Jump to content



Гергана окраде химна на Палестина


Препоръчани коментари

Много се радвам, че вече има официално извинение и от двамата - редно беше да поднесат такова. Оттук нататък само напред за Гергана, а Оцко да подбира вече какво включва в комерсите си - мислех, че едва ли скоро някой ще му се довери отново, но ето, че има и такива като Крум, които го подкрепят, разчитайки единствено на него за популярна песен. Определено си личи колко й е гадно на Гергана, изключвам всякаква вероятност скандалът да е бил умишлен.

 

Интересно ще ми е да чуя новия вариант. Дали има шанс да го изпее утре?

 

То лесно може да се оправи, един отсвир с кавалче, както Оцко си ги обича, и готово. :D Ама ще е яко например със свирукане - малко песни сме имали в чалгата с такъв "инструмент". :D

И на мен ще ми е много интересно да чуя новата версия. Да, премахването на вокалите няма да направи песента авторска, но скандалът беше най-вече заради текста на семпъла, не толкова заради авторството на парчето. Дано Пайнер качат наново клипа с новата версия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ще ми е много интересно да чуя новата версия.

Много ясно, че няма да има нова версия. Те песните и без това са еднодневки, пука им, че тази отива в коша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че няма да има нова версия. Те песните и без това са еднодневки, пука им, че тази отива в коша.

 

Разбира се, че им пука - те са си платили за тая песен, а Пайнера е като гъз стиснат. Как ще позволи някой да го цака така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да се случи нещо такова, за да си вземе Палячото малко почивка, според мен е много талантлив и ще видите сега като спре да краде как ще започне да прави яки песни само за по-големите имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко са жалки... естествено, вика, че ще продължа да работя с него... защото иначе никога няма да видя хит :mf_surrender: и отгоре да ми се изцвъка, пак няма да му се сърдя и ще правим песни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето, и Гергана получи награда, не само колежките й да се фукат. :1000 (29): Много забавен репортаж, наистина браво за усмивката, с която приема всичко. Извини се вече на всички възможни места, няма какво повече да направи. Очаквам новата версия на песента. Въпреки отговора й, че пак ще работи с Оцко, се съмнявам следващата песен пак да е от него - вероятно просто не иска да го унижава повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Патриархално, робско, комплексарско мислене-вината е на Оцко и има закони и правила. Никакъв характер няма тая Гергана.

Не беше хубаво да поема изцяло вината, но ако беше обвинила пък Боцко, господарите щяха да я хванат и за това.

 

Беше забавно само първите 100 пъти като й се присмиваха, ама този път стана тъпо вече и се усещат. :mf_surrender:

Понеже в България най-големият проблем е, че Гертруд показала цици там дето не трябва, а не че мутрите ни заробиха с нови 16 000 000 000 лева :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Гергана иска да приключи с цялата тази история и знае, че ако тръгне да обвинява Оцко публично това няма как да стане. Пое вината, нека си има едно на ум за всеки от тук нататък. Много съжалявам, че се случи с Гергана, трябваше да е с Галена, Преслава, Джена или някое друго топ име, което да има силата да навре мишката Оцко където му е мястото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Патриархално, робско, комплексарско мислене-вината е на Оцко и има закони и правила. Никакъв характер няма тая Гергана.

 

Ако беше друга, нямаше да е съвсем така. Но точно на безмозъчното Гери се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, откъде - накъде Гера да трябва да проверява?

На нея й се продава нещо АВТОРСКО. Има си композитор и текстописец... тяхна е вината... първо закон за авторско право и после Гуца като клиент на въпросните господа да ги съди...че са я завлекли. :1000 (27):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, откъде - накъде Гера да трябва да проверява?

 

На нея й се продава нещо АВТОРСКО. Има си композитор и текстописец... тяхна е вината... първо закон за авторско право и после Гуца като клиент на въпросните господа да ги съди...че са я завлекли. :1000 (27):

Как ще няма да проверява? Поне от любопитство. Нали е нейната песен. Ако отиде на интервю и я питат какви са тия арабски вокали, какво трябва да каже? Вика му е професионализъм. В цял свят изпълнителите знаят всичко от-до за песните си. Само нашите пачавретени нищо не знаят, нищо не правят. Взимат си песни все едно пазаруват чушки от пазар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На последния репортаж вече и на мен ми стана жал за Гергана, разбрахме ситуацията, но понеже стана сензация и дай да извлечем до последно дивиденти и рейтинг. Чакам новата версия, песента е много яка като изключим простотията с вокалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ВНИМАНИЕ

Получихме жалба или съответно жалби относно авторски права за публикувани от вас материали, както следва:

 

  • от Payner около Gospodari na efira Gergana - Tvoite dumi / Гергана окраде химна на Палестина Господари на ефира –

    Идентификатор на видеоклипа: tvRM2iIIu6c

Моля, обърнете внимание: При неколкократно нарушаване на авторски права профилът ви и всички качени в него видеоклипове ще бъдат изтрити. Изтрийте всички, за които не притежавате необходимите права и се въздържайте от качването им.

 

 

 

 

 

 

 

 

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...