно никога" - 16, 95 паунда

 

2:28

 

А той получава по няколко хиляди лева за "труда" си...... Композитора.... :mf_surrender:

 

Оправи си линковете, че нищо не излиза така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Боже, прости" - 12,55 паунда

http://www.soundstosample.com/info/Urbanis...rban_Shock/1959

 

0:55

 

"Точно никога" - 16, 95 паунда

http://www.soundstosample.com/info/Pound_A...Hip_Hop_2/2047#

 

2:28

 

А той получава по няколко хиляди лева за "труда" си...... Композитора.... :mf_surrender:

2. Limitations of usage and copyright.

 

This service is for personal use only. You may not copy, reproduce, modify, rent, lease, broadcast, download, transmit, distribute or otherwise disseminate any content contained on the Site except for your own personal, non-commercial use. All of Sounds/To/Sample's Materials contained on the Site including (but not limited to) graphics, text, logos, editorial content, audio clips, the layout and selection of interfaces, software, source codes, artwork are the property of Sounds/To/Sample or it's content and technology providers and is protected by law.

 

Мирише ми на съъъъъд, тежък съъъъд. :whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако тия индийци и пакистанци разберат и си наемат една добра адвокатска кантора в София, Пайнер върви към несъстоятелност....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако тия индийци и пакистанци разберат и си наемат една добра адвокатска кантора в София, Пайнер върви към несъстоятелност....

Човек, не е просто индийци и пакистанци, става дума за Великобритания. Въпросният сайт е британски и през ред пише, че правата са запазени и със закупуването на семпъла ти не придобиваш право върху него и нямаш право да печелиш пари от него! А на какво сме свидетели. Ако на индийци и пакистанци не им се занимава, то нали се сещаш в Кралството как стоят нещата със законите.

Освен това ми прави впечатление, че нито една песен не е променена поне малко. Значи този Оцко не е плагиат, той си е чиста форма на измамник.

Сигнализирайте на Господарите, че на мен не ми се занимава, а и не съм толкова запозната с детайлите от работата му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако тия индийци и пакистанци разберат и си наемат една добра адвокатска кантора в София, Пайнер върви към несъстоятелност....

Сигурен съм, че Камелия ще им пише

 

С твоите семпли крадени

просто изчезни, с твоите

песни сглобявани на съд отиваш ти

 

:cheers: :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек, не е просто индийци и пакистанци, става дума за Великобритания. Въпросният сайт е британски и през ред пише, че правата са запазени и със закупуването на семпъла ти не придобиваш право върху него и нямаш право да печелиш пари от него! А на какво сме свидетели. Ако на индийци и пакистанци не им се занимава, то нали се сещаш в Кралството как стоят нещата със законите.

Освен това ми прави впечатление, че нито една песен не е променена поне малко. Значи този Оцко не е плагиат, той си е чиста форма на измамник.

Сигнализирайте на Господарите, че на мен не ми се занимава, а и не съм толкова запозната с детайлите от работата му.

 

Онова клипче от одеве сигурно вече е при "Господарите....", но сега като излезе и това на Анелия ми стана тъпо. А като си преведох тоя твоя линк пък направо не ми е смешно, а много се смях до одеве. Б`аси идиотите са в Пайнер! Ще ги фалират някакви композиторчета ей така от нищото.... :gun_bandana:

 

 

Сигурен съм, че Камелия ще им пише

 

С твоите семпли крадени

просто изчезни, с твоите

песни сглобявани на съд отиваш ти

 

:cheers: :baaasmiley:

 

Кама сигурно още е на оная селска къща с бенда и празнуват далеч от цивилизацията..... а още не е дошъл Трифон Зарезан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали имал приятели по континентите, с тяхно съгласие ги ползвал, в неговото студио "записвали".

Как подозирах за съдене още в първите страници - представям си го, едни дела да почнат да валят, но й Пайнер много ще яде от същото, защото и те пари въртят с тези "авторски" парчета. Ще им се стъжни животът, поредното доказателство, че лакомията не води до нищо добро!

Някой трябва да задейства нещата, това са си сериозни аргументи за вземане на мерки.

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Точно никога" няма да я преживея. Скандализиран съм!

 

Сипи си още едно и си пусни класиката DSTV, че в тая чалга оправия няма да има скоро! :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...