Jump to content



Гергана окраде химна на Палестина


Препоръчани коментари

Днес клипа има само 11 000 гледания, а преди правеше много повече на ден.

Защото е скрит и може да се гледа само ако го отвориш от канала на Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На никой не му дреме колко е крадена. Ако излезе ще получи прием, дето не е имала от години.

 

Как може да е толкова тъпа да не участва?

Може и Пайнер да са решили, че не искат да рискуват още един техен изпълнител да бъде освиркан. Но и аз се съмнявам, че на някого в залата му пука за скандала, вероятно много хора дори не знаят за него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и Пайнер да са решили, че не искат да рискуват още един техен изпълнител да бъде освиркан. Но и аз се съмнявам, че на някого в залата му пука за скандала, вероятно много хора дори не знаят за него.

Биха освиркали Оцко, не нея. Аз лично ще се радвам ако пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биха освиркали Оцко, не нея. Аз лично ще се радвам ако пее.

Тя е лицето на проекта, и нейното име е по-споменавано в коментарите за скандала. Дори когато Господарите публикуваха видеото във фейсбук, призоваха ако имаме въпроси да ги зададем на нея. Не е виновна тя, но определено ще й стане гадно, ако я освиркат. Писах й, че според мен по-добре да участва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е лицето на проекта, и нейното име е по-споменавано в коментарите за скандала. Дори когато Господарите публикуваха видеото във фейсбук, призоваха ако имаме въпроси да ги зададем на нея. Не е виновна тя, но определено ще й стане гадно, ако я освиркат. Писах й, че според мен по-добре да участва.

 

Искаме я на концерта - нищо не пречи да врътнат една специална версия за наградите - мега тъп ход, ако не се появи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е лицето на проекта, и нейното име е по-споменавано в коментарите за скандала. Дори когато Господарите публикуваха видеото във фейсбук, призоваха ако имаме въпроси да ги зададем на нея. Не е виновна тя, но определено ще й стане гадно, ако я освиркат. Писах й, че според мен по-добре да участва.

Тя сигурно иска, след толкова време има актуална песен, явно от Пайнер са казали не...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяко чудо за 3 дни.Вече никой не помни този скандал. :1000 (29):

Че те откраднаха милиарди от държавата пред очите на всички чрез КТБ и хората забравиха за три дни, та ти искаш това да се помни...В България всяко нещо минава и замианва..Ние сме коне с капаци...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че те откраднаха милиарди от държавата пред очите на всички чрез КТБ и хората забравиха за три дни, та ти искаш това да се помни...В България всяко нещо минава и замианва..Ние сме коне с капаци...

+1 А, ей това е коментара за голямо съжаление. Земетресения, наводнения, КТБ, бежанци, избори, убийства, кражби, тероризъм, какви ли не трагедии и абсурди... И всяко чудо за 3 дни и после готови за следващото. Но не е само в България, а в целия свят. Вече всичко е ненормално за 3 дни и после става част от всичко останало. Та една Гергана ли...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквайте гостуването на Гергана при Жени Койчева. Специално за участието си тя ще бъде облечена с бронежилетка, а предаването ще бъде прекръстено на "Полкмаратон" :girl_witch:

 

5049.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е наистина ли няма да пее на концерта? Като не може да изпее тази песен може да използва случая да припомни старите си хитове + от този момент ще се получи супер

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е наистина ли няма да пее на концерта? Като не може да изпее тази песен може да използва случая да припомни старите си хитове + от този момент ще се получи супер

Вече мина метър веднъж с рок версийки на стари хитове. Стига толкова. Гергана е изпаднала в летаргия вече седма година. Пайнер не са длъжни да губят ефирно време, за да й дадат шанс за пореден път да реанимира кариерата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече мина метър веднъж с рок версийки на стари хитове. Стига толкова. Гергана е изпаднала в летаргия вече седма година. Пайнер не са длъжни да губят ефирно време, за да й дадат шанс за пореден път да реанимира кариерата си.

Не знам каква е ситуацията и защо Гергана пуска толкова малко песни и защо така се получи с кариерата й, но 5 минути от концерта не мисля, че са проблем. Ако се погледне под друг ъгъл на нещата сега около нея се шуми много може да я побутнат малко ако не със стара то защо не с нова песен. Скандал така или иначе има, поне да извлекът максимума от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам каква е ситуацията и защо Гергана пуска толкова малко песни и защо така се получи с кариерата й, но 5 минути от концерта не мисля, че са проблем. Ако се погледне под друг ъгъл на нещата сега около нея се шуми много може да я побутнат малко ако не със стара то защо не с нова песен. Скандал така или иначе има, поне да извлекът максимума от него.

Да, може да представи песента с едно интро, в което да се поместят изказвания и заглавия относно скандала с песента. Но това може да се направи само ако Пайнер докажат правотата си и излязат чисти от този скандал. Не виждам това как ще стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече мина метър веднъж с рок версийки на стари хитове. Стига толкова. Гергана е изпаднала в летаргия вече седма година. Пайнер не са длъжни да губят ефирно време, за да й дадат шанс за пореден път да реанимира кариерата си.

Глупости. Това, че не е сред топ имената в последните години и изкарва по-рядко продукция, не означава, че не е имала успешни песни след 2007. А при положение, че на концертите се бутат пълнежи като Милко, Юнона, Яница (преди Всичко друго пожелаваш) и т.н. да се каже, че Гергана, която беше няколко години сред топ имената им, не заслужава "да си губят ефирното време заради нея" е абсурдно. Аз не виждам нищо лошо в това имената с по-голям стаж да пеят само стари песни на концертите понякога. Не само Гергана но е правила, но и Тони Дачева, Камелия и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости. Това, че не е сред топ имената в последните години и изкарва по-рядко продукция, не означава, че не е имала успешни песни след 2007. А при положение, че на концертите се бутат пълнежи като Милко, Юнона, Яница (преди Всичко друго пожелаваш) и т.н. да се каже, че Гергана, която беше няколко години сред топ имената им, не заслужава "да си губят ефирното време заради нея" е абсурдно. Аз не виждам нищо лошо в това имената с по-голям стаж да пеят само стари песни на концертите понякога. Не само Гергана но е правила, но и Тони Дачева, Камелия и т.н.

"Била", "беше", "ако все още беше" - минало заминало и бъдеще неясно. Юнона и Яница поне са продуктивни, нормално да им се дава време да представят песните си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чрез Хизбула нощ и ден ти търсиш контакт с мен.

На снимката готин си, застанал до танка си.

По ивицата нощ и ден ти сваляш звезди за мен.

Ще чакам минута-две, после пак в окопите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...